یک شب بد برای مایکل بلومبرگ هرج و مرج در یک بحث دموکراتیک

در اولین حضور خود را در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث مایکل بلومبرگ به نظر می رسید آماده به نشانی گذشته خود را ش

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
Six candidates onstage at the debate.
در اولین حضور خود را در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث مایکل بلومبرگ به نظر می رسید آماده به نشانی گذشته خود را شکست.عکس های ماریو تاما / گتی

در اوایل روز چهارشنبه بحث دموکراتیک در نوادا سه روز قبل از آن دولت قفقاز, لستر, Holt, یکی از NBC مدیران تبدیل به سناتور برنی ساندرز و از او خواست اگر او "پلاریزه." ساندرز که در حال حاضر خروشان در برابر میلیاردرهای یکی از آنها مایکل بلومبرگ شد در بحث مرحله برای اولین بار—پاسخ یک تن از خیره بشود. "اگر صحبت کردن به نیازها و درد از یک غفلت طبقه کارگر است "پلاریزه" من فکر می کنم شما اشتباه کردم کلمه است." او نمی گویند چه کلمه حق بود. پلاریزه ممکن است دقیقا کلمه مناسب برای توصیف این بحث به عنوان یک کل یا پس از آن نشان میدهد دو counterbalancing به پایان می رسد و بحث خالص بود آنتروپی. آن ستیز اما بخش بودند ، دیگر کلمات به ذهن می آیند بیش از حد از جمله خصومت و خشم خاتوله و حتی تحقیر.

بلومبرگ به نام ساندرز unelectable و گفت که سیاست های خود بودند "مضحک" و شبیه به "کمونیسم." (ساندرز نامیده می شود که یک "شات ارزان.") اما بلومبرگ شد آسیب پذیر یکی. به ویژه سناتور الیزابت وارن او حمله کردند و او به او کمک کرد تا با ارائه بگیرد و یا حتی متکبر پاسخ به معقول سوال در مورد رکورد خود و شخصیت. در اولین فرصت او را به صحبت می کنند به نام وارن بلومبرگ "یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت' و 'اسب-مواجه شده است.' "کسانی که القاب به نظر می رسد در یک سال 1990 مجموعه به نام "قابل حمل بلومبرگ: Wit & Wisdom از مایکل بلومبرگ" و به نظر می رسد اشاره به سارا فرگوسن, دوشس یورک و شاهزاده خانم آن بود. وارن ممکن را انتخاب کرده اند آنها را به خاطر بسیاری از نقل دیگر نمی خواهد کار در تلویزیون پخش. (این جزوه که یک همکار برای مونتاژ بلومبرگ است چهل و هشتم تولد نقل شده است اما واشنگتن پست تنها قرار دادن نسخه کامل حاضر در این آخر هفته. بلومبرگ است سخنران مقاله گفت که این یک "هدیه تهوع" و نه همه چیز دقیق بود اگر چه جزوه مقدمه نشان می دهد در غیر این صورت و ارسال مونتاژ ثروت از گزارش به بازگشت بسیاری از ادعا می کند.) برای مثال بلومبرگ از آن دوران نقل شده است عنوان کرد و گفت که شرکت خود را کسب و کار-اطلاعات ترمینال "را انجام خواهد داد همه چیز از جمله شما ، من حدس می زنم که بسیاری از شما دختران از کسب و کار." آنجا که "شما دختران" اشاره به زنانی که کار می کرد برای او و تعدادی از آنها را آورده و پرونده های حقوقی که در آن یک خصمانه محیط کار یک عنصر. وجود دارد هیچ اتهامات که او از نظر جنسی به دنبال زنانی که برای او کار می کرد; در عوض با توجه به لباس و پست گزارش او گفته صحبت در مورد زنان از نظر جنسی و excoriated آنها را برای داشتن effrontery برای باردار هنگامی که او می خواست آنها را ("چه جهنم شما چیزی شبیه به آن؟"), یا برای به دنبال کیفیت مراقبت از کودک ("این یک f------ عزیزم! . . . همه شما نیاز دارید این است که برخی از کسانی که حتی نمی باید به زبان انگلیسی صحبت می کنند و برای نجات آن از یک ساختمان در حال سوختن"—یک نقل قول است که همچنین در برگیرندۀ نظرات خود را در مسابقه). در یکی از بدنام حادثه او گفت: به گفته یک کارمند به "کشتن آن" و یا حداقل خواست اگر او این کار را انجام دهید همراه با یک رشته از خود pitying شکایت در مورد زنان داشتن بچه ها. (بی بی سی را رد کرده و گفت این واژه; کت و شلوار آورده است که کارکنان حل و فصل شد.) Hallie جکسون یکی از NBC مدیران خواسته بلومبرگ در مورد یک نقل قول که او گفته خطاب به یک زن که برای او کار می کرد: "من شما را در یک ثانیه است."

بلومبرگ باید آماده شده است که با برخی از بیان شاید از ندامت و یا رشد شخصی و یا یک بازتاب قبل از آن زشتتر عصر در نیویورک به فرهنگ کسب و کار. به جای او اندرز جکسون به او تمام وقت و سپس گفت که او نمی تحمل "نوع رفتار #MeToo در معرض" و bragged در مورد فرصت های زنان در "شرکت من و بنیاد من و در شهر دولت زمانی که من وجود دارد." او به نقل از یک نظر سنجی در مورد رضایت محل کار و تلفظ کارکنان خود را در "خوشحال است." وارن خلاصه تا پاسخ خود را به عنوان "من شده است به خوبی برای برخی از زنان است." او ساخته شده آن را بدتر کرد و گفت: از عدم اطلاع توافق نامه که برخی از زنان را امضا کرده بود که "هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت." او در حال حاضر صرف بیش از سه صد میلیون دلار در کمپین—برای همه که پول او قادر به پیدا کردن هر کسی که به او توصیه در مورد چگونگی آدرس خود را شکست?

بلومبرگ پاسخ به سوالات در مورد توقف-و-frisk برنامه ای است که او نظارت به عنوان شهردار بودند فقط به عنوان بد است. وی ارائه افسران پلیس توقف نیویورکی—تقریبا هفت صد هزار نفر در یک سال به طور نامتناسبی آفریقایی-آمریکایی و لاتین در مردان جوان و پسران—و جستجو آنها را با علت کمی به عنوان یک راه معقول برای جلوگیری از قتل چرا که خود را "اولین مسئولیت بود به مردم حق دارند زندگی می کنند." او سپس گفت که زمانی که او متوجه شد که برنامه "خارج از کنترل" او قطع آن را به عقب. این است که به سادگی نادرست آن اعتراضات عمومی و پرونده های حقوقی به ویژه یک آورده شده توسط نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی است که محدود کردن برنامه. (جو بایدن شروع به پریدن کرد به می گویند که باراک اوباما تا به حال swooped به حل توقف-و-frisk که آن هم صحیح نیست.) بلومبرگ عذرخواهی برای چه آن را به حال به پایان رسید اما نمی انکار کردن خود برنامه. بیش از آن است که او آمد در سراسر به عنوان تمایلی حتی به گوش دادن به این استدلال که نژاد پرستی شده اند ممکن است بخشی از داستان است. جای تعجب در این تبادل در مورد پیشگیری از جرم او موفق به برجسته فعالیت خود را در کنترل اسلحه یک منطقه که در آن او شده است یک رهبر واقعی.

وارن بخشی از حمله بلومبرگ در اینجا اما همه نامزدها بودند. ساندرز موثر بود در نشان دادن واقعی خشم در مورد توقف-و-frisk و همچنین در مورد بلومبرگ گذشته مخالفت با افزایش حداقل دستمزد. در یک معنا بلومبرگ از حضور کمک ساندرز را به صورت یک او به وضوح عمیقا معتقد است که مبارزه علیه نژاد پرستی و برای طبقه کارگر در هم تنیده هستند. که وی افزود: مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی جهانی و تغییر آب و هوا; ساندرز قدرت های بزرگ به عنوان یک مبارز است که او می تواند اتصالات آلی به نظر می رسد چرا که همه آنها ریشه در دیدگاه او از جهان است. لحظاتی وجود دارد زمانی که او بی اعتنا از غیر میلیاردرهای هم گفتن پیت Buttigieg که آورده بود تا نوادا آشپزی اتحادیه کارگران نگرانی که ساندرز مدیکر برای همه طرح به معنی پایان دادن به سلامت خود را-برنامه بیمه که او "بیشتر اتحادیه حمایت از شما همیشه از رویای!" ساندرز تلاش برای پرداختن به نگرانی های خود را در مورد حمله قلبی اشاره کرد که بلومبرگ به حال قلب استنت قرار داده و در هم بود به طور کامل اطمینان بخش است. و نه او پیشنهاد که برخی از رسانه اجتماعی حدت نسبت به پیروان او ممکن است بهتر مقصر روس ها. اما در کل ساندرز به حال منسجم ترین بحث عملکرد ،

دیگران هم مخلوط شده نمایش. وارن زنده آمد زمانی که او در بلومبرگ اما او نیز خوار Sanders, Buttigieg و سناتور ctq—هر سه در فضایی در حدود سی ثانیه—در حالی که هرگز واقعا ساخت یک مورد برای خودش. Buttigieg تا به حال لحظه های قوی بلکه harped در Klobuchar شکست در طول مصاحبه به آمده تا با نام رئیس جمهور مکزیک. "شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ یا شما به من در اینجا پیت؟" Klobuchar پاسخ داد. بعد, او به او گفت, "من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما." این بود که مسخره همه علیه همه. Klobuchar را مورد او نسیم سیاست و نشان داد عزم خود را و طنز غرایز. زمانی که بلومبرگ ساخته شده خارج از کلیدی که اعلام انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را تا به حال به تاخیر افتاده است زیرا آنها بیش از حد پیچیده برای TurboTax, او گفت که او می خواهم نگاه خود را به مخاطب به عنوان یک یادآوری است که زمانی که آنها در زمینه "ما احتمالا می تواند به TurboTax." و هنگامی که وارن ادعا کرد (به دروغ آن را به عنوان اتفاق می افتد) که Klobuchar سلامت طرح تنها دو پاراگراف در وب سایت و "مثل یک ارسال آن توجه داشته باشید" او پاسخ داد: "من باید بگویم من شخصی جرم پس از پس از آن یادداشت ها اختراع شد در دولت است." بایدن به حال بیشتر لحظاتی که او متصل از او تا به حال در بحث. Buttigieg اغلب تیز. اما تمام کردم کمی ضرب و شتم. آن است که رای دهندگان که نیاز به روشن شدن وضعیت در حال حاضر—این شنبه در قفقاز در نوادا و سپس یک هفته بعد در کارولینای جنوبی اولیه و به سوپر سهشنبه, مارس 3rd.

آن را نیز ممکن است که با چنین تقسیم زمینه بلومبرگ پول حفظ خواهد شد و او را فراتر از فوق العاده روز سه شنبه. در یک نقطه بعد از ساندرز با انتقاد از "چیز عجیب و غریب و غیر اخلاقی توزیع ثروت و درآمد" نمونه اندازه بلومبرگ ثروت در زمانی که مردم "خواب در خیابان" بلومبرگ پاسخ داد, با عجیب و غریب و بی پروایی. "من می توانم صحبت می کنند برای همه میلیاردرهای," او گفت:. "همه من می دانم این است که من بسیار خوش شانس ساخته شده است مقدار زیادی از پول و من به آن همه را به این کشور بهتر است. و یک تکه از آن می رود به حزب دموکرات نیز هست." او انجام داده است که به نفع بسیاری از خانه داوطلبان, برای مثال. اما آن را یک راه عجیب و غریب در مجموع یک رویارویی در مورد نابرابری. این بود که اگر او یادآوری دموکرات از آنچه که او فکر او می خواهم خرید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب