آدام اسکات برنده در Riviera و در این زمان آن را شمارش

لس آنجلس—Adam Scott فکر امن گلوله او را به خارج از خود را در ظروف سرباز یا مسافر در 15 سوراخ در Riviera دانستن هزینه آن احتمالا او دو شات منجر شود اما هنوز این مسابقات است.

در یک جمعه پر از اشتباهات بزرگ و نابهنگام اشتباهات اسکات ذهن خود را تغییر.

“من فکر کردم شما می توانید شاید برنده شدن در این مسابقات اگر شما ضربه زیادی پیچ در اینجا.’ بنابراین من فکر کردم من نیز ممکن است برای آن” اسکات گفت: پس از دو شات پیروزی در پیدایش دعوتی این یکی که شمارش در کتاب رکورد.

فلاپ ضربه به پنج پا اجازه داده او را به فرار با دیو. دو سوراخ او در 10 پا زدن توپ مرغک برای دو شات کوسن و انجام است که به یک 1-تحت 70 و پیروزی که احساس عقب افتاده.

اسکات برنده استرالیا PGA دو ماه پیش و تا به حال بازی های برگزار شده پس از آن. هنوز, آن را به حال شده است نزدیک به چهار سال از گذشته خود PGA Tour پیروزی. که تغییر در Riviera مورد علاقه خود را در یک روز نهایی بسیار دشوار هیچ یک شات بهتر از 68.

اسکات ساخته کلاچ putts برای مرغک پر و دیو. اما از آن بود که تصمیم و ضربه — که ایستاده بود.

“من تا به حال کمی از این نوع طرز فکر نه فقط امروز بلکه تمام هفته از ‘آنچه را که من برای از دست دادن؟’ … به خودم یک فرصت خوب برای گرفتن در دایره برنده در تور PGA,” او گفت:.

پیروزی می آید 15 سال پس از اسکات برنده یک حذفی در ریویرا است که به حساب نمی به عنوان رسمی به دلیل باران کوتاه این مسابقات به 36 سوراخ. او به دست آورده هر بیت از این پیروزی 14 بر PGA Tour و 29 در سراسر جهان است.

بنابراین تنش یکشنبه بود که نزدیک به یک دوجین بازیکن تا به حال یک شانس برای برنده شدن. پنج بازیکن تا به حال سهم حداقل در برخی از نقطه.

این لیست شامل Rory McIlroy که هرگز بهبود از یک سه گانه دیو; Harold وارنر سوم که chunked خود 3-چوب کردن 10th سه راهی بد است که ضربه سفر 129 متری و منجر به دو دیو. مت Kuchar رفت و 15 سوراخ با سه bogeys و هیچ birdies به سقوط پشت سر.

“راستش من که اصلا انتظار آن را به عنوان سخت به عنوان آن بود اما هر کس به پیدا کردن آن را دشوار خارج وجود دارد” McIlroy گفت: پس از 73 که سمت چپ او را در یک کراوات برای پنجمین اما هنوز شماره 1 در جهان است. “آدم برگزار شد و در پایان.”

تایگر وودز به حال مشکلات خود را بیش از حد, اما او هرگز در کشاکش.

جنگل بازی پنج سوراخ کشش در اواخر خود را دور در 5 و شات 77 به پایان گذشته در میان 68 بازیکنان که ساخته شده از برش. این اولین بار بود جنگل به پایان رسید آخرین به تنهایی از این بنای یادبود در سال 2015.

“خبر خوب من ضربه هر توپ به جلو و نه به عقب یک زن و شوهر وری” جنگل گفت.

دور نهایی شد و باز پس از پنجم سوراخ زمانی که اسکات و McIlroy آمار عکس که منعکس سراسر سبز و در یک سری از swales. McIlroy تلاش برای بردن یک شات به تپه و از آن کوتاه آمد و نورد. او شکست مواجه بعدی حدود 20 فوت دور و سه putted برای سه گانه دیو.

در par-3 ششم او رسید آن را در طرف اشتباه از پناهگاه در وسط سبز و کاهش یافته است یکی دیگر از شات.

اسکات سعی فلاپ پشت پنجم سبز که کوتاه آمد. او رفت و به ور رفتن معمولا به سختی آن را کردم تا تپه و بر روی سبز و دو دیو. تفاوت بعدی بود ، او ساخته شده یک 18-پا مرغک بالا سوراخ.

“این زمان به متلاطم و سعی کنید چیزی جدید در ششم سوراخ دور نهایی” اسکات گفت. “من واقعا سعی کردم به انجام آنچه که من انجام داده بود تمام هفته در نوسان بعدی ساخته شده و یک نوسان خوب ساخته شده و خوب زدن توپ. که به من این باور است که من فقط به حال به نگه داشتن انجام است که در تمام طول روز و بر این باورند که وجود دارد به اندازه کافی خوب گلف در من به من در یک موقعیت در پایان به یک فرصت است.”

او به پایان رسید و در 11-تحت 273 و نقل مکان به شماره 7 در جهان اولین بار در 10 صفحه در حدود سه سال است.

اسکات برنده دو عکس بیش Sung Kang آغاز شده که عقاب-دو دیو و شات 69; اسکات براون که بازی دیو رایگان در عقب نه و birdied 18 برای 68; و Kuchar که تا به حال 72.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Hideki ماتسویاما ساخته شده از برش در این شماره به پایان رسید و سه عکس در یک کراوات برای پنجم با McIlroy, Bryson DeChambeau حداکثر هما و جوئل Dahmen.

“من دامن زده با این” اسکات گفت. “این یک گام بزرگ به هر نقطه در زندگی حرفه ای من در هستم. من برنده نشده به مدت سه سال. این احساس بسیار ویژه است.”

آن را نشان داد در پایان. او ای در 3 پا پر زدن توپ پشت در ایستاده بود و خود را مطرح مشت راست در هوا. این پیروزی بود به آمدن و در آمد آن در مورد علاقه خود را PGA تور ، و این بار آن محسوب می شود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>