تمام راه نیست خود را به هدر پوست مرکبات

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.از آن آسان است برای دیدن ا

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
از آن آسان است برای دیدن است که وجود دارد چیزی است که ارزش نگه داشتن در آن گلبرگ براق و زرد و سبز و نارنجی. آن یک چیز دیگر هر چند به واقع استفاده از آنها.عکس توسط Iain Bagwell / گتی

جهان ما سرشار از پوسته و برگ و پوست و استخوان است که تقاضا ایمان از کسانی که مایل به درمان آنها را به عنوان خوراکی است. پوست مرکبات متفاوت هستند. همه ما حداقل ناخودآگاه تشخیص دهند که پوست پرتقال و لیمو و لیمو و گریپ فروت کلیدی برای لذت بردن از خوردن مرکبات خود را—حداقل به عنوان یک بویایی هرالد خالق از تند باد پیش بینی که wafts فوق رو به بالا زمانی که شما برای اولین بار حفاری ناخن به یک ماندارین یا برش لیمو را در نیم. ما می دانیم که وجود دارد چیزی است که ارزش نگه داشتن در آن گلبرگ براق و زرد و سبز و نارنجی و حداقل از بار من پیچ و تاب و آنها را به کوکتل به انتشار خود را روغن های فرار. به عنوان سخت به عنوان آن را می توان به دیدن این وعده در یک برداشت-پاک کردن لاشه مرغ یا سخت رازیانه در صدر آن را آسان به اندازه کافی برای گفتن که پوست مرکبات خوب هستند.

آن یک چیز دیگر هر چند به واقع استفاده از آنها. یک مانع است ویژگی های: هنگامی که شما کردم یک میوه آن از پوست و یا آب میوه پوست باقی می ماند که پشت فلاپی و structureless. آیا شما سعی به مزه فشرده لیمو? شما zested بند انگشت خود را به جای ؟ شما ثبت شده است که بند انگشت مزه است کمتر چند منظوره از لیمو نوع ؟ در حالت ایده آل هر یک از ما را متعهد به از بین بردن مزه از ما مرکبات قبل از برش آن را در نیمی به آب میوه و یا پوست آن را به غذا خوردن. مانند بسیاری از مردم, اما من ایده آل نیست. من یک ثابت به اندازه کافی گرایش به انجام کار درست حدود سی درصد از زمان. بقیه هم وقتی که من نیاز به آب آهک برای guacamole یا قاچ لیمو برای کتلت مرغ, من موفق به گرفتن فوق العاده بیست ثانیه این امر نیاز به جلو و از یک zester—تمام ابزار فوق العاده!—و اجرای این طرح است.

در اینجا این است که چگونه من برای جبران این به ظاهر دائم نقص در شخصیت من: من بروید و من مزه لیمو و لیمو و جهنم, حتی پرتقال درست زمانی که من آنها را به خانه و یا یک روز بعد از زمانی که من یخچال را باز کنید و ببینید میوه و هستم و یاد آن را انجام دهد. این کاهش مرکبات طول عمر تا حدودی—پوست چیزی است که محافظت از میوه های داخل آن است. اما من آمرزنده کمی خشک شده و یا غرق میوه; I شکل بهتر است به دو مواد تشکیل دهنده—مزه و میوه—در شکل قابل قبول از فقط یک در شکل فوق العاده. اگر شما لازم نیست که یک zester شما می توانید با استفاده از یک Microplane یا پنیر اهنی یا شما می توانید یک چاقوی تیز و حک خارجی ترین, روغنی, روشن رنگی لایه ای از پوست در نوارها که می تواند خرد شده را با دست به مزه و یا کاهش یافته است کل به آب یخ یا آب معدنی و یا حفره برشته, مرغ, یا, یا, یا.

مزه یک معجزه است عنصر به دلیل آن ارائه می دهد عطر و طعم میوه آن را از آمد در فوق العاده مقطر فرم. این به این معنی است که بسیار کمی می رود راه بسیار طولانی است. من تست تا چه حد با ابداع یک دستور است که من می توانم فکر می کنم تنها به رونویسی مانند این: فروشگاه مانده سیب زمینی آب پز در یک تازگی خالی مزه ظرف تا زمانی که تبدیل شدن آنها به citrusy و خوشمزه است. وجود دارد هیچ است راه به reheat, برنج, در حالی که همچنین در حال تغییر آن را به اندازه کافی برای دفع خستگی از قرار دادن آن در یک قابلمه کوچک و اضافه کردن یک نم نم باران از سهام و یا آب مقداری کره و سنگین خرج کردن از لیمو. مطمئن شوید که آن را فقط لمونی برنج. اما لمونی برنج فوق العاده است! اینجا واقعا عجیب و غریب یک: مانده آب پز تخم مرغ زرده تخم مرغ سر و صدا آنها را به اضافه کردن یک کمی زد تا سیر کوچک smidge از خردل دیژون لیمو یا پرتقال و روغن زیتون. مخلوط را هم بزنید مثل زندگی خود را وابسته به آن دسته علف و غیره از آن بیش از مارچوبه یا نان تست و یا به تازگی تخم مرغ آب پز. و یا اگر شما جعفری, شما می توانید ریز ریز است که ترکیب آن با هر مزه (از جمله گریپ فروت یا clementine یا دارابی) سیر و نمک و شما باید یک نسخه از gremolata این perkiest نم نم برای هر چیزی از بلغور جو دوسر به خورش گوشت گاو. شما را ساخته اند مرکبات-مزه سرکه بریزید ؟ چرا که نه ؟

گاهی توصیه های بالا وجود شما هنوز هم خودتان پیدا کنید به دنبال متاسفانه در مختصر و مفید, juiceless نیمی از یک لیمو ترش یا لیمو یا پرتقال که شما بی پروا فشرده بدون zesting اول. وجود دارد خوب همه چیز برای انجام با این لایه برداری بیش از حد, آیا خود pith بسیار کمی شما را از یک ماندارین یا عایق در سطح مسائل موز و پرتقال. یک استراتژی است که به مرکبات kosho ژاپنی تخمیر نمک و فلفل. (من این کار را زیر روش Jori Jayne Emde یک virtuosic فرمانتور: او اتومبیل لایه برداری در یک چرخ ادویه با فلفل و نمک, sprinkles مخلوط با کمی آب پرتقال و سپس اجازه می دهد تا آن را درمان کند.) بیشتر استراتژی ساده است که اجازه دهید پوست خشک. این را می توان با قرار دادن آنها بر روی یک ورق پخت پنجره و یا در خارج در یک فرار از آتش یا در فر روشن بسیار کم است. هدف این است که برای لایه برداری خشک شدن به اندازه کافی است که آنها می توانند زمین را به پودر با استفاده از یک چرخ ادویه و یا ملات و دسته هاون.

سپس مخلوط پودر به قند به مرکبات شکر آن را به طعم و مزه شگفت انگیز و فانتزی; نم نم آن را در کوکی ها و یا نان موز یا ماست. و یا به جای ترکیب آن با ترکیبی از نمک و تکه های فلفل قرمز خشک شده. مرطوب و سپس لبه شیشه و رول آن را در مرکبات-فلفل قرمز نمک و پر کردن لیوان را با یخ و mezcal. یا قطع کردن میوه و شیب آن به مرکبات-فلفل قرمز نمک. تصور کنید که شما در حال فرز خارج احاطه شده و بدون ترس با دیگر انسان ها و vender دست شما میوه در کیسه های پلاستیکی و پرسید: شما که آیا شما می خواهید آن را فرو برد و در سس تند.

مرکبات قند یا مرکبات نمک را ذخیره برای چند سال. چه خواهد شد زندگی بود در چند سال ؟ هر کجا که شما هستند و هر که در پخت و پز خود را طعم بهتر با توجه به عجیب و غریب که مدت زمانی که شما جمع آوری باقی مانده خود پوسته و برگ و پوست و استخوان و حل و فصل به اجازه دهید هیچ چیز به هدر.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب