در میان coronavirus شیوع نگرانی در مورد یک چوب هاکی کمبود

جک Eichel جامعی چوب خود را بیش از این میره در نا امیدی پس از خالی-net هدف مهر و موم شده یک Buffalo Sabres از دست دادن انشعاب آن در سراسر یخ. او و دیگر بازیکنان NHL ممکن است بخواهید به فکر می کنم دو بار در مورد به خطر انداختن چوب خود را در یک وضعیت که در حال حاضر.

Coronavirus شیوع آغاز شد که در چین موثر بر تولید چوب هاکی استفاده شده توسط بازیکنان برتر جهان با افزایش نگرانی ها در مورد پتانسیل کمبود. دو تولید کنندگان عمده بائر و CCM دارای کارخانه در چین که بسته اند.

بازیکنان شروع به آماده سازی در مورد چوب لوازم خشک است.

“خواهیم دید چه مدت آن طول می کشد” Eichel گفت. “امیدوارم بیش از حد طولانی نیست. بدیهی است که من را از طریق میله های بسیار به سرعت.”

Eichel تخمین می زند او می رود از طریق 100 میله های نجومی و او تنها نیست. ستاره دالاس مرکز تایلر سیگوین تغییرات میله های هر بازی و نگران بود به اندازه کافی در مورد در حال اجرا است که او در متوقف مادر خود را از خانه خارج تورنتو قبل از بازی مقابل افرا برگها را انتخاب کنید تا دو فقط در مورد.

“این همه که سمت چپ بود در گاراژ” سیگوین گفت. “من فقط مدیریت است.”

بائر و CCM مقامات می گویند که آنها در حال نظارت بر وضعیت تا مشتریان مانند Eichel, سیگوین و تورنتو Auston ماتیوز ندارد و به حفاری تا پیر چوب در گاراژ. جنگجو دیگر تامین کننده اصلی سفارشی چوب برای بازیکنان هاکی نشده است تحت تاثیر قرار به دلیل تولید آن است که در تیخوانا, مکزیک.

آبجو لیگ می تواند بدون نگرانی. بائر و CCM هر یک به طور مستقل گفته شده است وجود دارد هیچ تاثیری بر تولید چوب برای بازیکنان.

CCM در بیانیه ای گفت: دولت مصوبات می تواند سرعت بازگشایی کارخانه و انتظار دارد که به یک تصویر بهتر از ظرفیت و تحویل در هفته های آینده. بائر مدیر عامل اد Kinnaly گفت: این وضعیت همچنان سیال و امیدوار است این شرکت می تواند دوباره شروع عملیات در چین به زودی.

“ما باید پشتیبان سهام در آمریکا و کانادا برای پاسخگویی به این نیاز دارد و ما در حال همکاری نزدیک با تجهیزات مدیران به درک خود را در سطوح موجودی و حصول اطمینان از بازیکنان را از آنچه آنها نیاز دارند در طول این وضعیت” Kinnaly گفت.

NHL تجهیزات مدیران بازیکنان و نمایندگان آنها در حال تلاش برای حرکت از وضعیت به بهترین شکل ممکن. Detroit Red Wings مدیر تجهیزات پل بویر گفت: او به اندازه کافی موجودی برای چند هفته آینده اما مطمئن نیست چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد پس از آن با توجه به دو هفته زمان تاخیر برای چوب تحویل داده می شود.

“من فروش خوب بچه ها ما آمد تا با یک طرح برای سهام تا پیش از سال نو چینی, اما پس از آن ویروس آمار و شده است وجود دارد حتی دیگر شکاف بدون تولید چوب” بویر گفت. “من نگران? بله اما من نه وحشت.”

فقط چگونه بسیاری از میله های مورد استفاده در هر فصل در NHL شناخته شده نیست اما بسیاری از آن است. بویر ارقام قرمز بال بازیکنان از طریق 70 به 120 هر سال که ترجمه به حدود 1600 برای یک تیم کامل و بیش از 50 ، 000 در سراسر 31-تیم لیگ است.

در میان بازیکنان سطح نگرانی متفاوت است به طور گسترده ای. برخی مانند Maple Leafs کاپیتان جان توارث نمی رفتن را از طریق میله های با بیشترین سرعت و هم تیمی Jason Spezza فکر می کند آن را خوب خواهد بود تا زمانی که تولید خشکسالی نیست و طی سه یا چهار ماه.

در سراسر قفسه اتاق وجود دارد برخی از احساسات مختلف.

“من برای رفتن سهام از آنچه من کردم به عقب وجود دارد” تورنتو defenceman تایسون باری گفت. “من امیدوارم که من در حال اجرا پایین است.”

باری با استفاده از CCM و نبود در عشق با ایده تغییر تولید کنندگان.

“منظورم این است که اگر من تا به حال من حدس می زنم,” او گفت:. “اما اگر شما بخواهید هر کسی آن خواهد بود دشوار است به تغییر. شما استفاده می شود به استفاده از آن در هر روز — شما انعطاف پذیری خود را منحنی همه چیز. این امر می تواند یک تنظیم برای تبدیل به چیز دیگری.”

آمریکا هاکی تیم های لیگ نشده اند تحت تاثیر کمبود لیگ دفتر باقی می ماند در تماس با CCM. زنان ملی هاکی لیگ نیز دیده نمی شود تاثیر زیرا چوب از جنگجو که باعث می شود آنها را شش روز در هفته در مکزیک است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما آماده هستند و متعهد به کمک به NHL و بازیکنان خود را دیدار با چوب هاکی تقاضا اگر نیاز ناشی میشود” جنگجو در بیانیه ای گفت. “افکار ما باقی می ماند با کسانی که سلامت است که تحت تاثیر این بحران بهداشتی.”

NHL بازیکنان درک آنها به مراتب از بسیاری نهفته coronavirus شیوع سرزنش بیش از 1,300 مرگ و میر در میان دهها هزار نفر از موارد پس از ماه دسامبر است. بسیاری از آنها آگاه از سال نو چینی و دستور اضافی چوب دانستن کمتر ساخته می شوند که در آن زمان.

“هر مرد انتخاب یک چوب شما باید آن را در حالی که شما می خواهم که از چوب و چوب خود را و آنچه را که شما با استفاده از” دیترویت دیلن لارکین گفت. “دیگر از اسکیت, آن را یکی از مهم ترین بخش از هاکی و چگونه شما احساس می کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>