آلبرتا سنگین وزن تنر Boser منتظر UFC برای تماس دوباره پس از COVID-19

او در آخرین مبارزه به تعویق افتاد به دلیل UFC ناتوانی برای پیدا کردن یک محل برای مرحله آن با توجه به COVID-19 Alberta سنگین وزن تنر (بولدوزر) Boser است سرد در محل سکونت خود را با یک زن و شوهر از 40 پوند دمبل یک توپ پزشکی و پرش طناب.

“من را فراموش می گوید:” Boser که به طور معمول قطار دو بار در روز در ورزشگاه.

28 ساله از Bonnyville آلتا., که در حال حاضر تماس ادمونتون خانه فرود در مارس 28 UFC کارت در اصل برنامه ریزی شده برای کلمبوس, اوهایو, هنگامی که برزیلی کارلوس Felipe کاهش یافته است با توجه به مسائل مربوط به ویزا با توجه به UFC. Boser بود به چهره آمریکایی جف (چراغ) هیوز.

این عرصه در سراسر کشور نشان می دهد یکی از چندین UFC امیدوار بود برای رفتن به لاس وگاس — پشت درهای بسته — اما در نهایت مجبور به تعویق انداختن با توجه به محدودیت های محلی در مجامع عمومی.

بنابراین در حال حاضر Boser (17-6-1) است مقیم وقت خود را در خانه ارائه گاه به گاه خشک پست های رسانه های اجتماعی.

“من پس از مرگ مغزی است که من می توانید نشستن در صندلی گهواره ای به معنای واقعی کلمه در تمام طول روز و خیره در دیوار و گوشی من در حالی که گوش دادن به موسیقی و غذا خوردن به طور متناوب و کاملا محتوای” او توییتی 25 مارس. “من حتی روشن Netflix نشده است. من (expletive حذف شده) حیوانات. کاهلی ظاهرا اما یک حیوان است.”

خبر خوب این است Boser در مبارزه شکل که COVID-19 مستند آمد. و شش پا-دو 246-کوبنده یک قرارداد با حمایت MealKraft محلی تهیه غذا خدمات است که گرم کردن مواد غذایی یک بار در هفته برای او.

“زمانی که من همین حالا شروع به غذا خوردن مانند یک کامل دامپستر من قصد دارم به همه حق در اینجا برای کمی در حالی که او گفت:” از تناسب اندام خود را به سطح.

مانند بقیه از ما Boser اجتماعی است-فاصله با استثنا از دوست دختر خود را.

“من در عجیب و غریب در خانه تمرین اما من لازم نیست که تن به کار با اینجا,” او گفت: مرجع هر دو فضا و تجهیزات.

او کار پاره وقت به عنوان کلوپ شبانه لی لی نیز در خود نگه دارد. به عنوان یک مخلوط هنرمند رزمی او مطمئن نیست که آیا او واجد شرایط برای هر یک از کمک مالی دولت وعده داده است.

“من باور دارم پیمانکاران واجد شرایط هستند برای این … من حدس می زنم این چیزی برای نگاه به دلیل فنی این چیزی است که من هستم — من یک پیمانکار بود که قادر به کار با توجه به کوروناویروس. من باید قادر به واجد شرایط. ما بازی به بازی گوش.”

گوگل به یک بازی ویدئویی تلفن همراه است و نگه داشتن او مشغول در این میان است.

“حتی اگر من گیر در محل سکونت من من اتفاق می افتد به زندگی می کنند حق با PokeStop. هر کسی که یک nerd در راه است که می داند آنچه در آن به معنی.”

Boser امیدوار است که پس از UFC می شود نورد دوباره مبارزه خود را خواهد شد در نزدیکی بالای لیست. اما او همچنین می داند که او در اوایل خود را UFC حرفه ای با دیگر برجسته تر نام جلوتر از او.

Boser UFC حرفه ای شده است یک مورد از عجله کردن و صبر کنید.

او قرار است به ساخت اولین خود را در ارتقاء در UFC 240 ژوئیه گذشته در ادمونتون تنها به یاد دو روز قبل از مبارزه است که حریف این Giacomo Lemos شکست خورده بود تست مواد مخدر (برزیل بود که در نهایت به حالت تعلیق به مدت دو سال).

او در نهایت به مبارزه اکتبر گذشته باز تلویزیونی UFC کارت در بوستون با یک تصمیم به اتفاق آرا بیش از شش پا-هفت دانیل (پدر, پاهای بلند) اسپیتز. در ماه دسامبر Boser از دست داده تصمیم به ضربه بوکسور Ciryl (Bon Gamin) Gane در UFC کارت در بوسان به عنوان او اضافه شده کره جنوبی به مبارزه با رزومه کاری که در حال حاضر شامل استرالیا, انگلستان, قزاقستان, روسیه و امارات متحده عربی.

هیوز matchup شده اند سومین جلسه در برخی از پنج ماه است. به جای آن به انتظار بازی.

“بسیاری از حالات غیر قابل پیش بینی است که می تواند و اغلب فراموش پایین,” او گفت: مبارزه با بازی. “این بدیهی است که کامل black swan رویداد هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند.”

Boser نشان داده است که او به آن تعلق دارد در UFC و با وجود از دست دادن به Gane حال موفقیت در برابر چوب اسکنه خورده فرانسه جنگنده با پا-ضربات.

“من نیاز به انجام بیشتر از آنها, اما من قادر به پیدا کردن بیشتر از آنها” او گفت:. “من می دانم که اگر من می تواند ایجاد بیشتر پا-ضربات و نوع دریافت ریتم رفتن که راه در نفع من است که من می توانید ضرب و شتم هر کسی. اما او می دانست که من نیاز به انجام این کار است و من می خواستم برای انجام این کار و من تنها قادر به دریافت یک تعداد انگشت شماری از خوب پا-ضربات بر او — نه به اندازه کافی برای شروع به حرکت در نفع من.”

Gane ماهر مهاجم ماهر در کنترل محدوده فرود برخی از ضربات سخت میدوی را از طریق دور دوم.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“آنها نمی راک من و یا هر چیزی اما پس از آن این نوع از توپ های برفی” گفت: Boser. “او می شود و من باید سعی کنید و گرفتن. من در تلاش برای به دست آوردن پا-ضربات رفتن اما آن کار نمی کند. و سپس با دور 3 او فرود آمد برخی از عکس های بزرگ در من. این است که تنها راه او رفت.”

در غیر این صورت او تجربه لذت در کره جنوبی اشاره کرد, چگونه احترام و مشغول طرفداران شد.

“که قسمت شد برای مطمئن لذت بخش است. تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی که من می خواستم به غذا خوردن وجود دارد قسمت, من نمی خواهم,” او اضافه شده با خندیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>