الان Gurganus در مورد علاقه خود را در شیوع

عکس توسط Vallery ژان / گتی

داستان خود را در شماره این هفته “آرزو برای یک جوان خوب کشور دکتر” حول محور یک اپیدمی وبا و چگونه آن را آشکار کوچک (داستانی) شهری در غرب ایالت ایلینوی در سال 1849. این ممکن است به نظر می رسد شوخ بخواهید این بار اما آنچه که شما رو به فکر کردن در مورد این موضوع ؟ آیا شما می دانید که داستان را طنین خاص با زمان حوادث ؟

هیچ. اما این قافیه در سراسر زمان چیزی است که هر نویسنده امیدوار است. من پیش نویس این داستان پنج سال پیش. انجام بسیاری از تحقیقات است. و آن را به نحوی به پایان رسید خود را این هفته همه ما برای اولین بار به عنوان خوانده شده که تند و تیز کلمه “کوروناویروس.” (که ریچارد سوم از یک کلمه!)

من احساس می کنم خیلی خوش شانس برای نوشتن داستان و نه روزنامه نگاری. من متولد یک جنوبی و من تنها میراث من است رنگارنگ سابقه خانوادگی. من بزرگ “قاشق” همه به نظر می رسد بهار از هجده پنجاه و شصت! (Viz. من اولین رمان “قدیمی ترین زندگی مؤتلفه بیوه می گوید همه”).

شیفتگی من با همه گیری آغاز شد زمانی که من هشت و “کامپتون, دایره المعارف” به من گفت که طاعون به حال منجر به کشته شدن پنجاه میلیون نفر است. من از مدرسه به خانه در رختخواب با آنفولانزا با پوشیدن لباس خواب جامه فلانل یا پشمی آبی و من به یاد داشته باشید چشمک زدن در آن شکل. به نظر می رسید یک غلط چاپی اما من به نحوی می دانستم که بهتر است.

آمادگی بیشتر برای نوشتن این داستان آمد با من باقی مانده خدمت سربازی در ویتنام تنها برای شستن در منهتن در آن وحشتناک سال وقتی H. I. V. ساخته شده خود را برای اولین بار کاهش از جامعه است. مانند در حال حاضر ما تا به حال ناشناخته, بیماری های چشم دولت را انکار یک ضعف پزشکی ایجاد و سپس یک گروه از آماتور پرشور پله به صرفه جویی و یا مرهم دوستان خود. زمانی که من نوشت: از آن روز در دوم رمان “نقش خوبی با دیگران” من به نقل از دفو را 1776 “یک مجله طاعون سال” در مورد لندن فاجعه 1665. آن را کوچک به راحتی می دانید که هنگامی که می آید به دورهای فجایع—اگر سابقه نیست دقیقا تکرار آن گاهی اوقات لکنت. همه ما فکر می کنم این اتفاق می افتد تنها به ما. هرگز از آن است.

چرا تصمیم گرفتید به قاب قرن نوزدهم داستان با داستان هفتاد هیپی گراد و قدیمی و عتیقه-فروشگاه مالک او برخورد?

من می خواستم که مرکزی داستان به اعتراض bartered و سپس رد و بدل شده. من یک دانش آموز در آیووا نویسندگان’ کارگاه آموزشی در دهه هفتاد ورود به طور مستقیم از تحریک سارا لارنس و پر زرق و برق منهتن. من با من به ارمغان آورد برخی از شرق و سواحل ظاهر بینی است که به زودی نرم پیچیده است. من همیشه یک جمع و عتیقه جات در آیووا و ایلینوی به نظر می رسید در خانه بسیار متفاوت از کسانی که من می خواهم سعی جمع آوری در جنوب و شرق. صاحبان میانه آشغال مغازه ها واقعا می دانستم که سهام خود را و بیشتر مایل به داستان بگویید. از آنجا که اکثر مغازه های واقع شده در شهرهای کوچک صاحبان اغلب می دانستند منابع انسانی از اجناس خود را. من به زودی به رسمیت شناختن آیووا لیبرال سیاسی سنت است. من جوان راوی آموزش و پرورش است که بازتابی از خود من فروتن قدردانی برای پرواز بیش از منطقه من می خواهم دست کم گرفت. کل این داستان آمده از یک نقاشی بود که من یک بار داده gratis توسط یک بانوی فروشنده. که ارزش پرتره است که هنوز هم در اختیار من و نه برای فروش به هر قیمت است.

در پایان داستان شما را به یک لیست از دستورالعمل برای برخورد با اپیدمی وبا که منتشر شد در روزنامه های محلی خود داستانی کشور, دکتر فردریک Markus پتری. شما اشاره کردید که برای آن بخش از داستان شما نقشه کشی واقعی روزنامه قطعات شما می آیند در سراسر. نوشت که این مقالات و چگونه شما آنها را پیدا کنید ؟

مراکز کنترل بیماری ها ارائه می دهد یک بایگانی از اطلاعات در مورد خانه گردد مبارزات بودند که صحنه در برابر وبا. تاریخ پزشکی مجذوب و شگفت زده به من. در برخی از هجده پنجاه وبا پیشنهادات شما ببینید در قرن هجدهم شیوه هنوز هم توصیه می شود. “خونریزی” یک بیمار تجویز شده برای آن اثرات آرام بخش در حال مرگ فرد!

من اختراع, دکتر, پتری, سی سال است که یک کاربر جدید در جامعه روستایی تازه از دانشکده پزشکی و ساخت تا چیز. او در ابتدا مقاومت کرده و سپس اعتماد و در نهایت lionized تنها به جامعه بسیار او اختصاص داده شده به صرفه جویی در نوبه خود بر او. من در حال حاضر زده شباهت او را به یک قوی, جوان, جدی, دکتر, در ووهان چین. دکتر لی Wenliang سی و چهار سالگی درگذشت فوریه 6 سال 2020 یک ماه پس از رفتن آنلاین برای هشدار دادن به دوستان در مورد این ویروس کشنده صعودی خود را از طریق بیمارستان. عمومی-spiritedness درو فوری تهدید از مقامات دولتی. امروز در Weibo چین اجتماعی-رسانه ای پلت فرم تحسین و شاگردان در ادامه به آدرس مرده انسان به عنوان یک نگهبان شکل meriting تقریبا مذهبی ستایش. این شهید دکتر ارائه شده است نماز خواسته است برای رفتن بر بهبود نشان داده شده است که تصاویر خود را از تنقلات مورد علاقه خود را. های اخیر یک پیام به او آغاز شد “گربه من امروز درگذشت.” آن است که عجیب تایید به ابداع یک سال 1849 واقعیت و ببینید که تکرار در زندگی معاصر است.

“آرزوی یک جوان خوب کشور دکتر” خواهد بود که منجر به داستان در “فراهم نشده داستان آلن Gurganus” برای انتشار در ماه ژانویه 2021. چه چیزی شما را انتخاب کنید به جمع آوری این داستان ها در حال حاضر?

کوتاه-داستان شکل بود که من برای اولین بار. نیویورکر منتشر شده من اولین تلاش میلیون ها سال به عقب در سال 1974. از مجموعه داستان “مردم سفید” در سال 1990 من منتشر شد تنها رمان و novellas. اما همه همراه من نوشته شده است ، این سخت ترین رشته و در نتیجه کامل بدنسازی برای نوشتن دانش آموزان است. اگر شما می توانید نوشتن پویا ایستاده رایگان داستان هر buttressed load-sharing فصل از یک رمان است که کاری که با سهولت. موثر داستان باید وحدت و تغزل از یک شعر در حالی که به آرامش facticity از یک رمان است.

در حال حاضر در هفتاد و دو من سی سال از ungathered داستان به از را انتخاب کنید. من شامل این جدیدترین و دو نفر دیگر که منتشر شد در این نیویورکر: “او در دفتر” و “قلب من است یک مار در مزرعه.” من به شما ارائه به عنوان بسیاری از حالت های شخصیت و صدای که من در معرض خطر این سه دهه است. در این کتاب من از من بزرگ معلمان برخی از آنها نوابغ فرم: Grace Paley, جان Cheever, John L’Heureux و استنلی Elkin. من همچنین باید شامل آنتون چخوف پزشک عمومی که تحت درمان با دهها هزار نفر از بیماران به صورت رایگان. چخوف مرده از طاعون و سل در سن چهل و چهار را اختراع مدرن داستان کوتاه و هرگز متوقف بودن جدی دکتر جوان ما همه آرزو برای امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>