‘اتهام’ دیگر

در ماه ژانویه زنان در اعتراض به تجاوز و حمله جنسی re-ایجاد یک عملکرد قطعه ایجاد شده در شیلی توسط لاس Tesis—خارج از دادگاه که در آن Harvey Weinstein را در دادگاه برگزار شد.کریگ Ruttle / Redux

“آنها در حال ایجاد یک جهان که در آن آنها در حال رقص برهنه کردن زنان از حس مشترک استقلال و مسئولیت” دانا Rotunno یکی از Harvey Weinstein دفاع وکلای گفت: در طول بسته شدن استدلال از مشتری دادگاه های کیفری. او با در نظر گرفتن هدف به طور مستقیم در این مورد پیگرد قانونی. اما او همچنین نشان می دهد در کیهانی رفت و برگشت از اتهام گسترده تر کیفرخواست: از #MeToo جنبش و اصرار خود که مسئول خشونت های جنسی نهفته است نه با قربانیان آن اما با عاملان آن.

وکیل استدلال ناقص بود از بسیاری جهات—رئیس در میان آنها شکست خورده ظاهرا برای متقاعد کردن آن مخاطبان در نظر گرفته شده. دیروز داوران در مردم ایالت نیویورک v. Harvey Weinstein اعلام کرد حکم خود را پس از نزدیک به 30 دقیقه از شور و مشورت: Weinstein گناه است آنها به این نتیجه رسیدند در دو تا از پنج اتهامات که علیه او. این “اتهام متجاوز” در حال حاضر “محکوم متجاوز.” او چهره تا 29 سال در زندان است. است که به صراحت از آنجا که نه در وجود از “حس مشترک استقلال و مسئولیت” نشان داد زنانی که صحبت می کرد در دادگاه.

برای بسیاری از ناظران—افرادی که زندگی می کردند از طریق آنیتا هیل شهادت و کریستین Blasey فورد شهادت و انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—the Weinstein حکم آمد و به عنوان یک شوک است. “این چنین باریک حقوقی راهرو به راه رفتن و بسیاری از ما خودمان محکم نیست گناه حکم” لورن Sivan یک روزنامه نگار که گفت: Weinstein اي در مقابل او توضیح داد که در طول یک تماس با خبرنگاران روز گذشته. برای دیگران حکم یک نماد است. “این یک روز جدید” سایرس ونس به دادستان منطقه منهتن که تا به حال کاهش یافته است به تحت تعقیب قانونی قرار دادند در سال 2015 به خبرنگاران گفت: فقط پس از صدور حکم اعلام شد. مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده خود را—عمیقا پر—واکنش ها به حکم در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز: “من فکر می کنم که از نظر زنان, من فکر می کنم آن را یک آه بزرگ و مهم است. من فکر می کنم, آن, آه, آن را یک پیروزی بزرگ است.”

مردان خوش بینی بیش از حد آسان; حکم بعد از همه تقسیم شد. محاکمه شد دلخراش برای بسیاری از کسانی که در آن شرکت کردند. (یک شاهد, جسیکا مان را آشکار حمله وحشت در حالی که پاسخگویی به خصوص خشن رشته از سوالات زیر cross-examination.) پیشرفت گیج کننده است و گاهی اوقات بی رحمانه است. “آیا به من بگویید که برای شاد بودن در مورد Harvey Weinstein حکم” مولی جونگ سریع نوشت: در روزانه وحش. او تا به حال یک نقطه.

و در عین حال که حکم پیشرفت بود. این دادگاه که به موجب آن پیشرفت بود. حتی ساده تغییر زبان—اتهام متجاوز به محکوم متجاوز—پیشرفت است. اتهاماعمال Weinstein شد و هر دو لازم و فقط او بود که مانند هر فرد دیگر متهم به جرم و گناه تا زمانی که ثابت شد گناه. اما ادعا را نشان می دهد تعادل در زمانی که هیچ کدام وجود دارد. بیش از 90 زنان ساخته شده اند اتهام سوء رفتار جنسی در برابر یک مرد است. در طول محاکمه تعداد آنها کاهش یافته بود به طور موثر به دو.

آن سخت است برای مبالغه خطر منهتن دا را در زمان در آوردن رو به جلو اتهامات از آن دو زنان مان و میریام هیلی—به طور خاص چرا که آنها در ادامه به روابط با Weinstein پس از حمله خود را. داوران (در که است vanishingly نادر بار آنها احضار جنسی-حمله به موارد) نه به طور سنتی قابل درک است که 81 درصد از تجاوزات جنسی متعهد با مردم در حال حاضر شناخته شده به قربانی است. نه داوران به طور سنتی درک پیچیده و پویایی است که می تواند نگه داشتن بازماندگان افسار به کسانی که به آنها آسیب برساند. ضرب و جرح مرتکب شده توسط غریبه ها قربانیان خود را با جیغ و چنگ می زنند و مبارزه تا زمانی که آنها می تواند به مبارزه بیشتر: این دیدگاه محدود بسیاری از آمریکایی ها و در نتیجه بسیاری از آمریکایی داوران داشته اند از تجاوز به عنف. این اساطیر که دادستان بود ،

اسطوره ها خیره چیز است. یکی از نتایج زندگی در یک فرهنگ است که باقی می ماند میلی به بحث در مورد جنسیت در مدارس و یا دادگاه است که آن را از دست می دهد ظرفیت برای بحث در مورد رابطه جنسی. زبان خود رنج می برد و آن همدلانه تخیل رنج می برد همراه با آن است. جفری مارسیاس متهم drugging و تجاوز به زنان 10 بود که متهم به تجاوز به عنف توسط دو فیلادلفیا داوران پس از آنها آموخته است که بسیاری از کسانی که زنان را حفظ کرده بود در تماس با او را پس از ضرب و جرح. (در آن زمان یک سوم دادگاه او را محکوم به—این یکی مربوط به یک زن که تا به حال رفته و مستقیما به پلیس با ادعای او را.) رادیو میزبان ژیان قمیشی, شد, کشته در حمله به اتهامات در بخشی به دلیل برخی از شاکیان نکردن اطلاعات در مورد تماس با آنها حفظ کرده بود با او پس از اتهام ضرب و جرح. ضرب و جرح و زمانی که آنها رخ می دهد را در یک بافت اجتماعی; بحث و گفتگو در مورد حمله اغلب چشم پوشی از این واقعیت است.

یکی از قابل توجه عناصر Weinstein دادگاه حدی که به خود زنان, کشتی, در مکان عمومی, با اسطوره ها است. “من فکر کردم که او یک فرد خوب من فکر کردم که او یک پسر خوب,” Annabella Sciorra که متهم Weinstein از تجاوز به او در آپارتمان در شهر نیویورک در اواسط 1990s گفت: در ایستاده. “در آن زمان من فکر تجاوز به عنف چیزی بود که اتفاق افتاده در تاریکی در کوچه پشت چیزی یک غریبه را به شما با یک تفنگ به سر خود را.” هیلی شهادت داد که او تا به حال رابطه جنسی با Weinstein تنها چند هفته پس از او مجبور کلیک در دهان او و ادامه داد: مکاتبه با او و پس از آن است. هیلی در تلاش بود تا “تقریبا عادی سازی وضعیت” دستیار دادستان منطقه مگان هست به هیئت منصفه گفت—به اصلاح آنچه اتفاق افتاده بود به او. خودش را متقاعد کند که جهان او را اشغال کرده بودند قبل از حمله بود یکی از همان او ساکنان پس از آن. هست و همکارانش امیدوار بودند که هیات داوران خواهد همدردی با آن ضربه.

محاکمه هستند بلانت ابزار است. و حقایق اساسی از این یکی نمی شد و اساسا چه شد که adjudicated به عنوان دادستان و دفاع sparred. که این اقدامات در سوال زیر کلیک در دهان, دخول جنسی قرار گرفته بود به طور کلی توافق; سوال واقعی در دست بود که آیا این فیلم شده بود با رضایت طرفین. حقایق در بازی ما در مورد مسائل ذهن-مجموعه. دفاع در تلاش برای ثابت کند که Weinstein درک برخورد به رضایت طرفین اگر معاملاتي. این دادگاه در مورد اینکه آیا Weinstein حمله یک زن و تجاوز دیگر در طول حوادث در سال 2006 و 2013. به عنوان آن را هر چند آن رسیدگی پرسش و پاسخ است که باقی می ماند چندساله که خشونت جنسی نگران است: که چشم انداز مهم است. که تلقی باور. که فرض بر این است به تحمل سرزنش.

اما وقتی داوران اجازه می دهد که بدون قربانی “کامل”—زمانی که آنها خود را گسترش مفاهیم چه خشونت در واقع به نظر می رسد—این سوال می تواند تبدیل به متنوع تر و انعکاسی از زندگی را تجربه کنند. بسیاری از زنان که در زمان ایستادن توصیف تصرف تا به جای مبارزه با به عقب. آنها توصیف احساس Weinstein وزن بیش از آنها قدرت خود را از قدرت او در اختیار داشت هر دو از نظر جسمی و در غیر این صورت. او با استفاده از خشم خود به عنوان یک سلاح آنها پیشنهاد شده است. اما او weaponized بی تفاوتی خود را بیش از حد. “او شما می دانید به من گفت نه به یک معامله بزرگ در مورد آن گفت:” سحر Dunning در حالی که شهادت است که Weinstein قرار داده بود دست خود را تا دامن او و تلاش برای نفوذ او را با انگشت خود را در آنچه او تصور می شود یک جلسه کسب و کار. او کسی نگو چه اتفاقی افتاده است. ایستاده در طول محاکمه او توضیح داد که چرا: “من خجالت” Dunning گفت. “من می خواستم به تظاهر مانند آن اتفاق نمی افتد. من فقط—من نمی خواهم به یک قربانی است.”

Dunning بود توصیف آنچه در آن می خواهم به زندگی در جهان است که به ترتیب خود را در اطراف هوی و هوس مردان قدرتمند. او در توصیف جهان, به عبارت دیگر, که هنوز هم وجود دارد—یک جهان که قوانین در حال گرایش به سمت ممتاز و جهان است که بهتر است در صحبت کردن در مورد عدالت واقعا از تصویب آن است. دیروز بود “یک روز جدید” به عنوان ونس ادعا کرد. آن بود اما یک روز که 12 نفر انجام چیزی است که برخی دیگر از داوران را به خوبی انجام می شود: قدردانی که خشونت جنسی بسیار پیچیده تر از آمریکا و فرهنگ آمریکایی اذعان کرده است. و سپس تأمل است که نکات دقیق وظریف در احکام خود را. باور زنان شده است و یک شعار و یک اصلاح و بسیار متواضع بود گریه. در حال حاضر آن سابقه است. در حال حاضر پیشرفت بیشتر ممکن است ساخته شده است. هیئت داوران در زمان زنان حداقل در بخش خود کلمه. و Weinstein “برای همیشه خواهد بود گناه” ماهور برک بنیانگذار این جنبش که در حال حاضر محکوم متجاوز ناخواسته کمک به گسترش دیروز گفت. “چیزی که ما داریم.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>