آمریکا انتخابات نخواهد بود همان را پس از سال 2020

اقیانوس اطلس

تیخود را در سال دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بود و پر سر و صدا از ابتدا تا پایان—شروع با یک رکورد فیلد از دو دوجین نامزد اصلی و در وسط یک بیماری همه گیر.

اما آن میراث ماندگار می تواند به مراتب اساسی تر: هرج و مرج از سال 2020 انتخابات نجومی اساسا می تواند حتی به طور دائم تغییر چگونه آمریکایی ها رای دادن.

در ماه نوامبر اکثریت از کشور—و احتمالا اکثریت قریب به اتفاق—می تواند در نظرسنجی رای گیری از طریق پست برای اولین بار. در سال های آینده بیشتر و بیشتر رای دهندگان را انتخاب نامزدهای خود را با انتخاب یکی از مورد علاقه, اما رتبه بندی چندین زیر سیستم طراحی شده به مردم انتخاب های بیشتر و کمتر فرصتی برای پشیمانی. و تا سال 2024 نهایی آثار از 200 سال سنت—قفقاز—می تواند رفته به خاک سپرده شد برای خوب توسط افتضاح در آیووا که راه اندازی این سال نامزدی روند.

“من این احساس غرق شدن که زندگی در امریکا هرگز دوباره کاملا یکسان خواهد بود می گوید:” فیل Keisling سابق اورگان وزیر امور خارجه که نظارت انتخابات زمانی که دولت تغییر به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی در سال 1998 است. “سیستم انتخابات را به تکامل بیش از حد.”

فقط در چند ماه گذشته ایده هایی که در حال ورشکستگی در گمنامی نسبی با کمی امید به غلبه بر بن بست سیاسی منتقل شده به جریان اصلی. “ما ممکن است ورود به یک عصر جدید است که در آن ما نگاه چند سال از در حال حاضر و ببینید یک تحول در راه ما فراموش دموکراسی در کشور ما می گوید:” نیک Troiano مدیر اجرایی متحد امریکا یک گروه حمایت از ترویج اصلاحات انتخاباتی مانند رای گیری از طریق پست و رتبه-انتخاب رای گیری.

دموکراسی در امریکا در حال حاضر تغییر کرده به طوری که راه شهروندان رای امروز خواهد بود غیر قابل تشخیص به ملت بنیانگذاران. زنان و آمریکایی های آفریقایی تبار امن حق رای دادن فقط در قرن گذشته پس از چند دهه سرکوب و طولانی درد مقعد مبارزات برای حقوق برابر. راز رای گیری سفارشی در حال حاضر گرامی به عنوان مقدس را تبدیل به هنجار در سراسر ایالات متحده تا به خوبی به 1800s. اخیرا گسترش اولیه رای گیری اتحاد طویل انتخابات روز و هفته به چالش کشیدن مفهوم روز انتخابات.

این بیماری همه گیر کوروناویروس که همه به پایان رسید اما دموکراتیک اولیه این بهار است که به احتمال زیاد سریع سریع ترین و مهم تغییر از همه است. هنوز لحظه ای که برای اولین بار باعث این دوره از تغییر بود و نه یک ویروس کشنده اما قابل پیش بینی بحران: شکست دمدمی رای گیری سنت که باز می شود انتخابات ریاست جمهوری هر چهار سال.

Two ماه پیش—و یا آن را دو دهه?—تغییر رویه ناشی از دوزخ در آیووا برای اولین بار-در-این-ملت حزبی و ویژگی های قطعی جدید در سیستم گزارش دهی منجر به عمده تاخیر در گزارش نتایج. نهایی نماینده برگه نیست ارسال شده در 24 روز. آن را با بسیاری از حساب کل یک شکست است. و این شکست همراه با موجود انتقادات از انجمن به عنوان هر دو غیر دموکراتیک و نمایندگان راستین ملت جمعیت باعث می شود آن را بسیار بعید است که سنت حداقل در شکل کنونی آن هرگز دوباره اتفاق می افتد.

این رویداد را سال بود احتمالا “our last hurrah,” تصدیق کورت مایر رئیس Mitchell شهرستان دموکرات. دیگر مقامات دولتی پیش بینی کل تحول دارد: “این یک شانس خوب ما خواهید بود برای اولین بار دوباره می گوید:” شان Bagniewski صندلی از Polk County دموکرات. اما ممکن است “یک روز جلسه با ماهواره [آرای] و پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه است.”

رهبری کمیته ملی حزب دموکرات شده است محتاط تر در اعلام مرگ آیووا سنت شاید با احتیاط از جرقه اواسط انتخابات و جدال با دموکرات ها در دولت حزب امیدوار است به مسابقه در پاییز. DNC رئیس تام پرز در ماه فوریه گفت که وجود دارد خواهد بود “گفتگو” درباره آیووا در آینده نقش مهمی در فرایند اولیه. اما گذشته از آن شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از هر DNC یا ایالتی آیووا حزب دموکرات در وضعیت حزبی. (نه موسسه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این مقاله است.)

هوارد دین رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات پیش بینی کرد که در جلسه آینده بستگی دارد در ماه نوامبر نشان می دهد. “اگر [دونالد] تهمت برنده انتخاب مجدد آیووا و نیوهمپشایر خواهد بود نان تست,” او می گوید. اگر جو بایدن برنده “حدس من این است که او نمی خواهد می خواهید به سنگ قایق و ایجاد این تغییرات است.”

دولت یک معامله بزرگ در تداوم حزبی از جمله افزایش دید و درآمد برای آیووا کسب و کار. به جای آن خواهد بود یک تعهد بزرگ: تغییر از یک انجمن به یک اولیه نیاز به خرید در از و هماهنگی با دولت ایران. DNC برای آن نیاز به تایید قبل از حرکت تعیین می کند که دولت را جایگزین آیووا در صف و اینکه آیا برای شروع یک چرخش اولیه سیستم.

خارج آیووا—و حتی در درون دولت وجود دارد طولانی شده است گله مند مورد برجسته آن در مراحل اولیه آن را بیش از حد سفید و روستایی بیش از حد برای نگه داشتن خیلی نوسان بیش از انتخابات, منتقدان می گویند. پس از آن وجود دارد مشکل با انجمن خود را: آن است که منحصر به فرد ترین شکل دموکراسی در امریکا را وادار به رای دهندگان به نشان می دهد تا در فرد در یک زمان تعیین شده در weeknight در وسط زمستان. آن را غیر قابل دسترس به یک نوار زیادی بود و اولیه رای دهندگان از جمله افراد معلول و یا انعطاف ناپذیر برنامه کار. قفقاز به طور کلی در جذب بخشی از مردم در انتخابات است که مقدماتی را در برابر حزب دموکرات هدف اعلام شده برای گسترش دسترسی به انتخابات. با یک تخته سنگ از اصلاحات اخیر DNC موفق به هل دادن چندین ایالت را به سوئیچ از قفقاز به اولیه سیستم های بین 2016 و 2020 اما کمیته چپ آیووا در آن حسد محافظت قرار گرفتن پس از دولت توافق برای اجرای خاصی دسترسی اقدامات است.

“وجود دارد هیچ دلیلی به قفقاز می گوید:” جولین کاسترو یک نامزد سابق ریاست جمهوری و وزیر مسکن و توسعه شهری تحت باراک اوباما ، کاسترو شده است انتقاد آیووا وضعیت برای ماه و می گوید که او در نظر دارد برای تشویق رهبران حزب به آغوش تغییر دهید. “بسیاری از DNC اعضای levelheaded به اندازه کافی” او پیش بینی کرد که آنها را به انجام کار درست: تنظیم مجدد تقویم اصلی و خلاص شدن از قفقاز.”

تیوی اختلال در عملکرد حزبی آیووا است که هیچ چیز در مقایسه با سناریو کابوس در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس: این بهار هزاران نفر از رای دهندگان در کشورهای در سراسر کشور مجبور به انتخاب بین شرکت کننده در دموکراسی و حفاظت از سلامت خود. نتیجه ؟ از حالا تا نوامبر اکثر آمریکایی ها می تواند رای دادن از خانه خود بسیاری از آنها برای اولین بار. و هنگامی که آنها شروع به رای گیری از طریق پست ممکن است آنها نمی خواهید برای متوقف کردن.

یک رکورد تعداد رای دهندگان درخواست غیابی به صورت اولیه و چند متحده در حال حاضر آرامش خود را غایب-رای گیری قوانین. انتخابات امروز در اوهایو همه پست های اولیه. در نیویورک یک دولت است که تا زمانی که به تازگی برخی از محدود ترین غایب-قوانین رای گیری در کشور, فرماندار اندرو کومو را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی کارگردانی انتخابات به ایمیل هر ثبت نام رای دهندگان غایب رای گیری نرم افزار پیش از آن انتخابات مقدماتی در ماه ژوئن.

متحده نیز نیاز به شروع به آماده شدن برای این احتمال که آمریکا را ببینید احیای coronavirus در پاییز رای-با-ایمیل های طرفداران می گویند. انتخابات بسیار بالاتر از میزان مشارکت از مقدماتی. حتی آمریکایی ها که نیست در عین حال فکر کردن در مورد مکانیک رای گیری در یک بیماری همه گیر می تواند سر و صدا برای یک شانس برای رای دادن از راه دور در نوامبر است. در حال حاضر تقریبا یک سوم از این کشور رای توسط ایمیل. هر دولتی در امریکا نوعی غایب گزینه از جمله شش نوسان متحده است که به احتمال زیاد تصمیم 2020 انتخابات ریاست جمهوری. و تعدادی از کشورهای در حال موقعیت خوبی برای انتقال به همه رای توسط ایمیل. در آریزونا به عنوان مثال است که می تواند در نهایت نقش مهمی در آینده انتخابات پارلمانی اکثریت آرا در حال حاضر از طریق پست در هر انتخابات.

هنوز هم وجود دارد موانع مهم برای اجرای رای توسط ایمیل گزینه برای هر رای دهنده در هر دولت است. یک افزایش چشمگیر در پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند پایمال کردن سیستم انتخابات و یا حتی پول نقد در بسته خدمات پستی. کنگره اختصاص داده است برخی از 400 میلیون دلار برای کمک به کشورهای گسترش ظرفیت خود را برای رای گیری غایب اما به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی برای صاف کردن تاب برداشتن در هر دولت است. و بیشتر وجود دارد اساسی لجستیکی موانع به رای گیری از طریق پست است که ممکن است واضح به بسیاری از رای دهندگان.

“ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد در زمینه بهداشت و درمان با لوازم از ماسک و هواکش” در هنگام یک بیماری همه گیر بازدید می گوید: Tammy پاتریک مشاور ارشد برای انتخابات برنامه در دموکراسی صندوق مرکب سازمان اختصاص داده شده به اصلاحات رای گیری. “در انتخابات سمت, آن را در پاکت و رای گیری ماشین آلات و مرکزی tabulators. وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از فروشندگان که ارائه این تجهیزات.”

شاید یک مانع بزرگتر به گسترده رای گیری از طریق پست عدم توافق بین دو طرف است. رئیس جمهور که رای توسط ایمیل در ماه گذشته در فلوریدا جمهوری خواه اولیه اما اخیرا در توصیف این عمل به عنوان “یک چیز وحشتناک”—به نام همکار خود را جمهوری خواهان به مخالفت با آن ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که رای گیری از طریق پست لطمه می زند و توافق نامزدها و مستعد ابتلا به تقلب مشترک جمهوریخواهان استدلال.

پاتریک می گوید که نگرانی ها در مورد تقلب در خاص هستند و پر از شکوفه و توضیح داد که بسیاری از ایالت ها انتخابات پیگیری تایید امضا و استراتژی های دیگر برای جلوگیری از آن. “سیاست این است که در راه حصول اطمینان مردم برای دسترسی به, رای,” او می گوید. “حتی کشورهایی که به بهترین قرار گرفتن آن را بر خود به انجام آنچه درست است برای رای دهندگان است.”

هنوز هم با همه گیر مردم را وادار به تجدید نظر رای خود را در عادات کسانی که عادات باد می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر. “سوال خواهد بود با این همه رای دهندگان رای گیری توسط ایمیل” پاتریک می پرسد: “آیا آنها آن را دوست دارم و آن را در سال آینده و سال بعد از آن؟”

بarely دو هفته پس از خود را به پایان ناموفق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری سناتور مایکل بنت در ماه فوریه معرفی قوانین برای تشویق رتبه-انتخاب رای گیری در سراسر کشور است.

هیچ بنت گفت: ما تایید شد و نه یک بازنده ضجه و زاری کردن. “من فکر نمی کنم در مورد من آن را ساخته اند یک تفاوت” سناتور دست هایش را. “من احتمالا رفته از 1 [درصد] 3 [درصد] به عنوان یک نتیجه از آن است. اما به اعتقاد من فقط به عنوان یک شهروند این کشور با داشتن نمایندگان منتخب مردم است که منعکس کننده خواست اکثریت بسیار مهم است.”

ربطی به خود, خروج, رتبه-انتخاب را به دست آوردن یک تکان از حرکت در این هفته پس از ترک نژاد. گسترده تصویب اولیه رای گیری روش بیش از دو دهه گذشته کمک کرده است تشویق مشارکت رای دهندگان با ساخت این فرایند بیشتر مناسب برای افرادی که می خواهید برای جلوگیری از صف های طولانی در پای صندوق های رای در روز انتخابات. اما در منحصر به فرد نورد اولیه از یک نامزد ریاست جمهوری مسابقه رای گیری اولیه ایجاد کرده است یک مشکل ناخواسته نتیجه: تلف رای.

به عنوان نامزد قطره از نژاد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال حاضر بازیگران برگه های رای برای آنها کشف کنند که آنها خود را صرف یک انتخاب بر یک شکست خورده مدعی. هرگز این پویا تر کاملا مصور از زمانی که سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و پیت Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار هر انصراف از مسابقه نهایی 48 ساعت قبل از انتخابات باز شده در سه شنبه پس از بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر رای دادند.

با توجه به تحقیقات از FairVote یک رتبه-انتخاب-رای گیری گروه حمایت بیش از 2.2 میلیون اولیه رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری در این سال برای نامزدها که به پایان رسید تا حذف از مسابقه با زمان شمارش انجام شد—برخی از 8.7 درصد از کل آرا در کل اولیه تا به امروز است. در جمهوری 2016 اولیه حدود 600,000 آرا هدر رفته در خارج نامزدها FairVote رئیس جمهور را غارت ریچی می گوید.

“آنها یک نسخه پشتیبان تهیه در زمان آینده” ریچی استدلال می کند. یک تعداد انگشت شماری از ایالت آلاسکا, هاوایی, کانزاس و وایومینگ—در واقع به تصویب رسید رتبه-انتخاب رای گیری خود را برای مقدماتی و قفقاز در پیش از سال 2020 اما از آنجا که بایدن در حال حاضر تنها باقی مانده نامزد آن انتخابات آینده خواهد بود مسئله حتی اگر این رای هنوز هم برگزار می شود. قبل از همه گیر رکورد 75,000 Nevadans بازیگران اولیه رای گیری برای اولین بار با استفاده از رتبه-انتخاب رای گیری با چند شکایت.

میلیون ها آمریکایی های بیشتری به زودی با استفاده از سیستم پس از ساکنان شهر نیویورک تایید استفاده از رتبه بندی-رای گیری برای انتخاب اولیه آن انتخابات است. در یوتا جمهوری خواهان مورد استفاده قرار گرفت-انتخاب رای گیری در دولت تصویب کنوانسیون که صورت گرفت عملا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. و فقط در هفته گذشته فرماندار رالف نرتهم قانون را امضا کرد که اجازه خواهد داد که دولت های محلی در ویرجینیا به اتخاذ فرمت.

“این غیر ممکن است تصور کنید که چگونه اکثریت [مردم را] از, اگر نه همه, متحده می تواند با استفاده از این سیستم تا سال 2024 می گوید:” متحد امریکا Troiano. “بهتر است. در بسیاری از موارد آن را سریع تر. آن را ارزان تر است. نتایج بیشتر نماینده. اتفاقی است که در سرعت رعد و برق.”

بنت گفت که او آمد در اطراف این ایده پس از دیدن مین تبدیل شدن به کشور اول دولت به اتخاذ رتبه-انتخاب رای گیری برای آن دولت و انتخابات فدرال. طرفداران رتبه-انتخاب رای گیری ستودن منافع خود را در میدان مسابقه به دلیل آن تضمین می کند که برنده را دریافت کرده اند بیش از 50 درصد از آرا را بدون افزودن هیچ زحمتی و هزینه انتخابات که بسیاری از ایالات و شهرستانها هنوز هم استفاده کنید. همانطور که با رای گیری از طریق پست بزرگترین چالش حامیان آنها قانع کننده است جمهوری خواهان که رتبه-انتخاب رای گیری ارائه می دهد هیچ حزبی استفاده به هر دو حزب. با چند مورد استثنا بسیاری از شهرستانها اتخاذ کرده اند که این فرمت هستند مکان های که در آن دموکرات ها تسلط.

مین را با استفاده از سیستم این سقوط در آن انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود که یکی دیگر از اول تا زمانی که اوباما در تلاش برای جلوگیری از آن استفاده نمی کند موفق می شوند. هر چند اصلاحات در ابتدا هر دو حزب تلاش جمهوری خواهان در ایالت مین تبدیل شده اند به شدت در برابر رتبه-انتخاب رای گیری در بخشی به دلیل تصویب آن دیده می شد به عنوان یک واکنش به انتخابات (و انتخاب مجدد) از فرماندار پل LePage که برنده هر دو از مسابقه با وجود هرگز تامین اکثریت آرا. “این وحشتناک ترین چیز در جهان” LePage گفت: این سیستم در سال 2018 است.

طرفداران مانند ریچی در حال eyeing 2024 انتخابات مقدماتی به عنوان یک راه برای گسترش این سیستم در سراسر هر دو طرف است. بدون یک وقت در انتخابات خواهان را احتمالا باید یک میدان بزرگ و انگیزه ای برای جلوگیری از تلف رای آنها را دیدم در سال 2016 پس از سناتور مارکو روبیو خارج از مسابقه پس از انتخابات در فلوریدا و اوهایو و لوئیزیانا در حال حاضر آغاز شده است. در آن زمان برخی در حزب شناور این ایده تبدیل به رتبه-انتخاب رای گیری در سال 2020 اما داخلی ایران بحث پژمرده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات عمومی. “وجود دارد یک سطح غنی از علاقه ای که من فکر می کنم گل تا دوباره هنگامی که آنها به دنبال در باز صندلی” ریچی می گوید.

رای گیری-طرفداران اصلاحات هنوز یک بزرگتر رویای یک آینده سیستم که ترکیبی از رتبه-انتخاب رای گیری با گسترش چشمگیر از رای گیری اولیه و پست الکترونیکی-در انتخابات است که در حال حاضر در راه است.

بیست سال پیش رای دهندگان آمریکایی را تحمل یک تاریخی کثیف در انتخابات. هفته از بازگو تضعیف عمومی اعتماد به نفس در انصاف در امریکا سیستم انتخابات انداخت به سوال نقش و یکپارچگی دیوان عالی کشور برای بسیاری از افراد و ارائه آشفته نقطه شروع برای دو دوره ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. اما اصلاح طلبان در زمان حداقل یک گام بزرگ به تلاش برای اطمینان حاصل شود که هرج و مرج نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد: آنها به پایان رسید با استفاده از پانچ-کارت های رای که تیره نتایج منجر به سردرگمی در فلوریدا.

“در راه همان است که در سال 2000 منجر به حلق آویز chads می گوید:” سیلویا آلبرت مدیر رای گیری و انتخابات در علت شایع یک حزبی خوب-سازمان های دولتی “من امیدوارم که این انتخابات منجر به مناسب سرمایه گذاری و نوسازی در انتخابات ما سیستم.”

تغییراتی که این اولیه و همه گیر باید مجموعه ای در حرکت می تواند به این معنی است که تا زمان انتخابات بعدی ریاست جمهوری در سراسر رول به مراتب بیشتر آمریکایی ها می تواند در انتخاب نامزدهای خود را در خانه خود در برنامه خود را—با ریسک کمتر و کمتر حسرت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>