یک مانیتور نمایش امرن Corp. Okao چهره و احساسات تکنولوژی تشخیص در CES سال 2020 است.بریجت بنت / بلومبرگ از طریق گتی

بیست سال پیش در یک دره سیلیکون راه اندازی محصول Sun Microsystems مدیر عامل شرکت اسکات McNealy رد نگرانی در مورد حریم خصوصی دیجیتال به عنوان یک شاه ماهی قرمز: “شما باید صفر حریم خصوصی به هر حال. دریافت بیش از آن.”

“صفر حریم خصوصی” به معنای جلب رضایت ما نشان می دهد که ما یک مقدار ثابت از مسائل مورد خودمان است که ما می خواهم به نگه داشتن خصوصی. هنگامی که ما متوجه است که مسائل در حال حاضر در معرض شده است و در عین حال جهان تبدیل شده است هنوز هم ما می بینیم که آن را هیچ معامله بزرگ است. اما آنچه به شمار unsentimental حقیقت گفتن نیست بدبینانه به اندازه کافی در مورد parlous دولت از حریم خصوصی ما.

چرا که هر بشکه از حریم خصوصی تهاجم هیچ پایین. فریاد حمایت طلبی برای حفظ حریم خصوصی باید شروع با عجیب دلگرم کننده واقعیت است که آن را همیشه می تواند بدتر. حتی در حال حاضر وجود دارد و هنوز چیزی برای از دست دادن چیزی است که اغلب ارزش به شدت دفاع مي کنند.

برای مثال اخیر را در نظر بگیرید Clearview AI: کوچک مرموز هنگام راه اندازی که شد موضوع اخیر تحقیقات توسط کشمیر هیل در این نیویورک تایمز. با توجه به مقاله شرکت خراشیده میلیاردها عکس از شبکه های اجتماعی و سایت های دیگر در وب بدون اجازه از سایت های سوال و یا کاربران که آنها را مشاهده کنید—و ساخته شده است یک بانک اطلاعاتی جامع از برچسب چهره در ابتدا برای جستجو بر اساس تشخیص صورت ، خود را در اوایل مشتریان شامل چندین ادارات پلیس (و فردی افسران) که با استفاده از این ابزار و بدون حکم. Clearview است استدلال آنها حق داده چرا که آنها “،”

به طور کلی جستجو با یک صورت به دست آوردن نام و سپس اطلاعات دیگر در آستانه گسترده ای در دسترس: روسیه غول اینترنت Yandex به نظر می رسد باید مستقر شده, ارضا روی صورت-تکنولوژی تشخیص در آن تصویر ابزار جستجو. اگر شما ها یک unlabeled عکس از چهره من به جستجوی تصویر گوگل آن را شناسایی و پس از آن بیشتر جستجوهای نام من و من به سختی به یک شکل عمومی, اگر در همه.

داده شده تا کنون بیشتر تصفیه شده نظارت چه ممکن است جهان مانند نگاه اگر ما به تلاش برای “بیش از” از دست دادن حریم خصوصی? دو بسیار متفاوت extrapolations ممکن است اجازه می دهد تا ما را به نگاه اجمالی برخی از پیامدهای حریم خصوصی ما انتخاب (یا فقدان آن) که در حال شکل گرفتن حتی امروز.

***

در یکی از محتمل آینده بسیاری از مردم به طور معمول ارائه شده و استفاده از ابزارهای فنی برای حفظ هویت مبهم است. تماس با آن Pseudoworld. زمانی که کنترل آنچه که شناخته شده است در مورد ما دشوار است در این مسیر طبیعی است pseudonymization: ایجاد حضور آنلاین بدون استفاده از نام واقعی. یک مطالعه اخیر نشان داد که حساسیت بیشتری نسبت به یک موضوع است که کمتر احتمال دارد مردم بحث در مورد آن حاضر هستند خود را به استفاده از نام واقعی. آن را ثبت و در حدود یک در پنج حساب در زبان انگلیسی توییتر به سادگی با استفاده از نام مستعار. در Pseudoworld خواهد شد که به مراتب شایع تر است. وجود دارد به صدای جیر جیر و یا وبلاگ و یا بر روی ثبت نام در Facebook—تحت یک نام واقعی دیده می شود به عنوان یک puzzlingly خطرناک ترین چیزی که به انجام است. فقط به عنوان دانشگاه یاد دانش آموزان به قفل خود را در خوابگاه-اتاق درب مدنی در آموزش و پرورش را به ما آموزش چگونه به پنهان کردن هویت ما بنابراین ما نمی تواند ترسیم آنلاین.

ما به Pseudoworld دقیقا با تلاش به فردی مسئولیت ما برای حفظ حریم خصوصی خود. ده سال پیش جوئل Reidenberg یک استاد در دانشکده حقوق فوردهام خواسته دانش آموزان خود را برای پیدا کردن اطلاعات شخصی به صورت آنلاین در مورد دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا که سخنان را در یک کنفرانس اشاره کرده بود در McNealy مانند شک و تردید در مورد نگرانی های حریم خصوصی. با وجود داشتن هیچ دسترسی به منابع آشکار مانند یک Facebook حساب دانش آموزان قادر به تولید 15-صفحه: پرونده در مورد عدالت و خانواده اش از جمله آدرس و شماره تلفن خانه. Scalia راضی نبود و خواستار اعمال “یک مثال کاملا قانونی abominably قضاوت ضعیف.”

البته Reidenberg دانش آموزان تا به حال جمع آوری اطلاعات به عنوان یک دانشگاهی ورزش و سپس با انتقال همراه است. اما مونتاژ کسی اطلاعات شخصی می تواند تبدیل به یک “doxxing” یک مکان تفرج از یک بار-مبهم یا پنهان داده ها که می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای آنلاین و آفلاین آزار و اذیت. “دریافت بیش از آن” تئوری صفر حریم خصوصی در خدمت به سرزنش قربانیان doxxing نشان می دهد که اگر آنها نمی خواهید اطلاعات گرفتن از آنها باید طوری cavalierly مشترک آن است.

ردیابی شهرت هنوز هم ممکن است در Pseudoworld. مردم به سادگی می توانید ایجاد سوابق خود را تحت نام قلم و سیستم عامل (و کاربران دیگر) ممکن است را انتخاب کنید به پرداخت توجه بیشتر به نظرات کسانی که نظرات قبلی تلقی شده است سازنده و یا درگیر شدن در زیر هر استاندارد این سیستم عامل می خواهید به مجموعه. علمی تخیلی نویسنده Orson Scott Card تصور این را در کتاب خود Ender بازیکه در آن دو preternaturally هوشمند کودکان و نوجوانان pseudonymously تعلق احترام زیادی طریق مشارکت خود را در جهانی تابلوهای پیام و از آنجا نفوذ در این دوره از جهان است. مناسب شک و تردید از قدرت قلم, کنار, وجود دارد تعداد زیادی از توییتر اثرگذارندهها که متناسب با این قالب.

این درایو برای pseudonymity متوقف نخواهد شد در مرزهاي جهان آنلاین. به تازگی کیت Klonick یک استاد در دانشگاه قانون مدرسه به دانش آموزان خود را یک تکلیف بود که معکوس از Reidenberg است: به جای دیدن آنچه که آنها می توانند در مورد یک شناخته شخص Klonick دانش آموزان به رعایت نزدیکی غریبه در طول بهار و ببینید که چگونه بسیاری از آنها می تواند شناسایی. نتایج خود موفق شد در یک راه است که تکان دهنده بود اما تعجب آور نیست; چند قطعه از مکالمه شنید و یا یک نگاه در چیزی مانند برچسب چمدان بود به اندازه کافی به دانه یک جستجو موفق.

به عنوان این نوع از نظارت رشد می کند کاتالیز رایگان-محدوده ویروسی ویدئوها ثبت شده در هر کجا که یک حادثه شرم آور گستراند همراه با یک مسابقه به نام بد بازیگران و کجا کار می کنند و تقاضا برای pseudonymity را به بیش از غیر آشکار توییتر دسته. همانطور که دیروز قفل تکمیل شده امروز شبکه صفحه اصلی-دوربین های امنیتی شرکت ها را در بازار ابزار ما برای حفظ منیفولد راه که در آن ما هویت می تواند نشت. Nico فروش (که ممکن است یا ممکن است نام واقعی او) دارای چراغ راه: او دیجیتال-محقق امنیتی که سخت کار کرده است تا هرگز علنا عکس بدون پوشیدن عینک آفتابی. محققان در دانشگاه کارنگی ملون در حال طراحی عینک های مخصوص به اشتباه تشخیص صورت بدون نیاز به سایه و هنرمند آدم هاروی پیشگام باز جعبه ابزار از مد های جدید برای همان هدف. تا بعد خواهد بود درج کفش به زمان راه رفتن تشخیص و commandeering را از Auto-Tune برای جلوگیری از تشخیص صدا.

با جدید خود را صبح روال تنظیم صدای یک disguiser راه رفتن مسدود و ویژه, عینکی, Pseudoworld بسیاری از اشکالاتی. آن شخصی نیاز به هوشیاری برای جلوگیری از شناسایی با طولانی مشکلات اگر یکی از این ماسک باید لغزش. آن را حاکی از تعاملات اجتماعی روزانه که شیب بیشتری نسبت به پیکربندی یک اعترافی غرفه—یا 4chan پیام هیئت مدیره—از تبادل تعارفات با یک کارمند فروشگاه بلبرینگ یک نام تگ یا جدی موضوع بحث در Facebook با هر یک از شرکت کنندگان را از شهر و بستگان و سابقه آموزشی و کتاب های مورد علاقه به طور داوطلبانه با یک کلیک دور.

در Pseudoworld مقدار زیادی از داده کاوی است که هنوز هم در دسترس برای شرکت ها و دولت ها است. ناشناس اطلاعات از Fitbits و اپل هنوز هم می تواند مورد استفاده برای تعیین و جلوتر از زمان, اگر, بگویم, کلیولند است به خصوص بی قرار یک شب—و مردم آن به نظر می رسد نصب و راه اندازی در اعتراض.

Pseudoworld اتفاقی می افتد اگر چارچوب های قانونی برای حفاظت از حریم خصوصی نیست به روز شد. در شرایطی که از حمایت و حضور راهزنان ما تهیه چه خصوصی به کمک ما می توانیم برای محافظت از خودمان و شرکت تهیه خواهد شد به ما پارانویا. این ستایش اغراق امیز از اینترنت-به عنوان-Wild-West کلیشه یکی می رود که حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان اینترنت-به-اطلاعات-علائم.

اما اجازه دهید در نظر بگیرید Pseudoworld را در نزدیکی مخالف است.

***

اگر چه قانون و تنگ تر شد تا با پاسخگویی برای بد بازیگران در تلاش به ما را راحت تر احساس های? یا شاید Pseudoworld هرگز به عنوان فشار هیدرولیک از افشای غلبه بر تمام استراتژی های مقاومت ؟ ما می تواند در نهایت در Transcriptworld.

در اینجا Facebook واقعی-نام مورد نیاز را تبدیل به نزدیک universalized. کسانی که نمی تواند و یا نمی خواهد خود را شناسایی خواهد بود از مطالعه حذف شدند. اما شناسایی بر خلاف pseudonymity نمی تواند از لحاظ فنی سنگین. از آن خواهد شد ساخته شده به همه چیز کار می کنیم. Uber یا Lyft, سوار خواهد, ثبت شناسه راننده و مسافران از طریق اثر انگشت یا تشخیص چهره (با تشکر از اپل!), به همراه مسیر دقیق آنها را و در چه زمانی. تمام اتومبیل های دیگر بیش از حد خواهد شد به خصوص self-driving آنهایی که با چنین معقول بیومتریک به عنوان کسانی که استفاده می کنیم برای باز کردن قفل گوشی های هوشمند ما امروز. در واقع شناسایی خواهد بود و کمربند و بند شلوار: حتی اگر ماشین نمی رکورد که و که در آن شما تلفن خواهد شد و شما از دست دادن تلفن خود را. در Transcriptworld بالا-پروفایل حریم خصوصی موارد مانند ایالات متحده v. جونزکه در آن پلیس مورد نیاز برای دریافت حکم به منظور محل دستگاه ردیابی خودرو خواهد بود عجیب و جالب, چرا که وسایل نقلیه را در حال حاضر چند دستگاه های ردیابی و دستیابی به این اطلاعات خواهد بود به آسانی به عنوان ارسال یک کسب و کار-ثبت تقاضا مربوط به شرکت هایی مانند اپل و تسلا و Verizon—یا کوچکتر و sketchier نوپا مانند Clearview AI طراحی شده تنها به داد و ستد در داده ها.

Doxxing کسی در Transcriptworld خواهد بود حتی ساده تر از آن است که امروز—گوگل پایگاه داده است که به سختی کاهش—اما اینجا هر کسی در این کشور که درگیر در آن و یا آزار و اذیت بر اساس آن صورت سریع و مطمئن در تازه انرژی سیستم حقوقی به ویژه به دلیل بد بازیگران خود گمنامی است که خیلی سخت به حفظ. (برای کسانی که خارج از کشور, از آن خواهد شد یک داستان متفاوت است.) و کوتاه از اجرای قانون Transcriptworld اجازه خواهد داد که خصوصی سیستم عامل مانند Facebook و توییتر برای به اجرا درآوردن دائمی دید کم و یا آشکار ممنوع برای کسانی گفته می شود خود نقض شرایط استفاده از خدمات در هر کجا که ممکن است در جهان است. این می تواند به عنوان آسان به عنوان یک شرکت هواپیمایی ممنوعیت یک سرکش (و vaping شمارش به عنوان متمرد) مسافر برای زندگی و هزینه ای کمتر به این شرکت است.

برای رسیدن به Transcriptworld از ما در زمان کنونی بسیاری از گزینه های از گمنامی به سادگی نیاز به حذف برای بسیاری از معاملات آنلاین و آفلاین. که می تواند رخ دهد که با حرکت به Pseudoworld از طریق تجاری تصمیم گیری تا آنجا که از طریق اقدام دولت: اگر شناسایی می شود ساخته شده است حتی ساده تر عرض و اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل ممکن است تصمیم به سعی کنید برای کمک به خود را به آن را از طریق تشخیص چهره و دیگر غیر ارادی ابزار و یا نیاز به آن را قبل از سرو هر کسی به خصوص اگر شناسایی جمع آوری داده ها است که بخشی از مدل کسب و کار خود. در حال حاضر ما می بینیم یک حرکت فیزیکی در خرده فروشی فضاهای نسبت به رد پول نقد به عنوان بیشتر و بیشتر مردم کارت های اعتباری.

اکثر مردم حتی نمی خواهد متوجه تفاوت از امروز که در شرایطی سخت به استقرار اقدامات متقابل آنها در حال حاضر این قابل تعقیب است.Transcriptworld پس از آن ممکن است صدا مانند یک تغییر تدریجی به آنچه که ما امروز در واقع از آنچه که ما تا به حال در سال 1999—به جز بد تر از بازیگران برگزار می شود به حساب آورد. بنابراین آن نمی باشد بدیهی است که بیشتر مطلوب از ثابت طاقت فرسا shadowboxing از Pseudoworld?

هیچ.

این Transcriptworld که در حال ظهور است که یک طعمه پارچه استری مبل وغیره قرار می گیرد بیش از ماشین آلات پیچیده است که برش و dices اطلاعات شخصی خود را به چند می رسد نامرئی به ما. به نظر می رسد هیچ چیز مانند جهان از سال 1999 که در آن ما “در حال حاضر” صفر بود حفظ حریم خصوصی.

گشت و گذار در یک وب سایت و یا با استفاده از یک برنامه ممکن است احساس مانند یک تجربه انفرادی, اما به عنوان یک اردک مارس ساحل serenely در سراسر برکه در حالی که نامرئی پارو دیوانه وار زیر به عنوان به زودی به عنوان شما فشار کاری—در واقع صرفا شناور بیش از آن—بیشتر قدرت محاسباتی در دسترس است فورا به مورد مداقه قرار دادن این قانون تنها از ناسا صرف فرستادن آپولو 11 به ماه. داده ها از یک محل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به دیگر. خودرو-شرکت های بیمه در می یابد که “نوشتن در بتن جملات با استفاده از لیست و تنظیم برای دیدار با دوستان در یک مجموعه زمان و مکان به جای فقط “امشب” مرتبط است و بهتر رانندگی و این می تواند قیمت نرخ بر این اساس ارجاعات متقابل متقاضیان با خود حساب های اجتماعی رسانه ای.

در عین حال بازیگوش مسابقه ممکن است بعد از استفاده به سعی کنید مهارت های خاص سیاسی پیام برای شخصیت خاص خود را. استنتاج می توان نه تنها در مورد شما به عنوان یک فرد اما در مورد دولت خود را از ذهن در هر لحظه است. کسی که به تازگی ترک خوردن می تواند ارائه یک نوشیدنی یا بیشتر ماهرانه نشان داده شده قانع کننده درام که نجیب شخصیت فقط اتفاق می افتد به سخت نوشیدن. از لحاظ عاطفی آسیب پذیر از آنجا که شما خود را از دست داده و فقط به حال یک مبارزه خود را با همسر ؟ ممکن است آن را کامل و یا برای شما بدترین زمان به شما ارائه می دهد یک scammy عالی آموزش و پرورش به رشته و یا یک ماشین شما نمی توانید استطاعت مالی توسط وام payday به شما فکر می کنم شما می توانید.

تا مطمئن شوید که همه این اتفاق می افتد در Pseudoworld بیش از حد. بنابراین چه چیزی واقعا متفاوت است ؟ خوب چک های پس زمینه برای مشاغل حساس را شامل نظارت عمومی و رفتارهای خصوصی از جمله به ظاهر روزمره آنهایی که مانند میل توییتهایی دربارهی الکل و یا با استفاده از چهار واژه نامه. لیست موقعیت حساس رشد خواهد کرد. و به عنوان یک همتای Pseudoworld شهروندان توسعه هویت پنهان کردن فن آوری های مردم در Transcriptworld به دنبال مشاوره و ابزار برای کمک به شکل دادن رفتار خود را به طوری که آنچه را خود را در ارتباط با هویت مناسب بعد خود کار برنامه ها و چشم انداز قدمت. بهترین شرکت ها و دولت ها در این سیستم خواهد بود که یک گام جلوتر از مردم صادقانه اما هنوز ناشیانه ارائه خود را به عنوان متفاوت از آنها هستند.

بنابراین Transcriptworld ممکن است به نظر می رسد اما آن را واقعا ترومن نمایش بسیار واقع گرایانه اما هنوز به طور کامل طراحی شده بازی های ویدئویی که در آن هیچ چیز اتفاقی رخ می دهد. این یک تالار آینه که افق و امکانات دیجیتالی تولید شده و honed برای هر فرد است که در آن حتی آنچه به منزله “طبیعی” تعریف شده توسط سیستم: در هر دو نوع جهان خشونت آمیز یا مسالمت آمیز بدبین یا امیدوار—که ارائه شده و در راه است که مردم را به سرعت تنظیم کنید و سعی کنید برای جلوگیری از مجازات از سیستم تعریف رفتار منفی.

Transcriptworld است شپشو محل حتی با این فرض که ما تا کنون که دولت نقش اصلی وجود دارد این است که مطمئن شوید که مردم نمی doxx و آزار و اذیت یکدیگر است. و زمانی که دولت نمی آغوش حاکمیت قانون Transcriptworld فراهم می کند خاک بارور تجاری پردازش داده ها—که در آن به رشد استبدادی کابوس ما آمده ایم به تماس Orwellian.

وجود دارد باید جایگزین بهتر از این. برای پیدا کردن آنها را ما باید غلبه بر درماندگی آموخته شده در مورد دولت از حریم خصوصی ما—یک ناتوانی اغلب یاری توسط رهبران فن آوری حرکت سریع و شکستن همه چیز. مدافعان حریم خصوصی را شاید سهوا تشویق همان حس غیر قابل اجتناب با صحبت کردن در عمومی آخرالزمانی نظر. اما این مبارزه است که به سادگی در مورد نگه داشتن خاص حقایق در مورد افراد خارج از چشم های عمومی. حفظ حریم خصوصی در حال حاضر به همان اندازه در مورد آزادی, آزادی برای حفظ مرز بین خودمان و کسانی که می خواهند برای شکل دادن به ما.

ما نیاز به ترکیبی از مد افتاده فشار سیاسی به واقع و پشتیبانی کردن حقوق و حریم خصوصی در قانون محدود کردن داده ها جمع آوری و استفاده و جعل از ویژگی های جدید ابزار را به انطباق با این قانون ساده تر است. محدودیت در جمع آوری و استفاده از داده ها را می آورد تا در زمان مسابقه به پایین و دنبال اسلاید به سمت پارانویا از Pseudoworld. آن را نه تنها باید که خوش شانس چند می توانید مدیریت به خرید و عمل راه خود را به نوعی حتی کاهش حریم خصوصی ما امروز لذت ببرید. کاربردی گمنامی است که به عنوان با ارزش در تجارت به عنوان در گفتار. این بار نباید منتقله توسط کسانی که در آنها این فن آوری مستقر هستند. آن را باید به اشتراک گذاشته شده توسط کسانی که می خواهند به دانستن همه چیز در مورد ما که بیشتر به شکل ماهرانه ما را با توجه به خود ضرورت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی