الکس Ovechkin حرکت به درون دو گل از 700 با کلاه ترفند

واشنگتن—Alex Ovechkin ثبت 27th حرفه ای کلاه ترفند و مطرح خود را به هدف شغلی مجموع به 698 در طول پنج دقیقه کشش سومین دوره محوری واشنگتن پایتخت به یک پیروزی 4-2 بیش از لس آنجلس کینگز در سه شنبه شب.

Ovechkin که بسته است در حال تبدیل شدن به هشتمین بازیکن تاریخ NHL برای رسیدن به 700-هدف فلات نقل مکان کرد و به NHL سرب با 40 در این فصل است. او به تنهایی لغو 2-1 کسری در داخل نهایی 6:10 از قوانین و مقررات. او 14 از کسانی که 40 گل در هفت بازی گذشته خود.

Ovechkin یک موقع یک خوراک از T. J. Oshie برای مساوی کردن بازی در 2-تمام . هفتاد ثانیه بعد او بازگشت خود را از دست خاموش goaltender Jonathan سریع پد قرار داده و واشنگتن در مقابل.

وی افزود: خالی-netter با 1:46 به بازی در حال حرکت در عرض 10 گل از مایک گارتنر برای هفتم در NHL تمام زمان اهداف لیست.

جان کارلسون اضافه شده 14 هدف و 50 و 51 کمک برای واشنگتن که دوباره بعد از باز کردن چهار بازی homestand با دست دادن به پیتسبورگ. برادن هولتبی ساخته شده 29 صرفه جویی در برد.

جف کارتر به ثمر رساند خود را 15 و 16 گل پادشاهان قرار دادن لس آنجلس به طور خلاصه در مقابل زمانی که او هدایت می شوید به خود جلب کرد بی باک رمز عبور به پست سمت چپ با 8:27 به بازی.

سریع متوقف 20 عکس در پادشاهان هفتم زیان در هشت بازی.

یادداشت: بی باک برداشت خود را 495th نقطه در بازگشت خود را گم شده و پس از سه بازی با یک نامعلومی صدمه حرکت او گذشته Rob Blake به اول تمام وقت در میان پادشاهان defencemen. … پادشاهان C Anze Kopitar نقطه خط متوقف شد در شش بازی. … واشنگتن به یاد می آورد G Vitek Vanecek از اهل هرشی و خراشیده G ایلیا سامسونوف که ترک روز سه شنبه صبح اسکیت اولیه پس از گرفتن یک ضربه به سر. … پایتخت همچنین به یاد می آورد D مارتین Fehervary. … Backstrom شده 941st بازی عبور کلی میلر برای چهارم-بیشتر در پایتخت تاریخ است.

بعدی

پادشاهان: بازدید نیوجرسی شیاطین در روز پنج شنبه.

پایتخت: میزبان فیلادلفیا آگهی در روز شنبه.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>