جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر تهمت سعی در ایجاد مشکل برای دموکرات ها

President Donald Trump.
در یک تجمع در نیوهمپشایر روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت اشاره به غیر وابسته و حامیان که آنها می توانند در رای گیری استراتژیک در شنبه دموکراتیک اولیه.عکس با جلب Angerer / گتی

یکی نیوهمپشایر نتیجه در شک و تردید نیست: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد شد جمهوریخواه اولیه. نزدیک ترین مدعی لایحه جوش است رای گیری در تک رقمی حتی اگر او یک بار فرماندار نیوهمپشایر همسایه, Massachusetts. بنابراین آن را به عنوان بسیار به مبارزات انتخاباتی به عنوان به خیره نگاه کردن که تهمت برگزار شد تجمع در منچستر در شب دوشنبه قبل از حدود دوازده هزار نفر است. عرصه پر بود; تهمت تبریک گفت, حامیان او در ردیف جلو برای انتظار “چهار روز در خارج در باران و برف” را دریافت کنید در حالی که در واقع این خط آغاز شده بود به شکل اولیه صبح روز یکشنبه و آب و هوا خوب نبود. (این رهبر اتحادیه اشاره کرد که برخی از اولین ورود افراد از خارج از دولت که به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن از تجمع تجمع.) مغلوب ساختن پیشی جستن است بنابراین مطمئن شوید که از پیروزی که از این مرحله او گمان خود را در مورد حامیان moseying به دموکراتیک اولیه و درگیر شدن در کمی از رای گیری استراتژیک—فقط به علت مشکل.

“شما crossovers در مقدماتی نمی کنید؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به این گزینه است که اجازه می دهد تا رای دهندگان نیوهمپشایر که ثبت نام به عنوان دموکرات ها و یا جمهوری خواهان برای رای دادن در هر دو حزب را در مسابقه. “بنابراین من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات ها. آیا این را حس ؟ شما مردم که نیست!” او گسترش سلاح های خود را با یک لبخند کج مانند یک فروشنده گفتن مشتریان که مردم فهیم به عنوان آنها نمی نیاز به شنیدن در مورد ویژه و تخفیف در حق بیمه طلا گلف-تعطیلات بسته اما او به آن اشاره کرد به هر حال. اما وجود دارد گرفتن تهمت ادامه داد. “من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف است که خود را ضعیف ترین نامزد—من فکر می کنم همه آنها ضعیف!”

رای گیری استراتژیک است همیشه دشوار است برای اندازه گیری; نکته اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید که تئاتر از آن همه است. هنوز برای سیاستمدار دیگر, آن ممکن است یک منطقه به دور ماندن از توجه به این که تهمت بود فقط استیضاح و تلاش برای اقدامات در اوکراین است که با هدف تضعیف کمپین جو بایدن که در آن زمان بود جبهه دموکراتیک-دونده. اما بعد از آن و پیش از آن در این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن به حال محکوم کرد آنچه که او به نام “ظالمانه حزبی استیضاح جعل” و بوق و کرنا خود را “تمام و کامل و مطلق مجموع تبرئه.” (هنگامی که او ذکر میت رامنی که رای در سنا محاکمه او را محکوم به در یکی از دو مقاله از استیضاح, جمعیت jeered.) و با توجه به بایدن ریاضی تغییر کرده است, خود را با رها کردن در انتخابات و فقیر خود را به پایان برساند در آیووا. یک recanvass درخواست شده است که در دولتی که در آن نتایج به تعویق افتاد و در حال حاضر نشان می دهد باریک منجر به پیت Buttigieg در نماینده count—سنتی اندازه گیری از یک آیووا پیروزی—هر چند بیشتر به نظر می رسد مردم هم تراز با برنی ساندرز در قفقاز. اما ظروف سرباز یا مسافر نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که بایدن به نظر میرسد که به پایان رسید دور چهارم.

مغلوب ساختن پیشی جستن در شادی که حزبی هرج و مرج; او با استفاده از این تجمع در منچستر به تکرار آنچه که در حال تبدیل شدن به یک استاندارد جمهوریخواه حمله است: “حزب دموکرات می خواهد برای اجرای مراقبت های بهداشتی خود را, اما آنها نمی توانند حتی اجرای یک حزبی در آیووا!” به قفقاز شد یک خط پانچ برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یک ابزار برای تعامل با جمعیت است که یکی از عناصر خود را, تظاهرات که تساوی مردم به آنها. “این در حال حاضر یک هفته است. آیا کسی می داند که برنده آیووا? من نمی دانم” — او اسکن مخاطبان به عنوان اگر به دنبال یک پیک از Des Moines—اما “شاید برامدگی لبه طبقات سنگ و یا لیندزی” می دانستند. سناتور رند پل از کنتاکی و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی شد و هر دو موجود و قابل مشاهده است و احتمالا ایستاده برای آیووا-punditry وظیفه و یا هر کار دیگری که مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تنظیم آنها. “برامدگی لبه طبقات سنگ! آیا کسی می داند که چه کسی برنده ؟ لیندزی! شما در مجموع pro. هیچ کس نمی داند! او گفت: هیچ کس. تلنگر یک سکه! تلنگر یک سکه!”

دوربین, گیر افتاد, یک ردیف از حزب جمهوری خواه به مقامات منتخب ایستاده و تکان و خنده appreciatively. آنها شامل خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و کنگره مت Gaetz از فلوریدا و مایک جانسون, لوئیزیانا که به عنوان اعضای کمیته قضایی مجلس تا به حال به شدت در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح جلسات. (هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در پست خود-تبرئه اظهارات گفت که Gaetz بود “یک ژن است.”) گراهام پل که آنها نیز برجسته استیضاح مدافعان بودند “بچه ها بزرگ رزمندگان! آنها رزمندگان!” (پل صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای به دست آوردن نام یک شخص به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که اوکراین whistle-blower در مقابل عموم مردم از جمله از طریق یک پوستر که او در طبقه سنا در سخنرانی خود در دادگاه.) و آنها و همکاران جمهوری خواه خود بودند “من به اعضای کنگره و سناتورها.” یکی دیگر از عملکرد های منظم از تظاهرات است به دل کردن نعمت و چاپلوسی و ایجاد تهمت و تسلط بیش از G. O. P.

اما رئیس جمهور نمی تواند مقاومت در برابر تلاش برای تقسیم دموکرات ها و ایجاد عدم اطمینان در مورد صداقت از انتخابات به طور کلی. و آیووا به او باز است. “در واقع من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای آن را به دور از برنی دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به طولانی شکایات در میان ساندرز هواداران در مورد چگونه نمایندگان بودند ديه زن نصف ديه مرد را محدود به از دست دادن هیلاری کلینتون در سال 2016 آیووا قفقاز و به ادامه خشم در مورد آنچه آنها به عنوان حزب دموکرات را نهادی مقاومت به او. “آنها در حال انجام آن را به شما دوباره برنی! آنها در حال انجام آن را به شما دوباره!”

این سخنرانی همچنین شامل یک دوز از Trumpian digressions از جمله یکی در مورد کوروناویروس: “خشن مسائل من به شما بگویم. خشن, مسائل است. اما من فکر می کنم آن را به کار خوب!” او همچنین reprised امضای خود 2016 تظاهرات با قرائت شعر “مار” به معنای به عنوان یک مثل موذی تخریب ساخته شده توسط مهاجران—یک یادآوری است که با توجه به مهاجرت در خصوص این reëlection کمپین را تنها زشت تر. و در آنجا بود ستایش مرز دیوار که مغلوب ساختن پیشی جستن در قاب عجیب نظر داده: “با تمام فن آوری های مدرن از بازی های جدید کامپیوتر, بازی جدید, نابغه جدید همه چیز سایبر این سایبر است که دو چیز هرگز تغییر, حق? یک چرخ و یک دیوار.” و او اضافه کرد: “این یک دیوار بالا است.”

اما در طول او نگهداری از بازگشت به دموکرات ها. “همانطور که ما را در برنده شدن واشنگتن دموکرات را در از دست دادن ذهن خود را. آنها دیوانه!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او باز کرده بود این تجمع با حمله به نانسی پلوسی که به عنوان سخنران از خانه نشسته پشت سر او در طول هفته گذشته دولت از آدرس اتحادیه و پاره کردن کپی از سخنرانی هنگامی که آن به پایان رسید. تا به حال این جمعیت را تماشا خارجه اتحادیه او خواسته ؟ “من تا به حال کسی پشت سر من بود که من من کننده وحشتناکی. من من کننده. من من کننده! ‘Hoowah, hoowah هو hah!’ “برخی از افراد در میان جمعیت شروع به شعار “قفل او را تا! قفل و او!” مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود به آنها گوش داد thumbs-up و صدای بیشتر پیوست. این شعار تبدیل به یک هدف پاسخ به زنان آنها مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد. آن را به عنوان فوت کردن او افزود: “من صحبت و یک زن است منمن وحشتناکی پشت سر من. عصبانی است. وجود دارد کمی خشم به عقب وجود دارد. ما در حال آنهایی که باید عصبانی!”

به عنوان سخنرانی در رفت و او یادآوری هواداران خود را از آنچه که باید آنها را عصبانی: مهاجران استیضاح سوسیالیسم و واشنگتن است. “که در باتلاق یک باتلاق کثیف!” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “شما باید برخی از واقعا بد, کثیف, وحشتناک مردم است.” در مقابل “ما در دفاع از حریم خصوصی و آزادی بیان, آزادی مذهبی و حق-o-o . . .” او کشیده, کلمه, باعث جمعیت است.

خرس با اسلحه!” آنها پاسخ داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرد که این پاسخ او به دنبال آن بود و هشدار داد جمعیت “آنها در حال رفتن به از بین بردن همه چیز. آنها در حال رفتن به دور از ثروت خود را. آنها در حال رفتن به دور اسلحه خود را. آنها در حال رفتن به از بین بردن همه چیز.” حامیان او هو با صدای بلند. به نظر می رسید که آنها نمی خواهند دموکرات ها را به دور این لحظه و یا خود رئیس جمهور.


آخرین پوشش

دنبال زندگی می کنند نتایج انتخابات از مقدماتی نیوهمپشایر.

در نیوهمشایر ساندرز و وارن وعده جسورانه تغییر اساسی. اما آنها در تلاش برای التماس کردن یک چشم انداز آمریکا که به شدت شمارنده مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا جو بایدن در تلاش است در نیوهمپشایر. او است که رای گیری در یک کراوات برای مقام سوم در دولت ده امتیاز پشت پیت Buttigieg و نزدیک به بیست امتیاز پشت سر رهبر برنی ساندرز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>