قانون آمریکا را تجاوز جدی

جین Rosenburg / ایسنا

زمانی که Harvey Weinstein می رسد در دادگاه عالی نیویورک هر روز ضعیف سالخورده گاهی اوقات hobbling در یک واکر او حل و فصل به دادگاه شلوغ با تماشاگران و freighted با یک میراث بی اعتمادی. در دادستانی طرف نشستن دو زن ادعا که هالیوود تولید تجاوز جنسی آنان چهار نفر دیگر که حفاظت از خود ادعا می کند که او یک درنده جنسی; و در روح اگر نه در واقع ده ها تن دیگر از شاکیان و سپاه از افرادی که در Weinstein اصلی تبه کار از #MeToo جنبش است. در سراسر راهرو حمایت از Weinstein و خود را وکیل هستند شک از این و دیگر تجاوز تعقیب کسانی که به استناد نادرست اتهامات علیه این بازیکن چوگان سرپهن در دانشگاه دوک و برادری برادران در دانشگاه ویرجینیا است. و نفوذ در هر لحظه از رسیدگی هر حرکت و شهادت شهود هر cross-examination و داوران آموزش است اخلال سابقه تجاوز به عنف تحت تعقیب در امریکا است.

چه در دادگاه منهتن است آبخيز دادند و شاید برای قربانیان که تقریبا هرگز معتادان خود پاسخگو باشند. تجاوز به عنف است که به ندرت مورد بررسی قرار گرفته و یا تحت پیگرد قانونی قرار ساخت و تجاوز جنسی ساده ترین جرم و جنایت خشونت آمیز به دور با. این در حال تغییر است اما به آرامی—کمتر مانند سونامی از #MeToo جنبش و بیشتر شبیه به یک جزر و مد رو به افزایش در سانتی متر است. محاکمات دادند و بیل کازبی قبل از او مطمئنا علامت پیشرفت است. اما به عنوان Tania Tetlow سابق فدرال دادستان و رئیس جمهور از دانشگاه لویولا نیواورلئان می کند “این یک نوع غم از پیشرفت است که ما در حال حاضر بر این باورند قربانیان زمانی که 40 یا 50 قربانی می آید به جلو.”

شک و تردید در مورد خشونت جنسی به نظر می رسد نوشته شده به جامعه غربی و قطعا به غرب است. خداوند متی هیل یک قرن 17 قاضی در انگلستان اسیر احساسات زمانی که او دستور منصفه به دقت اتهامات قربانی قبل از آنها. یک اتهام تجاوز به عنف “است و یک اتهام به راحتی ساخته می شود و سخت به اثبات و سخت تر به دفاع از حزب متهم” او توصیه و اضافه کرد که این زن شهادت باید مورد بررسی قرار گیرد “با احتیاط.”

اگر این واژه ها به نظر می رسد پیش از تاریخ و سپس در نظر گرفتن این راهنمایی از مدل قانون مجازات اسلامی یک طرح برای دولت ها به دنبال به هنگام نوشتن خود را از جنایی کد. کد یک پروژه آمریکایی قانون موسسه در سال 1962 منتشر شد. آن را در اصل پیشنهاد کرد که یک زن باید گزارش یک حمله در عرض سه ماه به اصطلاح سریع-اعتراض حکومت است که باعث می شود حتی stingiest اساسنامه محدودیت ها امروز نگاه سخاوتمندانه در مقایسه ، نویسندگان نوشت که دادستان باید روی کلمه در ارزش اسمی اما پیدا کردن خارجی گزینش در “تلاش برای انحراف قطعنامه … اختلافات به نفع متهم است.” آنها در ادامه با اشاره به “خطرات ناشی از باج خواهی و یا جامعه ستیزی” توسط یک “کینه جو شاکی” و توصیه می شود که هیئت منصفه ارزیابی یک زن شهادت “با مراقبت های ویژه” داده “عاطفی دخالت گواه است.” متحده درو به شدت در کد, و این که چگونه آن را بخوانید تا سال 2012—که حق 2012—زمانی که وکلا شروع به تجدید نظر.


“تجاوز به عنف قوانین در بسیاری از کشورهای در نوشته شده بود در چنین راهی را به عنوان تجاوز به عنف را تقریبا غیر ممکن است به محاکمه می گوید:” جین منینگ سابق-فیلم جنایات دادستان در کوئینز نیویورک و در حال حاضر مدیر از زنان در برابر عدالت پروژه غیر انتفاعی است که طرفداران برای بازماندگان تجاوز جنسی. او می گوید تا زمانی که یک موج تغییرات ابتدا در دهه 1960 “اثبات نیاز” بدان معنی است که یک زن شهادت بی ارزش بود مگر اینکه آن را می تواند ثابت خارجی شواهد. اگر یک مرد دزدیدند و سپس تجاوز به یک زن او شهادت می تواند او را محکوم به سرقت اما نه حمله.

دوم یک زن تا به حال به نمایش “جدی”مقاومت—اثبات این که او مبارزه یا فرار کرد حتی اگر انجام این کار قرار داده اند زندگی او در خطر است. اگر او جرأت اقدام به دادگاه جنسی خود و سابقه شخصی بودند بازی منصفانه منجر به وحشیانه سوال: شما یک باکره? چگونه بسیاری از همکاران شما تا به حال ؟ چرا شما در آن نوار ؟ این پرسش به لحاظ نظری به او صحبت کرد “عفت” و اعتبار. و در نهایت این قانون هیچ پناهگاهی برای یک زن متاهل به سوء استفاده جنسی شوهر. تجاوز به عنف بود که بخشی از قرارداد ازدواج است. از پیدایش تا قرن 19 در امریکا, یک, همسر, این مرد را اموال. “تجاوز به همسر خود هیچ حس در همه” Tetlow می گوید. “شما تا به حال کامل حقوق به او. اما برای شخص دیگری به تجاوز به همسر خود—که باور نکردنی بی حرمتی به کرامت و نوعی تباهی اموال خود را.”

در پنج دهه گذشته پیشرفت کرده است اقدام در متناسب و شروع می شود. همه کشورها باید به طور موثر حذف گزینش مورد نیاز است. بسیاری را تمدید کند هر چند در دوازده متحده قربانی باید گزارش این حمله در عرض یک دهه گاهی کمتر. تا دهه 70 هم دولت فدرال و ایالات متحده شروع به تصویب تجاوز به عنف-سپر قوانین محرومیت وکلای دفاع از کباب کردن یک زن در مورد تاریخچه جنسی. در سال 1993 زناشویی تجاوز به عنف بود که از لحاظ فنی غیر قانونی در تمام 50 ایالت. در عین حال در مورد یک دوجین متحده باید نقاط ضعف در قانون چنین است که یک مرد نمی تواند تحت پیگرد قانونی برای تجاوز به همسر خود را اگر او می گویند دارو و یا خواب. مینه سوتا آن تغییر قانون تنها در سال گذشته پس از یک رفت و با او داستان: او تا به حال یافت ویدئوها از تجاوز به او در حالی که او ناخودآگاه دارو; در یکی تصویری دوربین زوم در برای نشان دادن چهره و صورت پسر جوان او را به دروغ گفتن در کنار او.

اما اگر برخی از قوانین باید تغییر نگرش است که متحرک این قوانین زندگی می کنند در یک ننگین ارث منتقل به نسل کنونی. با وجود #MeToo جنبش کسانی که نگرش همچنان به شکل حوادث در دادگاه و هیئت منصفه و جامعه است.

این باعث می شود مردم v. Harvey Weinstein روی حیله و تزویر گزاره برای دادستان. به گفته نیویورک تایمزبیش از 90 ممکن است شاکیان شده اند محدودتر هم به دو. این اولین بار است که میمی Haleyi که مدعی است که Weinstein او را مجبور به دهان در آپارتمان خود در جولای 10, 2006. دیگر جسیکا مان امیدوار بود Weinstein کمک خواهد کرد او را به بازیگری تا زمانی که او مدعی تولید کننده زور مورد تجاوز او در بهار سال 2013. او را به عنوان یک “ناقص” شاهد—یک مشکل ایده برای شروع—به دلیل شواهد پدید آمده است که او ادامه داد: رابطه با Weinstein برای سال پس از اتهام حمله.

دادستان ها همچنین خواستار چهار زن دیگر به تقویت خود را در مورد افزایش مجازات. آنها در حال شارژ Weinstein با “درنده تجاوز جنسی” که حامل یک جمله زندگی و به این منظور هفته گذشته آنها به نام Annabella Sciorra (بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در این Sopranos) برای توصیف چگونه Weinstein گفته raped او در Gramercy Park آپارتمان در زمستان 1993-94. در نهایت سه نفر دیگر از قربانیان—سحر Dunning و Tarale وولف هر دو مشتاق بازیگران و لورن جوان یک مدل—شهادت خواهد داد در مورد اتهام ضرب و جرح در سال 2004 و 2013 و سال 2005 بود. دادستان امید به نشان می دهد که Weinstein تا به حال روش کار: دعوت زنان به اتاق هتل و یا رفتن به یکی از آنها ارائه برای کمک به آنها را با فیلم خود را, حرفه ای, درخواست برای یک ماساژ فشار آنها برای رابطه جنسی, باقی مانده در تماس پس از آن. همانطور که برای ده ها تن از زنان دیگر که ادعا می کنند او را مورد آزار و اذیت یا آزار آنها حوادث اتفاق افتاده است بیش از حد طولانی پیش یا نمی دیدار با استاندارد تجاوز جنسی—یا شاید منطقی قربانی ادعا نمی خواهم با او زندگی طلبه و علنا بدخیم توسط دفاع.


به عنوان آنها سعی در اثبات خود را در مورد دادستان باید دست و پنجه نرم کردن با میراث شک و تردید نسبت به زنان را به اتهام تجاوز به عنف. درست است قانونگذاران و قضات ممکن است از بدن خارج بیشتر نفرت انگیز موانع برای اثبات اتهامات تجاوز به عنف. اما احساسات باقی می ماند: امروز قوانین مستقیم, فرزندان و حمل همان ناباوری تحت یک نام جدید. در کوتاه مدت و حتی در سال 2020 به زن شخصیت و رفتار در دادگاه به عنوان مقدار به عنوان مرد.

در نظر گرفتن این قاعده که یک زن شهادت بی ارزش است و بدون خارجی شواهد. “این دیگر مورد وجود دارد که اثبات نیاز به رسمی ماده” یادداشت دبورا Tuerkheimer یک کارشناس در قانون تجاوز در دانشگاه نورث وسترن پریتزکر دانشکده حقوق و سابق-فیلم جنایات دادستان در منهتن. “اما چگونه اغلب ما می شنویم کسی می گویند” خوب این فقط یک او گفت: او گفت: در مورد’?” البته دولت باید محافظت در برابر اتهامات کاذب است که می تواند خراب کردن یک مرد شهرت Tetlow می گوید. اما آن را به عنوان اگر “به نوعی منحصر به فرد از تمام جنایات و تجاوز به عنف و شامل مقدار فوق العاده ای از گزارش خلاف واقع” و بنابراین یک کلمه سزاوار بالاتر موشکافی. Tetlow می گوید: مطالعات نشان می دهد که حدود 5 درصد از اتهامات تجاوز به عنف به نوبه خود به طور کاذب بالاتر از هر گونه جرم و جنایت دیگر.

من آمد در سراسر این تمایلات زمان و دوباره زمانی که تحقیق من آتلانتیک داستان در همین چند مورد تجاوز جنسی مورد بررسی قرار گرفته و تحت پیگرد قانونی قرار. معمولا قربانی را می بیند هرگز دادگاه. پلیس تمایل به دنبال تنها موارد مربوط به یک “صالح قربانی”—برای مثال یک زن مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک غریبه با یک تفنگ را در یک کوچه که جنگیدند که تا به حال پاک کردن رکورد که تا به حال هیچ الکل در سیستم خود را. که یک “واقعی تجاوز به عنف” در خور بررسی است. اما 80 درصد از زمان قربانی می داند او ضارب. دادستان برای جلوگیری از این موارد حتی اگر آنها بر این باورند که زن پیش بینی است که یک هیئت منصفه خواهد شد. مرکزی به, “او گفت:, او گفت:,” معمای کمین موضوع رضایت. آیا او مقاومت بدون بریدگی و کبودی ؟ آیا این برخورد نبود “حزب تجاوز به عنف” است که در آن یک زن نوشیدنی های بیش از حد و جنس و یا یک ماده از “پشیمانی خریدار”—هنگامی که یک زن به رابطه جنسی رضایت و سپس حسرت آن را در روز روشن ؟

در بخشی رانده اعتراض عمومی, Harvey Weinstein پرونده در برابر شانس رسیده دادگاه. اما حتی در اینجا موضوع رضایت و اعتبار زنان در این “او گفت: او گفت:” در مورد اتحاد شکل دادستان’ تصمیم گیری. در اوایل به عنوان مثال, آنها محور خود را در مورد لوسیا ایوانز که مدعی است که Weinstein مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی در او را در دفتر کار خود در سال 2004. دادستان منطقه به طور ناگهانی و عمومی کاهش یافته و پس از یک منبع محققان گفت که Evans گفته بود عمل رضایت طرفین بود—چیزی ایوانز را انکار می کند.

هنگامی که یک قربانی می کند جلو آمده و او این کار را در, خطر, داخل دادگاه و خارج. تجاوز به عنف-سپر قوانین تئوری جلوگیری از دفاع وکیل از, افشای یک زن جنسی, تاریخچه Tetlow می گوید. اما اگر قربانی رفتار “را نگاه نمی کند مانند رفتار یک راهبه او خواهد بود حمله کردند.” جامعه بخشی از آن در حداقل ممکن است رها عفت استاندارد و پذیرفته شده است که زنان باید به صورت رایگان به بیان تمایلات جنسی خود را به عنوان مردان. اما در اثر قانون گرفتار. حداقل یک قربانی ادعا گفته نیویورک تایمز که او تصمیم گرفتند به جلو آمده زیرا او وکیل به او هشدار داد که Weinstein خواهد استخدام محققان به حفاری را از طریق او گذشته است. Weinstein دفاع وکیل دانا Rotunno, املای امروزی معادل عفت مورد نیاز هنگامی که او گفت: ABC News: “اگر شما نمی خواهید به قربانی نمی رفتن به اتاق هتل.” با توجه به منینگ سابق-فیلم جنایات دادستان پیام روشن است: “یک زن است که می رود به یک اتاق هتل است که با تعریف یک سست و او سزاوار هر چه به او اتفاق می افتد.”

یکی ممکن است فکر می کنم که شهرت و موفقیت برخی از Weinstein به شاکیان خواهد آنها را توانمند سازی. اما Tetlow می گوید هیچ کس در امان ماند. “من فکر نمی کنم که هر زن در این کشور مهم نیست که چقدر قدرتمند که درک نمی کند که آنها را می توان در یک لحظه.”

که در واقعیت اتفاق افتاده است. دو دهه پیش Weinstein دعوت بازیگر جوان اشلی جاد به اتاق هتل خود را برای یک نشست صبحانه; خواهد او را به او بدهید, ماساژ شانه rub, تماشای او را? پس از او کاهش یافته است, او در گسترش کلمه در اطراف هالیوود برای جلوگیری از او “یک کابوس برای کار با است.” او تحمیل همان انتقام بازیگر Mira Sorvino در حدود همان زمان.

حرفه ای, نگرانی گذشته, گرفتن, محکومیت تجاوز به عنف یک شوت و یک کابوس است. هنگامی که یک زن مدعی تجاوز و دفاع (و داوران) کالبدشکافی نه تنها شخصیت او و تاریخ بلکه رفتار او در طول و پس از اتهام حمله. اینجا جایی است که فرزندان دو ستون از قانون تجاوز به بازی آمد: اجباری اجبار و به صورت جدی مقاومت است. او فتح و غلبه و به او لگد زدن و جیغ زدن و یا اجرا میشه ؟ برای دادستان منهتن برای اثبات درجه اول تجاوز جسیکا مان یا درجه اول کیفری رفتار جنسی (دهانی) مرتکب در برابر Haleyi آنها باید نشان دهد که Weinstein مجبور به رعایت و یا آنها را از ترس او را به آنها آسیب برساند. این کافی نیست که آنها گفته که به او متوقف شود. این یک نوار بالا برای یک جرم و جنایت با هیچ شاهدان گزارش داد پس از هر ممکن است کبودی بود پژمرده و DNA ناپدید شده بود. و نیویورک نیست outlier: حدود نیمی از کشورها اجباری-اجبار مورد نیاز است.

اگر نیروی استاندارد به نظر می رسد کهنه مقاومت استاندارد predates و مخالف همه چیز دانشمندان تاسیس در مورد بیولوژی اعصاب از تروما. چرا او مبارزه ؟ چرا او اجرا شود ؟ چرا او ابتدا چشمان خود را و یا ضربه او را که در آن لطمه می زند? این سوالات مسخره به بازماندگان تجاوز. شما هرگز نمی دانید که چگونه شما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند در آن لحظه از ترور. من مصاحبه با یک قربانی که ارائه خود را ضارب چای سرد امید او راضی می شود که با. یکی دیگر وانمود به لذت بردن از خودش را به طوری که او نمی خواهد او را بکشد—یک انتخاب است که تروما کارشناسان می گویند که منطقی نیست inculpatory. ما هرگز انتظار یک سرقت قربانی به مبارزه با عقب منینگ می گوید: “اما هنوز هم وجود دارد این باستان تعصب در ذهن ما است که وقتی که می آید به تجاوز به یک فضیلت قربانی باید قرار داده تا مبارزه.” حتی اگر Weinstein نیست موج چاقو یا تفنگ خود را شاکیان گفت: آنها با این وجود احساس وحشت زده برای ایمنی خود و حرفه خود را.

در اینجا ما می رسند در قلب Weinstein دفاع: که اینها حاضر همکاران همانگونه که رفتار خود را در روزها و حتی سال بعد از آن. در حال حاضر Weinstein وکیل پیشنهاد کرده است که زنان با استفاده از Weinstein, نه راه دیگری در اطراف”که آنها انجام این کار به جلو در صنعت” نورث وسترن را Tuerkheimer می گوید: “و شاید آن چیزی که آنها می خواستند به این دلیل که آنها به طور افراطی را به خود جلب Harvey Weinstein—اما این معاملاتي.”

نمایشگاه دفاع است که یک سری از ایمیل های از مان, که ادعا می کند که Weinstein raped او در مارس 18, 2013. “من امیدوارم که برای دیدن شما هر چه زودتر به جای بعد” او نوشت: سه هفته پس از اتهام حمله به یکی از صدها گرم ایمیل او فرستاده او را در طول سال. روز بعد او نوشت: “من از همه شما برای من انجام دهید آن را نشان می دهد.” پنج ماه بعد: “خانم شما مرد بزرگ.” چهار سال بعد او هنوز هم نوشتن: “من دوست دارم شما همیشه انجام دهید. اما نفرت احساس مانند یک غنیمت تماس بگیرید. :).”

“دوستانه ایمیل به این معنی نیست آن را با رضایت طرفین,” Tatlow یادداشت ها. “اما آنها بسیار از روی حیله و تزویر برای توضیح به هیئت منصفه.” هنوز هم او می گوید: خودتان را در قربانی ادعا کفش: Harvey Weinstein ممکن است نگه دارید کلید برای هر فرصت شغلی. “تمایل به نحوی زیبا و امیدواریم که شما هنوز هم می توانید آنچه شما به دست آورده اند در زندگی حرفه ای خود را بسیار قوی است. آن را آسان به سرزنش اما من نمی دانم چرا شما را سرزنش آنها که در مقابل سرزنش مردی که خواهد آنها را از طریق جهنم است.”

ورونیک Valliere یک روانشناس پزشکی قانونی که با این نسخهها کار با هر دو جنسی عاملان و قربانیان می گوید که بیشتر قربانیان کسانی که خود را ضارب رسیدن به او “حتی اگر آن را احساس می کند اشتباه” کمک می کند تا آنها را مرتب کردن بر اساس از طریق سردرگمی خود را. آنها نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از ورود از او به مجموعه ای از جهان خود را به عقب بر روی محور خود: “حتی فقط یک اذعان و عذرخواهی مانند,” هی, من یک کمی مست شب گذشته. من کمی بیش از حد. با عرض پوزش.'” آن را آسان تر برای قربانی انکار کند که یک دوست یا مربی و یا همکار حمله خود را نسبت به مقابله با آن خرید اینترنتی. “از آنجا که بگم من مورد تجاوز قرار گرفته باید بگویم دوست من یک متجاوز” Valliere توضیح می دهد.

منینگ استدلال می کند که شما می توانید در قرعه کشی یک خط مستقیم بین زناشویی تجاوز به عنف استثنا—که آن را خوب به تجاوز به همسر خود—و الگوی حمله و آشتی مشترک در آشنایی تجاوز به عنف. “این است که هنوز برای بسیاری تعجب آور منصفه که یک زن می تواند در ادامه شخصی یا حرفه ای رابطه پس از تجاوز به عنف. و قربانی است که به نوعی به دام افتاده است.” اما او می گوید که برای کسانی که کار با داخلی-سوء استفاده از بازماندگان “این یک داستان آشنا.”


آنچه اتفاق می افتد در اتاق داوران—روایات است که تسلط بر بحث و unvoiced تعصبات در هر داور را سر باعث می شود نتیجه هر کسی را حدس بزنید. Valliere می داند که این بسیار خوب است. او شهادت به عنوان شاهد متخصص در اولین دادگاه از بیل کازبی در سال 2017 بود که متهم از drugging و آزار یک زن 29 ساله آشنایی. (ده ها تن از زنان گفت: Cosby حمله آنها, اما دادستان با تکیه بر تنها یک قربانی Andrea Constand.) Valliere توضیح داده شده به هیئت منصفه است که قربانیان و عاملان اغلب عمل counterintuitively: عاملان می تواند جذاب و مهربان; قربانیان می تواند به نظر می رسد درگیر در دوستی است. کازبی صحبت با آندریا Constand و insinuated خود را به زن جوان زندگی; Constand به نام کازبی 53 بار پس از حمله به. در نهایت حقایق مهم نیست. داوران آویزان به دلایل نامربوط به شواهد. یک داور صحبت با یک پیتسبورگ ایستگاه تلویزیون و توضیح داد: “من احساس شخصی است که هر آنچه که انسان, او در حال حاضر پرداخت قیمت خود را پرداخت می شود رنج می برد. او به دنبال بد است. من میخواستم بدونم که اگر او از رفتن به آن را از طریق کل دادگاه.”

فیلادلفیا دادستان دوباره کازبی در سال 2018 است. بار دوم آنها در آورده و پنج زن دیگر که در خدمت به عنوان شاهد برای توصیف کازبی را امضاء: او الگوی مشاوره, drugging نگه داشتن در لمس یک استراتژی نیویورک دادستان به تصویب رسید در مورد خود را در برابر Weinstein. دوم منصفه محکوم کازبی.

Weinstein دفاع تیم به نظر می رسد پس کازبی اسکریپت Valliere مشاهده. Weinstein به نظر می رسد شکننده و قدیمی است. “او نگاه نمی کند خطرناک است. او به نظر نمی آید جنسی. او به نظر نمی آید مانند آنچه که قربانیان در حال رفتن برای به تصویر کشیدن او به عنوان قدرتمند و با اعتماد به نفس متکبر مداوم و اجباری مجرم که احساس می کند حق را به آنچه او می خواهد. آن من جای تعجب نیست که او در آمد در واکر.”

Valliere اضافه می کند که بسیاری از احکام آمده را به likability. او به یاد می آورد که در استراحت ناهار در طول محاکمه کازبی خواهد گام در خارج از دادگاه به استقبال صدها نفر از طرفداران خود را جمع آوری در پلازا. “هی هی هی!” او می خواهم تماس بگیرید. “هی هی هی!” آنها می خواهم شعار بازگشت. کازبی آمریکا پدر ستایش بسیاری از وجود خود را از گناهان. “من فکر می کنم ممکن است وجود دارد یک چیز است که Weinstein ندارد که کازبی را,” او می گوید. “من نمی توانید تصور کنید که او تا کنون به خصوص دوست داشتنی شکل عمومی.”

این واقعیت است که Weinstein است که در تمام سعی دوباره حال پیشرفت است. اما جامعه و قانون است—بی اعتمادی نسبت به زنان به حساب خواهد مرد به آرامی. ناگفته استاندارد بالا هنوز هم به نظر می رسد غالب در این موارد: نه تنها باید به دولت ثابت کند که متهم در گناه فراتر از شک معقول است اما باید آن را اثبات قربانی خلوص به عنوان به خوبی. اگر یک مرد سرقت شد, در دستگاه خودپرداز مهم نیست آنچه او پوشیده بود و یا چه زمانی از شب او برداشت پول است; dispositive واقعیت این است که سرقت رخ داده است. اگر دو مرد brawled در یک نوار و یک شکست دیگر را بینی, مهم نیست که آیا آنها به نوار با هم; واقعیت این است که حمله رخ داده است. تنها زمانی که قربانی یک زن است و جرم و جنایت جنسی است می تواند چنین اطلاعات شخصی از خط خارج شدن یک دادستان—این که آیا او می دانست که او ضارب او چگونه تعامل با او قبل یا بعد از حمله چه تاریخچه جنسی شامل. تنها در حمله موارد از اين مسائل به عنوان مهم به عنوان اتهام. شاید تعقیب Harvey Weinstein را تغییر جامعه از یک زن که می گوید او شده است raped. که آن را نمی خواهد تغییر است قانون خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort hovarda