‘ناگهان کسی تبدیل ماشین خاموش’: NHLers تأمل در لیگ مکث

جاش Morrissey چهره او بیشتر دوستان نزدیک در Edmonton Oilers از هر رقیب دیگر تیم NHL.

این منجر به برخی از غیر معمول گرما-از-این-لحظه مکالمات برای وینیپگ defenceman شب 11 مارس پس از اخبار بی خانمان در طول جت’ بازی در راجرز جایی که NBA شد تعلیق آن فصل در پی یوتا جاز ستاره رودی Gobert مثبت تست برای COVID-19.

در گرما از یک مسابقه حذفی عدم قطعیت بود که در هوا.

یک چیز اما به نظر می رسید و کریستال روشن.

“ما شاهد نوشتن بر روی دیوار” Morrissey به یاد می آورد در این هفته از یخ مکالمات بین سوت. “بود که احتمالا ما آخرین بازی.”

حداقل در کوتاه مدت و میان مدت آنها حق داشتند.

NHL همراه با ورزش بیشتر در آمریکای شمالی متوقف شد برنامه های آن کمتر از 24 ساعت بعد میان گسترش رمان شیوع کروناویروس.

پنج شنبه, علامت چهار هفته از لیگ توقیف عملیات آن باقی مانده است کسی حدس می زنم که جامعه است که زمین به توقف در عصر جرم از دست دادن شغل خود به انزوا و اجتماعی فاصله — بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی و بازی های مجاز را از سر گرفت.

Oilers آبی-بوش Darnell, پرستار وجود دارد گفت: پچ پچ قبل از جلسه با وینیپگ در مورد NBA, اما آن را هنوز هم به نظر نمی رسد واقعی تا زمانی که او آموخته بسکتبال را بی سابقه تصمیم به تعلیق بازی.

“ما سهم عرصه و سفر به شهرستانها همان ماندن در همان هتل ها,” او گفت:. “این سخت است برای آنها برای تعطیل کردن و ما برای توجیه وجود دارد بر روی یخ و قرار دادن طرفداران ما در همان محیط زیست است. آن روز سخت, سخت, شب. شما به سرمایه گذاری در آن نقطه است. شما در حال بازی هر روز دیگر. شما بر روی خلبان اتوماتیک.

“سپس همه ناگهانی کسی تبدیل می شود که خودرو خاموش است.”

پرستار اضافه شده است که در حالی که مکث همچنان ناامید کننده آن را به سرعت روشن شد که وضعیت بسیار بزرگتر از هاکی.

“این ویروس آن را می دهد واقعا یک واقعیت را بررسی کنید به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک انسان به عنوان یک فرد,” او گفت:. “شما نگران نه تنها خود بلکه خانواده خود را و نگه داشتن هر کس امن است.”

Carolina Hurricanes مرکز اردن Staal بود در شام با هم تیمی است که در حال حاضر بدنام شنبه پیش از بازی خود را در نیوجرسی شب بعد وقتی NBA کشیده پلاگین.

“من مانند” هیچ راهی وجود دارد ما قصد متوقف کردن بازی,'” Staal یاد کرد و گفت. “چیزی که بعد از شما می دانید (یک بازیکن بسکتبال) به این و آن.”

پیتسبورگ پنگوئن قرار بود به نبرد کت آبی در کلمبوس بدون طرفداران که پنج شنبه بعد از مقامات در اوهایو ممنوع اجتماعات بزرگ.

“برداشت اول خود را است” این است که بسیار جدی است و ما باید این را جدی حق دور'” پنگوئن کاپیتان سیدنی کرازبی گفت. “که به نوعی به من رسید.”

که بازی و 188 بیشتر برنامه ریزی شده از طریق پایان فصل به طور منظم نمی بروید. پلی آف جام استنلی که قرار بود برای شروع روز شنبه در نامحدود نگه دارید به عنوان به خوبی.

Toronto Maple Leafs defenceman مورگان Rielly که آماده شد را در نشویل در زمان مکث گفت: دیدگاه همه گیر است که در حال حاضر هزاران نفر کشته و آلوده بسیاری از سراسر جهان اتحادش را تغییر با زمان.

“شما سعی کنید فقط با قرار دادن انگشت خود را بر روی چه چیزی اتفاق می افتد و سپس گفت: به خانه بروم. آن را بسیار واقعی است که صبح,” او گفت:. “شما بیرون رفتن برای مواد غذایی و شما متوجه است که شما باید برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی به اندازه کافی زود در صبح و بنابراین شما در واقع می توانید انتخاب کنید چیزی. از آن می شود که بیشتر از حد واقعی آن بیش از حد.

“این ترسناک است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

شیاطین defenceman P. K. Subban گفت که او آماده برای برنامه متوقف شد حتی اگر آن را سخت به بلع.

“این بسیار ناگهانی و ناگهانی,” او گفت:. “آن را واقعا نمی گرفتن همه کردن گارد هنگامی که او به آن شده و به مجموعه در چه جدی آن بود.

“فقط عجیب و غریب برای دیدن جهان به نوعی متوقف شود.”

Florida Panthers دروازه بان سرگئی Bobrovsky بر روی گوشی های با نماینده او شب قبل از بازی خود را در دالاس.

“آن creeped به ذهن من است که آن را یک دیوانه زمان” او گفت:. “باور نکردنی و دیوانه است.”

Canucks به جلو J. T. Miller گفت ونکوور بازیکنان ساخته شده بیشتر از زمان پایین قبل از پرواز خود را در خانه پس از یادگیری این باشگاه بازی در آریزونا بود به نام خاموش.

“بازی های برگزار شده برخی از گلف,” او گفت:. “ما به محلی البته برای چند ساعت بازی و چند تا سوراخ کردم و پشت به اتوبوس.”

بازگشت به که یکشنبه شب قبل از مکث Morrissey گفت: جت می دانستم که آنها نشسته بودند از حذفی تصویر در کنفرانس غرب و این دو امتیاز برای grabs در ادمونتون می تواند بسیار مهم با بسیاری از ناشناختهها.

“شما شروع به فکر کردن در مورد حالات مختلف” او گفت:. “شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد رفتن به جلو اگر شما نمی توانید به بازی هر بیشتر به طور منظم فصل بازی و آنها در حال تلاش برای تعیین برگشتی.

“این واقعا یک احساس عجیب و غریب.”

Winnipeg کشیده 4-2 باز گشت پیروزی به حرکت به وحشی-کارت نقطه اگر چه جت نشستن در زیر خط برش هنگامی که آن را به نقاط درصد است که باد می تواند به عنوان عامل تعیین کننده اگر نه بیشتر به طور منظم فصل بازی هستند.

“شما در حال فکر کردن در مورد سلامت و ایمنی خود و خانواده و دوستان خود را به شما عزیزان … فقط دیوانگی در رفتن” Morrissey گفت. “اساسا از شروع دوره دوم تا احتمالا سه چهار روز همه چیز همیشه در هوا.”

متاسفانه بسیار تغییر کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>