امریکا معلمان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از زمان در خانه به تکرار کلاس اول

US President Donald Trump participates in a meeting.
عکس های جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump باید با استفاده از این زمانی که او در خانه ماندن به تکرار کلاس اول کشور معلمان هستند و اصرار.

کارول Foyler مدیر اجرایی اتحاد ملی از ابتدایی مربیان گفت که خانه نشین مغلوب ساختن پیشی جستن یک “فرصت طلایی” برای استفاده از کنترل از راه دور یادگیری به تکرار اول کلاس درسی است.

“در زمانی که بسیاری از ملت ما کودکان هستند که homeschooled این به نظر می رسد زمان مناسب برای رئیس جمهور تهمت به یادگیری اصول اولیه خواندن و نوشتن و ریاضی” او گفت:. “در ماه ژوئن او می تواند خواندن ‘هاپ پاپ” و ” رفتن سگ بروید!’ “

او افزود که هر کسی در کاخ سفید خواهد بود واجد شرایط به homeschool مغلوب ساختن پیشی جستن “به جز Jared.”

Foyler اذعان کرد که این طرح برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تکرار کلاس اول تا به حال با آن مواجه مخالفت از برخی از معلمان کشور که به شدت احساس که او باید اول تکرار مهد کودک.

“از یک, آموزشی, نظر, کودکستان, برنامه های درسی است که عمدتا اختصاص داده شده به جامعه و همراه شدن با دیگران” او گفت:. “من فکر می کنم کشتی میره که.”

که اختلاف در کنار Foyler گفت که ملت ابتدایی مربیان آماده شد به ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن یک آرایه وسیعی از منابع یادگیری آنلاین. “او خواهد شد که همه چیز او نیاز به تکرار کلاس اول, در حالی که دکتر Fauci کشور اجرا می شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>