“امریکا برای اولین بار است که ساخت این بیماری همه گیر بدتر

Newsweek / گتی

این استراتژی امنیت ملی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده در طول سال اول خود را در دفتر توصیف “امریکا برای اولین بار در سیاست خارجی در عمل است.” در مقدماتی پیام رئیس جمهور اعلام کرد “ما اولویت منافع شهروندان ما و حمایت از ما مستقل حقوق به عنوان یک ملت است.” او اصرار دارد که “امریکا برای اولین بار به امریکا نیست به تنهایی.” او مشاور امنیت ملی و مشاور اقتصادی رئیس در آن زمان مطمئن عمومی “آمریکا نمی خواهد منجر شود از پشت. این دولت را بازگرداندن اعتماد به نفس در رهبری آمریکا به عنوان ما در خدمت مردم آمریکا.”

در حالی که وجود داشته است دلایل قبلا به سوال رویکرد coronavirus را مطرح کرد واقعی بین المللی بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. و قضاوت از اقدامات دولت است و امریکا برای اولین بار سیاست خارجی را در عمل نیست بازگرداندن اعتماد به نفس در رهبری آمریکا و آن را در خدمت مردم آمریکا به خصوص به خوبی.

به جای اینکه منجر به یک همکاری بین المللی پاسخ تهمت به دنبال مقصر شیوع این بیماری در چین و سپس در اروپا است. آمریکا متحدان ناتو داده شد بدون اخطار قبلی از سفر بان کی مون در کشور خود. یک جلسه مجازی از G-7 در آمد جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را يک نه در مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر ایالات متحده آمریکا است که ریاست آن گروه از بزرگترین اقتصادهای جهان. رهبران چین در حال gleefully در حال اجرا تا نمره خود را در قدرت های بزرگ رقابت بودن سخاوتمندانه ما در آن هستیم ناشی از خست.

دیپلماتیک ما حتی در انجام آسان مسائل مانند رادیو و تلویزیون همبستگی با دیگر کشورها در مبارزه با COVID-19 شیوع بیماری و یا تبریک کشورهایی است که به نظر می رسد که به پشت خود بیماری همه گیر. ما نمی به نظر می رسد که نگرانی که کشورهای فقیر با ضعف عمومی و سیستم های بهداشتی ممکن است در نهایت تحمل فشار از این بیماری همه گیر. ما به نظر می رسد تنها به خشم چینی خیر برای ارسال تجهیزات پزشکی به ما, به جای تشکر از آنها را برای ارائه کمک های مورد نیاز.

علاوه بر سیستمیک آسیب به آمریکا قدرت نرم رئیس جمهور خود راضی unilateralism است تشویق دیگران به عمل فقط به عنوان خودخواهانه. کمیسیون اروپا منع صادرات coronavirus مربوط به دارو و تجهیزات به حفظ آنها را برای اتحادیه اروپا استفاده کنید. هند که در آن بسیاری از جهان داروهای ژنریک ساخته شده است منع صادرات هر دو از داروها و مواد تشکیل دهنده. حتی کشورهای اروپا و منطقه شنگن است که اجازه می دهد گذرنامه-سفر رایگان در حال بستن خود را از مرزهای ملی در پاسخ به این بیماری همه گیر. به جای هماهنگ بین المللی پاسخ که forestalls وحشت با به اشتراک گذاری اطلاعات و کمک های ایالات متحده به رهبری رم برای محدود ملی پاسخ. و هر کس در جهان کمتر خواهد بود امن برای آن است.

نبرد خسته از معماران پس از جنگ جهانی دوم به منظور درک است که همکاری های بین المللی راه ایجاد عمق استراتژیک—است که می گویند آن را افزایش می دهد فاصله بین قلب یک کشور و نیروهای خارجی که ممکن است تهدیدی برای آن. همکاری می دهد هشدار دهنده زود هنگام از مشکلات قبل از آنها تبدیل به exorbitantly خطرناک و گران قیمت به آدرس. روسای جمهور آمریکا که تقویت موسسات مانند ناتو و بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی قابل درک است که رفتار نوع دوستانه راه خواهد ایجاد یک مخزن از حسن نیت برای زمانی که ایالات متحده نیاز به درخواست دوستان برای کمک در زمان های سخت است. این چیزی است که مردم در سراسر جهان قابل درک زمانی که آنها اعلام کرد پس از 9/11 حملات که “ما همه آمریکایی ها در حال حاضر.” اما یک همکاری بین المللی به منظور ایجاد بیش از یک احساس یاران; آن را نیز اجازه می دهد تا ملی کمک به جمع آوری به منابع سطح است که هیچ یک از کشورهای ما می تواند به طور یک جانبه. همکاری مقرون به صرفه است حتی اگر ما آرزوی دیگران کمک بیشتر.

فدرال رزرو فقط نشان داد که چگونه بین المللی رهبری انجام شده است تلاش های هماهنگی با بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی سوئیس برای کاهش نرخ بهره و ایجاد تعویض خطوط که اطمینان دلار نقدینگی. رئیس بانک فدرال جروم پاول اقدامات اطمینان بازار به حدی است که این ممکن است تحت شرایط فعلی. اما فدرال رزرو به طور مستقل عمل می کند در ماموریت خود را; آن نیاز ندارد کاخ سفید رهبری است.

آنچه که می تواند ایالات متحده انجام خواهد داد—و چه باید انجام شود—به جبران دیپلماتیک ما ضرر و زیان و بازگرداندن سیستم بین المللی آلهای پدران و اجداد ما خیلی سخت برای ایجاد? ما می تواند بیان همدلی برای COVID-19 قربانیان و به اشتراک گذاری برخی از طنز خوب در aggravations. مردم در سراسر جهان پخش اخبار آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باید سعی کنید به مدل رفتاری امن به عنوان نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ساخته شده است یک نقطه انجام می دهند. مغلوب ساختن پیشی جستن فرصت از دست رفته به عموم تست شده است. گفتگو با دکتر خود در باز ممکن است پاسخ سوالات که تعداد زیادی از مردم که دیده نمی شود یک دکتر و یا نمی توانید یک تست به احتمال زیاد.

به جای تحمیل ممنوعیت سفر ما باید همکاری با کشورهای دیگر برای تست مسافران در نقطه مبدا—فرودگاه آنها در حال خروج از—و هر کسی اجازه نمی دهد به هیئت مدیره پرواز با علائم. ما باید ارائه تجهیزات پزشکی و تخصص به کشورهای که در آن بیمار مسافران رشته هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن باید سوختن تا خطوط تلفن با همکار خود رهبران درخواست خود را چگونه جوامع در حال انجام درخواست چه کاری برای آنها یادداشت برداری از چیزهایی که آنها نیاز است که ایالات متحده می تواند کمک به سازماندهی ارائه. او باید به tweeting قدردانی از نهادهای بین المللی و سازمان های غیر دولتی است که کار بر روی این مسائل و جمع آوری پول برای آنها. او باید تجلیل از کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر در ایالات متحده و فراتر از آن.

امریکا تحت سلطه نظم بین المللی برای گذشته هفت دهه زیرا هر چند از آن شده است خود علاقه مند بوده و صرفا خود علاقه مند است. امریکا برای اولین بار نوار دور خوبی از امریکا, بین المللی, نامزدی ترک تنها به منافع خود. متفاوت بودن و بهتر از آن ساخته شده است ما امن تر و مرفه تر. مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی در طول این همه گیر آشکار است هزینه های بالای امریکا به تنهایی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>