یک نوجوان در سن مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای برنده شدن در دبیرستان خود را در انتخابات


عکس توسط مت Rourke / AP / شاتر

هر سال تاونسند هریس دبیرستان در کوئینز نیویورک دارای یک مدرسه گسترده در انتخابات شبیه سازی. دانش آموزان اختصاص نقش و شروع مبارزات انتخاباتی در ماه سپتامبر. هر نامزد کارکنان را افزایش می دهد و باعث می شود تبلیغات برای مدرسه رادیویی و شبکه های تلویزیونی. این پاییز مدرسه شبیه سازی دموکراتیک و انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. شهردار پیت Buttigieg و جو بایدن کردم به رپ نبرد. خانواده آمریکایی انجمن پیوست نزاع و منتشر رپ خاص خود را دارد.

نیویورکر را جاشوا Rothman اول مشاهده شبیه سازی در طول مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری 2016. در آن زمان او را دیدم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی ورود استقبال شد با بی میلی در یک مدرسه که در آن بسیاری از دانش آموزان از خانواده های مهاجر. “وجود دارد برخی از مسائل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد و گفت که اگر شما شنیده ام از هر نامزد دیگر, آن را رک و پوست کنده بود نفرت انگیز” جاستین که بازی Buttigieg این چرخه گفت. اما Togay که اختصاص داده بود نقش مغلوب ساختن پیشی جستن—او یک دموکرات در زندگی واقعی—را تعيين رئيس جمهور جذاب تر به همکلاسی های خود را. “در آماده سازی من به تماشای الک بالدوین برای یک زن و شوهر هفته,” او می گوید Rothman. برای Togay و تاونسند هریس بدن دانش آموز تهمت بی سابقه ای در انتخابات ریاست جمهوری طبیعی است. “ما دیده ایم آنچه در واقع در, در واشنگتن, به دلیل آن بوده است مانند یک واقعیت را به ما نشان می دهد,” جاستین گفت. “این واقعا تعجب آور است. این جدید نیست.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>