“آدرنالین وظیفه و ترس”: داخل بیمارستان نیویورک مصرف در Coronavirus

An empty hospital bed drenched in light
من nagged با ترس مداوم که یک بیمار که در غیر این صورت ذخیره شده در هر ساعت از هر روز قبل از این بیماری همه گیر خواهد مرد امروز.عکس توسط Misha فریدمن / گتی

در حال حاضر بسیاری از ویژگی های قابل توجه از بیمارستان ممکن است تفاوت بین جهان بیرون و جهان درون. خارج از نیویورک—آمریکا بزرگترین و متراکم ترین شهر است شهر ارواح. منهتن در خیابان ها خلوت. آن ماشین شاخ به سکوت. آن حلال چرخ دستی از بین رفته اند.

داخل بیمارستان پالس با یک انرژی من قبل از تجربه هرگز. تخریب ساخته شده توسط رمان coronavirus است بر روی صفحه نمایش کامل اما تا هدف منحصر به فرد است که با پزشکان از تمام رده ها و پس زمینه ها پاسخ دهد. من را دیده اند هرگز پروتکل جدید به تصویب رسید تا به سرعت. دانشجويان در حال فارغ التحصیل شدن زود به کمک در مبارزه است. آسیب شناسی ساکنان داوطلب در پزشکی طبقه است. وجود کامل انقیاد نفس; ارشد پزشکان در حال انجام کارهایی است که آنها انجام نداده اند پس از دانشکده پزشکی. پزشکی—به طور معمول حکومت سلسله مراتب سفت و سخت و siloed fiefdoms—رایگان است.

می رسند و امنیت به استقبال شما با یک ماسک و یک ماسک برای شما در دست است. پیام بی تردید است. پزشکی ارتش در کار است.

من نمی خواهم به گزافه گویی همه چیز. وجود دارد یک منطقه حائل. در صبح من را وارد کنید از طریق یک دهلیز بزرگ است که یک بار teemed با فعالیت آن در حال حاضر احساس خالی ایستگاه قطار در نیمه شب. من راه رفتن پایین راهرو اصلی به تنهایی یک نظر اجمالی پلاک و نقاشی های من هرگز قبل از متوجه شده و وارد در یک بیکار اطلاعات میز. به سمت چپ من یک Au Bon درد خالی نشسته. به من حق ردیف میز و صندلی و بقیه دست نخورده.

من صبر در آسانسور بای. در ماه گذشته یک خودرو ممکن است گرفته اند, دقیقه وارد, توقف در هر طبقه در طول آن مدت تبار. اغلب جمعیت را تشکیل داده اند و من می خواهم که صبر کنید برای یک بعدی. در حال حاضر درهای باز را به عنوان به زودی به عنوان من بند انگشت دستکشهایش ریخته grazes دکمه. داخل آن را فقط من و یک دکتر من مبهم تشخیص دهد. ماه پیش با مشورت و در متقابل بیمار است. ما nod در اذعان—آرنج ضربه بیش از حد مخاطره آمیز یک مشت دست انداز غیر قابل تصور است.

پس از ایالت نیویورک را به ثبت رساند اولین مورد از COVID-19 در مارس 1, آن را به سرعت در حال تبدیل شدن به کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده است. توسط 15th, سه نیویورک فوت کرده و تعداد موارد تا به حال تا این حد رواج به هفت صد و بیست و نه. از آنجا coronavirus گسترش نمایی و خستگی ناپذیر. ظرف یک ماه دولت رنج می برد بیش از سیزده صد مرگ و میر. آن را نزدیک به ده درصد از جمعیت این موارد است.

در بیمارستان ما به دیگران در سراسر شهر نیویورک وجود دارد صدها نفر از بيماران مبتلا به COVID-19 و نمرات هواکش. ما اضافه شده جدید COVID-19-تیم های خاص و از مد افتاده ویژه-مراقبت های ويژه از اتاق عمل و با اقتباس از یک ناتوانی بال به مسکن برای دوره نقاهت بیماران که قادر به خروج با خیال راحت. تست سواب در تامین کوتاه مدت هستند. اتاق اورژانس است. بیش از یک دوجین پزشکان کاهش یافته است بیمار در بخش من به تنهایی.

ما از آنهایی که خوش شانس. در حال حاضر, حداقل, پزشکان ما را از آنچه آنها نیاز به مراقبت از بیماران خود را. ما باید ماسک, لباس حفاظت از چشم. یک ارتش کوچک از سرپایی پزشکان و کارآموزان پزشکی و بهداشتی-مراقبت از کارگران داوطلب شده اند برای پر کردن شکاف در صفوف. این هفته موقت چادر بیمارستان انجامید در پارک مرکزی و U. S. N. S. راحتی—یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با یک هزار تخت و دوازده اتاق عمل—از منوی view در بندر نیویورک.

هنوز هم آن را احساس می کند مانند ما به سختی تاسیسات آب است. من nagged با ترس مداوم که یک بیمار که در غیر این صورت ذخیره شده در هر ساعت از هر روز قبل از این بیماری همه گیر خواهد مرد امروز.

من hospitalist: یک پزشک طب داخلی است که برای مراقبت حاد بیمار در بیمارستان بستری بیماران است. Hospitalists همراه با اورژانس-پزشکی و درمان-مراقبت پزشکان و فرم ستون فقرات COVID-19 پاسخ در بسیاری از بیمارستان ها.

پزشکان اورژانس ثبات بیماران به عنوان آنها در آمده و تصمیم می گیرید که باقی می ماند در بیمارستان و چه کسی می رود خانه. Hospitalists در رابطه با ریوی و عفونی-بیماری پزشکان در حال مراقبت از اکثریت پذیرفته coronavirus بیماران. اگر همه چیز واقعا بد—اگر بیمار سطح اکسیژن آبشار خطرناکی پایین برای مثال ما با I. C. U. پزشکان برای تصمیم گیری و زمانی که متخصص بیهوشی باید intubate.

هر روز من از راه رفتن بر روی پزشکی طبقه برای پیوستن به تیم من. بزرگ مستطیل مرکزی workstation ویژگی های نظارت از راه دور صفحه نمایش پوشه پر از مدارک پزشکی و یک دوجین کامپیوتر. پزشکان و پرستاران و مددکاران اجتماعی و داروسازان نشستن در مرکز فرماندهی درحال میان تماس های تلفنی و پیام های متنی پاسخ دادن به صفحات به بيماران ، بسیاری از اتاق ها دارای منظره زیبا از شرق رودخانه یا منهتن افق. قبل از این بیماری همه گیر شده اند پر از بازدید کنندگان دریافت-کارت خوب و بادکنک و گل و عکس. این روزها تقریبا همه از آنها اسپارتان: یک تخت بیمار و مداوم صدای خش خش از اکسیژن است. قبل از من وارد شد و با همراهان از دانشجویان پزشکی و ساکنان و پرستاران به گفتگوی بورسی قبل از بحث در این روز برنامه ریزی کنید. در حال حاضر آن را فقط من تحت پوشش از سر تا پا در دنده محافظ ایستاده در سراسر اتاق قادر به ارائه قابل رویت لبخند.

در میان یورش از موارد ما در حال آماده سازی برای حتی بیشتر سیل. ما نهاد یک سیستم جدید: در حالی که من دیدن بیماران در COVID-19 طبقه, من به طور همزمان آموزش دکتر دیگری را به جای من باید من سقوط بیمار می شود و یا مورد نیاز در بخش دیگری از بیمارستان. این اغلب چاشنی پزشکان از زمینه های مانند گوارش یا endocrinology—و بنابراین کمتر به طور مستقیم با بیماری های عفونی و یا مشکلات ریوی—که به طور داوطلبانه برای کمک به کروناویروس درمان است. آنها ضروری خواهد بود برای تقویت نیروی کار زمانی که ما ظرفیت بیشتر تیره و تار.

من نیز به تازگی توسط یک “مجازی پزشک” که آن را امیدوار خواهد به من اجازه می دهد برای دیدن بیشتر بیماران موثر تر از همیشه قبل از. این پزشکان کار از راه دور; یکی را همیشه در جیب من در بلندگو در طول راند. (بسیاری از آنها خود quarantining و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت و جلوگیری از آنها را از درگیر شدن مستقیم در مراقبت از بیمار است.) مجازی پزشک توابع مانند یک all-in-one مربی دستیار و کاتب به روز رسانی من در علائم حیاتی و نتایج آزمون را در زمان واقعی بررسی آخرین تحقیقات و دستورالعمل ها و کمک به آماده سازی اسناد و مدارک من کامل بعد.

“چه وضعیت COVID آزمون؟” سوال من ایستاده دستکش, gowned, goggled و نقاب عرق کردن حتی قبل از ورود به اتاق بیمار.

“مثبت” او پاسخ می دهد. “فقط برگشتم. شما می توانید اجازه دهید او را می دانم.”

او دهم متوالی COVID-19 بیمار من را ببینید که بعد. سه نفر دیگر ذکر شده به احتمال زیاد به بیماری; روز به روز در پایان آزمایش های خود باز خواهد گشت مثبت بیش از حد.

در پائولو کوئیلو را “کیمیاگر” سانتیاگو کتاب شخصیت است گفت: برای فروش شتر خود را و خرید یک اسب برای تکمیل سفر خود را در سراسر صحرا. “اسب تایر بیت به بیت” کیمیاگر توضیح می دهد. در مقابل “شتر خائن هستند. آنها راه رفتن هزاران قدم و به نظر می رسد هرگز به تایر. سپس ناگهان آنها زانو زدن و می میرند.”

به عنوان تجربه با همه گیر رشد می کند COVID-19 تر به نظر می رسد شتر و اسب کمتر. در میان بیشتر نگرانکننده جنبه های مراقبت از بیماران مبتلا به کروناویروس است که خود را گاهی اوقات سریع و نامشخص بالینی کاهش است. یک بیمار ممکن است به نظر می رسد به بهبود بیش از چند روز یا حتی یک هفته و سپس بدتر بشدت نیاز به لوله گذاری تراشه اورژانس. سال حد عالی رساندن بالینی ما غرایز—رعایت الگوهای بیماری سرعت و مسیر—به طور ناگهانی به نظر می رسد ناکافی و غیر قابل اعتماد است. ما در حال یادگیری چه کاری انجام دهید و زمانی که به انجام آن را به عنوان ما.

برای بسیاری از بیماران تشخیص COVID-19 با آن حمل عمیق خبري در ارتباط با بدترین آفات. آن است که ذات الریه و یا دیابت و یا حتی حمله قلبی است; H. I. V. و سرطان است. آنها شنیده ام این آمار وحشتناک در اخبار—بالا بودن نرخ مرگ و میر را افزایش سریع موارد رو به کاهش تامین منابع مورد نیاز. و چند وجود دارد به عنوان علائم نگران کننده برای بیماران مبتلا به تنگی نفس. با coronavirus اضطراب زحمت کشیده تنفس تشدید شده است توسط این واقعیت است که باید آن را دچار تنهایی و بدون دوستان و خانواده و با محدود تماس با پزشکان. در میان cruellest جنبه های COVID-19 شدید جداسازی آن inflicts.

در موارد متعدد بیماران افزایش یافته گریان زمانی که من خواسته ام در مورد خواسته های خود در شرایط اضطراری. آنها از ترس که من ممکن است آنها اتصال به ونتيلاتور در آن لحظه و یا اینکه اگر آنها نیاز به یک بعد وجود خواهد داشت نه هر گونه در دسترس است. بنابراین مهم است که برای بیماران به شنیدن این که بسیاری از مردم فراموش کنید بهتر است. امید وجود دارد. در بیمارستان ما جشن این پیروزی در هر روز است.

در شب من به عنوان خوانده شده در مورد بیماران جدید من مراقبت از روز بعد—که آنها آنچه را که آنها بوده ام از طریق چگونه آنها به استقامت. من با فروتنی که من به زودی خود را ، هر روز این مسئولیت باعث می شود من عصبی.

که انرژی عصبی تقویت شده به دلیل تهدید قریب به اتفاق که COVID-19 ارائه نه تنها برای بیماران بلکه برای ما. به تازگی در پایان یک هفته که دیدم نیویورک بزرگترین افزایش در coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تا کنون یک مورد احترام عمیق پزشک خطاب ما در یک کنفرانس تلفنی. “ما همه در حال رفتن به مریض,” او گفت:, matter-of-factly. “در نهایت همه ما می رویم به دریافت coronavirus. اما هنگامی که شما انجام دهید ما وجود دارد خواهد بود برای شما. شما نمی خواهد تنها باشم.”

نه پس من در اوایل آموزش پزشکی شده است که من تا به شدت با آنچه شناخته شده به عنوان دانشجويان پزشکی سندرم—یک فرم از مالیخولیا است که در آن دانش آموزان ترس آنها از این بیماری است که آنها در حال خواندن در مورد. در دانشکده پزشکی هر درد به معنی سرطان هر درد یک بیماری خود ایمنی. در حال حاضر زمانی که من در نهایت فرصتی برای خوردن شام من خودم بپرسید که آیا من می تواند طعم و بوی کهنه ساندویچ که من جویدن. من اضافه کردن sriracha.

پتانسیل آسیب به سلامتی ما تا به حال همیشه به نظر می رسید انتزاعی دور. البته ما فکر: sleepless nights, چرب, مواد غذایی, ساعت در کامپیوتر—آنها نمی تواند خوب باشد. اما این تهدید هرگز بسیار فوری و یا قابل لمس است. هر روز صبح در راه به کار من تعجب می کنم اگر من سالم به اندازه کافی برای بازگشت به فردا.

خوش شانس که من احساس می کنم به یک, آن را آسان برای داشتن یک ماسک بسته به صورت خود ساعت پس از ساعت. تنگ مهر و موم مورد نیاز برای N95 ماسک برای عملکرد درست نیاز به یک بطور دنج قرار گرفتن مناسب است. این فلز کاهش به پل بینی خود را در حال حاضر خام از روز قبل. من یاد گرفته ام به جای یک قطعه تازه نعناع آدامس در دهان من قبل از پوشش ، این باعث می شود یک تفاوت بزرگ شاید به بیماران قطعا به من.

من نمی صرف تمام روز در بخش. Hospitalists همچنین دفاتر و این روزها ما در حال کامل. درب تمایل به باز باقی می ماند که پزشکان با عجله در داخل و خارج. من پاپ به دفتر بعدی به معدن به درخواست یکی از همکاران اگر او را دیده گیج کننده جلوه ای از ویروس; اچ متوقف می شود به من نشان می دهد یک ویدیو گربه. راه اندازی سطح catered مواد غذایی آغاز شده است ظاهر می شود به عنوان اگر توسط سحر و جادو در یک جامعه و منطقه است. دوخته به تابلو اعلانات وجود دارد یک کارتون از نوزده-نود کودکان و نوجوانان نمایش “انگشت کوچک و مغز است.” “آنچه که ما می رویم به انجام فردا مغز؟” انگشت کوچک می پرسد. “همان چیزی که ما هر روز انگشت کوچک مغز” می گوید. “ماندن در خانه برای پهن کردن منحنی.”

برای کمک به پزشکان در مقابله با رشد بالینی و اخلاقی مطالبات اپیدمی حمایت از گروه های رسمی و غیر رسمی—در حال جوانه زدن. من به طور منظم برنامه ریزی شده در ویدئو تماس با من پزشکی-دوستان مدرسه. آنها در سراسر کشور پراکنده اما چالش های چهره آنها احساس آشنا. اگر آنها در حال حاضر غرق coronavirus آنها می دانند که آنها به زودی خواهد بود. برخی از همکاران را شروع کرده اند نظیر-پشتیبانی از برنامه که در آن ما جفت کردن با پزشکان دیگر. ما در بررسی با یکدیگر بحث ناکامی تامین کمبود اضطراب سخت گیری های درماندگی می آید که از احساس است که با وجود بهترین تلاش های خود را, مردم, مرگ خواهد شد.

من دلسوز به کسانی که نگران گسترده اقتصادی و اجتماعی اختلال ایجاد شده توسط تهاجمی اجتماعی فاصله و سیاسی و رهبران کسب و کار پرسیدن که آیا این همه به ارزش آن است. اما من فکر می کنم که اگر آنها را دیدم آنچه من می بینم ترس اشک نفس نفس زدن برای هوا و تخریب بدن و روح و روان ساخته شده توسط ویروس, روزانه هر شکلی که پزشکان و پرستاران و بیمارستان ها باید به ارائه حتی مراقبت های اولیه—آنها بیش از حد خواهد درک کند که اجتماعی فاصله تنها گزینه است. آنها احساس می کنید آنچه که من احساس می کنم که ما می توانیم بازگشت به حالت عادی در طول زمان هنگامی که هزاران نفر از آمریکایی ها از همه سنین و پس زمینه نمی توانم نفس بکشم و وجود ندارد مردم به اندازه کافی و یا منابع به آنها کمک کند.

من خسته هستم اما محتوا در پایان ترین روز. فرسودگی شغلی-تحریک سرخوردگی از صدور صورت حساب و اسناد و مدارک و سوابق پزشکی الکترونیکی را برای لحظه ای فروکش کرده. در حال حاضر زمانی که من در بیمارستان, تمرکز بسیار منحصر به فرد ماموریت بنابراین روشن است که هیچ چیز دیگری مهم به نظر می رسد. هیچ کجا وجود دارد که من یا همکاران من نه می خواهد. وجود دارد یک حس عجیب و غریب که در آن همه گیر شده عمل پزشکی به آنچه که بسیاری از پزشکان امید آن خواهد بود.

جنگ است فقط آغاز است. آدرنالین وظیفه و ترس انگیزه پاسخ مهیجی اما برخی از ما تعجب که چگونه پایدار است. شب در تنهایی اتاق های هتل به دور از خانواده; هفته از ساعت های طولانی و افزایش خطر است. من رفتن به محل کار به تنهایی قبل از طلوع خورشید است. من به خانه به تنهایی و پس از آن مجموعه است. من خوردن باقی مانده در من بیش از حد-آپارتمان کوچک قبل از پاسخ دادن به یک صفحه دیگر یا دو و سقوط در خواب. افزایش است, تعریف زمان محدود. چه اتفاقی می افتد زمانی که پزشکان نمی تواند پایان ؟


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>