بسیار Trumpian پاسخ به U. S. S. تئودور روزولت جنجال

President Donald Trump and Thomas Modly sitting in a crowd of Naval Academy cadets
وزیر دفاع علامت Esper رئیس جمهور تهمت و اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly میان آکادمی نیروی دریایی midshipmen در یک ارتش در مقابل نیروی دریایی بازی فوتبال در ماه دسامبر.عکس توسط اندرو Caballero-رینولدز / گتی

گاهی اوقات آن را وسوسه انگیز به کاوش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجع فرهنگی را برای آنچه که آنها نشان می دهد که در مورد او—شکایت خود را که در مراسم اسکار امسال به جای ارج نهادن به “انگل” یک فیلم خارجی را بهتر انجام داده اند به “مانند” بر باد رفته’ بازگشت” به ذهن می آید. (این مراسم فقط دو ماه و یک eon پیش.) اما ادبی خود را قرار داده به پایین در یک نشست خبری در روز سه شنبه از کاپیتان برت Crozier سابق فرمانده U. S. S. تئودور روزولت—”او نمی باید ارنست همینگوی”—کمتر از یک پازل از یک شاخص از پوچی. Crozier اخراج شد هفته گذشته پس از او نوشت: نامه درخواست نیروی دریایی برای کمک به در دست زدن به یک coronavirus بیماری همه گیر در کشتی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن نیایش از همینگوی نیست به شما بگوید که آیا او ناراحت Crozier را نثر سبک بود که هر دو فوری آن را به عنوان مطرح شده زنگ هشدار—”ما در جنگ. ملوانان لازم نیست به مرگ”—و عاقلانه به عنوان آن را گذاشته یک طرح برای تخلیه بسیاری از کشتی پنج هزار نفر یا بیشتر از اعضای خدمه در میان آنها او نوشت: “گسترش این بیماری در حال انجام است و در حال شتاب گرفتن است.” (T. R. آن را به عنوان شناخته شده است در حال حاضر بیش از دو صد مورد تأیید; اجتماعی فاصله غیر ممکن است در آن محله های نزدیک.) مغلوب ساختن پیشی جستن, بعد از همه, حتی ممکن است باید جزئیات کامل نامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل اساسی به نظر می رسد که Crozier نوشت: کلماتی که دیگران می تواند به عنوان خوانده شده. در مارس 30, Crozier از طریق پست الکترونیکی نامه خود به بیش از بیست نفر هر دو در زنجیره ای از فرمان و فراتر از آن در ارتش و بوروکراسی ظاهرا چون احساس کردند که این بحران پرداخت. کسی که گذشت نامه ای به سان فرانسیسکو کرونیکل. شاید در مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط کردن خواندن “به ارنست همینگوی” به معنی کسی که خجالت افرادی که مهم تر از شما هستند. یا شاید همینگوی به این معناست که تحسین مردان و زنانی که مبارزه و مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی تبدیل شده است که به منفی—چرا Crozier و نه مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن ستایش است ؟ حداقل برخی از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد که نارضایتی این واقعیت است که خدمه از T. R. جمع آوری شده در عرشه و تشویق کاپیتان Crozier, شعار, نام خود را به عنوان او راه می رفت خاموش کردن کشتی. کسانی که ملوانان بر این باور است که او می خواهم انتخاب jettison حرفه ای خود را برای ایمنی خود را. خدمه در حال حاضر تخلیه; کاپیتان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او می خواهم منفجر کردن پل خود را به آنها را در ساحل.

و در عین حال داستان گرفته تا به نوبه خود به ارائه یک مثال از چگونگی گسترش COVID-19 تحت فشار قرار دادند تا حداقل برخی از مردم به بررسی ارزش های خود را. بازنشسته و مقامات دفاعی و نظامی افسران از جمله دریاسالار مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش که به نام شلیک “واقعا بد تصمیم” بسیج در سراسر Crozier. آنها به نظر می رسد باید در نظر گرفته خدمه واکنش به مطلب آموزنده از نزدیک دشنامها که از پنتاگون در مورد نوع رهبر Crozier است. این اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت که او تا به حال اخراج Crozier به این دلیل که کاپیتان اجازه داده بود که یک وضعیت پیچیده به “پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای” نشان می دهد که او ترک خورده تحت فشار است. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید اخراج و گفت: از Crozier “من فکر کردم آن وحشتناک بود آنچه که او انجام داد.” Modly در حال حاضر استعفا داد اما نه قبل از او در زمان و منابع به پرواز هشت هزار مایل به گوام که در آن T. R. لنگر انداخت به شخصا به ناله و شکایت کردن و گورکن خدمه در مورد چگونه “چه کاپیتان خود را بسیار بسیار اشتباه است.”

Modly سخنان پخش شد در کشتی عمومی-آدرس سیستم و ضبط شده توسط برخی از اعضای خدمه. یک پاساژ در آن Modly مشخص Crozier خاص باعث جنجال و ارزش نگاه کامل:

اگر او فکر نمی کنم آن بود به نظر من که اگر او فکر نمی کنم که اطلاعات بود رفتن به خارج به, در این عصر اطلاعات که ما زندگی می کنند و سپس او (a) بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به افسر فرمانده یک کشتی بود. جایگزین است که او آن را بر روی هدف است. و این یک نقض جدی یکنواخت کد عدالت نظامی که همه شما با آن آشنا باشد.

بسیاری از داستان در مورد اظهارات متمرکز در Modly پیشنهاد که Crozier ممکن است احمقانه. (در یک ضبط صدا ارسال شده توسط: وظیفه و هدفکه ومیزان در امور نظامی که احتمالا خدمه عضو شنیده می شود فریاد “چه فاک؟”) اما در زمینه آنچه Modly گفت: بدتر از آن است. کد یکنواخت نظامی عدالت چیزی است که استفاده می شود به دادگاه نظامی اعضای خدمات. در اثر او گفت: خدمه که Crozier بود یا یک ادم سفیه و احمق و یا جنایی. او همچنین اشاره است که ملوانان با تشویق او ممکن است معاونت در جرم جرم است ؟ Modly در دفاع از سخنان خود و پس از آن بنا به گزارش ها تحت فشار از مایک Esper وزیر دفاع گفت که او واقعا فکر می کنم که Crozier بود ساده یا احمق و دقیقا به همین دلیل “احساس می کنم که او فرستاده او را هشدار دهنده e-mail با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت در کشتی خود را.” ظاهرا در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-تحت سلطه دفاعی بالا بردن یک زنگ هشدار است که به خودی خود جرم; تهمت ساخته شده است که نقطه خواستار آن است که او تبریک گفت برای انجام یک کار بزرگ و خواستار سوال که افزایش نگرانی های “نفرت انگیز.” Modly عذرخواهی کرد “برای هر گونه سردرگمی در این انتخاب از کلمات ممکن است باعث.” تنها سردرگمی است که چگونه مردم مانند Modly می تواند به اعتماد با دفاع از ایالات متحده و با ایمنی آن انجام دفاع از. اما پاسخ ساده است که تهمت و دولت او ایجاد کرده است. (Modly که با حضور در آکادمی نیروی دریایی و مشغول به کار در شرکت حسابداری PricewaterhouseCoopers شد وزیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برخورد با سلف خود بیش از مورد مهر و موم متهم به جنایات جنگی آنها تهمت دفاع و پشتیبانی.)

Modly اظهارات بارها و بارها تکرار Trumpian زبان. “این یک خیانت به اعتماد با من با زنجیره ای از فرمان با شما” Modly گفت:—گیج کننده به عنوان رئیس جمهور اغلب خود را با کسانی که به او خدمت می کند. وی افزود: “از آنجا که او که او قرار داده و آن را در فروم و آن را در حال حاضر تبدیل به یک جنجال در واشنگتن و در سراسر کشور است.” (در این مرحله سی ان ان رونوشت یادداشت “کم سابقه فریاد: او تنها در تلاش برای کمک به ما.”) او به تمسخر مفهوم که Crozier بود “شهید” و تاکید کرد که باید برای خدمه به “خود را نگه می گه با هم” و “نه شکایت.” و مانند رئیس جمهور گفت: “در اطراف برای خارجی ها به سرزنش. یکی از چیزهایی که او را م در مورد Crozier را نامه Modly گفت:

شد و گفت که ما نه در جنگ. خوب ما از لحاظ فنی در جنگ. اما اجازه دهید من بگویم بله چیزی تنها دلیل ما در برخورد با این حال حاضر به دلیل یک رژیم استبدادی به نام چین در آینده بود در مورد آنچه اتفاق می افتد با این ویروس.

کسانی که تحریک آمیز و بی پروا کلمات و آنها تنها باید merited Modly استعفای. و در عین حال آنها شبیه به آنچه که می شنود تقریبا روزانه از رئیس جمهور.

بیشتر از همه—بیشتر Trumpianly—Modly گفت: خدمه که “هیچ هیچ وضعیت که در آن شما را به رسانه ها. زیرا رسانه ها دارای یک دستور کار است. و دستور کار است که آنها بستگی دارد که طرف های سیاسی راهرو آنها نشسته است.” آن را خوب است برای کشور که در موارد اعم از لای به زندان ابوغریب اعضای نظامی که ایمان آورده اند در غیر این صورت. و یکی می تواند بیشتر: در یک نظر قطعه از Crozier, که منتشر شد, در این زمان, Tweed, Roosevelt بزرگ و نوه از T. R. s اسم گفت که او اغلب تعجب که در یک وضعیت داده شده چگونه جد خود را واکنش نشان داد. “در این مورد هر چند” او نوشت: “من می دانم که دقیقا آنچه که او انجام داده اند.” در سال 1898 در طول جنگ آمریکا و اسپانیا, Roosevelt, یکی از فرماندهان سواران خشن داوطلب سواره نظام قرار داده و نام خود را در نامه ای که او و دیگر افسران که امضا آن را به معنای به مطبوعات درز به منظور جلب توجه به تاخیر در تخلیه نیروهای خود از کوبا بودند که تسلیم شدن به تب زرد و مالاریا. (بعد از آنها بودند به ارمغان آورد بسیاری از قرنطینه در Montauk.) نظامی که اعضای آن بر این باور نیست که رسانه ها مراجعه در شرایط فوق العاده از دست داده است با دموکراسی آمریکایی.

Modly نیز شکایت کرده است که Crozier نامه مطرح کرده بود سوال در مورد خطر ابتلا به عفونت در میان اعضای عمومی در گوام و ایجاد مشکلات برای خاک فرماندار. “بنابراین فکر می کنم در مورد زمانی که شما تشویق مرد کردن کشتی که در معرض شما به آن است. من درک می کنم شما را دوست دارم ، این خوب است که شما او را دوست دارم. اما شما نیاز به او را دوست دارم.” و در عین حال به نظر می رسد آنها انجام دهد.

Modly نمی تواند انتظار می رود نسبت ناروا به او را دوست دارم. “من او را نمی دانم. من نمی صحبت می کنند به او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه نشست خبری هنگامی که از او خواسته شد در مورد Modly استعفای. او تماس Modly عمل “خود خواهی” شاید چون او معتقد است که آن را رها فشار بر او را. همانطور که برای Crozier تهمت که ممکن است درک بهتر از Modly که آمریکا به طور متوسط است به احتمال زیاد به سمت گفت: “مرد ساخته شده است یک اشتباه است. اما, شما می دانید, شما نباید در نوشتن نامه.” سوال او گفت:, “این است که چگونه آن را به رسانه ها. بنابراین بسیاری از چیزهای بد اتفاق می افتد وجود دارد.” اما تهمت بود آماده به حرکت می کند. “آن را به پایان به سرعت به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تئودور روزولت اختلاف است. او گفت: چیزی مشابه یک بار در مورد کوروناویروس بحران است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>