امریکا شرایط اساسی

Illustration: American flag at half-mast on IV stand
الیور Munday

Wمرغ ویروس به اینجا آمد آن یک کشور با جدی شرایط اساسی و از آن بهره برداری آنها را بی رحمانه. مزمن مشکلات—فاسد سیاسی کلاس اسکلروتيکی بوروکراسی یک بی عاطفه اقتصاد تقسیم و پریشان عمومی—رفته بود در صورت عدم درمان ، ما آموخته بود برای زندگی, خونتان, با علائم. آن زمان مقیاس و صمیمیت از یک بیماری همه گیر به خود را در معرض شدت به شوک آمریکایی ها با به رسمیت شناختن است که ما در دسته پر خطر.

بحران خواستار پاسخ شد که سریع عقلانی و جمعی. ایالات متحده واکنش نشان داد و به جای آن مانند پاکستان یا بلاروس—مانند یک کشور, با جنس بنجل زیرساخت و ناکارآمد دولت که رهبران بیش از حد فاسد و یا احمق به سر کردن توده رنج می برند. دولت حیف و میل دو غیر قابل استرداد ماه برای آماده سازی. از رئیس جمهور آمد عمدی کوری قربانی می بالد و نهفته است. از رابط تئوری های توطئه و درمان های معجزه آسا. چند سناتور و مدیران شرکت های بزرگ عمل کرده و به سرعت—و نه برای جلوگیری از آمدن فاجعه اما به سود حاصل از آن. زمانی که یک دولت دکتر تلاش برای هشدار دادن به مردم از خطر کاخ سفید در زمان میکروفن و سیاسی پیام.

هر روز صبح در پایان ماه مارس آمریکایی ها از خواب بیدار برای پیدا کردن خود را از شهروندان یک کشور شکست خورده. با هیچ طرح ملی هیچ منسجم دستورالعمل در همه خانواده ها و مدارس و ادارات شد و از چپ به تصمیم گیری خود را که آیا به تعطیل و پناهگاه. هنگامی که کیت های آزمایش ماسک, لباس و هواکش داشت و به شدت در تامین کوتاه مدت فرمانداران التماس آنها را از کاخ سفید است که متوقف شده و سپس به نام در شرکت های خصوصی که نمی تواند ارائه. ایالات و شهرستانها مجبور شدند به جنگ مناقصه که در سمت چپ آنها را طعمه به قیمت درآوردن و شرکت های بزرگ احتکار. غیر نظامیان در زمان خود, ماشین آلات دوخت برای سعی کنید به نگه داشتن بیمار-بیمارستان مجهز کارگران سالم و بیماران خود را زنده. روسیه و تایوان و سازمان ملل ارسال کمک های بشردوستانه به ثروتمندترین قدرت—گدا کشور در هرج و مرج مطلق.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم بحران تقریبا به طور کامل شخصی و شرایط سیاسی. ترس خود را برای انتخاب مجدد وی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر جنگ و خود جنگ به رئيس جمهور. اما رهبر او به ارمغان می آورد به ذهن مارشال فیلیپ Pétain این ژنرال فرانسوی که در سال 1940 امضا آتش بس با آلمان پس از آن تار و مار از دفاع پس از آن تشکیل طرفدار نازی رژیم ویشی. مانند Pétain تهمت همکاری با مهاجم و خود را رها کشور را به مدت طولانی فاجعه است. و مانند فرانسه در سال 1940 در آمریکا در سال 2020 را حیرت زده کرده است خود را با یک سقوط است که بزرگتر و عمیق تر از یک بدبختی رهبر. برخی از آینده کالبد شکافی از این بیماری همه گیر ممکن است نام عجیب و غریب شکستو پس از این تاریخ نگار و مقاومت در برابر جنگنده Marc Bloch را همزمان به مطالعه از سقوط فرانسه. با وجود نمونه های بی شماری در سراسر ایالات متحده از فردی شجاعت و فداکاری شکست ملی است. و آن را باید به زور یک سوال است که اکثر آمریکایی ها هرگز به بپرسید: آیا ما اعتماد رهبران ما و دیگر به اندازه کافی برای احضار جمعی پاسخ به یک تهدید مرگبار? ما هنوز هم قادر است از خود دولت ؟

این سومین بحران بزرگ کوتاه قرن 21 است. برای اولین بار در 11 سپتامبر 2001 آمد زمانی که آمریکایی ها هنوز هم زندگی ذهنی در قرن گذشته و حافظه, افسردگی, جنگ جهانی و جنگ سرد به قوت خود باقی ماند. در آن روز مردم در قلب روستایی ندیدم نیویورک به عنوان یک بیگانه خورش از مهاجران و لیبرال ها که سزاوار آن سرنوشت اما به عنوان یک شهر بزرگ آمریکایی است که تا به حال آمار گرفته برای کل کشور است. آتش نشانان از ایندیانا سوار 800 مایل به کمک به نجات تلاش در زمین صفر است. ما مدنی رفلکس بود به سوگواری و بسیج با هم.

سیاست های حزبی و سیاست های وحشتناک به خصوص جنگ عراق پاک شده حس وحدت ملی و تغذیه تلخی نسبت به طبقه سیاسی که واقعا هرگز پژمرده. دومین بحران در سال 2008 تشدید آن است. در بالا این سقوط مالی تقریبا می تواند به عنوان یک موفقیت است. کنگره با تصویب دو حزبی نجات بیل که نجات سیستم مالی. خروجی بوش-مقامات دولت همکاری با ورودی اوباما مقامات دولت. کارشناسان در فدرال رزرو و وزارت خزانه داری استفاده می شود سیاست های پولی و مالی برای جلوگیری از یک رکود بزرگ دوم. پیشرو بانکداران شد شرمنده اما نه تحت پیگرد قانونی قرار; بسیاری از آنها را نگه داشته و اقبال خود را و برخی از شغل خود. قبل از اینکه طولانی آنها در کسب و کار. وال استریت معامله گر به من گفت که بحران مالی شده بود “دست انداز سرعت.”

همه ماندگار درد احساس می شد و در وسط و در پایین توسط آمریکایی ها که گرفته شده بود در بدهی و شغل خود را از دست, خانه و پس انداز بازنشستگی. بسیاری از آنها هرگز بهبود و افراد جوان که سن بلوغ در رکود بزرگ هستند محکوم به فقیرتر از پدر و مادر خود را. نابرابری اساسی بی امان نیروی زندگی در آمریکا از اواخر دهه 1970—رشد بدتر است.

این دومین بحران سوار عمیقی گوه بین آمریکایی ها: از بین بالا و پایین کلاس های جمهوری خواهان و دموکرات ها شهری و روستایی مردم بومی و مهاجران آمریکایی ها عادی و رهبران آنها. اوراق قرضه اجتماعی بوده و در حال رشد تحت فشار برای چندین دهه و در حال حاضر آنها شروع به اشک. اصلاحات اوباما سال مهم به عنوان آنها در سلامت, مراقبت از مقررات مالی, انرژی سبز—تا به حال تنها اثرات تسکینی. طولانی بازیابی بیش از دهه گذشته غنی شده شرکت ها و سرمایه گذاران حرفه ای آرام و چپ طبقه کارگر بیشتر است. این اثر ماندگار از رکود به افزایش قطبش و برای بی اعتبار ساختن مقامات به خصوص دولت است.

هر دو طرف شد و آهسته به درک چقدر اعتبار آنها می خواهم از دست داد. آینده سیاست های پوپولیستی. منادی آن نیست باراک اوباما اما سارا پیلین به شدت unready نامزد معاونت ریاست جمهوری که تکبر تخصص و reveled در افراد مشهور. او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جان باپتیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید به عنوان انکار از استقرار جمهوری خواه. اما محافظه کار سیاسی و رهبر جدید به زودی به درک. هر چه تفاوت های خود را در مورد مسائل مانند تجارت و مهاجرت آنها به اشتراک گذاشته یک هدف اساسی: به معدن دارایی های عمومی به نفع منافع خصوصی. سیاستمداران جمهوری خواه و اهدا کنندگان که می خواستند دولت را به انجام به عنوان کمی به عنوان ممکن است به صورت مشترک خوب و خوش و خرم زندگی می با یک رژیم است که به سختی می دانست که چگونه به حکومت در همه آنها ساخته شده و خود را مغلوب ساختن پیشی جستن footmen.

مانند یک پسر گستاخ پرتاب مسابقات در خشک زمینه تهمت شروع به کشته شده چه بود چپ ملی مدنی زندگی است. او هرگز حتی وانمود به رئیس جمهور کل کشور بازمی گردد اما ما در برابر یک دیگر در امتداد خطوط از نژاد و جنسیت و مذهب شهروندی, آموزش و پرورش منطقه و هر روز از ریاست جمهوری خود—حزب سیاسی. خود را ابزار اصلی حکومت بود و به دروغ. یک سوم از این کشور قفل شده خود را در یک تالار آینه است که در آن اعتقاد بر این واقعیت; یک سوم سوار خود را دیوانه با تلاش برای حفظ این ایده قابل فهم حقیقت و یک سوم داد تا حتی در تلاش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد و یک دولت فدرال را فلج سال از جناح راست ایدئولوژیک حمله سیاسی هر دو طرف و ثابت defunding. او در مورد به پایان رساندن کار و از بین بردن حرفه ای مدنی است. او سوار کردن برخی از با استعداد ترین و با تجربه حرفه ای مقامات چپ ضروری مواضع پر نشده و نصب وفاداران به عنوان کمیسر بیش از cowed بازماندگان و با یک هدف: به خدمت منافع خود را. اصلی خود را قانونی انجام یکی از بزرگترین کاهش مالیات در تاریخ صدها میلیاردها دلار به شرکت های بزرگ و غنی است. سود flocked به سرپرستی خود استراحتگاه و خط خود را از انتخاب مجدد جیب. اگر دروغ گفتن بود خود را وسیله ای برای استفاده از قدرت و فساد پایان خود بود.

این چشم انداز آمریکایی است که وضع به این ویروس: در مرفه شهرها در یک کلاس جهانی متصل میز کارگران وابسته به یک کلاس از مخاطره آمیز و نامرئی سرویس کارگران; در حومه شهر, زوال جوامع در شورش علیه جهان مدرن; در رسانه های اجتماعی متقابل و نفرت و بی پایان vituperation در میان اردوگاه های مختلف; در اقتصاد حتی با اشتغال کامل و رشد شکاف بین پیروز و سرمایه محاصره زايمان در واشنگتن خالی دولت به رهبری یک مرد باهم و فکری ورشکسته ؛ در سراسر کشور در حالت بدبینانه خستگی با هیچ چشم انداز از یک هویت مشترک و یا آینده است.

اگر این بیماری همه گیر است که واقعا یک نوع جنگ آن را برای اولین بار به مبارزه در این خاک در یک قرن و نیم است. تهاجم و اشغال افشای یک جامعه گسل خطوط اغراق آنچه که می رود خود خسته شده اید و یا پذیرفته شده در زمان صلح و روشن ضروری حقایق بالا بردن بوی خاک سپرده پوسیدگی.

این ویروس باید ایالات آمریکایی را در برابر یک تهدید مشترک. با رهبری مختلف آن ممکن است داشته باشد. در عوض حتی آن را به عنوان گسترش از آبی به قرمز مناطق نگرش های خراب همراه آشنا حزبی خطوط. این ویروس همچنین باید بزرگ بوده است لولر. شما لازم نیست که در ارتش و یا در بدهی به یک هدف—شما فقط باید به انسان است. اما از شروع اثرات آن شده اند اریب با نابرابری است که ما تحمل می کند. زمانی که آزمون برای این ویروس تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن ثروتمندان و متصل—مدل و واقعیت-مجری برنامه تلویزیونی هایدی کلوم کل فهرستی از بروکلین نتز رئیس جمهور متحدان شدند به نحوی قادر به آزمایش با وجود بسیاری از نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. دانش سطحی از نتایج فردی چیزی برای محافظت از سلامت عمومی است. در همین حال مردم عادی با تب و لرز تا به حال به صبر طولانی و احتمالا عفونی خطوط تنها به اعراض از آنجا که آنها در واقع خفه کننده است. اینترنتی شوخی پیشنهاد کرد که تنها راه برای پیدا کردن که آیا شما تا به حال این ویروس به عطسه در یک فرد ثروتمند ،

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این آشکار بی عدالتی او ابراز مخالفت اما افزود: “شاید که داستان زندگی” است. اکثر آمریکایی ها به سختی ثبت نام این نوع امتیاز ویژه در زمان عادی. اما در اولین هفته از این بیماری همه گیر از آن موجب خشم به عنوان اگر در یک بسیج عمومی غنی شده مجاز به خرید راه خود را از خدمت نظامی و ذخیره کردن ماسک گاز. به عنوان سرایت کرده است گسترش قربانیان آن بوده اند به احتمال زیاد فقیر و سیاه و سفید و قهوه ای مردم است. ناخالص نابرابری از سیستم مراقبت های بهداشتی ما مشهود است در نزد کامیون یخچال صف خارج بیمارستان های دولتی.

ما در حال حاضر دو دسته کار: ضروری و غیر ضروری. که ضروری کارگران تبدیل شود ؟ بیشتر مردم در کم-شغل پرداخت که نیاز به حضور فیزیکی قرار داده و سلامت خود را به طور مستقیم در معرض خطر: کارگران انبار, قفسه stockers, Instacart خریداران تحویل رانندگان شهری کارکنان بیمارستان کارکنان خانه بهداشت مشاوران مسافت طولانی کامیونداران. پزشکان و پرستاران در حال همه گیر مبارزه با قهرمانان اما سوپر مارکت صندوقدار با بطری ضد عفونی کننده و یو پی اس راننده با دستکش در حال تامین و لجستیک نیروهای نظامی که نگه داشتن خط مقدم نیروهای دست نخورده است. در گوشی های هوشمند و اقتصاد پنهان است که کل کلاس از انسان ما در حال یادگیری که در آن ما مواد غذایی و کالا از, که ما را زنده نگه می دارد. منظور از کودک آلی منداب در AmazonFresh ارزان است و وارد یک شبه در بخشی به دلیل افرادی که رشد آن مرتب سازی بر اساس آن بسته آن و ارائه آن را به نگه داشتن کار در حالی که بیمار است. برای بسیاری از خدمات کارگران مرخصی استعلاجی معلوم می شود غیر ممکن است لوکس. ارزش آن اگر درخواست ما را قبول قیمت بالاتر و کندتر تحویل به طوری که آنها می توانند در خانه بمانند.

همه گیر نیز روشن معنای غیر ضروری کارگران است. یک مثال کلی Loeffler جمهوریخواه junior سناتور از گرجستان که تنها مدرک برای صندلی خالی که به او داده شده بود در ماه ژانویه است او ثروت بسیار زیاد. کمتر از سه هفته به این کار پس از وخیم خصوصی جلسه در مورد ویروس او حتی ثروتمندتر از فروش از سهام و پس از آن او را متهم به دموکرات ها از اغراق خطر و به او ترکیبات نادرست اطمینان داد که به خوبی ممکن است بدست آنها کشته شدند. Loeffler را انگیزه در خدمات عمومی هستند کسانی که از یک انگل خطرناک. یک بدنه سیاسی که جای کسی مثل این در بالا است که به خوبی پیشرفته در پوسیدگی.

ناب ترین تجسم سیاسی نیهیلیسم است نه تهمت خود را اما او پسر در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر. در کوتاه عمر کوشنر شده است متقلبانه ترویج به عنوان یک meritocrat و پوپولیستی. او به دنیا آمده بود moneyed املاک و مستغلات خانواده ماه رونالد ریگان وارد کاخ سفید در سال 1981—یک princeling دوم طلاکاری شده سن. با وجود Jared را متوسط سابقه تحصیلی او پذیرفته شد به دانشگاه هاروارد پس از پدرش چارلز متعهد 2.5 میلیون دلار کمک مالی به دانشگاه. پدر به کمک پسر با 10 میلیون دلار وام برای شروع در کسب و کار خانوادگی و سپس Jared خود را ادامه داد نخبگان آموزش و پرورش در قانون و مدارس کسب و کار از دانشگاه نیویورک که در آن خود کرده و با کمک 3 میلیون دلار. جارد بازپرداخت پدرش حمایت شدید وفاداری هنگامی که چارلز محکوم به دو سال زندان فدرال در سال 2005 در تلاش برای حل و فصل یک خانواده حقوقی نزاع توسط تله انداختن شوهر خواهر خود با یک زن روسپی و فيلبرداري برخورد.

جارد کوشنر شکست خورده به عنوان یک آسمان خراش مالک و ناشر روزنامه اما او همیشه در بر داشت کسی که برای نجات او و اعتماد به نفس خود تنها بزرگ شد. در آمریکا الیگارشی, Andrea برنشتاین توضیح می دهد چگونه او به تصویب رسید چشم انداز یک ریسک کارآفرین یک “disruptor” اقتصاد جدید. تحت تاثیر مربی خود روپرت مرداک او در بر داشت راه برای فیوز مالی و سیاسی و روزنامه نگاری حرفه. او تضاد منافع در مدل کسب و کار خود.

هنگامی که پدر او در قانون شد رئیس جمهور کوشنر به سرعت به دست آورد قدرت در یک دولت که مطرح amateurism خویش و قوم پرستی و فساد حاکم بر اصول است. تا زمانی که او مشغول خودش را با صلح شرق میانه را feckless دخالت مهم نیست برای اکثر آمریکایی ها. اما از آنجا که او یک مشاور با نفوذ به مغلوب ساختن پیشی جستن در این بیماری همه گیر کوروناویروس نتیجه این شده است جرم مرگ است.

در هفته اول خود را در کار در اواسط ماه مارس کوشنر همكاري بدترین دفتر بیضی سخنرانی در حافظه قطع کار حیاتی دیگر مقامات ممکن است به خطر بیافتد امنیت پروتکل های flirted با تضاد منافع و نقض قانون فدرال و ساخته شده fatuous وعده داده است که به سرعت تبدیل به گرد و غبار. “دولت فدرال طراحی شده است که برای حل همه مشکلات ما” گفت و توضیح داد که چگونه او را شیر خود شرکت اتصالات به ایجاد درایو-از طریق تست سایت. آنها هرگز محقق نشد. او متقاعد شده بود با شرکت رهبران که تهمت نیست باید با استفاده از انتخابات ریاست جمهوری قدرت را وادار صنایع تولید هواکش—سپس کوشنر خود تلاش به مذاکرات با جنرال موتورز از طریق کاهش یافت. بدون از دست دادن ایمان خود را در او مقصر کمبود تجهیزات لازم و دنده بی کفایت دولت فرمانداران.

برای تماشای این رنگ پریده, باریک-مناسب ورزش ملایم به وسط مرگبار بحران توزیع کسب و کار-مدرسه اصطلاحات به ابر عظیم شکست پدرش در دولت است برای دیدن سقوط یک کل رویکرد حاکم. معلوم می شود که کارشناسان علمی و سایر کارمندان دولت هستند و نه خائن اعضای یک “دولت عمیق”—آنها ضروری کارگران و حاشیه آنها در حمایت از نظریه پردازان و sycophants تهدیدی برای سلامت کشور است. معلوم می شود که “زیرک” شرکت نمی تواند آماده شدن برای یک فاجعه و یا نجات بخش توزیع کالا—تنها صالح دولت فدرال می توانید انجام دهید که. معلوم است که همه چیز را با هزینه ای و سال از حمله به دولت فشردن آن خشک و تخلیه آن روحیه inflicts هزینه های سنگین که به پرداخت در زندگی است. تمام برنامه های defunded, ذخایر تهی شده و قصد دارد اوراق بدان معنی است که ما تا به حال تبدیل شدن به یک دوم رای ملت است. پس از آن آمد به ویروس و این عجیب شکست.

مبارزه برای غلبه بر این بیماری همه گیر نیز باید مبارزه برای بازیابی سلامت کشور ما و در ساخت آن از نو و یا سختی و غم و اندوه ما در حال حاضر پایدار هرگز بازخرید. تحت رهبری فعلی هیچ چیز تغییر خواهد کرد. اگر 9/11 و 2008 عینک اعتماد در سیاسی استقرار 2020 باید کشتن این ایده که ضد سیاست نجات ما است. اما پایان دادن به این رژیم بنابراین لازم و سزاوار است تنها آغاز راه است.

ما با یک انتخاب مواجه است که این بحران باعث می شود inescapably روشن است. ما می توانید اقامت ماندم, به خود در انزوا و ترس و دوری می گزیدند یک دیگر اجازه ما پیوند مشترک دور می پوشند به هیچ چیز. و یا ما می توانید با استفاده از این توقف ما در زندگی عادی به توجه به کارگران بیمارستان نگه داشتن تلفن های همراه تا بیماران خود را می توانید خداحافظی به عزیزان ؛ planeload پزشکی کارگران پرواز از آتلانتا به کمک در نیویورک; هوافضا کارگران در ماساچوست خواستار آن است که کارخانه خود را تبدیل به یک تولید; این floridians تماس با ایستادن در صف های طولانی به دلیل آنها نمی توانند از طریق تلفن به اسکلتی بیکاری ، ساکنان میلواکی braving بی پایان منتظر تگرگ و سرایت به رای دادن در انتخابات مجبور بر روی آنها توسط حزبی قضات. ما می توانند یاد بگیرند که از این محنت روز که حماقت و بی عدالتی هستند و کشنده که در یک دموکراسی که یک شهروند ضروری است کار که جایگزین همبستگی مرگ است. پس از ما آمده ایم از پنهان و گرفته ما, ماسک, ما نباید فراموش کنیم آنچه در آن بود به تنهایی.


این مقاله به نظر می رسد در ماه ژوئن 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر “شرایط اساسی.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>