یک جوان سوئیس عکاس Transfixing پرتره از زنان در مدار

Face with hands over it.
“جولی.”عکس توسط سنتا Simond / حسن نیت ارائه میدهد دانزیگر گالری

جوان سوئیس عکاس سنتا Simond شاخه های او افراد, طبیعی, نور, اما این افلاطونی-وابسته به عشق شهوانی, اوراق قرضه از دوستی نزدیک که آنها را خاص خود را تب و تاب بودن. Simond اعتبارات صمیمی خود به خودی و خوی از پرتره های او به او unfussy روند: او افراد زنان هستند او می داند که برخی از آنها شده اند و مدل او را برای یک دهه او با استفاده از حداقل تجهیزات در غیر استودیو تنظیمات و دنبال کردن ساده پس زمینه سفید به موقعیت افراد خود را در برابر. این آشنایی و اعتماد است که تولید خود را transfixing تصاویر—تصاویری که یک بار پس از یک زمان ممکن بوده است گفت: به صدا غذا خوردن از مرد زل زل نگاه کردن. عکس ها در ایالات متحده début در دانزیگر گالری (همه از 2017-18) هستند “مشارکتی به عنوان مخالف به بدسم,” آزادی مطبوعات ادعا میکند اما این نمی حلقه کاملا درست است. آنها پرتره از هر دو وسواس و خود اختیار. نمایشگاه پانزده سیاه و سفید چاپ نشان می دهد زنان در فکر عمیق و متنوع متحده, undress, خود mischievously—یا lazily—مهار نشده به شمار خطر ناک ساخته شده توسط Simond جسورانه زاویه دوربین نابود و لگدمال ساخته و بی تردید با شیفتگی بدن قبل از او.

“لورنس.”
“تامارا.”

در انتها شکل در “لورنس” عمدتا پنهان و اساسا foreshortened است نشسته بر چیزی نوسانی است. یا شاید او را به پرش. Simond باید lain در طبقه زیر خود را به ضربه محکم و ناگهانی عکس مشابه از طریق قطر قاب این گوساله. تنها یکی از لورنس سینه قابل مشاهده است, در سایه, و ما می توانید ببینید فقط نیمی از صورت خود را. یک سرمه-rimmed با چشم تیز تمرکز نگاهها dispassionately را در لنز. “تامارا” را نشان می دهد یک زن در پروفایل, عکس از کمر به جلو خم شده و چرخش به دور یک پا است لبه پنجره رساند تا او را بلند ران در حال اجرا تقریبا به موازات عکس لبه پایین. دوباره vantage کم است اما این بار Simond به ارمغان می آورد پیش زمینه به تمرکز به نمایش منحنی و چین از تامارا لب و رنگ پریده ریش ریش شدن در بدن او glinting در نور است. او تراشیدن مو نوسانات رو به جلو و آرنج پرتاب پشت سر او. مانند “لورنس” عکس عمل میکنه. هر دو تصاویر خواهد بود کمتر فوتی و فوری و یا کمتر تهاجمی—بیشتر روشن شاید به سادگی در می آیند-اینجا—نبود مرموز حرکات که Simond قطاری.

“Soumeya.”

این عکس ها دارای, در, سینمایی, با کیفیت, اما Simond دقیق اشارات سخت به سنجاق کردن. او حفظ یک رابطه مبهم به زمان در بخشی از طریق او ظریف یک ظاهر طراحی شده. اندک لباس است که افراد خود را می پوشند اغلب دشوار است به جای. تاریکی-maned زن در یک پرتره با عنوان “Soumeya:” برای مثال در یک شاعر, بلوز; گرفته شده از بافت تصویر ممکن است از دیروز از اوایل قرن بیستم یا از یک دوره درام—مجموعه ای که در آن دوره هر چند آن را سخت می گویند. خدمه گردن پیراهن فرسوده در نزدیک “سنت” است که نشان می دهد که در خیال می کند و تاریخ آن را به عنوان معاصر—اما تنها در یک پنجره از چند دهه.

“تواناست.”
“Soumeya.”

تاثیر حداقل یک سنت تاریخی روشن به نظر می رسد. Simond ارادت به معنی فروتن کار خود را الهام گرفته بداهه و قهرمانان’ tousled, وزرق برق, تمام, بیرون کشیدن, فرانسوی, موج جدید است. Simond کتاب “منطقه سبز” از سال 2018 شد با عنوان پس از یک فیلم توسط اریک رومر, یکی از جنبش اجداد. این فیلم از سال 1986 با استفاده از یک verité سبک برای گفتن داستانی که به تازگی تک پاریس, منشی, Delphine که تردید متعهد به برنامه های تعطیلات به عنوان شهر خالی برای تعطیلات تابستان. ماری ریویر که بخشی از دست خوش پیشامد میشه, افسرده, شخصیت, همچنین همکاری و نوشت: فیلم و آگهی libbed بسیار از او گفت و گو—یک دستاورد است که Simond به نام یک استعاره برای فعال نقش لورنس تامارا, Soumeya پيامبر et al., در کار او.

“روشنک.”

Simond نیز گفت که رین سبز—سبز ray—این فیلم را به عنوان به عنوان یک apt نماد از فرایند عکاسی. این عبارت که رومر با اقتباس از عنوان رمان ژول ورن از سال 1882 اشاره به پدیده نوری است که در آن زودگذر خط سبز یا فلش است که می تواند خال خال در افق فقط به عنوان خورشید در قطره زیر آن است. در این فیلم Delphine در ساحل در بیاریتز, موقعی کسی می گویند او به عنوان استراق سمع در یک گفتگو در مورد ورن رمان است که این رویداد اجازه می دهد تا شما را به “خواندن احساسات خود و دیگران.” در پایان فیلم Delphine را رویت از ری دهید آلودگی تطهیر و ارتباط با یک همراه جدید. در موازی صحنه از کتاب یک گروه از شخصیت های نگه داشتن نفس خود را برای لحظات پایانی غروب انتظار به نقطه سبز ray اما یک جفت از دوستداران در میان آنها از دست رفته در هر یک از دیگر چشم ها را از دست ندهید. شاید نگاه پرشور, دوست, دوست ربودهشده در راه های مختلف دارای پتانسیل برای دیدن (و نشان دادن) خیلی بیشتر است.

“جینا.”
“Anais.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>