امریکا در حال یادگیری به تحمل ماسک صورت

آندره Shumskiy / Agsaz / Shutterstock / اطلس

“ما می خواهیم کشور ما برگشت. ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک برای همیشه” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته وقتی پرسید که آیا دولت او را در نظر خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک یکهو به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی های کشور نشان می دهد که او دقیقا نمی راحت با این ایده.

نظرات خود را به میان آمد که گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بازاندیشی هدایت آن بوده است صدور برای ماه: که افرادی که بیمار نیست و یا مراقبت از کسی که نیاز به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها سرمایه گذاری در.

رئیس جمهور به نظر می رسید به یادآوری میکند که یک نقاب کشور نمی تواند ما کشور—که چنین دید خواهد بود بیگانه و نگران کننده و در نتیجه امیدوارم کوتاه مدت مصیبت. آن را بیان ننگ طولانی متصل به ماسک-پوشیدن در جهان غرب به عنوان بسیاری از کشورهای آسیایی که در آن کسانی که نمی پوشیدن ماسک در طول بهداشت عمومی بحران هستند که ننگ. در حالی که آمریکا ممکن است راه رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی این روزها و مشاهده افزایش تعداد نقاب خریداران خرد کردن تایید است که آخرالزمان نزدیک است و کسی که در هنگ کنگ و یا کره جنوبی ممکن است دیدن همان صحنه به عنوان یک نشاط بخشی, نشانه این است که جامعه coalescing برای دفع فاجعه است.

این امر می تواند ساده به دولت است که از انگ زدن ماسک-پوشیدن در غرب و مربوط به تاخیر در غربی ها اتخاذ عمل مسئول در تلاش برای جلوگیری از coronavirus. علم در اثر ماسک صورت درست وجود ندارد. اما این عوامل را نشان می دهد تعدادی از چالش هایی—شکست را تهدید بیماری های همه گیر به طور جدی و بر این اساس آماده فقدان همبستگی اجتماعی در بهداشت عمومی اورژانس عدم وجود جامع دولت مهار استراتژی—ثابت کرد که فاجعه به عنوان ویروس منتقل ساخت ،

“در غرب, من فکر می کنم ما نیاز به غلبه بر—من نمی خواهد اسمش را ترس از ماسک و اما [این] انگ با یک ماسک” کریستوس Lynteris یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند به من گفت. “من شنیده ام مردم می گویند” من حمل ماسک در هواپیما اما من بیش از حد شرمنده به آن را می پوشند.’ آیا این شرم از آمده است ؟ به این دلیل است که مردم فکر می کنم شما یک wimp? زیرا مردم فکر می کنم شما در حال بد؟”

که شرم به سادگی وجود ندارد در شرق آسیا است. چین تا به حال اخلاق با پوشیدن ماسک در طول بهداشت عمومی اورژانس پس از شیوع pneumonic طاعون در سال 1910 و ژاپن دارای یک سنت طولانی مدت از انجام این کار نیز هست. در دیگر کشورها این عمل برای اولین بار جعلی سارس در سال 2003 به عنوان یکی دیگر از کشنده coronavirus گسترش از چین کوبیده در نظام سلامت از کشورهای همسایه و سمت چپ وحشتناک تاثیر ماندگار از آسیب هایی که ویروسی بیماری های تنفسی می تواند تحمیل.

جودی یون-مرد Siu پزشکی شناس در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ گفت: من از طریق ایمیل که ماسک-پوشیدن رفت و از غیر معمول که در هنگ کنگ قبل از سارس به حال به طور گسترده ای به تصویب رسید و پس از آن—به عنوان یک جزء مهم و حاوی ویروسی شیوع, و به عنوان یک وظیفه مدنی و یک سیگنال از “حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.” امروز در هنگ کنگ “اگر شما استفاده از یک ماسک صورت در دسترس شما خواهد بود انگ و تبعیض نه فقط به خاطر مردم خواهد [بود] ترس از شما به عنوان یک ویروس های بالقوه-پخش اما [, همچنین به این دلیل] این می تواند به معنای شما را کم مسئولیت مدنی,” او نوشت. Siu اشاره کرد که به صورت ماسک استفاده شده است کاملا “اجتماعی” در semiautonomous چینی در منطقه عمومی-مقامات بهداشت تاکید کرد که نیاز به آن در تلاطم سارس بحران به عنوان به خوبی به عنوان آموزگار. دولت “می تواند در ایجاد فرهنگ” او مشاهده شده فقط به عنوان برگ برنده دولت در طول coronavirus بحران با مشاوره آمریکایی ها نه به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند.

Lynteris گفت که تا کنون پس از سارس, غربی ها را همراه ماسک-پوشیدن با چین و شرق آسیا به طور گسترده تر. او نسبت به نتیجه ننگ در غرب به بیگانه ستیزی و ایده “چین بودن منشاء بیماری های عفونی و مردم چین كردن آنها.”

اگر شما به پوشیدن یک ماسک در یک سوپرمارکت او اشاره کرد: “مردم واکنش نشان می دهند به طرز عجیبی” برای تعدادی از دلایل ممکن است: ارتباط با کشورهای شرق آسیا, یک سوء ظن است که شما با استفاده از چیزی است که دیگران بیشتر نیاز به یک نگرانی است که شما با پوشیدن آن به دلیل شما بیمار است و نمی باید وجود داشته باشد یک اعتقاد است که شما “بی ارزش كردن وحشت.”

هنوز ماسک صورت به احتمال زیاد “نقش فعال در کاهش این بیماری انتقال پیشرفت در کشورهای آسیایی” نسبت به کشورهای غربی ایلین Shuo فنگ یک دانشگاه آکسفورد اپیدمیولوژی که مورد مطالعه کشورهای مختلف صورت-ماسک سیاست در طول COVID-19 شیوع به من گفت. اما استفاده از آنها باید بخشی از یک بسته از مهار اقدامات از جمله اجتماعی فاصله مدرسه تعطیل و احتمالا مستندات به سرعت گسترش coronavirus از طریق جوامع است.

در مکان هایی مانند هنگ کنگ ، کره جنوبی و تایوان که تا به حال موفقیت نسبی تا کنون در حاوی COVID-19 عمومی و رهبران آن درک این واقعیت از شروع شیوع. به عنوان همکار من اد یونگ کرده است هشدار داد که کشورهای مختلف ساخته شده اند که بیشترین پیشرفت را در شامل coronavirus نیز باید قوی ماسک سنت لزوما دلالت کرده است. “چین حمایت از استفاده از ماسک در اوایل و هنوز هم در تلاش برای مهار این بیماری” او اشاره می کند در حالی که “سنگاپور مادی و معنوی آنها را برای مراقبت های بهداشتی کارگران اما هنوز مسطح منحنی از عفونت.” چه می توان گفت در بیشتر قطعی است که ماسک-پوشیدن گرایش به طور گسترده در کشورهایی که از نظر شیوع بیماری با جاذبه است که می آید از تجربه دست اول با وحشت از یک بیماری همه گیر.

وجود دارد مقدار زیادی از بحث در میان کارشناسان در مورد خطرات و پاداش از مردم با پوشیدن در خانه و یا ماسک های جراحی ، و در کشوری مانند ایالات متحده که در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با کمبود حاد از ماسک (بازتاب شکست دولت برای آماده شدن برای یک بیماری همه گیر توسط انباشت تجهیزات حفاظت شخصی) اولویت برای موثر ترین آنهایی که باید به مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری که بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض همراه با آن بخش از جمعیت است که بیشتر در معرض این ویروس. در چنین محیط یک اپرا-esque “هر کس می شود یک ماسک!” آثار سیاست تنها به عنوان یک فرضی ورزش.

با این وجود اجماع عمومی در میان کارشناسان است که در حالی که با پوشیدن برخی از نوع از ماسک نمی ممکن است بسیار به محافظت از شما را از ابتلا به کروناویروس آن ممکن است کمک به جلوگیری از شما را از آلوده کردن دیگران اگر شما COVID-19. نسبت به اقدامات اجتماعی فاصله تشخیصی تست و بهتر تجهیز بیمارستان های ماسک-پوشیدن (حتی اگر آن را یک نوع DIY) ارزان مداخله در میان همه گیر—شاید نه به عنوان موثر به عنوان خوب دست شستن بهداشت اما احتمالا بهتر از جایگزین هیچ یک پوشش. و آن را ممکن است به خصوص موثر است که همراه با دیگر شیوه های بهداشتی مانند شستن دست. علاوه بر آن فرهنگی اجتماعی مزایای که فراتر از باریک علمی سوال از ماسک ظرفیت برای اخلال در انتقال ویروس است.

“آیا این ماسک در واقع کار می کنند یا نه داشتن یک جامعه آنها را می پوشند به ارمغان می آورد آن هم نمادین بصری در برابر این بیماری” است که به خصوص حیاتی در طول دوره های اجتماعی فاصله و انزوا Lynteris گفت. برای عموم ماسک ها کمتر قابل پیشگیری در برابر ویروس از یک نشانه آن است که یک جامعه آموخته دردناک درس مورد مصرف شیوع جدی—جدی تر از بسیاری در ایالات متحده و اروپا باید تا زمانی که بسیار به تازگی حداقل.

در حال حاضر تهدید COVID-19 است تحت الشعاع ننگ از ماسک-پوشیدن در چندین کشور از جمله اتریش ، جمهوری چک و اسرائیل که در آن دولت باید همه دستور به پوشش چهره خود را در خارج از خانه. ایالات متحده می تواند بعدی; ورزشی یک پارچه سیاه و سفید ماسک دیروز به عنوان او خواست تمام ترکیبات خود را به دنبال خود منجر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت:, “من می دانم که این به نظر می رسد حقیقی [اما] ما قصد داریم برای دریافت استفاده می شود برای دیدن هر یک از دیگر مانند این.” حتی تهمت در فضای یک روز در این هفته رفت از اکراه فکر ماسک-پوشیدن برای گفتن آمریکایی ها که “قطعا وجود دارد هیچ آسیبی” در پوشش صورت خود را با یک شال گردن. تایوان در حال حاضر اهدای میلیون ها نفر از ماسک صورت برای ایالات متحده و در سراسر جهان است.

این امکان وجود دارد که آمریکایی ها و اروپایی ها پدیدار خواهد شد از بحران کنونی به عنوان شرق آسیایی پدید آمده از صدمات سارس و متعاقب آن شیوع با این اعتقاد که یک جسم آنها یک بار در ارتباط با واکنش افراطی و مغایرت در واقع می تواند استفاده از کشت احتیاط و با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>