یادداشت سردبیر: این فیلم شامل فیلم هایی است که به تصویر می کشد سخنرانی نفرت. نمایشگر اختیار توصیه شده است.

هنگامی که مایک Nayna سوار یک اتوبوس شلوغ در ملبورن استرالیا در سال 2012 او آماده برای یک ناراحت کننده رفت و آمد است. دیر شده بود و بسیاری از اتوبوس سواران بودند مست. در بالا از آن, مردم منتظر بودند که بیش از یک ساعت برای اتوبوس می رسند. هیچ کس به نظر می رسید هیجان زده در مورد وضعیت—به جز شاید این گروه از گردشگران که به آواز فرانسوی آهنگ ها در عقب اتوبوس. سپس ظاهر از هیچ یک ناراضی بودند ایستاد و شروع شفاهی حمله به گردشگران خارج می گردند نژادپرستانه و جنسیتی سولفات. خشم خود را تشدید و پرخاشگری کلامی صریح تر شد. دیگر مسافران شروع به اضافه کردن به سخنرانی دراز وشدیداللحن.

مایک وحشت زده شد. او آنچه بسیاری از ما را در یک سرعت افزایش وضعیت: او در زمان خود گوشی و فیلم برداری آن است.

آنچه رخ داده بعد از موضوع Nayna کوتاه مستند Digilante. “من rewatching این فیلم و فکر کردن در مورد این بچه ها رفتن و گفتن دوستان خود و تبدیل شدن به قهرمانان این داستان” Nayna می گوید: در این فیلم است. “که در آن نقطه من بود اگر که روایت شما رو من فیلم را نشان می دهد چیز دیگری.” Nayna و دوستان خود تولید کننده علامت کانوی آپلود تصویری برای Facebook. در عرض یک هفته آن را به YouTube آپلود با 1 میلیون بازدید.

“این هیجان” Nayna به من گفت. “علامت و من تا به حال مجموعه ای را به ایجاد تصویری ویروسی بنابراین تماشای آن را گسترش فراتر از آنچه ما فکر ممکن است احساس مانند کشف یک ابر قدرت است.”

در حالی که Nayna سوار موج. در تلویزیون استرالیا او به تصویر کشیده شده به عنوان یک قهرمان که تا به حال در معرض بی عدالتی است. اما به عنوان تصویری متصلب تا میلیون ها نفر از نمایش های اضافی در سراسر جهان متفاوت تر از نظر اخلاقی مبهم روایت شروع به شکل گرفتن. او می خواهم به ایجاد یک طوفان عمومی بشود سوخت توسط رسانه های اجتماعی.

“دیدن خشم و سولفات آن تولید می شود در چنین مقیاس بزرگ ساخته شده من ارزیابی مجدد پویایی یک رویداد رسانه ای مانند این که” Nayna گفت. “گفتگو در مورد نژاد پرستی در آن تولید می شود به نظر نمی رسد سازنده و یا حتی منسجم واقعا….” در ابتدا Nayna فکر کرده بود که افشای چیزی زشت خود را در مورد فرهنگ تعصبات ممکن است “به نوعی جرقه یک شبکه خوب است.” اما او نبود دستیابی به نتایج او می خواهم برای امید. در بهترین حالت های Nayna تصویری یک میانبر برای دسترسی به محکوم کردن نژادپرستی و زن ستیزی آن صرفا ایجاد توهم تغییر مثبت است. در بدترین حالت آن را “یک نوع مدرن از جادوگر سوختن” با مردم خواستار vigilante قتل کسانی که مسئول حملات نژادپرستانه.

“ما برای ساخت یک دیجیتال تمثال انسان و تنظیم آن را شعله ور در نوعی از گروه تطهیر” Nayna گفت. “این چیزی است که من تا کنون در بخشی دوباره و من نسبتا مطمئن هستم که اگر ما تا کنون قادر به حل و فصل را به یک منشور اخلاقی برای اینترنت ما نگاه بشود به عنوان یک بدوی فاز ما از طریق رفت.”

به این روز Nayna در تلاش برای پیدا کردن راه درست برای پاسخ به افرادی که توجه او را به عنوان یک قهرمان برای ایجاد تصویری. “این یک انت چیزی است که من” او می گوید: در این فیلم است. “اگر شما نگاهی به نتایج من سخت انتقام است. آیا شما را به کسی که بهتر با حمله به آنها و آنها را به احساس وحشتناک? من فکر نمی کنم که درست است.”

هشت ماه پس از این حادثه دو نفر از عاملان متهم شدند و محکوم به زندان است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی