نمایی از میلان تحت قرنطینه

صحنه از یک روز عجیب در قرنطینه به عنوان ساکنان پایتخت مد اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نزدیک به سه و نیم میلیون نفر زندگی می کنند در منطقه شهری میلان ایتالیا و مرکز بین المللی مد, سرمایه گذاری, فرهنگ و تجارت است. در هفته های اخیر این شهر نیز تبدیل به یکی از مراکز coronavirus همه گیر: آن را پایتخت شمالی منطقه لمباردی است که سخت ترین ضربه در شیوع بیماری در ایتالیا. (این کشور در حال حاضر بیش از یک صد و یک هزار coronavirus موارد.) همانطور که از دوشنبه, Lombardia گزارش بیش از چهل و دو هزار مورد از COVID-19 و بیش از شصت و هشت صد مرگ و میر—از جمله چهار صد و پنجاه و هشت که روز به تنهایی.

پس دولت ایتالیا دستور داد یک مستند از مناطق شمالی بیش از سه هفته پیش که به زودی گسترش به سایر نقاط کشور میلان تبدیل شده آن به طور معمول پرتکاپو خیابان ها و piazze ترک کردند. میلان مد مردان هفته برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن لغو شده است و همراه با شهرستان را زنانه نشان می دهد که هنوز هم برنامه ریزی شده برای سپتامبر. در فیلم جدید “میلان یک شهر بسته” عکاس و عکاس خبری فرانکو Pagetti اسناد شهرستان تحت قرنطینه گرفتن آن یاد آسمانخراشها—مانند Galleria Vittorio Emanuele II, Teatro alla Scala, Duomo di Milano, و نویگلیو گراند—مسکونی و محله های خالی و احاطه قابل توجه سکوت.

“در اینجا در شهر خالی وجود دارد برای تلفن های موبایل تنها صداهای” Pagetti به من نوشت در پست الکترونیکی. به جای آن از حد معمول همهمه زندگی شهری وجود دارد در حال حاضر آرام وهم آور مربوط توسط پرندگان غوغای screeches از چرخ دستی خالی و زنگ کلیسا صدا درآمده اند. “اما نگران کننده تر از همیشه هستند, صدای آمبولانس,” او گفت: “یک lacerating جیغ که می شکند صلح از سکوت اگر به ما یادآوری می کنند که چه فاجعه ما در حال تجربه.”

آنچه رخ داد Pagetti ترین در حالی که راه رفتن در سکوت خیابان های میلان, او به من گفت این بود “عدم وجود صدای.” و تنها صدای شنیده می شود در این ویدئو بالا هستند کسانی که از پرسنل پزشکی در سن جوزپه بیمارستان در مرکز شهر که در آن فشرده-واحد مراقبت پزشکان و پرستاران صحبت در راهرو از انزوا منطقه است. “به گوش مردم صحبت کردن و لبخند زدن در میان خود به من آرامش داد و قدرت به من امید داد و من را در خلق و خوی خوب” Pagetti نوشت.

در خیابان های آرام, حس انعطاف پذیری و همبستگی قابل مشاهده است در ساختمان های روشن در سه رنگ پرچم ایتالیا در شب و در پیام بر روی آگهی های نمایش داده شده در اطراف شهر: “Insieme, ce, la faremo” (“با هم خواهیم آن را”) و “Andrà tutto بن” یک عبارت است که تبدیل شدن به چیزی از ملی شعار و Pagetti گفت: همچنین نوشته شده بر روی درب که منجر به سن جوزپه I. C. U.—”همه چیز خوب خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>