امریکا به تنهایی در آن جنگ سرد با چین

لئون نیل / گتی / کتی مارتین / اطلس

در مسابقه بین ایالات متحده و چین بیش از کسانی را که برای شکل دادن به جهان در قرن آینده امریکا به نظر می رسد بازی را به نفع خود. اما آن را در حال اجرا به یک مشکل بزرگ. با وجود شبکه جهانی از اتحاد واشنگتن ساخته شده است قادر به متقاعد کردن کسانی که متحدان هاپ روی “قدرت بزرگ-رقابت” بیان و ترک و چین پشت سر گذاشت.

مقامات ایالات متحده در حال یادگیری چگونه به چالش کشیدن آن را برای متقاعد کردن سازمان ملل دوستانه که امریکا یک شریک قابل اعتماد قادر به ارائه آنها را با گزینه قابل دوام برای چه چین در ارائه—که پاداش نقشه کشی نزدیک به واشنگتن بیشتر از خطرات بیگانه پکن. که در بخشی به دلیل پیام های مخلوط از رئیس جمهور آمریکا خود را: او را بدنام دارای لیت و لعل زیاد در مورد تعهد خود را به متحدان و حتی به عنوان او اغلب بیان خود را ستایش از رئیس جمهور چین (با وجود مداوم ایالات متحده-چین).

عواقب ناشی از این همه شک و تردید شده اند مخصوصا در چند هفته گذشته به آمریکا نزدیک ترین متحد خود در جهان (انگلستان) و یکی از مهمترین و طرفدار آمریکا در کشورهای جهان (فیلیپین) را اصل اعلام کرد: “ما در حال, خوب, با تشکر.”

در زیر آمریکا منجر شود این متحدان را مجموعه ای از رویه ها برای چه کشورهای گرفتار بین ابرقدرت ها عمل می تواند در آینده است. آنها همچنین نشان داد که روابط بین المللی امروز بیش از حد در هم تنیده و قدرت بیش از حد مغناطیسی برای آنها را به کمک طلب کردن در عربستان و طلیعه چیزی بودن در یک جنگ سرد–سبک باز جهان است. اگر ایالات متحده قصد بازسازی آن جهان از آن خواهد شد به احتمال زیاد پیدا کردن خود را تا حد زیادی جدا شده است. اگر ایالات متحده بخواهد نمی تواند جدا از آن خواهد شد که به توسعه قانع کننده جایگزین برای متحدان به چوب با آن به جای آن از چین است.

این countermovement در برابر آمریکا و چین جنگ سرد به دست آورد قدرت در اواخر ژانویه زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که بریتانیا اجازه می دهد که شرکت ارتباطات چینی Huawei به منظور ارائه تجهیزات برای بریتانیا نسل بعدی 5G شبکه تلفن همراه.

این بود که یک سیلی به مقامات ایالات متحده که تا به حال ماه را صرف لابی گری خود را به همتایان انگلیسی به ممنوعیت Huawei به دلیل اتهام خطرات امنیتی مرتبط با اتصالات آن به دولت چین. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بنا به گزارش ها تا آنجا پیش رفت به به اشتراک گذاری طبقه بندی شده هوش با بریتانیا نشان می دهد که Huawei به طور بالقوه می تواند جاسوسی و اخلال در شبکه های خارجی—ادعای هواوی را انکار می کند.

در نهایت انگلستان تصمیم به تقسیم تفاوت بین چین و ایالات متحده است. دولت بریتانیا گفت که آن را نگه Huawei تکنولوژی از حساس ترین نقاط کشور جدید 5G شبکه, اما آن را نمی خواهد به دنبال ایالات متحده و استرالیا و ژاپن در آشکار منع ارائه دهنده.

اما واقعیت این است که انگلستان که معروف یک “رابطه ویژه” با ایالات متحده آمریکا رفت که با گزینه—با تبادل اطلاعات و تجارت در گفتگو با واشنگتن در این خط پس از مبارزه با تروریسم در اروپا کمتر—جسارت دیگر متحدان. اتحادیه اروپا و فرانسه به سرعت فاش مشابه برنامه و آلمان به نظر می رسد آماده برای انجام همان. دیگر تضاد متحدان مانند هند و کره جنوبی بدون شک تماشای آبشار.

برای این کشورها مزایای همکاری با Huawei—بازیکن در غالب در جهانی 5G بازار و همچنین ارزان ترین دلیل دولت چین یارانه ها—آشکار هستند در حالی که هزینه ها بیشتر مات و اگر کمتر واقعی است. به عنوان Johnson آن “اگر مردم در مخالفت با یک نام تجاری و یا دیگری و سپس آنها را به ما بگویید چه جایگزین مناسب است؟”

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر به رسمیت شناخته شده است این ضعف در امریکا پیام به متفقین پیشنهاد که دولت ایالات متحده به سرعت ارائه یک “بازار آماده جایگزین” برای Huawei با در نظر گرفتن کنترل مالکیت سهام در Huawei اروپا رقبای نوکیا یا اریکسون.

اما بار نیز اذعان کرد که برگ برنده دولت نارضایتی با Huawei در مورد بیش از خطرات امنیتی—به مقدار یک نبرد که بیش از ابرقدرت خواهد شد تسلط بر ستون فقرات آینده اقتصاد دیجیتال با تریلیون ها دلار در فرصت های جدید در بازی. این درست است اما آن را نیز یک بستری است که به احتمال زیاد به تقویت متحدان سوء ظن است که ایالات متحده و موقعیت است که واقعا در مورد حفظ امریکا رهبری تکنولوژیکی نه تامین امنیت شرکای.

از این رو آتلانتیک واگرایی. در حالی که برگ برنده دولت ادعا می کند که افزایش چین یک تهدید وجودی برای آمریکا برتری من همکار تام McTague شده “لندن به نظر می رسد در حال حاضر محاسبه می شود که چین یک زمین هموار با طلا آن را نمی توانیم به دور ماندن از.”

بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال حاضر, گیر افتاد, بین ایالات متحده به عنوان اصلی امنیت متحد و چین به عنوان بالا خود را شریک تجاری. و این هفته یکی از کسانی که در کشور فیلیپین سابق آمریکا در خاک شروع به حمایت از آن چند دهه و اتحاد امنیتی با واشنگتن است.

رئیس جمهور رودریگو Duterte یک منتقد ایالات متحده تا کنون پس از به قدرت رسیدن در سال 2016 در خدمت متوجه است که دولت خود را خاتمه یک توافق است که بر قوانین برای نیروهای آمریکایی شرکت کننده در تمرینات نظامی مشترک و آموزش در فیلیپین. احزاب هنوز هم ممکن است پیدا کردن یک راه برای نجات این پیمان قبل از فسخ اثر طول می کشد در 180 روز. و حتی اگر آنها نمی, دیگر عناصر نظامی داد مانند جداگانه متقابل دفاع پیمان ممکن است تحمل است.

اما Duterte تصمیم با این وجود به منزله بدترین تهدید برای اتحاد در سال و خدشه دار نظامی ایالات متحده را به تلاش برای جلوگیری از چینی تجاوز در منطقه است. به عنوان آسیا محقق براد Glosserman شده Duterte حرکت بود در بخشی از انگیزه شک و تردید خود را در مورد تعهد آمریکا به فیلیپین’ دفاع و نگرانی در مورد antagonizing صعودی چین است. در واقع نظامی این کشور رئیس جمهور پیشنهاد کرد که فیلیپین می تواند کارگزار جدید نظامی-توافق نامه های همکاری با چین با وجود دریایی اختلافات ارضی. حتی اگر این فقط یک ترول ایالات متحده کار می کند. به عنوان وزیر دفاع علامت Esper اشاره Duterte دولت است عنوان “در جهت اشتباه است.”

اما یک مقام آمریکایی که به نظر نمی رسد به خصوص نگران است Esper رئیس است. در مورد خواسته Duterte را اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او “خوب” با آن و حتی تشکر فیلیپین برای صرفه جویی در ایالات متحده “مقدار زیادی از پول.”

این نوع از گله از مغلوب ساختن پیشی جستن است که کشورهایی که به اشتراک گذاری بلند مدت نظامی اتحاد با امریکا شده اند عادت کرده اند. اما در حال حاضر آنها همچنین نتیجه رسید که با وجود آنچه مقامات دولت می گویند تهمت خودش فکر می کند در مورد رقابت با چین در باریک نظر گرفتن fleeced در تجارت و نه در شرایط گسترده تر از رقیب چینی geostrategically به عنوان یک ابرقدرت.

دولت او نیز پاره بین ضربه به مقیاس امریکا سرمایه گذاری در خارج از کشور و غالب بیش از یک چین است که ramping تا خود را سرمایه گذاری. در حالی که چین در حال سرمایه گذاری بیش از یک تریلیون دلار در کمربند و جاده پروژه های زیربنایی در سراسر اوراسیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2021 بودجه پیشنهادی نشان می دهد صرفنظر نسبتا دوام 800 میلیون دلار به ارائه جایگزین برای “درنده چینی از وام های بین المللی.” به طور مشابه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo در حال حاضر در سفر به سنگال, اتیوپی و آنگولا است که در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از مقامات رسمی وزارت امور خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی این تعبیر به آن تاکید امریکا علاقه “به طور چشمگیری افزایش متحده تجارت و سرمایه گذاری” در این و دیگر کشورهای آفریقایی. اما هر سه کشور دارای روابط نزدیک با چین که دیپلماتیک و اقتصادی سرمایه گذاری در این منطقه به مراتب سنگین تر بودن آمریکا.

بیشتر به طور گسترده متحدان هستند کمتر تمایل به سمت ایالات متحده در حال حاضر که آنها شاهد بوده ایم که چگونه عمده سیاست خارجی طرح های دیگر به احتمال زیاد به حمل بیش از یک دولت ، این مورد حتی با آنچه که مسلما اکثر دو حزبی اعتقاد واشنگتن این روزها که رقابت بین افزایش چین و غالب ایالات متحده را تعریف قرن 21 است. در طول سفر اخیر خود به لندن برای مثال Pompeo توصیف حزب کمونیست چین به عنوان “مرکزی تهدید از زمان ما است.” مت eli valley, برنی ساندرز سیاست خارجی مشاور به من گفت که در حدود همان زمان که ساندرز دولت را در نظر تغییر آب و هوا “شماره یک تهدید امنیتی” جنوبی ایالات متحده آمریکا است که چین به عنوان بزرگترین گلخانه ای-گاز امیتر یک شریک مهم. چرا بیرون رفتن در اندام و انتخاب یک طرف وقتی که یکی از ایالات متحده آمریکا انتخابات می تواند تقلا طرف ؟

در یک گزارش جدید در سیاست آمریکا نسبت به چین مرکز امنیت نوین آمریکا اشاره کرد که در حالی که شرکای ایالات متحده به طور کلی نمی خواهید به بخشی از یک سیستم بین المللی به رهبری خودکامه چین آنها نیز نمی تواند نادیده بگیرد پکن به عنوان یک ماموت “فرصت های اقتصادی و جغرافیایی واقعیت است.” هر استراتژی آمریکا نیاز به رسمیت شناختن است که به نویسندگان توصیه می شود.

هدایت همچنین با هشدار داد: “تلاش برای ساخت یک به صراحت ضد چین داد با شکست مواجه خواهد شد.” در روز گزارش شد که انگلستان اعلام کرد که خود هواوی تصمیم گیری است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>