امریکا اقدام مانند یک کشور شکست خورده

Al Drago / بلومبرگ / گتی

یک جهانی همه گیر است و اجباری در آزمون ملی شایستگی. این آزمون برای افرادی که برای تغییر زندگی خود و خروج از رویدادهای عمومی به سرعت گسترش بیماری از طریق جمعیت ها و شبکه های اجتماعی است. این یک آزمون برای شرکت هایی که باید تغییر پروتکل خود را برای حفاظت از کارکنان خود را گاهی اوقات با طرد آنها را از دفتر. این یک آزمون برای موسسات که باید تصمیم بگیرد که آیا به رعایت سنت ها و جشنواره ها به خاطر روحیه ملی و یا به لغو, رویدادهای, مسابقات, همایش و کنسرت.

و آن را بالاتر از همه یک آزمون بزرگ برای دولت است. تنها دولت ملی نظارت می تواند پاسخ به یک ملی شیوع با هماهنگی پژوهش در ماهیت این بیماری است. فقط دولت می تواند اطمینان حاصل شود ملی قوانین و مقررات و دقت در تست و استفاده از آن سیاستهای مالی و پولی ممکن است به تحریک اقتصاد اگر این بیماری همه گیر را تهدید می کند مردم درآمد و اشتغال است.

در سراسر جهان موثر ترین پاسخ به تاریخی تهدید coronavirus آمده اند از دولت. چین تحمیل یک مستند از ده ها میلیون نفر از مردم در ووهان و دیگر شهرستانها. در سنگاپور دولت ساخته شده است یک برنامه برای اطلاع رسانی به شهروندان چگونه برای جلوگیری از ویروس ها و چه در فضاهای عمومی برای جلوگیری از. کره جنوبی افتتاح شد تعدادی از درایو-از طریق مراکز برای سرعت بخشیدن به تست تشخیصی.

اما در ایالات متحده این بیماری همه گیر است و تفویض به یک نوع عجیب و غریب کاریکاتور آمریکا فدرالیسم. بخش خصوصی گرفته شده در شبه عملکرد دولت در زمانی که شاخه اجرایی دولت—خشک علمی تخصص گرسنگی از چشم انداز اخلاقی—گرفته شده است در ویژگی های یک دولت شکست خورده. در یک کشور که در آن بسیاری از افراد و شرکت ها و موسسات و دولت های محلی در حال ساخت سخت تصمیم گیری برای ملت مهم ترین بازیگر از همه آنها—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—بوده است shambolic ثروت باد اورده از بی کفایتی.

منt ممکن است به نظر می رسد هذلولی به مقایسه دولت ایالات متحده به یک کشور شکست خورده است که نمی تواند پروژه قدرت خود و یا به اندازه کافی اطمینان از ایمنی از جمعیت آن است. اما برای بسیاری از ماه گذشته کاخ سفید نشان داده است ناتوانی در انجام یا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به انجام اساسی ترین عملکرد دولت در طول یک بیماری همه گیر است که به دقت ارزیابی کنید. در حالی که کره جنوبی گزارش شده است که انجام 10,000 آزمون در روز قانونگذاران آموخته در روز پنج شنبه است که در ایالات متحده انجام داده است تنها 11,000 coronavirus آزمون در مجموع. (ایالات متحده برای گرفتن به کره جنوبی بر اساس سرانه این امر نیاز به انجام 65,000 آزمون روزانه است.) اما coronavirus گرفتار تهمت کاخ سفید پا به حالت صاف. دولت اخراج آمریکا همه گیر-واکنش تیم در سال 2018 است. آن را نادیده گرفته و هشدارهای زودهنگام از اپيدميولوژيستها; حاضر به چشم پوشیدن از مقررات است که مانع اولیه تست و botched اولیه آن COVID-19 تست کیت.

کاخ سفید نیز شکست خورده در نقش اساسی خود را به حفاظت از مردم در برقراری ارتباط دقیق و اطلاعات مفید در مورد بهداشت عمومی و بهداشت.

در فوریه 24, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا” حتی به عنوان شاهد رشد نمایی. روز بعد او با تمسخر ایده محرک اقتصادی به tweeting که “Cryin’ چاک شومر شکایت برای مقاصد تبلیغاتی تنها است که من باید برای درخواست پول بیشتر از $2.5 میلیارد دلار برای آماده شدن برای کوروناویروس.” (امروز بسیاری از اقتصاددانان در حال دفاع از یک تریلیون دلاری محرک اقتصادی.) در مارس 2, در یک تظاهرات سیاسی تهمت گفت: coronavirus شد هیچ بدتر از آنفولانزا و وعده داده است که واکسن آینده شد “نسبتا به زودی” حتی اگر بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان انتظار نداریم که به طور گسترده ای توزیع واکسن برای حداقل یک سال دیگر.

این هفته در رئیس جمهور تنها دفتر بیضی اظهارات پس از همه گیر زده تهمت اشتباهات بسیاری است که حداقل سه سیاست جداگانه اطلاعیه بود که باید اصلاح شود. چرا که او پیشنهاد کرد (اشتباه) است که شهروندان آمریکایی در خارج از کشور به زودی خواهد بود محروم از هنگام ورود دوباره او باعث اضطراری جمع آمریکایی ها در فرودگاه های اروپایی در طول یک بیماری همه گیر که جمعیت جمع آوری شناخته شده است به گسترش ویروس. حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن غیر-توصیه های سیاست شد و به سرعت ثابت خالی است. دیروز بعد از دو روز گفت که “ما باید سیاست را کنار گذاشته [و] توقف تعصب” او منتشر شده یک صدای جیر جیر سرزنش باراک اوباما برای kneecapping مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توانایی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. (اوباما را هیچ چیز مانند.)

حتی اگر رئیس جمهور تا حدی معکوس البته دیروز با اعلام ملی اضطراری آسیب ممکن است انجام شود. جمهوری خواهان به طور کلی و بیشتر در معرض خطر این بیماری هستند اما آنها نیز حداقل به احتمال زیاد به این ویروس به طور جدی. مارس 5, نظرسنجی دریافته است که جمهوری خواهان بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان دموکرات ها می گویند آنها نیست نگران coronavirus. بیش از نیمی از آنها توافق کردند که coronavirus بود که تنها “ترساندن ابزار برای به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن.” هفته از انکار و کمرنگ جلوه دادن این ویروس می تواند به اثبات مرگبار نه تنها برای کشور بزرگ اما به طور خاص برای مغلوب ساختن پیشی جستن هسته رای دهندگان.

یکs سفید خانه موفق به دیدار با گرانش از لحظه ای ملی phalanx از صاحبان کسب و کار ورزشی, کمیسیون, کالج رئیس جمهور فرمانداران و شهرداران به طور موثر تعطیل زندگی در آمریکا برای دستگیری جریان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در انجام این کار آنها را کاهش جمهور به اطرافیان در مراقبت از خود کشور است.

ورزشی آمریکا لغو شده است. لیگ اصلی بیس بال است به حالت تعلیق در بهار آموزش. لیگ ملی هاکی از انجمن ملی بسکتبال و لیگ برتر فوتبال باید همه به حالت تعلیق و یا بازی به تعویق افتاد. NCAA را لغو کرده است March Madness مسابقات است.

دنیای سرگرمی است retrenching به عنوان به خوبی. شرکت های رسانه ای در حال لغو اصلی خود را سالانه تبلیغات رویدادهای شناخته شده به عنوان “upfronts.” Live Nation, کنسرت پروموتر است به حالت تعلیق در تمام تورهای. نشان می دهد برادوی شده اند را در خود نگه دارد تا اوایل آوریل است.

در حالی که رئیس جمهور وعده داده شده به ادامه تظاهرات و کسب و کار و دولت های ایالتی و محلی را تشویق آمریکایی ها به شرکت در اجتماعی فاصله برای کاهش سرایت. در سراسر یقه سفید صنایع—از جمله فن آوری رسانه ای و مالی—کارفرمایان به مردم به کار از خانه. روز سنت پاتریک راهپیمایی تعطیل شده اند. دانشگاه های در حال حرکت آنلاین. فرمانداران و شهرداران در حال بسته شدن مدارس و, اعلام محدودیت های جدید در اندازه تجمعات عمومی.

در نهایت بزرگ سازمان های غیر انتفاعی پله تا برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط دولت را تست شکست. آمازون و بنیاد بیل و ملیندا گیتس ارائه شده به ارائه تست کیت به مردم در سیاتل با علائم کروناویروس. دیروز, Jack Ma بنیاد یک سازمان خیریه تاسیس شده توسط بنیانگذار چینی خرده فروشی شرکت Alibaba اعلام کرد کمک مالی از 500,000 تست کیت به ایالات متحده است. حاد دولت عدم کاهش می یابد ثروتمندترین کشور در تاریخ جهان به علت خیریه.

امریکا هنوز شکست خورده اما آن دولت است—و همراه با آن برخی از دیدگاه های محافظه کار حکومت. در دهه های اخیر از حزب جمهوری خواه خود را متعهد به از بین بردن دولت ظرفیت توهین به علم مجازات تخصص و به عنوان يك پوپولیستی در حالی که غنی سازی منافع محدود. این همه منجر به این: یک کشف نشده pandemic, پخش كردن, به احتمال زیاد به صورت تصاعدی به عنوان رئیس جمهور و نمایندگان او را مسخره بیماری و نظارت بر یک دستگاه دولتی بیش از حد کفایت برای تست آن. انعطاف پذیری از برخی از موسسات آمریکایی بسیاری از مایل از خیابان پنسیلوانیا ممکن است به طور موقت بلانت این فدرال نادانی اما آن را نمی تواند برای غلبه بر آن. در برخی از نقطه صلاحیت شکاف بین واشنگتن و امریکا به نزدیک است. در برخی از نقطه یک دولت است که زنده می ماند نیاز به یک دولت خم در چیزی بیش از آن را خود تخریب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>