آمریکا باید آماده برای یک بیماری همه گیر

(Nicola Muirhead)

هفت سال پیشکاخ سفید بود و فرح بخش خود را برای یک بیماری همه گیر ، در بهار سال 2013, چند نفر در چین کاهش یافت و بیمار با یک جدید و کشنده فشار H7N9 آنفلوآنزای مرغی در حالی که شیوع MERS—یک بیماری ناشی از کوروناویروس—در حال گسترش از عربستان سعودی به چند کشور دیگر. “ما در برخورد با پتانسیل برای هر دو از کسانی که همه چیز برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر” می گوید بث کامرون بود که در شورای امنیت ملی در زمان.

نه خوشبختانه اما ما نباید اشتباه تاریخی شانس برای آینده امنیت. ویروس ها نیستند ورزشی. آنها نه خودداری از لگد زدن شما فقط به خاطر اینکه یکی دیگر از ویروس در حال حاضر زدم شما به طبقه. و بیماری های همه گیر که دمدمی مزاج هستند. با وجود بسیاری از تحقیقات “ما نمی در بر داشت یک راه برای پیش بینی زمانی که یکی از جدید خواهد رسید می گوید:” Nídia Trovão یک virologist در موسسه ملی بهداشت. به عنوان بیماری های جدید ظهور در تسریع سرعت تنها یقین است که بیماری های همه گیر اجتناب ناپذیر است. پس از آن تنها یک ماده از زمان قبل از دو ظهور در یک بار.

“ما باید به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر به اتفاق می افتد در هر زمان و هر زمان’ را می توان هنگامی که ما در حال حاضر در حال برخورد با یک بیماری همه گیر” کامرون به من گفت.

من اول نگران امکان یک بیماری همه گیر در ماه مارس است. چهار ماه پیش از آن احساس دلیلی جنجال آفرینی به اخم در مورد دو تا از حوادث نادر اتفاق می افتد به طور همزمان. اما از آن پس فدرال fecklessness و با عجله reopenings را تلف مزایای ماه اجتماعی فاصله. حدود 60000 موارد جدید COVID-19 تایید شده هر روز و نرخ مرگ و میر در حال افزایش است. نگرانی من از ماه مارس کمتر احساس دور از ذهن است. اگر آمریکا می تواند underperform به شدت در برابر یک به سرعت در حال گسترش ویروس, چگونه آن را کرایه در برابر دو ؟

COVID-19 ساخته شده است روشن است که چه اتفاقی می افتد زمانی که حتی قدرتمند و ثروتمند کشورهای کافی برای آماده نادر اما ویرانگر حوادث. ماه به همه گیر بین المللی اتحاد تیره و تار منابع کاهش یافته است و کارشناسان در حال باخته. دیگر این شکست خطر بیشتر آسیب پذیر آمریکا می شود به بیشتر حوادث: ورودی و طوفان و آتش سوزی و بسیاری از ویروس های دیگر که در انتظار دروغ.

SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 است تنها یکی از بسیاری از coronaviruses است که وجود دارد در خفاش ها و دیگر حیوانات وحشی است. چند سویه های آنفولانزا با همه گیر بالقوه هستند کمین در خوک و مرغ و برخی از آنها بارها و بارها آلوده کشاورزان بیش از دهه گذشته است. وحشی پستانداران بندر حدود 40,000 ویروس های ناشناخته, یک چهارم از آن امکان پذیر می تواند پرش به انسان است. تغییر آب و هوا و کاهش زیستگاه آورده اند و کسانی که ویروس ها به تماس نزدیک با مردم و احشام در حالی که در شهرهای شلوغ و مسافرت هوایی شتاب خود را گسترش. “اگر دیگر همه گیر اتفاق می افتد, آن را دنبال همان مسیر اول در زمان حک شده توسط جهان ما ایجاد شده می گوید:” جسیکا Metcalf های عفونی-بیماری بوم در پرینستون.

برخی صفات افزایش یک پاتوژن را همه گیر بالقوه است. کسانی که از طریق مایعات بدن (Ebola), مواد غذایی آلوده و آب (نورو ویروس) و یا گزش حشرات (Zika) کندتر به گسترش در سراسر جهان است. در مقابل ویروس های تنفسی مانند آنفولانزا که گسترش از طریق سرفه, عطسه و exhalations می تواند امکان پذیر سفر سریع به اندازه کافی برای تداخل با COVID-19.

بسیاری از کشورها در آماده باش هستند برای این ویروس ابتدا توسط خود COVID-19 مصیبت در راه همان است که کشورهای شرق آسیا بودند ابتدا در شروع این بیماری همه گیر توسط قبلی خود را اجرا فهم با سارس و MERS. اما پایانی همبستگی جهانی یک مشکل است. “ما قوانین بین المللی هستند بر اساس یک معامله است که کشور را به سرعت و به اطلاع یکدیگر [درباره بیماری های نوظهور] و در مقابل آنها حفاظت در برابر اثرات اقتصادی از به اشتراک گذاری اطلاعات است که می گوید:” الکساندرا فلن از دانشگاه جورج تاون که با این نسخهها کار بر روی مسائل حقوقی و سیاست های مربوط به بیماری های عفونی. که جمع و جور نقض شد در طول COVID-19 بعد از چین سرکوب اطلاعات در مورد شیوع و کشورهای دیگر به سرعت اجرا ممنوعیت سفر. ایالات متحده در حال حاضر در پایان دریافت بسیاری از جمله ممنوعیت.

پس از شکست منجر به بهترین آمادگی ملت در جهان در برابر یک بیماری همه گیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را آسیب پذیر تر را به دیگری. او برای مثال ساییده شده بین المللی اوراق قرضه بیشتر با تلاش برای کشیدن ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی است. آیا او دارای اختیارات قانونی برای انجام این کار هنوز مشخص نیست اما حتی اگر تهدید خالی است “برخی از اثرات فوری می گوید:” Loyce سرعت, رئیس بهداشت جهانی اعلام کرد. مقامات آمریکایی و کارشناسان آغاز خواهد شد disengaging از نهادهای بین المللی که ممکن است تشویق کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

این فقط نمی خواهد آسیب برساند که در زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز را نیز بیشتر کاهش در امریکا در حال حاضر آسیب دیده بین المللی ایستاده است. یک کشور است که به شدت و سنن خاص خود را دارد شیوع است که خریداری شده تا سهام جهان از مهم مواد مخدر است که petulantly خارج از اتحاد جهانی کمتر است به احتمال زیاد به دریافت هشدارهای یا پشتیبانی اگر یک بحران جدید پدیدار می شود.

(Nicola Muirhead)

وجود یک سناریوی خوش بینانه اگر یک دوم ویروس شروع به گسترش در: جدید پاتوژن می یابد آن را سخت تر به حرکت در اطراف یک هشدار جهانی است که به سرعت شناسایی شده در هر کجا که آن را می رسد و fizzles به دلیل محتاط شهروندان خود را نگهبان است.

تا زمانی که مردم به ماندن هوشیار در برابر جریان همه گیر نگه داشتن فاصله خود را با پوشیدن ماسک اجتناب از داخل جمعیت—آنها باید به لحاظ نظری می شود محافظت در برابر یک دوم تنفسی ویروس. آن استفاده می شود به طور مشترک برای سرخک و سیاه سرفه به تداخل با یکدیگر به طوری که اگر یکی مشخصی دیگر خواهد فروکش. که ممکن است به خاطر بچه ها که یک بیماری می ماند, صفحه اصلی, کاهش خطر دیگر. “این هیچ ربطی به واکسن یا سیستم ایمنی بدن می گوید:” سارا Cobey یک immunologist در دانشگاه شیکاگو است. “این فقط مردم مراقب باشید.”

همان آزمون است که استفاده می شود برای تشخیص COVID-19 نیز می تواند به بهینه سازی پوشش جدید پاتوژن. یک شرکت است که در حال حاضر در حال توسعه سریع “multiplex” آزمون است که می تواند به دنبال چهار ویروس های تنفسی—جدید coronavirus دو نوع از آنفولانزا و respiratory syncytial virus (RSV)—در یک سواب بینی. و اگر جدید پاتوژن بیماری فشار موجود در واکسن می تواند به بهینه سازی برای محافظت در برابر آن است. که هنوز چند ماه طول بکشد اما وجود یک واکسن آنفلوآنزای فصلی ارائه می دهد و ارزشمند شروع به سر.

این آینده آسان تر است تصور کنید که در کشورهایی مانند کره جنوبی و نیوزلند و آلمان که با موفقیت کنترل COVID-19. به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد در کشورهایی مثل آمریکا و برزیل و روسیه و هند که در حال کشیده و تلاش.

در چنین مکان COVID-19 موثر خواهد عبا گسترش هر گونه جدید ویروس تنفسی با علائم مشابه که “می تواند یک شانس را قبل از اینکه ما متوجه آن بود” کامرون گفت. یک ویروس جدید همچنین می تواند سخت تر به نقطه به دلیل “تمام منابع ما به طور معمول استفاده کنید برای شناسایی ویروس های بالقوه نگرانی شده است هدایت می شوید برای COVID-19 می گوید:” لورن Sauer, که با این نسخهها کار بر روی حوادث در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. او به معنی همه چیز را از فیزیکی تجهیزات مانند سواب و ذخیره سازی لوله به مراقبت های بهداشتی کارگران که اداره و مراحل آزمون عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان که در تجزیه و تحلیل داده ها و یا انجام تماس ردیابی. اینها یا در حال اجرا و یا سوختن. دوم تنفسی ویروس را بیشتر مالیات همان منابع است که ایالات متحده در حال حاضر موفق به اندازه کافی مارشال برای COVID-19.

بیمارستان ها نیز مبارزه است. در بسیاری از کشورهای اورژانس و اتاق های ویژه-مراقبت های ويژه در حال پر کردن. دوم ویروس نمی خواهد نیاز به این باشد که شدید به آنها فشار خود را فراتر از ظرفیت نایاب کاهش عرضه تجهیزات حفاظتی و یا ایجاد یک لجستیکی کابوس. “می گویند ما تا به حال همه گیر آنفلوآنزا و COVID در همان زمان” Sauer به من گفت. “شما دو گروه از افراد که نیاز به مرتب و جدا” مبادا کسانی که تنها با یک ویروس آلوده کسانی که تنها دیگر. پزشکان و پرستاران را پیچیده پروتکل های مورد آنها می تواند درمان در حال حاضر با داشتن اجرا در دود برای ماه می باشد. “مردم صرف” سرعت جهانی بهداشت شورای رئیس جمهور به من گفت. “ما بسیار انعطاف پذیر هستند اما ما محدودیت.”

دوم virus خواهد بود به خصوص ویرانگر اگر آن هدف های مختلف تکه از مردم از COVID-19. بر خلاف SARS-CoV-2 بسیاری از ویروس های تنفسی به طور نامتناسبی بر کودکان و 1918 آنفولانزای همه گیر شد به خصوص مرگبار برای بزرگسالان سنین 20 تا 40. “چیزی که decimates کودکان و افراد جوان است که در یک مسابقه متفاوت است می گوید:” Zeynep Tufekci یک جامعه شناس در دانشگاه کارولینای شمالی و اقیانوس اطلس مشارکت کننده. “این امر می تواند از لحاظ اقتصادی ویرانگر و شما دیگر لازم نیست یک گروه سنی که محافظت شده است.” بحث فعلی در مورد باز شدن مدارس خواهد بود به طور کامل از روی میز. “در این صورت 1 به علاوه 1 ندارد 2 اما 10,” او اضافه می کند.

آن را قطعا ممکن است برای مردم به قرارداد های متعدد تنفسی ویروس ها در یک بار و در اوایل بهار برخی از بزرگسالان بودند در واقع شما با هر دو آنفولانزا و SARS-CoV-2. اما آن سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی می افتد زمانی که دو شدید پاتوژن آمار همان فرد است. ویروس تکثیر توسط شرکت امید بستن میزبان خود سلول و دو نفر از آنها ممکن است مانع هر یک از دیگر توسط همان رقابت های تلفن همراه ماشین آلات. آن را نیز ممکن است که یک امر باعث کلی پاسخ ایمنی مانند التهاب است که می تواند آن را سخت تر برای دومین را نگه دارید. سپس دوباره آن را نیز ممکن است که دو بیماری شدید خواهد ترکیب هر یک از دیگر. “این پیچیده قلب تمام این مشکلات این است که سیستم ایمنی بدن” Metcalf به من گفت که خیلی پیچیده است که در تلاش برای درک آن بسیار کمتر از پیش بینی آن “است که فقط بدبختی.”

Untangling آن گره است که به خصوص در میان یک بیماری همه گیر. در حال حاضر جامعه علمی است که خم جهنم در مطالعه COVID-19 اما سوال اساسی بی پاسخ مانده اند. چرا برخی از افراد مریض و دیگران را نه ؟ چه طیف گسترده ای از علائم ؟ چرا برخی از افراد آلوده در حالی که بسیاری از بسیاری از آلوده هیچ کس ؟ “نگاهی به انرژی آن را مصرف می گوید:” ناهید Bhadelia های عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه بوستون “و سطح عدم قطعیت” است که فقط یک ویروس جدید را ایجاد می کند. دانشمندان زیادی مانند مراقبت از سلامت و بهداشت عمومی جوامع هستند نه نامحدود و نه خستگی ناپذیر. دوم virus خواهد بیش از دو بار خود را به دلیل آنها را به تجزیه و تحلیل بیماری ها به صورت جداگانه به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه تعامل بین آنها است.

رمز و راز می ماندند. عدم قطعیت خواهد تعمیق. گرداب از سردرگمی که در آن ما باید swirled برای ماه خواهد چرخش سریع تر است. در حال حاضر یک بیماری همه گیر تحت فشار قرار دادند تا مردم به سمت بی اساس نظریه ها در مورد عمدا مهندسی ویروس ها. چنین توطئه را سوزاند و حتی روشن تر اگر یک دوم محتمل رویداد رخ می دهد.

(نیکول Muirhead)

در جولای 6, چند گزارش اشاره کرد که یک مورد از طاعون شده بود شناسایی شده در مغولستان داخلی یک منطقه در شمال چین است. که باید در نظر گرفته شده است نه فرد و نه نگران کننده است. طاعون بومی است که در میان منطقه جوندگان به عنوان آن را در میان کسانی که از جنوب غربی ایالات متحده است. یک تعداد انگشت شماری از آمریکایی ها پایین آمده با طاعون در هر سال است. این بیماری قابل درمان با آنتی بیوتیک. و در عین حال طاعون داستان به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده. “واقعا 2020?” نوشت: بسیاری از یک کاربر توییتر. (دیروز, سنجاب آزمایش مثبت برای طاعون در کلرادو باعث موج دیگری از سرفصل.)

تهدید که جلب بیشترین توجه لزوما خطرناک ترین هستند. در حالی که آمریکایی ها freaked ممکن است در مورد به اصطلاح قتل اورلئانز بدترین ملخ شیوع در 70 سال ویران croplands در شرق آفریقا و جنوب آسیا است. در حالی که تنها یک مورد از طاعون در چین ساخته شده سرفصل جمهوری دموکراتیک کنگو بود که سگ انباشت اشیاء بدست آمده توسط ویروس های خطرناک: ملت فقط به ضرب و شتم دو سال از شیوع ابولا در آن کشور جنگ زده شرق تنها به صورت دیگری ابولا حمله در غرب آن پهلو همراه با COVID-19 و بزرگترین سرخک.

کنگو و بسیاری دیگر از کشورها در حال حاضر در زندگی از طریق آنچه که عملکرد یکسان به یک بیماری همه گیر—چند عفونی حوادث همپوشانی یکدیگر است. ایالات متحده barrelling نسبت به وضعیت مشابه. حتی بدون یک ثانیه همه گیر به طور منظم فصلی آنفلوانزا سویه های ورودی هستند. “من بسیار نگران” Sauer به من گفت. همان جمعیتی از بزرگسالان جوان که حساب برای بسیاری از امریکا صعودی COVID-19 موارد نیز رانندگی بد فصل آنفولانزا. و افرادی که به طور معمول آماده سازی بیمارستان برای چنین احتمال را هیچ وقت به انجام این کار. “ایده این است که کسی می تواند انجام یک تمرین در میان همه این است که واقع بینانه” Sauer گفت. “همه مردم با آمادگی شغل را تبدیل به COVID پاسخ. همه چیز کاهش یافته است.”

به عنوان یک نتیجه, واکسن آنفولانزا می تواند کمتر موثر است. ویروس آنفولانزای تغییر به طور مداوم و باید به دقت بررسی شود تا مطمئن شوید که این فصل را واکسن یک بازی مناسب و معقول در حال حاضر در حال گردش گونه است. آن را سخت به انجام است که با COVID-19 جنگیدن زمان و انرژی که “مانع توانایی ما برای ارزیابی و پاسخ به آنچه اتفاق می افتد در وسط این فصل آنفولانزا می گوید:” امیلی مارتین که مطالعات ویروس های تنفسی در دانشگاه میشیگان. “آن را نیز تحت تاثیر قرار واکسن از 2021.”

دیگر شناخته شده و قابل پیشگیری بیماری ها را نیز اجرا amok اگر زمان همه گیری همچنان ادامه دارد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که در میشیگان نسبت به پنج ماهه ساله که تا به امروز در خود واکسن کاهش یافت و از 68 درصد در ماه مه سال 2019 به 50 درصد در ماه مه سال 2020 است. دوران کودکی واکسن نیز کاهش یافته و در بسیاری از کشورهای دیگر به عنوان دکتر پلمپ دفاتر و یا پدر و مادر لغو قرار ملاقات.

برنامه های جهانی مبارزه با ایدز مالاریا و سل در حال مختل به عنوان کارگران reassigned به مبارزه COVID-19 لوازم اجرا و آزمایشگاه های هولناک. برنامه های واکسیناسیون بودند به حالت تعلیق در بسیاری از کشورها منجر به افزایش در واکسن سرخک و وبا و دیفتری. اگر از جمله طرح های در حال مکث بیش از حد طولانی جهان می تواند از دست دادن دهه از زمین در برابر فلج اطفال یک بیماری است که تقریبا ریشه کن شده است. “ما شده است بسیار نزدیک به پایان فلج اطفال برای زمان بسیار طولانی و ما نه دور از سناریو که در آن از آن می آید خروش بازگشت” سرعت گفت.

“هنگامی که دو یا بیشتر از بیماری های خوشه تعامل و رانده شده توسط برخی از بزرگتر پدیده” آنها شناخته شده به عنوان “syndemics می گوید:” امیلی Mendenhall پزشکی شناس در دانشگاه جورج تاون. COVID-19 برای مثال به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می افراد مبتلا به بیماری های قلبی و دیابت اما همه این بیماری مبتلا هستند با بی عدالتی. آمریکا میراث نژادپرستی نظاممند به این معنی است که مردم سیاه و سفید هستند احتمال بیشتری برای زندگی در محله های فقیر به کمتر دسترسی به مواد غذایی مغذی و سلامتی-مراقبت ها و به کار با دستمزد کم “ضروری” کارهایی که باید همچنان حتی در یک بیماری همه گیر. این عوامل را افرادی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های مزمن و COVID-19 که پس از آن تشدید هر یک از دیگر.

این syndemic مفهوم مهم است زیرا آن را به ما یادآوری می کند که بیماری هستند و نه فقط این کار از ویروس ها و دیگر عوامل بیماری زا. آنها همچنین تحت تاثیر هر جنبه ای از یک جامعه از ارزش های فرهنگی که بر چه کسی به آن اهمیت میدهد و نادیده سیاسی انتخاب است که تعیین چگونگی پاسخ آن را هنگامی که به چالش کشیده است. واقعا آماده برای بیماری های همه گیر که آیا یک یا دو یا پنج متحده نیاز به بیش از پزشکی پیشرفت مانند واکسن و مواد مخدر. “ما نیاز به پلاگین تمام سراخ ها” Tufekci به من گفت. که به معنی سرمایه گذاری در بلند غفلت بهداشت عمومی سیستم برای اطمینان از دسترسی همگانی به مراقبت های بهداشتی و برای از بین بردن سیاست های نژادپرستانه که foisted بار بیماری بر روی جوامع به حاشیه رانده شده.

“ظاهرا جهان نیاز به شنیدن این اما بشریت نمی تواند ترک بیماری های عفونی پشت” Tufekci اضافه شده است. “ما قصد داریم که با آنها زندگی می کنند. ما بیشتر همه گیر پسند به عنوان یک سیاره است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme