آمریکایی ها نمی خواهید به صبر برای کافی تست

داستین اتاق / بلومبرگ / گتی

برایان کمپ جمهوریخواه فرماندار گرجستان مواجه شده است و انتقادات برای بلند کردن اجسام اضطراری محدودیت در فروشگاه های خرده فروشی و بدون توضیح از جمله سرو خال کوبی میان موسسات است که می تواند بازگشایی شده است. اما کمپ نیست و تنها فرماندار که دوم حدس زده است. گرچن Whitmer میشیگان است و مجاز به بازی گلف البته بدون چرخ و با سخت اجتماعی فاصله میان گلف بازان در حالی که او را تمدید کرده است دولت خود را به اقامت در خانه سفارش از طریق مه 15. او همکار دموکرات اندرو کومو فرماندار نیویورک است متعهد به بازگشایی بخش های شمالی از دولت به خوبی قبل از او نشانی شهر نیویورک است.

این تلاش ها در حال کوچک از این معضل در حال حاضر رو به فرمانداران و شهرداران سراسر ایالات متحده است. یدک کش-از-جنگ بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به سادگی مشتاق به لغو محدودیت و علمی مشاوران که می خواهند آمریکایی ها نه به مرگ را به همراه داشت یک لیست از متوسط صدایی معیارهای متحده که قرار است برای برآوردن قبل از بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات. با عنوان باز کردن امریکا دوبارهسند به نام در ایالات منتظر روند جدید در مورد شمارش و یا در درصد COVID-19 آزمون که دوباره مثبت به کاهش بیش از 14 روز فاصله—نه سقوط به صفر فقط کاهش—قبل از کاهش خود را stay-at-home سفارشات. متحده نیز خواست برای نشان دادن توانایی خود را برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران و تست حتی در بیماران بدون علامت.

اما بسیاری از این استانداردها بعید به ملاقات در هر زمان به زودی و قرمز و آبی متحده به طور یکسان شروع به کاوشگر که محدودیت می دهد.

کمپ تصمیم شتابزده بود و حتی تهمت و انتقاد از آن است. هشتاد درصد از مردم هنوز هم حمایت اجتماعی فاصله با توجه به های اخیر قیصر نظرسنجی و همان نسبت گفت: آنها می تواند به دنبال اقامت در خانه سفارشات برای حداقل یک ماه دیگر. هنوز حتی دموکراتیک فرمانداران سخت ضربه متحده تشخیص دهد که یک مستند نمی تواند در محل باقی می ماند به طور نامحدود. به ناچار تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فعالیت داده شده می توانید شروع دوباره خواهد بود نه بر اساس علم به تنهایی.

“باز کردن” تبدیل شده و در عین حال یکی دیگر از عبارت در امریکا جنگ فرهنگ. اما این اصطلاح توصیف نه مفرد سیاست و نه یک لحظه خاص در زمان. فرآیند های باینری. مربوطه سوال اکنون این است چگونه مسئولانه رزومه بیشتر فعالیت های اقتصادی زمانی که هیچ تست سیستم است که در نزد هیچ درمان شناخته شده است و هیچ واکسن توسعه داده شده است. باز خواهد شد تا یک ریسک بالا نسخه از یک کتاب رنگ آمیزی. ما می توانیم بیشتر و بیشتر مداد رنگی اما هدف این است که برای جلوگیری از رفتن بیش از لبه.

اگر برنامه ریزی شد برای جلوگیری از coronavirus از ریشه در ایالات متحده در وهله اول و سپس طرح B برای خرید زمان از طریق اجتماعی فاصله به حفظ سلامت سیستم از غرق شدن—و همچنین اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی به سطح شیب دار تا تست. این یک قرارداد اجتماعی: ما در داخل باقی بماند. شما دولت باید عمل خود را با هم.

بهترین مسیر مبارزه با این بیماری همه گیر و بازگشایی جامعه هم شامل دقیق تست برنامه که برای شناسایی و جداسازی کسانی که شده اند در معرض coronavirus. اخیر تجزیه و تحلیل توسط محققان دانشگاه هاروارد و پزشکی-اخبار انتشار آمار به این نتیجه رسیدند که بیش از نیمی از کشورهای در حال جا به داشتن قابلیت تست برای توجیه آرامش خود را stay-at-home سفارشات. سیاست گذاران باید سهولت در تعقیب خود را به طور قابل توجهی بیشتر تست.

و در عین حال دبورا Birx کاخ سفید coronavirus-پاسخ هماهنگ کننده اذعان روز شنبه که برای دریافت جلوتر از این بیماری را در این کشور نیاز به یک “نوآوری دستیابی به موفقیت” در تست. بنابراین ما در حال حاضر به دنبال برنامه C—نه طلا بلکه برنز استاندارد که بر اساس آن آمریکایی ها حداقل در مکان های خاصی آمده با احتیاط از خانه های خود را در حالی که تطبیق خود را قبل از همه گیر روال خطرناک به شرایط جدید.

با توجه به زمان ramping تا جامع تست برنامه را به فشار برای پایان دادن به حداقل برخی از اشکال اجتماعی فاصله موفق خواهد شد به خوبی قبل از تست برنامه در محل است. فراتر از اقتصادی و فشارهای سیاسی عمومی-مقامات بهداشت نیز در برابر روانشناسی انسان. خوش آمدید به دنیای به اصطلاح آمادگی پارادوکس: اقدامات پیشگیرانه در صورت موفقیت ممکن است به نظر می رسد دلیلی محتاط. زمانی که منحنی شروع به پهن کردن برخی ممکن است نتیجه گیری کرد که تهدید بود نه خیلی دیره برای شروع با.

اما حتی طرح C نیازهای اجتماعی فاصله به عنوان یک پیش فرض: هنگامی که در شک, مردم باید در خانه بمانند. ما هنوز هم نیاز به حمایت انزوا برای کسانی که در حال حاضر در معرض خطر و آسیب پذیر ترین جمعیت; ساخت یک تست-و-ردیابی سپاه است که کار با جوامع به بنیادی عمده شیوع بیماری; دستور استفاده از ماسک در اجتماعی یا خرده فروشی تنظیمات; همچنان به گسترش تامین تجهیزات حفاظتی در بیمارستان; نیاز کارفرما سیاست است که از کارگران و مشتریان; آماده شدن برای اضافی امواج از شیوع بیماری و تقویت ما زنجیره تامین نه فقط برای امروز بلکه برای ماه های آینده. این مراحل را مطابق با صدا های دولتی و سیاست های بهداشتی. “باز” است و نه یک جایگزین برای این مراحل را; در واقع, آن را نمی افتد و بدون آنها.

خبر خوب این است که بازگشایی شامل بیش از یک فرماندار حکم یا رئیس جمهور را صدای جیر جیر. آمریکا در حال ساخت خطر-و-پاداش محاسبات که احتیاط در برابر بی پروا دهانه. این به این معنی است که واقعی پیچیدگی نیست در این که آیا برای باز کردن یا نه اما در چه درجه ای از باز کردن می تواند رخ دهد با مردم آمریکا اعتماد به نفس.

در میان مدیران بحران این “وفل خانه شاخص” یک راه مفید ارزیابی آسیب های انجام شده توسط یک فاجعه طبیعی می شود آن را یک طوفان یا سیل. همه روزه صبحانه-رستوران زنجیره ای به ندرت خاموش درهای خود را تا وقتی که اتفاق می افتد این است که یک نشانه نگران کننده. زنجیره ای مجبور شد به دلیل stay-در-خانه سفارشات اما گرجستان قوانین جدید اجازه می دهد آن را برای بازگشایی وجود دارد. آن را تا دوشنبه صبح.

در مکان های که خبرنگاران و عکاسان در بازدید از تنها چند مراجعان نشان داد. برای لحظه ای وفل خانه شاخص غیر منتظره اضافه شده متغیر فراتر از اینکه داده رستوران بسته است. در میان تهدید coronavirus متحده می تواند به یک رستوران مناسب برای باز کردن—اما می تواند کاربران را قضاوت خود را در مورد اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت نشان می دهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>