همه چیزهایی که ما را به سوگواری در حال حاضر

گتی / اطلس

همانطور که از نوشتن این بیماری همه گیر کوروناویروس کشته شدن بیش از 50 ، 000 نفر در ایالات متحده و بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان. این مرگ و میر’ اجتناب ناپذیر همراه است که غم و اندوه اما آشفتگی ناشی از این بیماری همه گیر است که تغییر و ایجاد وقفه در دوره عادی از عزاداری. مردم در حال تجربه بسیاری از انواع مختلف از دست دادن به طور همزمان—برخی از آنها منحصر به فرد و یا تغییر این لحظه در تاریخ است.

به دلیل خطر ویروسی انتقال بسیاری از مردم در حال مرگ هستند به غیر از خود و عزیزان و بسیاری دیگر در حال عزاداری به غیر از ایشان. در ضمن کسانی که نه از دست کسی شخصا احاطه شده توسط روزانه یادآوری مرگ و عزاداری خود را از دست روال مشاغل و برنامه ریزی برای آینده, در حالی که همه ترس برای سلامت خود و دوستان و خانواده خود را.

“من فکر می کنم که این وضعیت بسیار دشوار است برای مردم می گوید:” جورج Bonanno یک محقق که در مطالعات غم و اندوه. “اما در همین راستا مردم را از طریق آن دریافت کنید احتمالا همان راهی است که مردم را بدست طریق انواع دیگر از ضرر و زیان است. آنها فقط نیاز به کمی خلاق تر در مورد آن.” بر اساس دهه تحقیق Bonanno تماس غم و اندوه “طبیعی تطبیقی واکنش”—دردناک اما ضروری روانی recalibration به جای جدید نبود.

Bonanno یکی از نیم دوجین من مشورت کارشناسان در تلاش برای فروشگاه چه ماتم است تغییر در coronavirus عصر. این شش که زمینه span تحقیقات علمی و روانشناسی بالینی در گفتگو با یک دیگر, اما آنها خطاب بسیاری از تم ها. نظرات خود را در زیر ویرایش شده برای طول و وضوح.


همه گیر شده و معمول گردهمایی که به دنبال مرگ خطرناک محروم عزاداران از مراسم سنتی و همچنین راحتی از دوستان و عزیزان’ حضور فیزیکی.

مگان Devine, یک روان درمانگر و نویسنده آن را خوب است که شما OK: جلسه غم و اندوه و از دست دادن در فرهنگ آن را درک نمی کند: غم و اندوه می تواند واقعا منزوی تجربه شده است که بسیار بزرگ در طول بیماری همه گیر. چیزهایی که ما برای حمایت از افرادی که عزادار—بیش از آمدن به خانه کسی با یک غذای مرکب از گوشت وارد, حضور در خواب هستند گزینه های در راه است که ما معمولا از آنها فکر می کنم. در بالا از آن همه تلاش خود را با چیزهای بنابراین در دسترس عاطفی پهنای باند بسیار کاهش می یابد.

جورج Bonanno بالینی-استاد روانشناسی در دانشگاه کلمبیا کالج معلمان و نویسنده از طرف دیگر از غم و اندوه: آنچه علوم جدید از سوگ به ما می گوید در مورد زندگی پس از از دست دادن: فرهنگ ها در سراسر جهان این مراسم که در آن مردم را به مراقبت از یک فرد سوگوار و یک چیز این آیین انجام دهید این است که اتصال به افرادی که در حال حاضر فرد آنها عزاداری رفته است اما آنها را ببینید که دیگران هنوز هم اینجا. مردم که برای آمدن به عروسی خود را در زندگی خود را برای همیشه در یک راه عجیب و غریب و آن را مرتب کردن بر اساس همان چیزی که با مجالس ترحیم. این افراد گرد هم آمدند در اطراف یک مرگ در زندگی شما است که واقعا یک چیز قدرتمند است. که راه آن را با این نسخهها کار به طور معمول.

جاشوا کلمن یک روانشناس و یک عضو ارشد در بگمارند شورای معاصر خانواده: انسان هستند سیمی به اطمینان و به راحتی. در عمل من من دیده ام که آن را نه تنها ناراحت بود محروم از دریافت راحتی اما به طور مشابه به محروم از توانایی ارائه راحتی. قادر به به طور مستقیم راحتی عزیزان که عزادار در حال حاضر نیز دردناک است.

کامی فلچر یک استاد تاریخ در آلبرایت دانشگاه و رئيس جمعی برای رادیکال مرگ مطالعات: یکی از چیزهایی که در مورد عزاداری و غم و اندوه در جوامع است که ما شده ایم کلیشه ای در بسیاری از مواقع در زندگی, اما در مرگ ما قادر به انسانیت ما: شما مردم در جامعه هستند که قادر به نشان می دهد که این فرد با گرفتن پشت تریبون به بحث در مورد کسی یا بازی در یک نمایش اسلاید از زندگی خود را. این واقعیت است که ما نمی توانیم جمع آوری و غمگین است که واقعا بزرگ ،


قادر به جسمی با هم بسیاری از مردم را به انجام مراسم در تماس های ویدئویی. مجازی مجالس ترحیم هستند ذاتا بدتر از فرد حوادث—اما آنها بسیار متفاوت است.

Bonanno: زمانی که ما جمع آوری به سوگواری ما داستان در مورد کسی که مرده و به سخنرانی در مورد آنها است که کمک می کند تا ساخت یک تصویر از فرد است که شما را با شما: ممکن است آنها از بین رفته اند اما این است که آنها چه کسانی بودند. من فکر می کنم مردم را مجبور به انجام بهترین خود را برای پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار در حالی که از هم جدا. شما می توانید ایجاد Facebook صفحات و یا ایمیل افراد و یا ارسال نامه و درخواست مردم اگر آنها داستان های به اشتراک گذاری. من در شرکت یک چند از این جور چیز ها با دوستان از معدن که عزیزانشان را از دست داده و من فکر می کنم آنها کاملا قدرتمند است. نه هر کس است که به عنوان راحت در حال انجام است که به عنوان [آنها انجام می شود] یک مراسم یادبود, اما این چیزی است که ما در حال حاضر.

Devine: یکی از چیزهایی که من شنیده ام از مردم شده است که مجازی تشییع جنازه—و یا یادبود یا بیدار یا شیوا—تر بود در حال حرکت به آنها را از یک فرد در یک. فرد در مجالس ترحیم آشنا هستند: شما لباس تا شما را به شما پرداخت جهات شما را دریافت و سپس همه برای جمع آوری مواد غذایی پس از آن. نیاز به گرد هم می آیند در یک فضای مجازی است و این قانون از تازگی می توانید ما را از همه چیز و ما را احساس و اتصال به روش های مختلف هر چند قطعا این درست نیست برای همه.

چیزی که به یاد داشته باشید این است که هیچ محدودیت زمانی وجود دارد در زمانی که شما می توانید نگه داشتن یک فرد در مراسم تشییع جنازه. شما می توانید انجام دهید که در تاریخ بعد طوری مجازی خدمات ندارد به یک تخت از جایگزینی. وجود دارد برخی از راه های خلاق برای برنامه ریزی خدمات مجازی. شاید شما می تواند با ارسال یک دستور است که فرد استفاده می شود برای ایجاد و باید همه آن را به طوری که شما می توانید تمام تاریخ در یک وعده غذایی با هم.


به دلیل خطر ویروسی انتقال بسیاری از افرادی که عزیزان مرگ در بیمارستان هستند قادر به با آنها در روزهای پایانی خود را. کسانی که مردم از دست دادن یک فرصت برای آخرین کلمات و بسته شدن.

Bonanno: زمانی که ما از دست دادن یک دوست, مبارزه ما خیلی بیشتر اگر ما تصور کنیم آنها را در پایان زندگی خود را. آن را سخت تر به سرند کسانی که انواع و اقسام ضرر و زیان دلیل این که شما تصویر شما عزیزان رنج می برند و در مورد مرگ در یک بیمارستان وجود دارد یک حس ترس و تنهایی است که شما می توانید تصور کنید که آنها با داشتن تجربه کرده است.

Devine: نه در خود فرد بالین در پایان زندگی خود می افزاید: لایه های اضافی از درد و رنج. آن را ممکن است اضافه کردن گناه: حتی اگر شما اجازه نداشتند به وجود یک حس است که شما باید به هر حال یا این که شما باید متوجه شدم که آنها بیمار هر چه زودتر. نیز وجود دارد بسیاری از گناه بازمانده در اطراف coronavirus به این دلیل که ویروس منتقل می شود با تماس نزدیک—کسی ممکن است فکر می کنم من فقط دیدم پدرم سه هفته پیش. شاید من این را به او. که گناه بازمانده ناراحت کننده است و می افزاید: لایه های اضافی از درد و رنج در بالا از غم و اندوه خود را, اما آن را بسیار طبیعی است.

پائولین رئیس یک استاد بازنشسته از خانواده علوم اجتماعی در دانشگاه مینه سوتا و نویسنده مبهم از دست دادن: یادگیری برای زندگی با غم و اندوه حل نشده: زمانی که مردم ندارد و بدن به دفن آن را کاملا طبیعی برای آنها به این امید که کسی که مرده هنوز زنده است جایی. به عنوان انسان ما نیاز به دیدن بدن از عزیزان ما به قوت خود باقی است به منظور می دانم که عزیزان ما شده است را به دولت دیگر. که از دست رفته در حال حاضر برای بسیاری از مردم به این دلیل که بدن دور whisked و آنها نمی توانید آن را برای یک مقدار مشخصی از زمان است. به طوری که حتی بسیاری از روشن ضرر و زیان را تبدیل به مبهم—نامشخص و فاقد وضوح است.


مرگ است و بیشتر در حال حاضر از آن است که معمولا در زندگی روزمره مردم هستند احاطه شده توسط یادآوری از آن را در اخبار در داستان از دوستان و عزیزان و آژیر آمبولانس.

Devine: وقتی که من شنیدن آژیر رفتن من عادت—و از آن شده است برای سال ها است—برای آنها آرزوی موفق باشید. در حال حاضر ما نمی تواند دور از طاقت فرسا حجم از دست دادن و وادار کردن ما واقعا اجازه دهید در چه شکننده زندگی است و چگونه به راحتی که آژیر می تواند برای ما و یا کسی که ما در مورد مراقبت. برای مقابله با آن ممکن است کمک به آمده تا با یک مراسم, یک عادت است که شما انجام شما پس از شنیدن آژیر و یا خواندن یک داستان اخبار.

یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده در طول این بیماری همه گیر است که ما لازم نیست که معمول حمایت است که نگه داشتن این ایده از مرگ در فاصله. اغلب ما می گویند همه چیز به خودمان مثل من همیشه پوشیدن کمربند ایمنی—یا من فراموش X, Y و Z—بنابراین من لازم نیست به فکر می کنم در مورد آن بیش از حد. اما در حال حاضر ما نمی توانیم می گویند که هرگز به من رخ می دهد. با این برنامه آن را بسیار نامشخص بودن خارج می تواند شما را بکشند. بنابراین غم و اندوه و نیز وجود دارد بسیاری از اضطراب مخلوط با آن است.

رئیس: من فکر می کنم آن را تحریک اضطراب در مورد مرگ و میر خود ما. منظورم این است که چرا آن را نمی? ما همه در معرض خطر است. علم در حال آمدن است اما آن را پیش از بازی با این حال و با وجود پیام های متناقض از رهبران در مورد چه باید بکنید و چه نکنید. اضطراب ما همه احساس در حال حاضر توسط جمعی و قابل فهم است.

کارمن Inoa وازکوئز یک روانشناس بالینی و یک نویسنده از درمان غم و اندوه با Latinos: در حال حاضر بسیاری از مردم در حال تجربه یک حس جمعی از غم و اندوه—آنها ممکن است احساس مانند این می تواند اتفاق می افتد به هر یک از ما و آنها ممکن است می دانم که افرادی که فوت کرده اند. برخی از افرادی که عزیزانشان را از دست داده در گذشته را به شما بگویم که در نهایت—و مقدار زمان متفاوت است—آنها شروع به گرفتن یک رویکرد متفاوت به زندگی و پیدا کردن معنا در از دست دادن و در آینده خود را. بنابراین در طول و پس از همه گیر شاید مردم سعی خواهد کرد برای توجه بیشتر به آرزوهای برآورده نشده یا گفتگو با عزیزان که آنها ممکن نیست معمولا و اثبات عشق خود را برای این افراد است. در این راه همه گیر می تواند وحدت و اتصال و کمک به ما در مقابله با مرگ و میر.


در بالا از آن مرگ و میر این بیماری همه گیر نیز محروم دور بسیاری از جنبه های زندگی که به آن شادی و معنی لغو مراسم فارغ التحصیلی باعث اخراج کشف سند چشم انداز از آینده است. این ضرر و زیان بیشتر انتزاعی از مرگ, اما عزادار آنها کمتر معتبر.

رئیس: از دست دادن از پاسخ به سوالات, از دست دادن یک روال از دست دادن آزادی به بیرون رفتن و انجام آنچه که ما لطفا از دست دادن از قادر بودن به آغوش عزیزان ما و دوستان ما—کسانی که تمام ضرر و زیان و آنها را مجبور به انجام رابطه بین خودمان و جهان در حال تغییر. این ضرر و زیان هستند و نه آنهایی که با ما همدردی کارت و یا مراسم مذهبی به مقابله با غم و اندوه برای این زیان اغلب گیر می شود چرا که هیچ پشتیبانی از آن است. زمانی که هیچ کس متوجه و یا اذعان به آن است که باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای افرادی که در حال تجربه آن است. آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر است نام این ضرر و زیان است. شما نمی توانید به مقابله با چیزی تا زمانی که شما یک نام برای آن است.

Bonanno: یک دانشجوی سابق من نشان داد که شما می توانید در واقع یک واکنش غم و اندوه برای چیزی که واقعا بخشی از هویت خود را. و مردم در حال از دست دادن هویت خود در حال حاضر: کسی که افتتاح یک کتابفروشی چند ماه پیش و در حال حاضر کتابفروشی در حال رفتن به زیر بروید. که رویای خود را و آن را رفته است. همه سالمندان فارغ التحصیلی از دانشگاه, و آنها در حال رفتن به یک مراسم و آنها در حال اتمام کلاس های آنلاین. مردم می توانند غمگین برای که. اگر آنها احساس غم و اندوه آنها باید اجازه دهید خود آن را احساس کنید.

Devine: افرادی که در حال کشتی با غم و اندوه به خاطر آنها از دست دادن شغل خود—که بسیار معتبر از دست دادن و آن را سزاوار به افتخار و اذعان کرد همانطور که ما باید اذعان غم و اندوه از کسی که خواهر و برادر درگذشت ویروس. کسانی که در ضرر و زیان هستند اما آنها به همان اندازه معتبر. و این واقعا مهم تمایز: اگر ما می گویند چیزی شبیه “من 30 ساله درگذشت خواهر ویروس و از این راه بدتر از خود را 97 ساله با پدر در حال مرگ از ویروس چون حداقل او برای زندگی به 97” این یک رقابت برای محبت—که درمان شفقت به عنوان منابع کمیاب. اما واقعا همه از دست دادن معتبر است, همه غم و اندوه معتبر است. هر ضرر باید شنیده و اذعان کرد چرا که این مهم به فرد آن را تجربه.

Inoa Vazquez: اگر شما از دست دادن یک دوست دیگر این ضرر و زیان می تواند فرایند هایی بسیار سخت تر است. مثلا اگر کسی در خانواده شما است که با داشتن مسائل مالی در حال حاضر و آنها عزادار بیش از یک مرگ به عنوان آنها ممکن است کمتر انعطاف پذیر و همدلانه. گاهی اوقات خانواده ها آمده است که به عمل در مکان های مختلف با غم و اندوه خود را: کسی ممکن است فکر می کنم که شما باید از بین بردن نیست مامان در اتاق خواب; برخی از مردم فکر می کنم شما باید صبر کنید مقدار X از زمان پس از مرگ به لباس در یک راه خاص. در حال حاضر در گیر مردم بسیار تاکید کرد که می تواند در نتیجه مردم کمتر صبر کمتر درک, کمتر, کنترل خود را زمانی که آنها در حال برخورد با یک دست دادن با هم. و اگر در یک خانواده از دست می دهد یک ارائه دهنده خدمات مالی در حال حاضر است که می تواند اضافه کردن و حتی بیشتر استرس و دوباره پیچیده عادی قطعنامه از غم و اندوه خود را.


یکی از ترسناک الگوی است که پدید آمده از آمار اولیه در مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا است که سیاه و اسپانیایی آمریکایی ها به نظر می رسد به احتمال زیاد از سفید آمریکایی به مرگ از آن. غم و اندوه در هر یک از این جوامع حمل منحصر به فرد و خاص رزونانس.

فلچر: این است که قطعا درخشان نور در این سیستمیک بیآنکه بودن پزشکی محروم است که یک لایه از غم و اندوه. در جامعه ما همیشه به حال بستگی به خودمان—دولت لزوما ما را به عنوان مردمی که نیاز به کمک فوری در راه است که آنها را سفید امریکا است. به عنوان یک نتیجه از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که ما در مقابله و تتم در حال حاضر چیزهایی هستند که ما در حال حاضر در محل قرار داده. برای مثال بخشی از تحقیقات من در تبدیل تی شرت. آنها یک بنای یادبود است که هر کسی می تواند دسترسی و آمریکایی ها با این تی شرت ها به تساوی مرگ و میر به سیستماتیک سرکوب و امتناع از سکوت.

Inoa Vazquez: این وضعیت می تواند به تشدید عزادار تجربه برای بسیاری از افرادی که مهاجران. مهاجرت تجربه به ارمغان می آورد بسیاری از ضرر و زیان و در لحظات غم و اندوه در لحظات مانند این ضرر و زیان را می توان پرسیده آورده و به سطح. شما از دست دادن فرهنگ خود را از دست بدهند که این ارتباطات است که شما و شما را مجبور به تنظیم مجدد. لاتین جمعیت از دست داده است بسیاری از مردم به این ویروس و کسانی که تجارب قبلی می تواند تاخیر در روند پیدا کردن از بسته شدن.


در طول بیماری همه گیر بهداشت و درمان کارگران را تجربه می کنند بیشتر به مرگ نزدیک تر شاید هر بخش از جامعه است. غم و اندوه خود را خواهد بود بی ثبات کننده و طاقت فرسا است.

Devine: آنچه من شنیدن از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که این کار وحشیانه است. آنها شاهد مرگ مردم نه تنها بدون دوستان و خانواده خود را, اما گاهی اوقات در اندوه بزرگ به دلیل ماهیت این بیماری است. تحت شرایط عادی این کارگران می دانم که چگونه به پایان زندگی روند ملایم تر برای هر دو فرد در حال مرگ و برای دوستان و خانواده خود را, و در عین حال در حال حاضر آنها مجاز به انجام آن چیز یا اصلا منابع را به آنها را انجام دهد. بنابراین آنها باشم ،

آنها همچنین باید اضافه چالش تصمیم گیری در مورد خود را جدا از خود و دوستان و خانواده برای نگه داشتن کسانی که مردم بی خطر است. ما در حال درخواست از مردم برای رفتن به این موقعیت های چالش برانگیز در محل کار, اما بدون داشتن هر گونه تغییر در صفحه اصلی در پایان روز. در حالت عادی زمان تسکینی-مراقبت از آسایشگاه و ER تیم می تواند رفتن به خانه به یک حس عادی و تکیه بر عزیزان خود را پس از یک روز طولانی است. آنها نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر, که بدان معنی است که آنها نیاز به تکیه بر روی هر یک از دیگر, و آنها فقط باید خیلی احساسی پهنای باند برای انجام این کار است.


وقتی کسی می میرد COVID-19 خود مرگ رخ می دهد در برابر پس زمینه از یک رویداد تاریخی به جای اینکه خود شامل داستان خود را. که در واقع می تواند شکل عزادار.

Bonanno: من تحقیق در مورد 9/11 و یکی از راه های یک فاجعه ملی می سازد عزادار حتی سخت تر است وجود دارد خیلی درد سمت راست در حال حاضر. وجود دارد این تقویت غم و اندوه است. اما من فکر می کنم در دراز مدت آن را در واقع ممکن است—مفید است کلمه حق—اما ممکن است به مردم چیزی برای نگه داشتن در به در یک راه عجیب و غریب. پس از 9/11 من مصاحبه بسیاری از افرادی که در برج های اما و جان سالم به در برد. برخی از آنها دچار آسیب های روانی آن, اما وجود دارد یک حس است که شما تا به حال این داستان است که شما می توانید به مردم بگویید و آنها بلافاصله می دانست که برخی از آنچه شما را از طریق رفت بدون دانستن داستان خاص خود. مردم مرجع داستان خود را به این رویداد تاریخی و این ممکن است کمک به شما در رسیدن به یک درک مشترک.

فلچر: وجود دارد یک نگرانی است که تجارب مردم از رنگ مردمی از جوامع به حاشیه رانده شده را بلعیده در این بزرگتر روایت از این بیماری همه گیر با همگن داستان در مورد گروه بزرگی از مردم که در حال مرگ هستند از COVID-19. حتی ممکن است گواهينامه است که افراد مبتلا به بیماری های خاص درگذشت در نرخ بالاتر است. اما من نگران هستم که نژادی الگوهای خواهد شد نادیده گرفته شده و که وجود خواهد داشت یک پرتاب-دور از جامعه به عنوان داستان از این بیماری همه گیر است ثبت و به یاد.

Devine: من شنیده ام که پس از 9/11 بسیاری از مردم احساس کردند که شخصی خود را در زیان بودند را تحت الشعاع قرار فاجعه ملی و این چیزی است که ما در حال حاضر شاهد هستیم در راه است. افرادی که در حال از دست دادن مردم به غیر از ویروس های مربوط به علل مرتب بودن پاک شده چون نور افکن بر روی این چیز دیگر.

رئیس: در راه آن ممکن است آسان تر در خانواده پشت سر گذاشت و اگر آنها می دانند که عزیزان خود را از چپ به دلیل چنین قدرت های بزرگ خارج از کنترل خود و دیگران به اشتراک گذاشته شده در همان نوع از دست دادن است. آنها به تنهایی نیست و آن را بسیار روشن به آنها که آنها به تنهایی نیست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>