یک گنجینه ای از خانه های قدیمی ویدئوها از MOMA در حال حاضر در دسترس آنلاین

MOMA's "مجازی نمایش" آنلاین سری نمایشگاه های صفحه اصلی فیلم از موزه وسیع بایگانی.عکس حسن نیت ارائه میدهد MOMAF

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
A frame from a home video reel
MOMA's "مجازی نمایش" آنلاین سری نمایشگاه های صفحه اصلی فیلم از موزه وسیع بایگانی.عکس حسن نیت ارائه میدهد MOMA

این گنج از MOMA's فیلم, کتابخانه تاسیس در سال 1935 توسط بزرگ منتقد جنس زنبق و سوسن بری می رسد شامل خیلی بیشتر از تاسیس کلاسیک این هنر آن را نیز شامل یک بایگانی گسترده ای از فیلم های خانگی که از آن شده است جمع آوری در طول دهه ها. یک نمایشگاه از دو صد تن از آنها "زندگی خصوصی فضاهای عمومی" افتتاح شد در ماه اکتبر گذشته با موزه بسته شده و در حال حاضر کوچک اما قابل توجهی از دسته ای از این فیلم ها قرار داده شده است آنلاین در MOMA's "مجازی نمایش" سری و آنها الهامی. من مدت طولانی است که شیفته زیبایی شناختی و اجتماعی پیامدهای صفحه اصلی فیلم و این viewings حیاتی یادآوری تاریخی خود را—و حتی تاریخی—قدرت.

من به صرف بیش از چند بدون مقدمه دقیقه با نمایشگاه در موزه; هر چند چیزی که من دیدم این بود که فریبنده, مشاهده فرمت—بانک ها از صفحه نمایش های ویدئویی تعبیه شده در دیوار—نبود مطلوب برای یک کار است که بعد از همه به معنای دیده می شود در خانه. افتضاح شرایط فعلی کنار چیزی عجیب مناسب در مورد این فیلم نوشته شده آنلاین و من امیدوارم که بسیاری از به دنبال خواهد داشت. که یکی بر روی یک کامپیوتر نشسته نزدیک به تصاویر و داشتن کنترل در دست به مسدود کردن تصویر rewatch و بالاتر از همه به استفاده از حرکت آهسته فیلم ها اثبات می شود هر دو لذت بخش و روشن است.

آنلاین نمایشگاه گروه فیلم تحت سرفصل از "مشاهیر" "تجربه از محل" و "خانواده" اما افراد قطع کسانی که در سراسر مرز. اول از ارائه "آرون کوپلند صفحه اصلی فیلم (1938)" است که چیزی از هوا از یک صحنه رویداد. کوپلند و بینام دوربین اپراتور ها به وضوح در cahoots به این دلیل که دوربین نورد زمانی که آهنگساز ظهور از هتل امپراتوری (که هنوز هم وجود دارد امروز در غرب شصت و سوم خیابان سراسر از مرکز لینکلن) و آن را در مقابل او هنگامی که او نزدیک به یک دکه روزنامه فروشی. چهار دقیقه ای سیاه و سفید فیلم نشان می دهد کوپلند درگیر شدن در دور روزانه در لینکلن مربع محله—رفتن به بانک و خوردن شیرینی و خواندن روزنامه در Bickford را تریا (در حاد-angled گوشه ای است که به نظر می رسد در برادوی, در پایین شصت) و دقت نتواند خراب تاریخچه موسیقی او را شگفت زده توسط یک ماشین در حال عبور در حالی که عبور از بلوک.

برای دانش آموزان از سبک های کوپلند فیلم—نشان دادن مردان با پوشیدن کت روابط و کلاه حتی زمانی که در مورد خود بازی گاه به گاه دور—ارائه می دهد کشنده نکات روزمره تشریفات. برای دوستداران شهری, جغرافیا, مواد فشرده به این سریع طرح طاقت فرسا است و رها و بی پروا بخارات از زندگی گذشته—حتی نوع نوشتار در نشانه ها و مغازه که در خیمه هتل و پنجره ها از آن streetside مغازه ها. گاه به گاه جزئیات محیط تجارت (که تمایل دارند به طوری scantly تکثیر در تاریخ عکاسی و فیلم) هستند فروتنی یادآوری است که آنچه را سمبل نمونه و احساسی متهم حدود یک لحظه در زندگی یک شهر چه ارزش حفظ و اعتلای از سیل روزانه برداشت و مشاهدات تنها روشن می شود هنگامی که آن را بیش از حد دیر است.

به دکه روزنامه فروشی, کوپلند نحوهی آهنگ از افزایش خط قطار—به احتمال زیاد است که از نهم خیابان ال (از جمله Columbus Avenue) که رفت خارج از سرویس در سال 1940 بود و به زودی (عمدتا) ، یک شات گرفته شده به دنبال به سوی غرب از برادوی در شصت و سوم خیابان به عنوان کوپلند منتظر عبور از slushy برادوی میان انبوهی از برف و در میان تراموای که هنوز فرار وجود دارد در آن زمان—او چهره مجسمه دانته (که هنوز هم وجود دارد) ال و دو طبقه بلوک فروشگاه ها و دفاتر در آنچه در حال حاضر این سایت از مرکز لینکلن. این خانه را مشاهده و تا به حال نزدیک به توهم اثر: لحظات پس از تماشای فیلم به من نگاه کردن پنجره و دیدن یک کم افزایش آجر قرمز آپارتمان ساختمان قدیمی و از مد افتاده جزئیات معماری که من نگاه هزاران بار در طول سال به طور ناگهانی فکر می کردم من هنوز به دنبال در شهرستان این فیلم در سال 1938 نیویورک خود را.

کوپلند بود یک هنر جهانی قابل توجه نیست اما در عین حال مشهور در سال 1938 و شهرت او امروز آشنایی ذاتی درام به این فیلم است. این عنصر همچنین می افزاید: لمس تشویق به آنچه که در نهایت یک دور موضوع: تصاویر از کسانی که دیگر زنده است. در مقابل خانواده دیده می شود در یک پانزده دقیقه رنگ فیلم "پدر و بچه NYC (c. 1940s)," شات تا حد زیادی در یک پنت هاوس تراس در هتل وارویک در غرب پنجاه و چهارم خیابان تداعی خاص تلخی از گمنامی. اضافه شده حس از دست دادن و حتی از غم می آید از دانستن هر چیزی از نام و یا داستان زندگی مردم در این فیلم است. پدر, حداقل, خواهد بود بدون شک مرحوم در حال حاضر; بچه ها وجود دارد در واقع دو خواهد بود نزدیک به نود.

نزدیک ترین نسبت به کوپلند فیلم در MOMA تنظیم نیست یکی دیگر از افراد مشهور-پرتره فیلم (از سالوادور دالی و چارلی چاپلین) اما "6 خیابان—مترو—پست (1944-45)," هفت دقیقه فیلم رنگی است که آغاز می شود با شکوه فانتوم: یک شات گرفته شده در نور روز به دنبال پایین وسط خیابان (آن دو راه در آن زمان) برای نشان می دهد در میان آسفالت دو رنگ مستطیل است که نشان می دهد وجود ندارد stanchions ششم خیابان ال که پاره شده بود را در سال 1939.

خارج از MOMA ساختمان خود را (همراه با brownstones درب بعدی) به طور خلاصه به نظر می رسد به عنوان نشانی از ورودی مترو در سی و چهارم و هشتم و بقیه از این فیلم هفت دقیقه ای است که در یک پایگاه ارتش که به طرز عجیبی تبدیل این فیلم به یک متا-دانلود فیلم. پایه پیشنهاد حضور نظامی سربازان کار با یک دوربین و از دست زدن به قرقره از فیلم است که سیگنال سپاه, ارتش, تصویری, مرکز که مورد استفاده برای ایجاد نظامی فیلم (فیلم های آموزشی و فیلم های تبلیغاتی) و قرار بود در سابق استودیوی فیلم که در حال حاضر هر دو کافمن Astoria Studios و موزه تصویر متحرک.

آنچه بیشتر قابل توجه در مورد این فیلم هر چند آن portraiture: خدمات پرسنل شوخی و خوش و فیلم با یکدیگر همراه زنان (و نه در مدرسه) که در حال کار وجود دارد در آتش فرار در خارج از استودیو است. چه می شود مستند است که بیش از سبک های مو و لباس; این فیلم همچنین به حفظ این گروه صورت, ژست repertories و بیش از همه حمل و تحمل است.

موضوع است که در قلب خیلی از یازده دقیقه فیلم "مارگارت ربانی حزب (1933)" است که در آن یک گروه چند ده دوستان و اعضای خانواده جمع آوری خارج از خانه در آنچه به نظر می رسد یک برگ حومه شهر و یا شهر کوچک برای جشن گرفتن این رویداد در سوال. (آنها همه افراد به غیر از دو آسیایی, کودکان که بخشی از این حزب است.) در اینجا بیش از حد شخصی تحمل به جلو می آید: تشریفات جشن' لباس و لباس است که همسان با خویشتن داری از خود را تحمل رزرو از حرکات خود—به عنوان اگر موقعیت به طور پیش فرض از زندگی خود شد و عدم تحرک به جای حرکت و انتخاب از عمل آگاه بودند مشخص و عمدی.

این فیلم ها—همه فیلمهای صامت به عنوان بسیاری از فیلم های خانگی بودند تا فیلمبرداری دوران را به ذهن یک پروژه است که من مدت ها می خواستم به دنبال اما هرگز بدست اطراف به: قرار دادن گزیده ای از فیلم های خانگی و حرفه ای از ویژگی های از فیلمهای خاص دوره در کنار هم به مقایسه و کنتراست. یکی از نخست صفات از بازیگران در فیلم های هالیوودی است و بازیگران' ترکیب وقار و با دقت حس حرکات فیزیکی که به شدت ثابت به عنوان کسانی که از زندگی مجسمه. من همیشه تعجب که آیا این رفتار از بازیگران در فیلم به دست آمده از شیوه های به ارث برده از این مرحله و یا ساخته شده به صورت هنری هدف برای فیلم خود را, و یا اینکه آیا آنها گرفته شده و آب مقطر از عادی عادات روزانه زندگی است. (در اینجا هم تحلیلی از دستگاه های یخ فریم و حرکت آهسته خواهد هر دو کمک در مقایسه و کار به نفع home—فیلم به اذیت کردن بیرون از خود به خود به راحتی نادیده گرفته منزهى در عبارات و حرکات nonactors معمولی فیلم برداری شده است.)

هشت نفر از نه فیلم در MOMA آنلاین مجموعه کوتاه هستند در حال اجرا بین دو و هفده دقیقه است. یکی از این "Jarret خانواده صفحه اصلی فیلم (1958-67)," اجرا می شود فقط خجالتی از سه ساعت است. این گردهمایی از فیلم توسط David H. Jarret یک آفریقایی-آمریکایی مامور اتش نشانی از پیتسبورگ. او تصویر از زندگی روزانه خود را در بلوک و با دوستان و همسایگان در حال عبور از کودکان در حال بازی در پیاده رو اعضای خانواده در حال آمدن به خانه از کلیسا و انواع داخلی جشن (جشن تولد, عروسی, کریسمس-جشن روز) و حوادث عمومی مانند رژه و بلوک احزاب همراه با عناصر عملی خود را حرفه ای—فیلمبرداری خود را از آتش نشانان آموزش به عنوان بران و به عنوان جذاب به عنوان هر گونه مستند—بیرون کشیدن انواع عمق و عاطفی ماده از زندگی آمریکایی های سیاه و سفید در راه است که قابلیت فیلم از زمان نیست. این Jarret صفحه اصلی فیلم یک یادآوری در میان چیزهای دیگر, تمامی, فیلم, توسط, و در مورد افرادی که هالیوود را ندارد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن