سن گرایی است که ساخت این بیماری همه گیر بدتر

گتی / اطلس

پیش بینی برای یک لحظه یک جهان که در آن به سرعت در حال گسترش coronavirus است که عمدتا آلوده کردن افراد زیر سن 50. تصور کنید که مرگ و میر است که بالاترین در میان کودکان است و امروزه ایالات متحده گزارش شده بود بیش از 104,000 مورد تأیید و حداقل 1,700 مرگ و میر بیشتر در میان دانش آموزان. تصور کنید که دانشمندان گمان می برند بزرگان در کاهش خطر بر اساس گذشته و قرار گرفتن در معرض ویروس های مشابه. چگونه شما واکنش نشان می دهند به یک بیماری است که عمدتا کشتن افراد جوان planetwide?

اگر شما تصور واکنش متفاوت از خود را در زمان یکی پس ما باید از برخی از سوالات سخت. مهم ترین این واقعیت است که بزرگان به احتمال زیاد به بیماری و مرگ از COVID-19 موثر بر راه کشور—به خصوص آمریکا—پاسخ به همه گیر? وجود دارد بسیاری از لجستیکی و سیاسی از دلایل که چرا امریکا پاسخ بوده است ضعیف تر در مقایسه با دیگر کشورها. اما به عنوان یک پزشک, من مواجه می شوند شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سن گرایی است که بازی در یک نقش بیش از حد در بخشی به دلیل سن گرایی همواره به شکل این نوع از مراقبت های پزشکی است که آمریکایی های قدیمی تر دریافت خواهید کرد.

من یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه سان فرانسیسکو که مرکز پزشکی همواره رتبه در بالا 10 در سراسر کشور و به عنوان بهترین در سواحل غرب است. پاسخ ما به COVID-19 بوده و قابل توجه در آن شدت و دامنه. در طول نزدیک به 30 سال در حرفه پزشکی در اینجا من هرگز شاهد هر چیزی مانند سیستم گسترده بسیج در من دیده ام در هفته های اخیر. و در عین حال برخی از آنچه که من از دیدن نیز اخلال به خصوص چون من طب سالمندان همکاران خود در سراسر کشور می گویند که بزرگان-نیازهای خاص و علم پزشکی نیست که به اندازه کافی خطاب در آنها مراکز یا نه.

برای مثال در اوایل این ماه پزشکی-مرکز رهبری اعلام کرد که آنها تا به حال توسعه یافته بالینی خاص پروتکل برای کودکان و بزرگسالان با COVID-19. به من دانش پروتکل های بزرگان, آسیب پذیر ترین گروه هنوز هم وجود ندارد. این نیست UCSF خاص عمل; این استاندارد در سراسر کشور است. آمریکایی طب توده بزرگان در بزرگسالان و با وجود شواهد فراوان است که مواد مخدر و بیماری ها رفتار متفاوت در بدن. علاوه بر این سلامت-روش های غربالگری برای بازدید کنندگان قرار داده شد به محل ما در بیمارستان کودکان در آغاز ماه مارس در حالی که مشابه روش نیست, اجرا, برای ما بزرگسالان بیمارستان تا دو هفته بعد. شما می توانید استدلال می کنند که بیمارستان کودکان کوچکتر است و در نتیجه آسان تر برای مدیریت; شما همچنین می تواند گمان است که حفاظت از بزرگسالان و بزرگان بود و کمتر از یک اولویت وجود خطر بیشتری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ آن گروه صورت.

گناهان مانند اینها جزئی در چهره جهانی فاجعه اما ما شاهد مشابه تصمیم گیری ساخته شده در سراسر کشور. با هر یک از این کشور از دست می دهد و در وقت با ارزش برای اقدامات است که محدود کردن انتقال و ذخیره ترین زندگی, مادر, پیر و جوان: غربالگری کسانی که در بالاترین خطر برای محدود کردن گسترش; مستند قابل پیش بینی های مختلف علائم اولیه در افراد مسن و ایجاد مراقبت از مسیرهای که ارائه گزینه های به بیماران برای آنها تهاجمی درمان را طولانی رنج می برند و نه جلوگیری از مرگ است.

اجازه بدهید من کاملا روشن است: من شاهد اقدامات مخرب عملکرد ضعیفی مردم است. بر خلاف UCSF رهبری بوده است قهرمانانه و فداکارانه کار در سراسر ساعت به ارائه بهترین مراقبت ممکن است به کسانی که با COVID-19 در حالی که حفاظت از سایر بیماران و کارکنان. جالب اینجاست که نه غم انگیز که نجیب قصد نشان می دهد چقدر تثبیت و فراگیر سن گرایی در آمریکا مراقبت های بهداشتی. آن را پخته به چه زمینه رویکردهای آموزش و پرورش, پژوهش و اساسی ترین روش های سازه و سیاست.

مدارس پزشکی اختصاص ماه به آموزش دانش آموزان در مورد کودک فیزیولوژی و بیماری و سال تا بزرگسالان اما فقط هفته به بزرگان; طب سالمندان نیست و حتی به نظر می رسد در منوی آموزشی مورد نیاز. موسسه ملی بهداشت موظف به شمول زنان و مردم از رنگ ها در تحقیقات پزشکی در سال 1986 اما آیا این موضوع مشابه حکم برای بزرگان تا 33 سال بعد در سال 2019. “تعصب است به طوری ضمنی آن می رود خود خسته شده اید” یکی از همکاران من گفت: از سن گرایی در آمریکا COVID-19 پاسخ و در پزشکی به طور کلی. اما هنگامی که شما شروع به توجه شما آن را ببینید در همه جا.

نگاهی به عنوان مثال راه دولت من آهنگ مرگ و میر ناشی از آنفولانزا یکی از شایع ترین و کشنده عفونت. حتی اگر افراد مسن به مراتب بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن تا سال 2018, the California Department of Public Health شمارش مرگ و میر آنفولانزا تنها برای کودکان و بزرگسالان زیر 65. اصلی توضیح داده شده به سان فرانسیسکو کرونیکل بود که ضبط مراتب بالاتر تعداد سالمند مرگ و میر خواهد بود بیش از حد گران قیمت و وقت گیر است. مشکل این است که وقتی تاثیر بیماری در یک جمعیت ناشناخته است وجود دارد کمی انگیزه ای برای توسعه درمان متناسب با آن گروه ، هنگامی که مردم را تحت تاثیر قرار است بزرگان این مشکل است به خصوص بد: همانطور که ما در حال حاضر دیده می شود با بحران کنونی بسیاری از مردم می گویند که بزرگان در حال مرگ هستند به هر حال و تمایل به سرزنش سن خود را برای مرگ خود—و نه یک سیستم ناقص است.

عمومی, پاسخ به coronavirus همه گیر در رسانه های اجتماعی گذاشته اند سر نه چندان ظریف و انفعال بین پزشکی و فرهنگ و فرهنگ آمریکایی ، در واکنش به این ویروس را در محدوده ایالات متحده از پرهیاهو ageist (به nicknaming از COVID-19 به عنوان “نسل پاک” در میان برخی از افراد جوان) به واقعا مفید و همدلانه (برخی از فروشگاه های مواد غذایی رزرو در ساعات خاصی برای سالمندان مشتریان). بین این دو قطب دروغ كليشه اي و تقلیل: به تازگی یک واشنگتن پست مقاله در مورد بزرگ, فلوریدا, جامعه بازنشستگان برجسته پاسخ متفاوت در میان افراد مسن به شیوع. برخی از ساکنان حاضر به تمرین های اجتماعی فاصله انعکاس اطلاعات غلط آنها جذب شده از برخی رسانه ها در حالی که دیگران ابراز ترس در مورد سقوط بیمار. اکثر نظرات در پاسخ به مقاله اما متمرکز در سابق واکنش castigating “مردم” به عنوان یک کل برای غیر مسئولانه بودن.

به عنوان یک متخصص امراض دوران پیری من کاملا آگاه بسیار زیاد بهداشتی-مراقبت از موانع است که افراد مسن چهره با یا بدون یک جهانی همه گیر. در هفته دوم ماه مارس, کلینیک من تبدیل شد به پزشکی از راه دور برای محافظت از بیماران. روز دوشنبه یک بیمار دیدار رفت و دیگر تا به حال به متوقف شود به دلیل چند ویژگی های, چالش های, و همه دیگران لغو شد توسط بیماران گفت که دفتر ما کارکنان که آنها نمی تواند مدیریت یک ویدیو ببینید. بیماران من رشد نمی کند تا با هر یک از این تکنولوژی و کمتر خوش شانس در میان آنها زندگی می کنند در سراسر شکاف دیجیتال. (این بحران را تهدید می کند به بدتر مستند بی عدالتی در سیستم مراقبت های بهداشتی ما, نه تنها برای افراد بلکه برای مردم رنگ و فقرا است.)

به عنوان یک کودک من یاد گرفتم در مورد “جمعیت هرم یا مثلث است که نشان می دهد جهان را در ترکیب جمعیتی: بسیاری از کودکان کمتر از بزرگسالان است و تعداد بسیار کمی از بزرگان. امروز ما به جای یک ستون به نمایندگی از خیلی بیشتر برابر با تعداد کودکان و بزرگان در جامعه است. های زندگی جدید ما عادی—با تشکر در هیچ بخش کوچکی به پزشکی مدرن است. اگر coronavirus همه گیر است upsides من امیدوارم که یکی از آن چالش ها و پزشکان و سیاستمداران و هر کس دیگری به بیشتر ملاحظه انطباق با این واقعیت جدید برای نوع بشر.

هر کس می تواند کمک به ایجاد یک کمتر ageist فرهنگ و بهبود فردی موسسات. پیری کارشناسان مثل خودم هستند (در حال حاضر دیجیتالی) همکاری به تدبیر بزرگان-خاص پروتکل برای مدیریت COVID-19. این پروتکل شامل اطلاعات ضروری مانند این واقعیت است که درجه حرارت بدن اجرا می شود پایین تر در بسیاری از بزرگان پس از یک دماسنج خواندن فقط 99 درجه فارنهایت در 80 یا 90 سال ممکن است سیگنال تب. در بیمارستان این دستورالعمل شامل دیگر کمتر آشکار توصیه هایی, مانند, همچنین اجازه می دهد بیماران مبتلا به زوال عقل یا هذیان—اینکه آیا یا نه آنها باید COVID-19—به یک دوست در کنار خود برای محدود کردن ترور و اضطراب و نیاز به داروهای اثبات شده برای افزایش زمان آنها را تا مقدار مورد نیاز تخت. از جمله مراحل می تواند افزایش در اوایل COVID-19 تشخیص و کاهش درد و رنج و عوارض بزرگان در نتیجه بهره گیری از همه آمریکایی ها با کاهش فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی ما.

من پیشنهاد می توانید برخی از اخبار خوب است. هر دو در UCSF و ملی geriatricians و پیری دیگر متخصصان شروع می شود در تیم به تجدید نظر COVID-19 تشخیص تریاژ و مراقبت از پروتکل; افزایش دسترسی به telehealth; و ارزیابی گزینه ها و اخلاق به عنوان منابع کمیاب تر تبدیل. این است که پیشرفت های قابل توجهی. اما آن را سخت به تعجب که در آن ما ممکن است—که در آن افراد مسن ممکن است—اگر نیازهای خود و دانش متخصصان اختصاص داده شده به آنها در نظر گرفته شده از شروع.

خوشبختانه ما هنوز هم می توانید تفاوت را. افراد سالم هستند که می توان در محل و یا اجتماعی فاصله می توانید تماس بگیرید videochat, ارسال کارت و اتصال با خیال راحت با جدا بزرگان در خود خانواده ها و جوامع است. نگه داشتن افراد مسن مثلا زنده و نباید این کشور را تنها هدف برای این گروه آسیب پذیر و نه باید آن را یک بار همه گیر عبور می کند. پس از همه, زندگی در جامعه ای که ارزش های خود را به خوبی بودن و اساسی بشریت مسائل بیش از حد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>