همه از اثرات جانبی چند از مزایای

Jeenah ماه / ایسنا

ما درگیر در یک تلاش اجتماعی فاصله—جسمی جدا کردن خودمان از یک دیگر. این سخت است و تقریبا هر کس می خواهد به می دانم که زمانی که ما می تواند به توقف. فراتر از بودن شخصا دردناک این اقدامات عظیم اقتصادی تلفن: میلیون ها شغل از دست داده میلیاردها اگر نه هزاران میلیارد ثروت محو دور. آن را وسوسه انگیز است, در این نقطه به می گویند که درمان بدتر از بیماری است.

از آن نمی باشد. در حالی که درمان به عوارض جانبی این بیماری بدتر است. مشکل واقعی این است که ما در حال مصرف دارو به صورت اتفاقی و به عنوان نتیجه دچار تمام عوارض و تعداد کمی از مزایای. که نیاز به تغییر است.

ما نمی توانیم با پیروزی در مبارزه علیه COVID-19 فقط با آرزوی ویروس دور. به جای آن ما نیاز به دو مرحله مهم. اول ما نیاز به یک واقعی ملی مکث نه پراکنده توقف ما تا کنون دیده ام. و پس از آن ما باید به دنبال آن با هماهنگ تست سراسر جمعیت است.

طی هفته گذشته بیشتر و بیشتر از این کشور را آغاز کرده است ارتکاب به فیزیکی قابل توجهی-فاصله گرفته است. متاسفانه خیلی از کشور هنوز هم انجام می شود. بهار-شکستن گرفتم هنوز هم در سواحل و تمام کسانی که partiers رهبری خواهد شد بازگشت به خانه به طور بالقوه کاشت دهها هزار نفر از عفونت های جدید در سراسر کشور است. برخی از ایالت ها هنوز هم تعطیل شد, مدارس, به طور بالقوه اجازه می دهد برای بدون علامت گسترش از طریق جوامع خود. ما هنوز هم نمی گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی.

ما نیز محزون می خوانی در ساختمان تا ما تست ظرفیت. ما نمی توانم بگویم دقیقا چه بد مناطق مختلف کشور در حال ضربه; ما فقط می توانید برای اطمینان حاصل کنید که سیستم بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن. پس از عفونت های شایع اجرا می توانید آن را چند هفته قبل از بيمارستان غرق. ما دیدیم که در ایتالیا و ما در حال شروع به دیدن که در ایالات متحده آمریکا

بدتر با وجود متناقض ما در زمان, half-hearted, تلاش, برخی از رهبران در حال حاضر خود را از دست دادن عصب. مردم بدون پزشکی یا بهداشت عمومی تخصص سوال که آیا فاصله فیزیکی به ارزش آن است. آنها تعجب که آیا آن را ممکن است بهتر است برای این بیماری فقط در اجرای آن دارد.

که catastrophically ایده بد است. هزینه انسانی می تواند ویرانگر و تلفات اقتصادی که از خرابی ممکن است حتی تندتر از آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم. آن را سخت را برای مردم به درک فقط چگونه بد بدون کنترل یک بیماری همه گیر می تواند. بیشتر مردم می میرند و از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در فقط چند ماه از درگذشت در هر جنگ این کشور مبارزه کرده است از زمان آغاز آن. چنین ویرانی را تعطیل بیمارستان های ما و کل سیستم مراقبت های بهداشتی. دهها هزار نفر از پزشکان و پرستاران و سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای به احتمال زیاد مریض است. این اثر موج دار شدن در امور مالی و در زندگی انسان خواهد بود عظیم و غیر قابل کنترل.

ما درک درد مردم در حال حاضر احساس و درک است که هر کس می خواهد به می دانم که زمانی که ما می توانید تماس بگیرید کردن فاصله اندازه گیری شد. متاسفانه این سوال اشتباه است.

سوال درست این است: آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از زندگی این است ؟

در اینجا پاسخ: در ابتدا ما نیاز به یک واقعی ملی مکث—توقف تمام فعالیت های غیر ضروری. آن را به گذشته حداقل دو هفته و هر کس نیاز به شرکت. اگر همه ما فاصله خودمان را از یکدیگر برای مدت طولانی است که به شیوع بیماری را کاهش داد. جداسازی اعضای خانواده فرد ممکن است به لحاظ اجتماعی قابل دفاع. از آنجا که عفونت رفتن به ادامه در خانواده ها است, اما گسترده تر گسترش می تواند محدود.

اما در اینجا بخش دوم: ما نیاز گسترده و هماهنگ تست از جمعیت است. حتی امروز ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم با آلوده در جامعه و چگونه بسیاری از مردم بدون علائم گسترش عفونت به دیگران است.

این تست باید سازماندهی شده توسط اپیدیولوژی با تجربه در این زمینه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. ما نیاز به دانستن در حد کامل از کسانی که بیمار هستند با COVID-19 اما ما همچنین نیاز به دانستن که در آن ویروس مخفی شده است. با راه اندازی مراکز تست در سراسر کشور ما می تواند جلوگیری از گسترش عفونت از طریق سیستم مراقبت های بهداشتی ما.

زمانی که ما این داده ها و پس از ملی مکث ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه. در مناطقی از کشور که در آن جامعه بار بیماری کم است و گسترش ویروس آهسته است ما به راحتی می تواند محدودیت. ما هنوز هم باید مراقب باشند در غربالگری را انتخاب کنید تا در موارد اولیه و منزوی کردن افراد قبل از آنها تا به حال شانس به سوخت شیوع. یک تست شدید زیرساخت به ما اجازه خواهد داد به انجام این کار; کشورهای دیگر به ما نشان راه است.

در مناطق که در آن جامعه عفونت های شایع, ما نیاز به ادامه جداسازی هر کس تا زمانی که سرکوب می کرد. اما ما می دانیم که اگر مردم دور ماندن از یک دیگر آنها نمی توانند به گسترش این بیماری به یک دیگر.

آمریکایی ها درخواست: زمانی که ما می تواند ما را ترک خانه و رفتن به محل کار ؟ این سوال را حس می کند. اما ما نیاز به بپرسید: هنگامی که ما آزمایش زیرساخت های ما نیاز به شکست همه گیر بدون انجماد اقتصاد ؟

“به زودی” خوب نیست به اندازه کافی. آمریکایی ها خسته از وعده های خالی که نمی تحقق. ما نیاز به پاسخ هایی که بر اساس علم شواهد و داده ها. ما نیاز به پاسخ هایی که قابل اثبات.

ایالات متحده فوق العاده غنی—نه فقط از نظر مالی بلکه علمی و ظرفیت فکری. ما می توانید استفاده کنید ما عفونی-بیماری ها و بهداشت عمومی کارشناسان برای ایجاد یک تست طرح و پیاده سازی آن است. ما همچنین نیاز به ایجاد سریع تست است که بخش خصوصی می تواند به سرعت به مقیاس.

هیچ کس معتقد است که این اقدامات عدم تجارت آف. هزینه های اقتصادی از یک مکث بسیار زیاد است. ما در حال حاضر تجربه آنها را; ما نه تنها برداشت کامل پاداش از آنجا که ما هنوز به آنچه که واقعا مورد نیاز است.

تا زمانی که ما یک واکسن ما نمی توانیم انتظار برای ریشه کن کردن این بیماری است. اگر ما نرم ما فاصله اقدامات خیلی زود ما خطر همه چیز بدتر بود. اما اگر ما مایل به انجام آنچه لازم است ما می توانیم این بیماری را تحت کنترل اقتصاد ما در حال حرکت دوباره و به آمریکایی ها امید است که ما را در خط نگه دارید تا زمانی که یک راه حل در نهایت در دسترس می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>