آمریکا بدترین سال

وارن K. Leffler / کتابخانه کنگره

پس از سانحه ترین سال در تاریخ آمریکای مدرن 1968 بود. اما آنچه که در حال حاضر دوم بیشتر از سانحه در سال 2020 هنوز هفت ماه به اجرا. این مقایسه را فراهم می کند کمی آسایش و چند دلیل برای نگرانی است.

چگونه می تواند هر سال بدتر از یک جریان که در آن بیشتر آمریکایی ها از کار از رکود و بیشتر مردم در حال دلیلی در حال مرگ از در چندین امریکا جنگ در ترکیب ؟

چگونه می تواند در نظم داخلی به نظر می رسد بیشتر ساییده شده و عدم از آن در هفته گذشته—زمانی که فیلم برداری ضبط سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس با آرامش به قتل یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید به عنوان افسران دیگر فقط به عنوان با آرامش نگاه رهبری به طور طبیعی به تظاهرات? تظاهرات در برخی از شهرهای پوسیده به غارت یا تخریب. پس از آن در بسیاری از شهرستانها پلیس و سربازان kitted را به عنوان اگر برای بغداد در حدود سال 2003 افزایش خشونت و عجله فروپاشی قوی بازو تاکتیک های مطمئن برای تولید جدید تظاهرات.

بسیاری از اشیاء از پلیس دستگیری شده اند و شهروندان است. اما در یک سرعت در حال گسترش لیست از شهرستانها—اولین مینیاپولیس سپس Louisville, سیاتل, دیترویت و در جای دیگر—خبرنگاران ظاهر شد به طور خاص توسط پلیس به عنوان اهداف به جای گرفتار حادثه است. در مینیاپولیس سی ان ان عمر Jimenez دستگیر شد در حالی که در وسط پخش زنده مخاطبان ملی. همچنین در مینیاپولیس با توجه به مولی Hennessey-تلنگر از لس آنجلس تایمز گشت ایالتی مینه سوتا اعضای نزدیک یک گروه از یک دوجین خبرنگاران همه تحمل اعتبار و فریاد خود را شناسایی و به عنوان مطبوعات و “شلیک گاز اشک آور … در محدوده نقطه خالی.” در لوئیزویل Kaitlin زنگ یک خبرنگار با موج 3 CBS-اخبار وابسته فریاد زد در دوربین “من شات!” به عنوان تصویربردار جیمز دابسون فیلم برداری یک افسر در نظر گرفتن دقیق هدف و شلیک فلفل-تفنگ توپ به طور مستقیم در آنها. در دیترویت خبرنگار JC Reindl از مطبوعات آزاد بود و اسپری فلفل در صورت حتی به عنوان او برگزار شد تا خود را به مطبوعات نشان. نمونه نگه دارید تا ستون.

با توجه به یک مطالعه دقیق توسط کمیته حمایت از روزنامه نگاران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده با اشاره به مطبوعات به عنوان “دشمن مردم” حدود سه سال پیش. این یک ننگین دوره, با خطرناک و dehumanizing تاریخ استفاده می شود در طول فرانسه و روسیه, انقلاب, در میان دیگر بار به جای مردم فراتر از رنگ پریده است. این vilest و خطرناک ترین از همه استفاده می شود که توسط مردم در قدرت, در حالی که حملات در جریان است. کسانی که دقیقا شرایطی است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن از آن استفاده دوباره از بعد از ظهر دیروز در عین حال یکی دیگر از صدای جیر جیر.

همه از این است که بد و بدتر. چگونه آن را در مقایسه با دور گذشته از سال 1968? به طور طبیعی هیچ هدف مقايسه درد و رنج و یا سردرگمی است. ترس از دست دادن دررفتگی ناامیدی واقعی هستند به اندازه کافی برای افرادی که برخورد آنها بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است به شخص دیگری در برخی از زمان های دیگر.

اما در اینجا چیزی است که هر کسی در اطراف در آن زمان را به یاد داشته باشید در مورد 1968: ترور. خارجی جنگ. داخلی قتل عام و خونریزی. این هرج و مرج سیاسی و تقسیم. راه که بخش هایی از ایالات متحده به نظر می رسید در هفته گذشته در واکنش به بی عدالتی است راه زیادی در ایالات متحده به نظر می رسید روز پس از روز. من فکر می کنم من می توانم به یاد داشته باشید هر هفته که پر حادثه سال است.

ترور: من از ترس حتی به ذکر است این, اما, امریکا, خوش شانس است که با مشخصات بالا, سیاسی, قتل شده اند نقاط عطف در اخیر آن تاریخ سیاسی به عنوان آنها را از طریق بیش از حد از قرن گذشته.

در آوریل سال 1968 یکی از بزرگترین رهبران امریکا بزرگترین اخلاقی مبارزه مارتین لوتر کینگ جونیور به ضرب گلوله کشته شد مرده در ممفیس—در سن 39. او بیشتر بحث برانگیز رقم در آن زمان نسبت مناسب است به یاد داشته باشید: بحث برانگیز در میان بسیاری از مردم سفید به عنوان یک “uppity” مرد سیاه و سفید. (من به یاد داشته باشید از بسیار محافظه کار بزرگان در من محافظه کار زادگاه طعنه آمیز مراجع به “دکتر مارتین لوتر نوبل” پس از برنده جایزه صلح نوبل در سال 1964.) بحث حتی در میان دموکرات ها در سال قبل از مرگ او به عنوان گسترش یافته چه بوده نژادی-جنبش عدالت را به یک بزرگتر و علیه جنگ در ویتنام و برای عدالت اقتصادی در خانه. قتل او شد یک رویداد مرکزی در تاریخ آمریکا — اما تنها یکی از بسیاری از صدمات که پر سر و صدا سال است.

دو ماه بعد رابرت اف کندی شد در لس آنجلس, پس از پیروزی مقدماتی حزب دموکرات در کالیفرنیا و تبدیل شدن به رهبر در مسابقه برای نامزدی و شاید ریاست جمهوری است. هیچ کس می دانید که چگونه “چه می شود اگر” سناریو را بازی کردن. اما شاید اگر او تا به حال نه ضرب گلوله کشته شده اند وجود دارد هیچ نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری و دیگری به پنج به علاوه سال جنگ در ویتنام و چهار نیکسون انتصاب به دیوان عالی کشور و … ما نمی خواهد می دانم. این بود که کمتر از پنج سال پس از تاریخ آمریکا تبدیل شد توسط لی هاروی اسوالد به عنوان آن را به حال شده است در یک قرن قبل توسط John Wilkes Booth. انگیزه های سیاسی در آمریکا چنان متعدد بودند در آن روز—Malcolm X کشته شد در سال 1965 آمریکا نازی رهبر حزب جورج لینکلن راکول در سال 1967 و بعد جورج والاس گلوله قرار گرفت و فلج در سال 1972—که هر زمان که شما شنیده می شود “اخبار” در مورد یک سیاستمدار در یک خبر شما احساس یک تقسیم دوم ترس از آنچه که از اخبار ممکن است.

خارجی جنگ: مبارزه با آمریکا در ویتنام بوده است در راه برای چندین سال در آن نقطه است. اما در سال 1968 است که آن را به یک فاجعه به اوج. پیش نویس تماس یافت. بنابراین تلفات. من 18 ساله بود و در سال دوم دانشگاه به عنوان سال آغاز شد. من عمومی-دبیرستان همکلاسی بودند سنین 18 از طریق 20. بسیاری از آنها پیش نویس شده است و یا تا به حال داوطلب خدمت سربازی. چند تن از آنها کشته شده است با شروع سال و بیشتر خواهد بود تا پایان آن. به طور متوسط از طریق 1968 تقریبا 50 نظامیان آمریکایی درگذشت در جنگ ویتنام در هر روز—به علاوه بسیاری از ویتنامی.

در اوایل فوریه ویتنام شمالی و Vietcong نيروهاي خود را از انتقادات توهین آمیز است. مورخان نظامی ممکن است در نهایت باید قضاوت این یک وابسته به ‘پیروس’ پیروزی برای ضد نیروهای امریکایی از شدت نظامی چشم انداز (به عنوان برخی استدلال کرده اند) اما در آن زمان آن را به حال تاثیر زیادی در تأکید بر بیفایده بودن آمریکا تلاش است. در اواخر ماه فوریه Walter Cronkite از CBS اخبار معتبر رقم برای آنها وجود دارد هیچ همتای در حال حاضر (تصور کنید شاید ترکیبی از اپرا, Anthony Fauci, تام هنکس و میشل اوباما) تحویل یک بدبینی خبر این استدلال که نظامی علت در ویتنام از دست داده بود. با اینحال ایالات متحده سربازان جنگیدند و مردند وجود دارد برای یکی دیگر از هفت سال است. در ماه مارس سال 1968 آمریکایی نیروهای متعهد چه شد بدنام ترین جرم کشتار غیرنظامیان که جنگ و کشتار در من لای. جنگ و کشتار و در رفت.

پس از گذشت زمان زیادی است که آن را تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر برای انتقال چگونه از آن متفاوت بود و سپس به یک نظامی پیش نویس است. فرض کنید شما نمی مانند رئیس جمهور از لحظه ای یا جنگ امریکا ‘ از لحظه ای. یا فرض کنید که شما در برابر این ایده از درگیری های مسلحانه به طور کلی. تا زمانی که تغییر به “داوطلب ارتش” در اوایل دهه 1970 که تا به حال آن را متناقض مجموعه ای از عواقب (که من استدلال کرده اند قبلا) شما هنوز هم روبرو شده اند که امکان پیش نویس و نیاز به مبارزه و به طور بالقوه نیاز به کشتن و یا کشته شود در آن جنگ.

آن را متفاوت از حال حاضر بدتر است.

داخلی carnage: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در unspeakable مراسم تحلیف در مورد “آمریکا قتل عام است.” بنابراین او پیامبرانه شروع وقت خود را در دفتر profaning تنظیم که از همه پیشینیان خود را تا به حال به استناد آمریکایی بالقوه و امید آمریکا. تحت نظارت او ما را دیده اند نوع جدیدی از قتل عام شده است.

در سال 1968 بسیاری از شهرهای آمریکا شد به معنای واقعی کلمه در شعله های آتش و در مقیاس بسیار گسترده تر از آنچه که ما را دیده اند در این هفته. در اوایل فوریه سال, سه, سیاه, آمریکایی, کشته شدند و دو دوجین زخمی شدند که توسط بزرگراه patrolmen و پلیس در “Orangeburg کشتار” در کارولینای جنوبی پس از لغو تبعیض نژادی مشخص کردند. پس از قتل مارتین لوتر کینگ تظاهرات و سپس خشونت آمیز قیام شکست ساحل به ساحل در بیش از 100 شهرستانها ایالات متحده است. (در این روز شاه کشته شد پدر من اتفاق افتاده بود که از دیدن من در یک سفر کسب و کار به بوستون از کالیفرنیا در طول تعطیلات نوروزی در کالج. رفتیم به یک رستوران برای شام نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است. زمانی که ما بیرون آمد و این شهر تا به حال فوران.) برخی از در حال حاضر-ترین-شیک محله از واشنگتن بودند اشغال شده توسط نیروهای مسلح گارد ملی. من صرف ژوئن تا سپتامبر 1968 در آلاباما و می سی سی پی, کار برای حقوق مدنی روزنامه به نام جنوبی پیک. در شب من گوش دادن به رادیو یا تماشای تلویزیون در مورد اختلال در بقیه کشور—از جمله “پلیس ضد شورش” در شیکاگو در کنوانسیون دموکراتیک که تابستان. آن رفت.

این هرج و مرج سیاسی: در اوایل ماه مارس سال 1968 یوجین مک کارتی—سپس یک سناتور دموکرات از ایالت مینه سوتا و حریف از جنگ ویتنام دریافت کرد تعجب آور 42 درصد آرا را در نیوهمشایر, اولیه, در مقابل تنها 49 درصد برای وقت رئیس جمهور لیندون جانسون.این همان LBJ که تا به حال برنده بزرگترین سهم از آرای مردمی در برابر Barry Goldwater چهار سال قبل بود و به نظر می رسید به مانند خورشید شاه که تسلط مخالفان جنگ مانند بابی کندی بود و نه خواب به چالش کشیدن او را برای انتخاب مجدد. پس از آن تظاهرات جانسون پذیری کندی وارد مسابقه در اواسط ماه مارس و در پایان ماه شگفت آور و هر کس جانسون اعلام کرد که او نمی خواهد اجرا برای انتخاب مجدد. که 52 سال پیش: من بودم و یک شهروند ارشد در حال حاضر, اما برای من هیچ چیز تا به حال همسان dumbfounding تعجب از شنیدن جانسون آمده به پایان سخنان خود در مورد مشکلات در ویتنام و مطلق این دو جملات ساده:

من باور نمی کنم که من باید اختصاص یک ساعت یا یک روز از وقت من به هر شخصی و حزبی باعث می شود و یا به هر گونه عوارض دیگر از عالی وظایف این دفتر—ریاست جمهوری خود کشور است.

بر این اساس من نباید به دنبال, و من نمی خواهد قبول نامزدی از حزب من برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور شما.

سعی کنید به تقریبی تعجب: تصور کنید عطفی در استاندارد تهمت بیهوده گویی-سخنرانی این روز و شنیدن چیزی مشابه آن در پایان. تصور کنید همچنین یک رهبر مانند جانسون بود که تمام عمر خود را صرف فکر کردن در مورد اعمال قدرت و تصمیم گرفت که در این کشور بهره آن را.

سپس در طریق مبارزه و ترور—هر دو پادشاه و کندی آمد و پس از LBJ را اعلام و نامزدی هوبرت هامفری و بازگشت و ظهور ریچارد نیکسون و صد دیگر پیچش و فجایع در طول راه. از طریق این سقوط بیشتر-سرزده-تا کنون موردی از دخالت خارجی در آمریکا رخ داده است اگر چه آن را پوشش داده شد تا در زمان. (خلاصه: ریچارد نیکسون کمپین در حال برگشت از کانال ارتباط با دولت ویتنام جنوبی و خواست آن را به رفتن آهسته در مذاکرات برای پایان دادن به جنگ, به امید شرایط بهتر اگر آن را کمک نیکسون برنده است.)

در روز انتخابات نیکسون انجام 32 متحده و 301 آرا آغاز کشش طولانی از حزب جمهوری خواه و سلطه کاخ سفید (و در نتیجه دیوان عالی کشور). ایران برنده پنج شش ریاست جمهوری نژادها در آن دوره—دو توسط نیکسون دو توسط رونالد ریگان و یکی از اولین جورج بوش از دست دادن تنها به جیمی کارتر در سال 1976. که در سال 1968 نژاد هامفری انجام شده فقط 13 متحده با 191 آرا. این segregationist سابق دموکرات جورج والاس که به گفته فرماندار آلاباما در زمان 46 آرا از پنج کشور در جنوب عمیق: Arkansas, لوئیزیانا, سی سی پی و آلاباما و گرجستان است.

من در کارکنان دانشکده روزنامه در انتخابات است که سقوط و من به یاد داشته باشید سرمقاله-هیئت مدیره بحث در مورد آنها به تایید. هامفری به عنوان یک دفاع در برابر نیکسون? نیکسون به مجازات هامفری برای حمایت خود را از جنگ ویتنام? حتی والاس به “تشدید تناقضات” و روشن شدن نیاز برای عمیق تر تغییر دهید ؟ من بیش از حد جوان به رای دادن در این انتخابات—بیست و ششم متمم که کاهش سن رای دادن را به 18 بود و هنوز هم چندین سال در آینده—و من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه است که بحث معلوم شد. من به یاد داشته باشید که برای دیدن نیکسون را عصبانی سخنرانی در مرکز شهر بوستون طولانی نیست قبل از انتخابات و تفکر: او احتمالا برنده شوید. و او انجام داد.

آن را بد و تلخ زمان. اقتصاد بود و در شکوفایی آن در مقایسه با حال سقوط است. اما بسیار دیگری که قرار بود اشتباه است که زمانی که یک بیماری همه گیر رخ داده است—مرگبار آنفلوانزای H3N2 موج شناخته شده در محاوره به عنوان هنگ کنگ آنفولانزا آن را به سختی فرمان محبوب و یا سیاسی مورد توجه است. این کشور به نظر می رسید در آتش و ریچارد نیکسون گرفته بود تنها به فرمان.


در برخی از راه مقایسه بین 1968 و 2020 ممکن است آمریکایی ها امروز احساس بهتر و یا حداقل دلداری بر این اساس است که چیزهای وحشتناک بوده است قبل از.

اما در اینجا دو مفهوم که قطع راه های دیگر.

اول همه رقیب برای قدرت در سیاست آمریکا در آن روزها بود صالح. همه آنها را تجربه کرده بودند حاکم است. و بسیاری از آنها—حتی مسلما جورج والاس در حال اجرا به عنوان یک نیا-مغلوب ساختن پیشی جستن تحت پرچم آمریکا حزب مستقل به رسمیت شناخته شده است که یک رهبر وظیفه قرار بود شامل به نمایندگی از آمریکا به عنوان یک کل.

هر یک از آنها تا به حال به عنوان تمام زورمندان را او ظواهر و افراط و نقاط کور به علاوه امتیاز از فساد است. والاس در آشکار و pugnacious راه و نیکسون با smarm, صید آمریکا تعصبات و خشم. اما همه آنها به رسمیت شناخته شده آنچه آنها انتظار می رود می گویند. برای جانسون این واضح بود که خود را با “ما باید غلبه بر!” سخنرانی. برای هامفری که دستیابی به موفقیت در سیاست شد و به عنوان یک جوان firebrand pro-مدنی-حقوق شهردار بله مینیاپولیس در 1940s درد بودن lumbered با دفاع از جنگ ویتنام بود و قابل مشاهده در هر روز است.

نیکسون دستیابی به موفقیت بوده است به عنوان یک توافق کثیف-کلاهبرداری آمار و او باقی مانده یک استاد مخرب تفرقه سگ سوت. اما—و این است که در مقایسه با امروز—او تا به حال یک محدوده وسیع تری در خود ثبت نام کنید. اگر شما به عنوان خوانده شده خود را در سال 1968 سخنرانی در کنوانسیون حزب جمهوری خواه و کنتراست آن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر” هیولایی از سال 2016 کنوانسیون در کلیولند شما تفاوت را ببینید. مغلوب ساختن پیشی جستن تنها می داند که چگونه به صحبت در مورد خود و منتقدان خود را. نیکسون می دانست که چگونه به حداقل وانمود کردن یک ما را به هم پیام به عنوان یک زنگار در بالای بی امان ما در مقابل آنها برنامه نویسی. به عنوان مثال: بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس آن را برگ برنده خود را که در توییتی در مورد “اراذل و اوباش” و “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” نیکسون نمی گویند همه چیز تا نفت خام خود را. (جدی است که کنوانسیون گفتار است و ارزش خواندن را از نزدیک 52 سال بعد. من نمی خواهد به آن را در حال حاضر اما این بود که کسی که می دانست آنچه که او می گفت و انجام می دهند.)

با او به توافق برسند یا نه—و بیشتر من نیست—ریچارد نیکسون بود که رقم قابل توجهی به عنوان آنها خود را کاملا به روش های مختلف دیگر اعضای که بازیگران از جانسون و هامفری به کندی مک کارتی و حتی والاس. آمریکا انتخاب در آشفتگی از سال 1968 بود که صالح در میان شارحان مختلف چشم انداز. هیچ شانسی بود که کاخ سفید را تا پایان در دست یک دلقک.

دوم واقعیت ارزش تأمل در یک شباهت بین 1968 و در حال حاضر. نیکسون می دانستند که شبح اختلال—به خصوص رفتار آشوبگرانه توسط آمریکایی های سیاه و سفید چهره به چهره با پلیس—یکی از قوی ترین سلاح است. او گفت: به عنوان های زیادی را در خود کنوانسیون گفتار:

به عنوان ما در امریکا, ما دیدن شهرستانها در احاطه دود و شعله.

ما با شنیدن صدای در شب …

ما می بینیم آمریکایی ها متنفر یکدیگر; مبارزه با هر یک از دیگر; کشتن هر یک از دیگر در خانه.

و همانطور که ما از دیدن و شنیدن این چیزها میلیون ها نفر از آمریکایی ها گریه در غم و اندوه.

آیا ما این همه راه برای این کار ؟

آیا امریکایی پسران مرگ در نرماندی و کره جنوبی و در دره فورج برای این کار ؟

هنگامی که مردم احساس ترس آنها می خواهند کسی که ادعا می شود ، قانون و نظم نامزدهای افزایش زمانی که اعتماد به نفس در به طور منظم به منظور اببس. ریچارد نیکسون بود خیلی بیشتر برای رفتن او در سال 1968 از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند در سال 2020—بیشتر از همه است که نیکسون به عنوان یک خارجی می تواند مبارزات انتخاباتی در همه چیز را که اشتباه بود با این کشور در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وقت باید دفاع از خود را مدیریت و ضبط که شامل رکورد بیکاری است. اما تظاهرات و ترس از اختلال—به خصوص ترس از عصبانی سیاه مردم در اختلال—جلب مردم به نیکسون به عنوان قانون و نظم نامزد در سال 1968 و او به وضوح می دانستم که.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند قرار داده که نقطه به عنوان دقت به عنوان نیکسون اما او نیز باید معنا که واکنش در برابر اختلال از مردم او را به عنوان طبقه بندی شده و دشمن اصلی او است—در واقع او تنها—انتخابات امید. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده که در مراسم تحلیف که “آمریکا قتل عام متوقف می شود حق در اینجا در حال حاضر است.” در حال حاضر crassly او به نظر می رسد تلاش برای آن را بدتر می کند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>