آمریکایی ها در حال زندگی در یک تاریخ متناوب

KangHee کیم

Tدر اینجا نوع خاصی از فیلم های است که اجازه می دهد تا شما را پایین نمی کند چرا که آن را بد اما به دلیل آن می تواند بزرگ شده است. یکی از کسانی که فیلم برای من درهای کشویی. 1998 رام-com است “فلسفی” فرض و یک جدول زمانی: به عنوان پوستر می پرسد “چه می شود اگر یک تقسیم دوم فرستاده می شود زندگی خود را در دو کاملا متفاوت جهت؟” در اولین جدول زمانی هلن Quilley (Gwyneth Paltrow) می شود اخراج از شغل خود و بازگشت به خانه دوست پسر خود را—فقط در زمان برای کشف او در او. در دومین هلن نتواند او را در قطار توسط یک دوم تقسیمو در نتیجه باقی می ماند غافل از خیانت. دو قطعه—دو امکانات—گشودن; در فرایند سن سوال در مورد احتمالی و سرنوشت پاسخ داده شده توسط راه Hallmarkian ملودرام. مثل من گفت: آن می تواند بزرگ شده است. از آن نمی باشد.

بنابراین من آمادگی در هنگام مشاهده کردن درب کشویی دوباره من خودم را کاملا غرق با مشاهده. فیلم جسورانه راه اندازی دردناک بود; آن شاد toggling بین هلن دو سرنوشت احساس دردناک به شهادت. زیرا زمانی که من به تماشای فیلم این زمان در اطراف, در میان همه گیر جهانی است که به کشته شدن بیش از 500 ، 000 نفر با هیچ پایانی در چشم—من فقط فکر هلن واگرا آتی. من فکر کردم از هر کس دیگری است. برای زنده ماندن در امریکا در حال حاضر به شدت آگاه از مسیرهای گرفته نمی شود—به زندگی اساسا در کشویی درب گزاره و در پارادایم جایگزین تاریخچه. اخبار ما مضاعف است خالی از سکنه: با وحشت از دست دادن واقعی و در سایه آنچه که ممکن است شده اند.

جایگزین تاریخ به عنوان یک نوع ادبی اغلب همراه با لحظات تحول و تروما است. بنابراین آن را می سازد یک گریم معنا که آن منطق خواهد بود سودای در حال حاضر به عنوان مسیرهای جایگزین را در فوری در حال حاضر. بیش از گذشته چند سال آمریکایی ها را تماشا کرده اند به کشورهای دیگر را با موفقیت به موجود خود را شیوع COVID-19 و به عنوان سرفصل و کابل-اخبار chyrons تبدیل شده جایگزین جدول زمانی به طور معمول مسائل از داستان های علمی تخیلی به یک ماده از روزانه روزنامه نگاری: “آن را نمی باید بود,” “100,000 آمریکایی ها نمی میرند.” هفته گذشته Barbra Streisand پرسیدم آیا می توانید تصور کنید که چگونه رئیس جمهور و هیلاری کلینتون—یک زن با یک ذهن قدرتمند را به کار گرفته اند این بیماری همه گیر?” او یکی از بسیاری از کسانی که درگیر در چنین بدانم. پس از انتخابات است که عمل به عنوان خود را درب کشویی بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی شروع به صحبت کردن در مورد دیگر “جدول زمانی” به “جهان دیگر” این بی ادب fickleness از “نویسندگان.” جوک اذعان کرد که چگونه ممکن است آن را به صورت مشروط به زندگی در حال حاضر. متناوب سابقه انجام این کار شده است: کمک به مردم دست و پنجه نرم کردن با تاریخچه سرد احتمالات. اما از آن است که انجام کاری دیگری به عنوان: ارائه یک فضای به سوگواری آتی که هرگز آمد.


منn آوریل CBS drama مبارزه خوبی به نمایش فصل چهارم آن با اکتشاف آنچه که می تواند اتفاق برای شخصیت های آن و برای جهان بود, هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016. در طولانی رویای دنباله نشان می دهد شخصیت دایان لاکهارت بیدار برای پیدا کردن خود را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اما در جایگزین. نویسندگان معدن فرض که برای خورنده طنز; سه سال در, بینندگان, یاد, دوم رئیس جمهور کلینتون “نجات جنگلهای انبوه” قرار داده و Harriet Tubman در $20 bill و آه همچنین با راه نظارت بر درمان سرطان است. اما قسمت پیچیده خود را توهمات: با زنان ساکت توسط یک زن رئیس جمهور, #MeToo هرگز گسترش به یک جنبش توده ای. Harvey Weinstein هرگز خواست برای جنایات خود. مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق تاسیس مغلوب ساختن پیشی جستن TV, جایگزین قدرت سیاسی با نفوذ فرهنگی. این خیالی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون—دایان لاکهارت جاده گرفته نشده و امریکا—در بسیاری از جهات بهتر از آنچه ما خوب مبارزه کرد. اما نه در هر راه. “چه می شود اگر ؟” است که یک ماده از آسان جبر و مقابله.

جایگزین تاریخچه به طور سنتی به فکری در آن انگیزه: این رفتار تاریخ به عنوان یک نوع از معادله خود را همه فن حریف متغیر ساخت تفاوت بین آنچه اتفاق افتاده و آنچه که می شده اند. برخی از قدیمیترین نسخه در نظر گرفته آنچه ممکن است رخ داده بود و این جنگ از دست داده شده است و یا که در شهر افتاده نیست. خوب مبارزه‘s ورود به این نوع, هر چند, اضافه, به ویژه بعد عاطفی به معادله. آن را رد کرد و شسته و رفته علل و عوارض به نفع درمان های پیچیده تر از حوادث انسان. نشان می دهد معروف بازنویسی داستانی آن توطئه در پاسخ به تهمت بسیار nonfictional برنده; چهار فصل بعد از آن استفاده متناوب جدول زمانی برای سوگواری چه ممکن است شده اند. رئیس جمهور هیلاری کلینتون درمان سرطان ؟ این کمدی که به خصوص در این زمان از coronavirus نیز صحبت از فاجعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به تولید بسیاری دیگر از جایگزین تاریخ. توطئه علیه امریکادیوید سیمون و اد برنز را سرهمی درمان فیلیپ راث 2004 رمان را به صفحه نمایش وخیم اکتشاف از آنچه ممکن است اتفاق افتاده بود چارلز لیندنبرگ و فاشیسم برخاسته از به قدرت در امریکا است. مرد در قلعه بالا, آمازون نشان می دهد مصرف فیلیپ ک دیک تاریخ متناوب از سال 1962 تعجب با صدای بلند آنچه ممکن است تبدیل به آمریکا تا به حال متحدین جنگ جهانی دوم برنده. کسانی که revisitations بخشی از گسترده تر ضربه در فرهنگ عامه به بازی با توطئه ها و امکانات—در میان آنها قسمت از نشان می دهد مانند آینه سیاه و سفید و Unbreakable Kimmy Schmidt که به تصویب رسید را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی رویکرد به داستان سرایی. تعاملی قسمت به اشتراک گذاشتن اخلاق از بازی های ویدئویی, اما شما همچنین می توانید آنها را به عنوان پاسخ به هرج و مرج طبیعت تاریخ است. آنها با استفاده از داستان به اذعان کمی در آن طول می کشد برای تصور آینده—آیا از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و یا صالح پاسخ به همه گیر—به پراکنده به مه از ممکن است.

شما می توانید یک شبیه ضربه در بازی در Rodhamکورتیس Sittenfeld را novelistic پاسخ به یکی دیگر از کلینتون-سوال مرتبط با: آنچه را که باید اتفاق افتاده بود Hillary Rodham که ملاقات بیل کلینتون در دانشکده حقوق در اوایل ’70s ازدواج نکرده است ؟ چگونه زندگی خود شده اند متفاوت است ؟ و چگونه آن را hewed به بیوگرافی که بسیار آشنا است ؟

Rodham است که با چرخش جذاب و افسرده—در بخشی به دلیل حوادث کتاب آدرس از جمله 2016 انتخابات باقی می ماند تا خام است. بدون هیلاری برای تقویت او Sittenfeld را زمانی می رود, لایحه قابل اجرا برای رئیس جمهور در سال 1992 اما برنده نیست. (یک زن می آید به جلو به ادعا می کنند در دراز مدت امر با فرماندار آرکانزاس; بیل و زن او به پایان می رسد تا ازدواج, سارا فضل flub از 60 دقیقه مصاحبه در نظر گرفته شده برای توضیح به دور خود infidelities.) بدون لایحه ای را برای نگه داشتن او پشت, جدول زمانی بیشتر فرض هیلاری بازگشت به شیکاگو در نزدیکی شهر جایی که او بزرگ شده و در نهایت برنده آمریکا صندلی—از طریق یک کمپین است که بر او سرسختی میانه و عمل گرایی. در ضمن بدون بیل کلینتون برای به چالش کشیدن او George H. W. بوش مجددا انتخاب می شود در سال 1992. Sittenfeld طول می کشد یک لمس نور با همبستگی-علیت پویایی این تجدید نظر آمریکا تاریخچه; هنوز در جدول زمانی که در آن هیلاری تصمیم به ازدواج با بیل اینجا اخیر رئیس جمهور آمریکا و معاون رئیس جمهور:

1988: George H. W. Bush و دن کویل

1992: George H. W. Bush و دن کویل

1996: جری براون و باب Kerrey

2000: جان مک کین و سام براون بک

2004: جان مک کین و سام براون بک

2008: باراک اوباما و جو بایدن

2012: باراک اوباما و جو بایدن

اثر همه این consonances—جایگزین جدول زمانی tangling با حقایق جهان است که برای ایجاد یک بی دست و پا و احساس ثبات. برخی از چیزهایی که هنوز هم همان Rodham اصرار دارد به رغم آن همه است. بیل کلینتون در این کتاب پس از از دست دادن ریاست جمهوری پیشنهاد می شود tech میلیاردر در سان فرانسیسکو; درست مانند بیل کلینتون از واقعیت او تبدیل به یک گیاهخوار. این هیلاری کلینتون از کتاب درست مانند هیلاری کلینتون از زندگی واقعی می شود تمسخر در مطبوعات برای اظهار نظر که “گمان می کنم من می توانستم در خانه مانده و کوکی پخته شده و تا به حال چای”; در این کتاب هر چند خط می آید زمانی که او در لایحه طرف اما در حالی که او در حال اجرا برای رئيس جمهور. (اسپویلر: او برنده است.) در Rodhamاین پروانه ها فلپ بال خود را تنها برخی از چیزهایی را تغییر دهید. مفهوم سرنوشت درصدی بیش از کتاب, فقط به عنوان آن را در بسیاری دیگر از جایگزین تاریخ: آنچه که تا به احتمال زیاد در این دوره از حوادث انسان است که تقریبا هر زمانی را شامل آن است ؟ چه چیزهایی هستند همواره درست است ؟ چه چیزهایی به موضوع توهین های احتمالی?


“یکlternate تاریخچه به نظر من بیشتر خواستار بازی از تصور آینده” نویسنده ویلیام گیبسون گفته نیویورک تایمز در اوایل این سال است. وی افزود: “اگر فقط به این دلیل معمولی داستان های تاریخی مانند تاریخ خود بسیار پرمخاطره است.” تاریخچه حتی تصور یک آن محدودیت; Rodham یادآوری است که. بنابراین گیبسون خود رمان آژانس—که مانند Rodhamاست که ریشه در تاریخ-forking تروما از سال 2016 انتخابات و آن نیز مانند Rodhamیک مراقبه در اثر انتخاب شده و وام. آژانس آغاز شده به عنوان یک های مختلف کتاب است. گیبسون توصیف تکامل خود را شبیه به این:

یک روز من در توییتر و دیدم تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن پایین آمدن از پله برقی به اعلام در مبارزات انتخاباتی خود را. Oh yeah! و همه از من بد سناریو چرخ دنده هم زده uneasily اما شما می دانید من نمی خواهید به نگرانی در مورد آن …

و سپس از خواب بیدار شدم بعد از نوامبر 6 و نگاه من مقاله داشت و آن را در یک زمانه در سال 2017 است که من می دانستم که هرگز وجود داشته باشد. آن ساخته شده بود منسوخ با نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در این shatteringly مطلق راه است. آن را واقعا خراب من تا حدود سه ماه. من واقعا احساس من تا به حال ضربه به سر و یا چیزی. به طور جدی. من خودم برای اولین بار در زندگی من بازجویی از آنچه که من تجربه بود. من نوع رفتن, چگونه جهنم می شود که واقعا اتفاق می افتد ؟ و من فکر کردم اگر آن را نه ؟

گیبسون بینش بود که جایگزین مسیر راه ما تاسیسات—که فرض بر آینده شده بود توزیع مجدد به عنوان فانتزی. به عنوان تثلیث می گوید به نئو در ماتریکسیک فیلم مجاور به تاریخ متناوب در اکتشاف خود را انتخاب و محدودیت: “شما می دانید که در جاده ها است. شما می دانید دقیقا همان جایی که آن را به پایان می رسد. و من می دانم که جایی که شما می خواهید.”

به یک آمریکایی در این لحظه است که اغلب به ستوه با حس شکنندگی محیط—نه فقط به خاطر خود زندگی شکننده است اما همچنین به این دلیل که سیستم های ما و حرکت ما را در یک حالت ثابت precarity. یکی از دست دادن شغل می تواند در نهایت به یک حرفه ای. یک بیماری می تواند منجر به ورشکستگی است. یکی دیگر از بیماری—درمان نشود چون بیماری می تواند منجر به ورشکستگی—می تواند منجر به مرگ شود. جایگزین جدول زمانی احضار به عنوان پاسخ به مصیبت که شد اما باید اذعان دارد که. آن سوال است. آن را سوگوار. “ما می توانید ببینید جزر و مدی زمان و خرابه در پی آن است; اما چرا آن اتفاق افتاد ؟” نویسنده Teju کول خواسته به تازگی در یک مجله از این بیماری همه گیر. “همه ما می دانیم این است که گزینه های مختلف را منجر به نتیجه ای متفاوت.”

که دانش حمل درد بسیار است. چه همکار من اد یونگ توصیف به عنوان “چهل تکه همه گیر”—نه یک بحران سلامت عمومی است اما به جای آن “بسیاری از آنهایی که به هم پیوسته”—یک ماده اپیدمیولوژی بلکه زمان: توطئه های ما درهم و برهم کردن با هم. ماه گذشته نیویورک تایمز منتشر شده یک داستان بر اساس برآورد از دانشگاه کلمبیا coronavirus افسران. “مستند تاخیر هزینه حداقل 36,000 زندگی داده ها نشان می دهد” تیتر آن بخوانید. این اولین بار بود که بخشی از آن زیر عنوان: “حتی تفاوت های کوچک در زمان را مانع از بدترین رشد نمایی.” حداقل 36,000 زندگی می کند. حتی تفاوت های کوچک در زمان. این چه ifs نیش. تاریخچه همیشه خالی از سکنه می شود سایه از آنچه ممکن است; این لحظه اگر چه به ارمغان می آورد ارواح به جلو. اگر چه آمریکایی ها گفته شده بود به پوشیدن ماسک زودتر? اگر پلیس از قتل شهروندان آمریکایی تا به حال دستگیر شده اند در دوربین ؟ اگر چه هیلاری کلینتون بود—? اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده بود—? اگر چه به عنوان یک سراسیمگی از انتخاب های فردی مستحکم به اشتراک گذاشته شده سرنوشت همه چیز رفته بود فقط کمی متفاوت است ؟ کسانی که سوالات مناسب برای داستان تا آنها نیست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaElektronik sigara