پس از ساخت فوتبال, تاریخچه کانادا کریستین سینکلر می گوید او را حمام افتاب گرفتن در موفقیت بعد

ادینبورگ تگزاس—گردباد ادامه داد: برای کریستین سینکلر یک روز پس از تبدیل شدن به جهان جلال-گلزن.

در پی اهمیت حیاتی اهداف No. 184 و 185 در یک 11-0 جیغ وداد بازی کردن بیش سنت کیتس و نویس روز چهارشنبه در کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی قهرمانی کانادا کاپیتان چپ او-ب پارک برگزاری یک جعبه حاوی یک جفت از قرار دادی جفت نایک PhantomVNM چکمه بزرگداشت او نقطه عطف شب.

قرمز, چکمه, ویژگی های او را شماره 12 شماره پیراهن یک پرچم کانادا یک نقل قول از او در اواخر دانشگاه پورتلند مربی Clive چارلز (“شما بهتر کسب حق خود را به بازی”) و دو لقب (Sinc و تعجب) در میان دیگر نکات ویژه.

سینکلر روز پنجشنبه گفت که مدیر تجهیزات Maeve شیشه ای بوده و حمل آنها را در اطراف برای چند ماه در انتظار.

“آنها بسیار بیمار است. من احتمالا پوشیدن آنها زن و شوهر بعد از بازی” سینکلر گفت: با خنده.

پشت در, سکس با زن 36 ساله از برنابی B. C., استقبال شد با تبریک تصویری تحت نظارت هافبک سوفی اشمیت شامل دوستان و کالج سابق باشگاه و کانادا هم تیمی. رابین گیل, یک تیمی سابق در حال حاضر در کانادا تیم کارکنان تزئین یک اتاق با عکس مستند زندگی حرفه ای خود را.

“این بسیار شرم آور اما بسیار ویژه” گفت: سینکلر.

به عنوان یکی ممکن است انتظار تلفن خود را منفجر کرد. اما او فقط دو تماس به خانواده اش.

“من امیدوارم که مردم درک کنند که من به آرامی به عقب بر گردیم به آنها طی چند روز آینده به دلیل آن بوده است که بسیاری آن بوده است طاقت فرسا.”

سپس یک موج از مصاحبه پنج شنبه. سینکلر در حالی که هیچ فن موردتوجه بود یک سپاهی است.

“من قصد ندارم به دروغ. که به رکورد یک وزن کردن شانه های من,” او گفت:. “در حال حاضر من فقط می توانید در واقع بیرون رفتن و لذت بردن از آن و کمک به کانادا واجد شرایط برای بازی های المپیک, چرا که تمرکز واقعی در حال حاضر که این هدف چیزی است که از راه.”

سینکلر بریس نقل مکان کرد او گذشته بازنشسته آمریکایی ابی Wambach که برگزار شده بود علامت 184 اهداف است. و در حالی که کانادا به عنوان کاپیتان فروتن به عنوان آنها آمده است هاردکور, دیدن یک برگ افرا در بالای تمام وقت اهداف لیست.

“من افتخار کانادا من افتخار کانادا را در بالای لیست من قصد ندارم به دروغ” او گفت:. “به کانادا, در بالای لیست در یک به اصطلاح هاکی کشور بسیار سرد است.”

سینکلر همچنین با اشاره به رشد بازی در کانادا و حمایت از این برنامه در طول سال دریافت کرده.

“این محیط شده است هرگز به راحت ترین برای من,” او گفت: تکان دادن در دوربین های اطراف خود است. “اما در همان زمان من با افتخار به نمایندگی از فوتبال زنان. من افتخار می کنم که مردم مراقبت.

“هنگامی که من برای اولین بار به عضویت تیم ملی من اولین جام جهانی (در سال 2003) من حتی نمی فکر می کنم مردم می دانستم که آن اتفاق می افتد (back) در کانادا است. برای دیدن تغییر در آن شده است قابل توجه است. و آن را تنها برای بزرگتر و بهتر است. دانستن است که من بخش کوچکی از آن بسیار خاص است.”

خواسته آنچه او برای گفتن به بچه ها نگاه کردن به او سینکلر گفت: “هدف بالاتر است. خود را دنبال رویاهای دیوانه. برای من این اتفاق افتاد به فوتبال این اتفاق افتاد به ورزش است. به این روز فکر نمی کنم من یک روز در زندگی من است. هنگامی که شما پرشور در مورد آنچه شما انجام, شما مایل به قرار دادن در کار اضافی.

“خودم هم تیمی های من — ما در حال اثبات این که آن رویاها گاهی اوقات فراموش می پیوندند.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در پی او شکستن رکورد عملکرد سینکلر جلب توجه رئیس فیفا جیانی رده مربیان. در نامه ای به سینکلر منتشر شده توسط فیفا رده مربیان ارائه شده خود را “گرمترین تبریک این تاریخی و استثنایی دستاورد است.”

“این دستاورد پاداش خود را برجسته 20 سال کار حرفه ای در بالاترین سطح که تنها می تواند به دست آورد به لطف فوق العاده ای خود را تعهد, نمونه انگیزه و شور و شوق باور نکردنی برای ما زیبا بازی,” او نوشت. “انسان خود را ویژگی ها و مهارت های, نه به ذکر است خود سهم قابل توجه به محبوبیت و رشد زنان, فوتبال یا فوتبال ما سزاوار تحسین است.”

این جام اشاره کرد سینکلر تا به حال ساخته شده 290 حضور برای کانادا ظاهر می شود در پنج فیفا زنان جام جهانی و سه بازی های المپیک است.

“تبریک دوباره عزیز کریستین و با تشکر از شما برای کمک به انتقال پیام از فوتبال, ترویج آن تصویر و مزایا و فوق العاده نمونه و الگویی برای تمام کسانی که مایل به ایجاد یک حرفه ای در فوتبال,” او اضافه شده است.

کونکاکاف رئیس جمهور ویکتور Montagliani کانادا, فوتبال, رئیس جمهور, استیون نی و نخست وزیر جاستین ترودو در میان کسانی که همچنین با ارسال تبریک بعد از بازی از طریق رسانه های اجتماعی. آیا به عنوان Wambach و همکار آمریکایی میا هام که برگزار می شود اهداف و ضبط 158 تا Wambach گذشت او در سال 2013 است.

سینکلر خوراک توییتر گذشته بود 100,000 علامت پنج شنبه شب.

سینکلر هدف مسافت بیش از کریستیانو رونالدو (99) و پله (77) ترکیب شده است. علی دایی منجر مردان بین المللی هدف لیست با 109 در 149 ظاهر برای ایران بین سالهای 1993 تا 2006.

دواین د روساریو تاپ کانادا مردان در به ثمر رساندن 22 گل در 81 بازی اگر چه 20 ساله جاناتان دیوید ساخت امواج با 11 گل در فقط 12 ظاهر.

داشتن کوبید شکر Girlz برای باز کردن مسابقات کانادا در حال حاضر چهره, رگی, Girlz جامائیکا در روز شنبه. شماره 51 جامائیکا از دست 1-0 به پلاک 26 مکزیک در روز چهارشنبه.

کانادا 7-0-0 تمام وقت در برابر جامائیکا با 48-1 لبه در به ثمر رساند. سینکلر به اختصاص 11 از آن اهداف است.

کانادا زنان بررسی سنت کیتس برنده شدن در یک جلسه با سینکلر گفت: مربی Kenneth Heiner-Moller شده بود که او تبریک می گویم “برای آخرین بار.”

“من فکر می کنم پس من احتمالا راه رفتن از این اتاق به آن خواهد بود زمان به حرکت بر روی یک تمرکز بر روی بازی های آینده” سینکلر گفت. “و پس از آن احتمالا دوباره به این که مسابقات است و من به برخی از صرف زمان با خانواده ام به خانه برگشت و اجازه دهید آن را غرق در.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر