در میان Coronavirus بحران رژیم برای Reëntry

تصاویر توسط MGMT. طراحی

در مکان های دنیا مستندات در حال بلند کردن اجسام به درجات مختلف—اغلب قبل از موعد مقرر. کارشناسان را شناسایی کرده اند چند شاخص است که باید شروع به باز شدن غیر ضروری کسب و کار با خیال راحت: میزان موارد جدید باید کم و سقوط برای حداقل دو هفته; بیمارستان ها باید قادر به درمان تمام coronavirus بیماران نیاز دارند و باید وجود داشته باشد یک ظرفیت برای تست هر کس با علائم. اما پس از آن چه ؟ چه قوانین را برای reëntry? وجود دارد هر جایی که راهی برای باز کردن و کار کارکنان با خیال راحت با یکدیگر و با مشتریان خود را ؟

بله: در مراقبت های بهداشتی. منطقه بوستون بوده است COVID-19 کانون. در عین حال کارکنان از سیستم بیمارستان در اینجا جرم کلی Brigham شده است در محل کار در طول بیماری همه گیر. ما هفتاد و پنج هزار کارمند—بیشتر مردم نسبت هفتاد و پنج درصد از ایالات متحده بوده است. در ماه آوریل دو سوم از ما مشغول به کار بودند در سایت. در عین حال ما تا به حال چند محل کار انتقال. نه صفر: ما شده ایم در یک منحنی یادگیری برای مطمئن شود و ما هیچ راهی برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی ما کارگران از آلوده شدن در جامعه است. اما در مواجهه با خطرات زیادی آمریکایی بیمارستان ها آموخته اند که چگونه برای جلوگیری از تبدیل شدن سایت های گسترش. هنگامی که زمان مناسب است برای روشن کردن در مستند و مردم را به بازگشت به کار وجود دارد گسترده تر درس آموخته می شود از مکان هایی که هرگز قفل شده را در وهله اول.

این درس نقطه نسبت به یک رویکرد است که ما ممکن است فکر می کنم به عنوان یک درمان ترکیبی مانند یک کوکتل مواد مخدر. عناصر آن همه آشنا هستند: اقدامات بهداشتی و غربالگری فاصله و ماسک. هر نقص است. جست و خیز و درمان نخواهد کرد. اما زمانی که با هم گرفته و جدی در آنها تعطیل است. virus. ما نیاز به درک این عناصر به درستی—چه نقاط قوت و محدودیت ها هستند—اگر ما در حال رفتن به آنها را به کار در خارج از مراقبت های بهداشتی.

شروع با بهداشت. مردم آموخته اند که برای تمیز کردن دست های خود را ضروری است به توقف انتقال قطرات عفونی از سطوح به خود بینی و دهان و چشم است. اما فرکانس باعث می شود یک تفاوت بزرگ تر از بسیاری متوجه است. یک مطالعه انجام شده در یک نظامی بوت کمپ یافت می شود که از بالا به پایین برنامه از شستن دست پنج بار در روز کاهش بازدیدکننده داشته است پزشکی برای عفونت های تنفسی با چهل و پنج درصد است. تحقیقات در سال 2002 سارس coronavirus شیوع یافت که شستن دست بیش از ده بار در روز کاهش می یابد و مردم را ميزان عفونت حتی بیشتر. ضد عفونی سطوح کمک می کند تا بیش از حد و فرکانس احتمالا مسائل اگر چه من نمی یافت و تحقیقات خوبی در این. کلید آن را به نظر می رسد در حال شستن و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را هر زمان که شما را به داخل و خارج از گروه محیط زیست و هر از چند ساعت در حالی که شما در آن به علاوه ضد عفونی بالا-سطوح تماس در حداقل روزانه.

که کافی نیست اما به دلیل زیست محیطی انتقال ممکن است حساب کاربری برای عنوان کمی تا شش درصد از COVID-19 عفونت. SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 گسترش در درجه اول از طریق قطرات تنفسی منتشر شده توسط افراد آلوده هنگامی که آنها با سرفه و عطسه و صحبت کردن و یا به سادگی بازدم; قطرات سپس نفس در توسط دیگران است. (با صدای بلند صحبت کردن و حتی نشان داده شده است برای تولید میزان قابل مطلب قطرات ساکت تر از صحبت کردن است.) این است که چرا فاصله فیزیکی بسیار مهم است. همه ما در حال حاضر آموخته شش پا حکومت برای جلوگیری از انتقال و سرایت حاوی قطرات است. در بیمارستان سیستم ناظران به آرامی به یاد ما ایستاده تجویز فاصله بر روی پله برقی و آسانسور خط; ما اجازه می دهد بیش از چهار نفر در آسانسور استفاده می شود که برای حمل بیش از بیست (یک کابوس در تغییر). ما تبدیل به عنوان بسیاری از داخلی جلسات بازدیدکننده داشته است بیمار و تیم huddles که ممکن است به تصویری جلسات حتی اگر کسی که حق در سراسر سالن. هنگامی که ما نمی تواند اجتناب از چهره به چهره برخورد ما قرار داده ایم تا پلکسی گلاس موانع و فاصله صندلی های ما و کار در ایستگاه های دورتر از هم جدا.

شش پا حکومت نیست برخی از نوع عفونی-بیماری های قانون. هیچ علامت توقف در شش پا است که قطرات تنفسی اطاعت کنند. عمومی-بهداشت دستورالعمل در واقع در اصل مجموعه ای در معرض خطر در فاصله سه یا کمتر بر اساس مدلهای نظری قصد بازگشت به نوزده-سی سالگی شبیه سازی مطالعات و تجربه در شیوع بیماری های قبلی مانند 1981 شیوع بیماری های عفونی و مننژیت در تگزاس ابتدایی-مدرسه و کلاس درس. که شیوع شروع در یک خوشه پنج دختر نشسته با هم در یک طرف اتاق. یکی از آلوده چهار دیگر. محققان بعد از آن در زمان اندازه گیری: فاصله از یک دختر بچه را در صندلی خود را به دیگری بود که حدود دو و نیم فوت است. تماس نزدیک در موقع ناهار گسترش Meningococcus باکتری به دیگر کودکانی که منتقل می شود این بیماری در کلاس های درس خود را. در همه سی و یک فرزند بیمار شد و یا حمل و گسترش بود و عمدتا در دو کلاس درس که در آن صندلی به صندلی فاصله سه پا و یا کمتر است.

حتی پس از آن, آن را در حال حاضر آشکار است که بیماری های تنفسی اغلب سفر دورتر. گذشته دستورالعمل از C. D. C. همچنین با اشاره به یک سال 1948 نظامی مطالعه که در آن تقریبا پنجاه مردان جوان با تایید استرپتوکوک عفونت—گلودرد—خواسته شد به سرفه و عطسه (با کمک یک عطسه, پودر) و صحبت کنید. ظروف پتری و هوا نمونه قرار داده شد و در فواصل مختلف به جذب باکتری است. تمام فعالیت های پراکنده سرایت. عطسه بدترین.

یک مطالعه انجام شده در یک پایگاه نیروی دریایی در نوزده-چهل سالگی متوجه شد که میکروب ها بودند معمولا جمع آوری شده در یک پا و یک نیمی از عطسه موضوع اما در برخی از موارد آنها می تواند سفر بسیار دورتر.

در الگوی رایج ترین باکتری رشد تنها در ظروف پتری قرار داده شده در کف پا و نیم از sneezer. در ده درصد از موارد باکتری ها دستگیر شدند تنها با هوا نمونه. در بیست درصد بدون استرپتوکوک بدست آمده در هر نقطه. اما یک استخدام spewed مقادیر زیادی از باکتری ها به ظروف پتری و هوا نمونه تقریبا ده فوت دور. “این موضوع” در این گزارش اشاره کرد: “واقعا غیر منتظره ای خوب افشانه.” آنها می خواهم او را گرفتار در یک زمان خاص از عفونت. چند روز بعد او را تقریبا به عنوان عفونی کنه.

آن در حال حاضر تبدیل شدن به خوبی شناخته شده است که تحت شرایط مناسب دما و رطوبت و تهویه و گردش خون قوی سرفه یا عطسه می توانید حرکت یک cloudburst از قطرات تنفسی بیش از بیست. در عین حال از آن بود تا سارس بیماری همه گیر در سال 2002 پس از چند مورد مستند دور تر گسترش است که مقامات دو برابر در معرض خطر فاصله از سه تا شش فوت است. در یک مورد یک مرد با سارس در سه ساعته در پرواز از هنگ کنگ به پکن آلوده بیست و دو نفر از آنها فوت کرد. بیست و سه مسافر در همان ردیف یا سه ردیف در مقابل شاخص بیمار با مته سوراخ بالاترین خطر: هشت بیمار. پس از انجام پرواز برای بیمار بخش است. گسترش فاصله توصیه می شود ساخته شده حس. اما شش فوت بود به سادگی یک انتخاب هدایت عملی است. مردم هفت ردیف دور—حدود هجده پا—طراحی و توسعه سارس ،

ما دیده ایم حوادث مشابه در زمان بیماری همه گیر. برای مثال در حال حاضر بدنام Skagit دره Chorale عمل, در مارس 10th, در یک کلیسا در ایالت واشنگتن. آن را قبل از مستند وجود دارد اما می خواهم به اندازه کافی coronavirus اخبار برای رهبری این گروه را به حالت تعلیق معمول خود را در آغوش گرفتن و دست دادن و نشستن دورتر از حد معمول. با توجه به اعضای گروه کر که در حال حاضر هیچ کس به نظر می رسید بیمار در شروع تمرین. هیچ یک سرفه. آواز بود و به عنوان قدرتمند به عنوان همیشه. و که ممکن است مشکل. وجود دارد یک شاخص بیمار که دچار علائم سرد مانند سه روز آن بدتر پس از تمرین و منجر به تشخيص COVID-19. با توجه به تحقیقات توسط, Skagit, شهرستان, بهداشت عمومی بخش پنجاه و دو از شصت و دیگر اعضای گروه کر در حضور و غیاب پس از آن بیمار. سی و دو, گروه کر, اعضای آزمایش مثبت برای COVID-19. دو درگذشت.

COVID-19 نیست در واقع دیوانه عفونی. سرخک است دیوانه عفونی: برای مثال در سال 2008 شیوع در سن دیگو آغاز شد که در یک مدرسه که در آن سی درصد از دانش آموزان واکسینه نشده بودند هر آلوده به کودک گسترش این ویروس به طور میانگین هجده دیگران—به این معنی که این بیماری دارای یک “باروری نسبت” یا R0 از هجده. مقایسه فرد با COVID-19 آلوده خواهد شد به طور متوسط تنها دو تا سه نفر دیگر از همه مردم او برخورد در حالی که رفتن در مورد زندگی عادی. زمان قرار گرفتن در معرض مسائل: ما نمی دانیم که دقیقا چه مدت بیش از حد طولانی است اما کمتر از پانزده دقیقه صرف شده در این شرکت از یک فرد آلوده باعث گسترش بعید است. (برای مثال در میان چهار صد و چهل و پنج نفر بودند که ظرف شش پا از یک COVID-19 مورد برای ده دقیقه یا بیشتر تنها دو آزمایش مثبت هر دو از آنها را تایید کرده بود موارد در خانواده خود را.) اما یک R0 از دو یا سه است که بیش از اندازه کافی به علت یک بیماری همه گیر. با توجه به متوسط دوره کمون از پنج روز یک بدون کنترل صورت می شود, بیش از دو ماه به بیش از بیست هزار عفونت و صد مرگ و میر. شش-حکومت پا می رود راه طولانی برای خاموش کردن این خطر است. اما وجود دارد به وضوح شرایطی که در آن است که کافی نیست. در نقطه سمت راست در بیماری های زیر مناسب زیست محیطی و شرایط اجتماعی یک فرد می تواند تولید یک فاجعه است. در نود دقیقه از تمرین گروه کر در شلوغ کلیسا در راهپیمایی روز با یک زن در ارتفاع عفونت های R0 در ده.

از این رو شیوه های آغاز شده در آسیا و تصویب شده توسط من, سیستم بهداشت و درمان به موسسه روزانه غربالگری از همه کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان برای علائم COVID-19. هر زمان من می خواهم برای وارد شدن به یک ساختمان بیمارستان من باید برای رفتن به یک وب سایت است که من نشانه گذاری بر روی تلفن ورود به سیستم با شناسایی کارمند و تایید می کنند که من را توسعه داده اند نه تنها نشانه ای از بیماری—جدید تب و سرفه و گلو درد, تنگی نفس, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی یا حتی فقط گرفتگی بینی یا آبریزش بینی. (مدیران نیز می تواند اضافه شده رسمی چک دما با مادون قرمز touchless دماسنج اما اگر نود درصد از علامتی COVID-19 بیماران در نهایت دچار تب در اوایل تب است که در حال حاضر کمتر از نیمی از زمان. پس از آن علائم خفیف که مهم ترین صفحه نمایش است.) سبز عبور بر روی گوشی من نشان می دهد هیچ نشانه و کمک های مالی دسترسی من به بیمارستان. در غیر این صورت من نمی تواند کار کند. در این صورت وب سایت و هدایت من به تماس با ما بهداشت شغلی درمانگاه و ترتیب امکان تست.

تست هنگامی که مردم باید علائم مهم است; با یک نتیجه مثبت و یک مورد می تواند به سرعت شناسایی شده و اطلاعات تماس در محل کار و در خانه اطلاع داده می شود. و با یک نتیجه منفی مردم به سرعت می تواند بازگشت به کار و نگه داشتن بیمارستان رفتن. (با توجه به منفی کاذب نتایج آزمون, شما هنوز هم نیاز به صبر کنید تا زمانی که شما تب حل شده است و نشانه های شما بهبود یافته برای هفتاد و دو ساعت است.) تست برای افراد با علائم در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای در دسترس; این دیگر یک مشکل برای بیمارستان ما. بدون این آزمایش افراد با علائم باید به خود قرنطینه برای طولانی مدت—حداقل به مدت هفت روز از شروع علائم و تا زمانی که آنها بوده ام تب-رایگان و با بهبود علائم برای هفتاد و دو ساعت است.

این خود غربالگری بدیهی است که به دور از ادم. هر کسی می تواند دروغ است. با این وجود در هفته اول از اجرای بیش از پنج صد همکاران نشان داد از طریق وب سایت است که آنها تا به حال علائم. از طریق هفته اول ممکن است علائم اغلب خفیف باعث شد بیش از یازده هزار کارکنان به ماندن در خانه و دریافت تست. چهارده صد از آنها آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 و اجتناب از آلوده کردن بیماران و همکاران. روزانه قابل فهم هستند به همان اندازه مهم است برای کمتر قابل اندازه گیری دلایل: آنها ارسال پیام مناسب است. Embarrassingly مردم در مراقبت های بهداشتی اغلب دیده می شود در تماس بیمار به عنوان نشانه ای از ضعف است. غربالگری تغییر کرده است که. Toughing آن را در حال حاضر یک عمل شرم آور از بی وفایی.

حتی اکثر متفکرين check-ins اما می توانید انجام دهید فقط خیلی در این بیماری همه گیر به این دلیل که SARS-CoV-2 ویروس می تواند مردم را عفونی قبل از آنها علائم بیماری است. مطالعات در حال حاضر به طور مداوم نشان می دهد که عفونت قبل از شروع علائم انجام آن قله درست در روزی که آنها شروع و آن کاهش قابل ملاحظه ای توسط پنج روز یا بیشتر. این است که الگوی ما می بینیم در آنفلوانزا است. اما آن را در مقابل الگوی ما شاهد با کروناویروس که باعث چین سارس شیوع هجده سال پیش. که ویروس تا به حال کم خطر انتقال تا پس از پنج روز از شروع علائم است که ساخته شده آن را آسان تر برای شناسایی و جداسازی موارد قبل از دیگران به کامپیوتر شما. هیچ مقیاس مستند لازم بود. به نظر می رسد که وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که آلوده به ویروس است که باعث COVID-19 که هرگز تبدیل به علامت به خصوص کودکان است. تا کنون مطالعات شبکه های انتقال را نشان داد و نه چنین سکوت حامل به یک منبع اصلی گسترش است. با این حال بیمارانی که در عین حال نشان می دهد علائم و یا فقط شروع به در حال تبدیل شدن به مهم ناقل بیماری است.

همین دلیل است که ما در ترکیب فاصله با ماسک. آنها با ارائه “منبع کنترل”—مسدود کردن گسترش قطرات تنفسی از یک فرد با فعال اما شاید ناشناخته و عفونت. از مارس 25th, بیمارستان من سیستم مورد نیاز همه کارکنان را می پوشند یکبار مصرف فولاد ماسک. در اوایل ماه آوریل ما شروع به ارائه ماسک برای تمام بیماران در سایت. بیماران مطرح بیشتر خطر کنترل: آنها نمی آیند و هر روز. به عنوان موارد تبدیل شده اند به طور گسترده در جامعه کارکنان شده است در افزایش خطر ابتلا به چیدن این ویروس در صفحه اصلی و سپس گسترش آن به بیماران و همکاران.

پس چگونه موثر هستند فولاد ماسک? یک مطالعه منتشر شده در طبیعت در ماه گذشته نشان می دهد که اگر فرسوده به درستی و با مناسب فولاد ماسک موثر در مسدود کردن نود و نه درصد از قطرات تنفسی اخراج توسط مردم با coronaviruses یا ویروس آنفلوانزا. این مواد از دو لایه پنبه ماسک—نوع بسیاری از مردم شده است در صفحه اصلی می توانید بلوک قطرات تولید گازهای گلخانه ای به عنوان به خوبی. و SARS-CoV-2 ویروس نمی آخرین طولانی بر روی پارچه; ویروسی شمارش قطره نود و نه درصد در سه ساعت است. پارچه ماسک نیست به عنوان تنفس به عنوان فولاد ماسک هر چند که مهم است.

فولاد ماسک ساخته شده از یک melt-blown الیاف پلی پروپیلن و پارچه که تحت بزرگنمایی به نظر می رسد مانند آب نبات پنبه. بسیاری از تصفیه این مواد را فراهم می کند نیست مستقیم از انسداد اما از یک بار الکترواستاتیک اعمال شده به فیبر با استفاده از یک دستگاه به نام به درستی به اندازه کافی تاج شارژر. الکتریسیته ساکن برداری از ذرات ویروسی راه همان است که یک پتو در خشک کن جلب جوراب. این اجازه می دهد تا مواد به تنفس آزادانه تر. پارچه ماسک احساس گرم و تان مقایسه و مردم تمایل به آنها را شل پوشیدن آنها را در زیر بینی خود را و یا آنها را بیشتر. این جا از بداهه ماسک نیز بیشتر متغیر است و به طور معمول بسیار بدتر است. مقايسه مطالعه نشان داد که فولاد ماسک را سه برابر بهتر از ماسک های خانگی در مسدود کردن بیرون انتقال ویروس های تنفسی.

نمی خندق خود را تی شرت ماسک ، اخیر, بررسی گسترده این تحقیق از یک کنسرسیوم بین المللی از دانشمندان نشان می دهد که اگر حداقل شصت درصد از جمعیت عینک ماسک که فقط شصت درصد موثر در مسدود کردن ویروسی انتقال—که هست-اتصالات پنبه دو لایه ماسک—این بیماری همه گیر می تواند متوقف شود. بیشتر موثر ماسک بزرگتر تاثیر است.

پارچه و فولاد ماسک مناسب نیست محکم. شما می توانید تنفس هوا که در اطراف دو طرف. آنها طراحی شده برای حفاظت از دیگران نمی پوشنده لباس است. منطق اساسی است: من از شما محافظت شما از من محافظت. سود به پوشنده لباس ممکن است محدود باشد اما این احتمال وجود دارد نه ناچیز: آزمایشگاه تحقیقات نشان داده است که ماسک های جراحی کاهش استنشاق تنفسی-قطرات با اندازه ذرات در حدود سه چهارم. پنبه دو لایه ماسک های فیلتر در حدود نیمی به همان اندازه به طور متوسط هر چند مناسب می تواند به بهبود است که بطور قابل توجهی. ماسک همچنین جلوگیری از استفاده کنندگان از دست زدن به بینی خود را و دهان. در یک مطالعه از سارس بیماری همه گیر در هنگ کنگ افرادی که عینک ماسک در اغلب شدند و نیمی به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به ویروس سارس coronavirus به عنوان کسانی که نمی.

وجود دارد ماسک به طور خاص طراحی شده برای نه تنها محافظت از دیگران اما همچنین محافظت از پوشنده لباس از عفونت: N95 ماسک. این ماسک که به طراحی مناسب محکم در اطراف بینی و دهان به طوری که هوای نفس شما می آید به طور کامل از طریق ماسک و نه در اطراف آن است. آنها با استفاده از یک فیلتر مواد با بالاتر الکترواستاتیک شارژ که بلوک حداقل نود و پنج درصد از ذرات هوابرد به عنوان کوچک به عنوان 0.3 میکرون. من از شما محافظت و من محافظت از من. اگر ما تا به حال عرضه نامحدود N95s همه مراقبت های بهداشتی کارگران می پوشند آنها—در واقع, بسیاری از مردم خواهد بود. اما منابع کمیاب هستند و حتی در بیمارستان و بنابراین ما رزرو N95s برای درمانگران تنفسی فشرده-مراقبت کارکنان در COVID-19 واحد و پزشکان دیگر که در معرض آنها را به سطح بالایی از هوابرد SARS-CoV-2.

حتی N95s نیست ادم. مهر و موم اطراف صورت است و اغلب ناقص است. چشم خود را باقی می ماند یک پورتال ورود برای SARS-CoV-2 ، و تنفس از طریق یک N95 تمام روز ناراحت کننده است. صحبت کردن و اینکه شنیده می شود در حالی که با پوشیدن یک چالش است. بنابراین مردم معمولا ترجیح می دهند به استفاده از آنها را برای دوره محدود از زمان است. انگار راحت تر اما بیشتر شوم N95—N95 با یک شیر. دریچه بازدم باعث می شود راحت تر با خلاص شدن از بیرون فیلتراسیون: من محافظت از من; من در معرض شما. این ماسک طراحی شده برای افراد مشغول به کار در صنعتی تنظیمات که در آن حفاظت در برابر گرد و غبار و یا آزبست ویروس نیست. برخی از شهرستانها باید به درستی ممنوع استفاده از این ماسک در طول بیماری همه گیر.

مدارک و شواهد از مزایای اجباری ماسک در حال حاضر قریب به اتفاق. ما سیستم بیمارستان نمی خواهد بود قادر به متوقف کردن گسترش ویروسی بدون آنها. اما منابع را نگه دارید تا ؟ کارخانه در حال افزایش تولید از هر دو فولاد ماسک و N95s به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما آنها نمی آیند نزدیک به نشست مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به اجازه دهید به تنهایی تامین عموم و آنها نمی خواهد برای سال آمده است. بنابراین باید جای تعجب نیست که خارجی کارخانه ها باید اولویت نشست کشورهای خود نیازهای اغلب تحت فرمان دولت و جهان است و مبارزه بیش از آنچه در سمت چپ.

به منظور کشش ما لوازم بیمارستان ما در حال حاضر محدودیت کارگران فقط یک ماسک یک روز. ما نیز در بر داشت راه برای ضدعفونی ماسک برای استفاده مجدد. که نشده است آسان: اگر یک ضد عفونی کننده می شود یک ماسک مرطوب, این بار الکترواستاتیک از دست داده است. دستیابی به موفقیت بزرگ بود توسعه هیدروژن پراکسید آلودگی سیستم توسط Battelle, غیر انتفاعی, موسسه تحقیقاتی در کلمبوس, اوهایو. Battelle دستگاه ایجاد هیدروژن پراکسید بخار که تست نشان می دهد حفظ ماسک تصفیه به طور بالقوه تا بیست چرخه. هزینه های اجرا به بیش از سه دلار یک ماسک—بیش از حد به طور منظم فولاد ماسک, اما قابل قبول برای N95s. و سیستم ضدعفونی هشتاد هزار N95s یک روز به اندازه کافی برای در معرض خطر مراقبت های بهداشتی کارگران در بیمارستان در سراسر ما کل منطقه است. تمیز کردن سیستم متشکل از شش هوا تنگ بیست و پا ظروف حمل و نقل. یکی از آنها در حال حاضر نشسته در یک پارکینگ در حومه بوستون.

تولید داخلی از ماسک در ایالات متحده شده است به تعویق افتاد ناکافی حمایت دولت فدرال و coördination اما با این وجود ramping تا. مثلا جوانا نیوتن یک تأسیسات و تجهیزات, پیشگام همکاری میان یک گروه از موسسات از جمله اکسون موبیل, ناسا, و, Georgia Tech جهانی مرکز نوآوری های پزشکی—برای کاهش تنگناها در زنجیره تامین و ایجاد قابل استفاده مجدد N95 ماسک. او به من توضیح داد که اگر چه آمریکا تولید ماسک های پزشکی تا حد زیادی معطوف به خارج از کشور melt-blown-الیاف پارچه تولید شده در داخل کشور برای بسیاری از چیزهای دیگر: پوشک, تهویه مطبوع, فیلترها, ضد عفونی کننده, دستمال مرطوب, خلاء, تمیز کننده, کیسه, عایق صوتی در اتومبیل است. او ائتلاف متقاعد چند idled کنندگان برای کمک به بوسیله اسباب گردنده از ماسک پارچه. که مورد نیاز هزینه سرمایه گذاری در تجهیز نشدن و آموزش, اما آنها در حال حاضر تولید مواد به اندازه کافی برای یک صد و بیست میلیون ماسک صورت در هر ماه.

من بیمارستان سیستم چهار بخش استراتژی ترکیبی در محل بوده است برای یک ماه و نیم و ما به طور فزاینده ای شواهد قوی است که کار می کند. مایکل Klompas من, بیمارستان, رهبر, برای پیشگیری از عفونت آهنگ جدید COVID-19 تشخیص در میان بیماران بستری. (ما به طور متوسط بیش از یک هزار مشکوک و تایید COVID-19 بیماران در روز بیشتر از ماه گذشته است.) بیماران او نگرانی در مورد بسیاری از کسانی هستند که به تشخیص بیش از چهار روز پس از پذیرش برای نامربوط شکایات و کسی که نداشته هیچ گونه موارد در خانواده خود را نشان می دهد که آنها می تواند آلوده شده اند در بیمارستان است. “من می توانید تعداد آن دسته از بیماران در یک دست” او گفت:. هر بهداشتی-مراقبت کارگر که آلوده است و به طور گسترده مورد مصاحبه قرار گرفتند. بسیاری از یک منبع ناشناخته. اما زمانی که وجود دارد شناسایی منبع آن است که به شدت در جامعه معمولا خانواده, او گفت:. “ما قطعا باید یک زیر مجموعه از مواردی است که ما می توانیم نسبت به یک بیمار یا یک همکار. این موارد در حال کاهش است.”

در پیگیری مراقبت های بهداشتی ما کارگران که آزمایش مثبت Klompas نگاه برای همبستگی با خطر بالا در بیمارستان تکالیف و او را هیچ در بر داشت. آنچه به نظر می رسد مهم نیست که در آن شما کار می کنند در بیمارستان—می گویند در COVID-19 واحد—اما جایی که شما زندگی می کنند. کارگران که تست مثبت هستند بیشتر احتمال دارد به یک خانه کد پستی شناخته شده در نقاط داغ—مانند چلسی یک شهر در سراسر رودخانه از بوستون که در آن بین نسلی مسکن مشترک است و در آن آزمایش تصادفی پیدا کرده است سی درصد عفونت رای دادن.

چهار رکن استراتژی ما—بهداشت فاصله غربالگری و ماسک—نمی خواهد ما بازگشت به زندگی عادی است اما زمانی که علائم نشان می دهد که این ویروس را تحت کنترل آنها می تواند مردم را از خانه و در حال حرکت دوباره. به عنوان من فکر می کنم در مورد چگونه محل کار را رژیم می توان به زندگی در خارج از بیمارستان با این حال من آمده اند به درک که وجود دارد یک عنصر پنجم به موفقیت: فرهنگ. این یک چیز به دانستن آنچه که ما باید انجام آن را به دیگری برای انجام این کار با دقت و به طور کامل.

من هشتاد و سه ساله و مادر زندگی می کند در یک ارشد-زندگی و جامعه به نام Lasell روستای نه چندان دور از خانه من. این دو صد و پنجاه و ساکنان نزدیک به دو صد اعضای هیات و سه سطح از مراقبت از زندگی مستقل به بیست و چهار ساعته پرستاری ماهر. در ابتدا رهبری اجرا شد سه نفر از چهار اقدامات این طرح مورد استفاده در بیمارستان من: بهداشت فاصله و غربالگری. آنها قرار داده تا دست-ضد عفونی کننده اسپری و امن به اندازه کافی مواد ضد عفونی کننده برای پاک کردن هر درب دستگیره بالا و سطح تماس را چند بار در روز. آنها ممنوع خانوادگی بازدید کننده ها (مثل من) و خواسته ساکنان به ماندن در آپارتمان خود و یا در راه رفتن فاصله. ناهار خوری اتاق بسته بود و وعده های غذایی تحویل داده شد به ساکنان’ درب. متوسط و علامت چک برقرار شد در ورودی برای همه که منجر به بسیاری از پرسنل رفتن به قرنطینه.

اما این کافی نیست. شیوع رخ داده در یک واحد مسکن برای معلولان ساکنان. چهار نفر از هشت ساکنان آنجا آلوده شد احتمالا توسط کارکنان که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. تمام چهار سالگی درگذشت. این هفته که من سیستم بهداشت و درمان موظف ماسک Lasell ایجاد کرد شروع نیاز به کارکنان خود را به آنها را می پوشند بیش از حد اگر چه به دلیل کمبود فولاد ماسک اکثر کارکنان کردم فقط یکی هر هفته به علاوه یک نسخه پشتیبان تهیه ماسک های پارچه ای. چند روز بعد ساکنان محلی و سازمان های غیر انتفاعی دوخته بود به اندازه کافی پارچه ماسک برای توزیع یکی برای هر ساکن ،

“من از خواب بیدار هر شب نگران کننده” آنه دویل رئیس جمهور Lasell ایجاد کرد به من گفت. “کوله کمی تصمیم گیری و عواقب”—مانند نحوه تریاژ رو به کاهش عرضه از ضد عفونی کننده دست. اما نگران است که نگه می دارد دویل بالا ترین شب نیست تدارکات و او به من گفت هر چند آنها یک مبارزه ی بی پایان. این فرهنگ—مردم چگونه زندگی می کنند و با هم کار می کنند هر روز.

در بیمارستان ما تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به را سختگیرانه ضد عفونی کننده استانداردهای اتاق عمل به فرهنگ حرفه ای از دیگر بخش های موسسات. این نیاز به جذب دقیق شیوه های است که ما را از انتقال میکروب ها در یک محیط مانند حکومت در جدول عامل است که هنگامی که شما در حال پاک شما هرگز اجازه دست شما سقوط به زیر کمر خود را. حتی بیشتر از این نیاز به توسعه هنجارهای مورد چگونه به آدرس ساقط در قوانین بنابراین شما به راحتی می توانید در تماس با یکی دیگر از زمانی که شما ببینید یک استاندارد لغزش و هنوز هم لذت بردن از کار کردن با هم. این ساده نیست; من دیده ام فولاد همکاران در راهرو پاپ ماسک خود را پایین بینی خود را به صحبت می کنید که آنها هرگز انجام داده اند و در سراسر میز عامل در عین حال من مردد برای تماس گذشت.

فرهنگ و پنجم است و مسلما سخت ترین ستون از یک ترکیب جدید درمانی برای جلوگیری از coronavirus. مردم تمایل به تمرکز بر روی دو خواسته: ایمنی و آزادی; من با نگه داشتن امن و مرا تنها بگذارید. چه دویل می گوید او نیاز دارد مردم خود را—هر دو کارکنان و ساکنان را در آغوش تمایل به نگه داشتن دیگران امن نه فقط خودشان. او نیاز به آنها گفت: “من نگران من گلو درد و من می خواهم به ماندن در خانه.” یا “من O. K. با یادآوری به جلو و ماسک من است.” که فرهنگ از اتاق عمل. آن را در مورد تمایل در میان چیزهای دیگر هرگز به یک را به کسی دیگری بیمار است.

در Lasell روستای دویل است انجام آنچه او می تواند برای ایجاد تغییرات فرهنگی تحت فشار است. او ساخته شده است مطمئن شوید که همه کارکنان به اندازه کافی بیمار پرداخت می شود زمان. “اکثر مردم یک تن از بیمار روز. برای کسانی که نمی ما آن را روشن است که ما بالا تا هر آنچه که آنها باید در جهت آنها را به رعایت احتیاط در اطراف coronavirus,” او گفت:. او کار می کرد برای پرورش یک فضای که در آن هر کس را آبریزش بینی را جدی بگیرید. ساکنان اغلب باید در خارج از دستیاران. زمانی که روشن شد به دویل که این دستیاران نیست لزوما گرفتن کافی حمایت او تا به حال تیم آنها پیگیری کردن و مطمئن شوید که آنها تا به حال ماسک و آموزش. در ماه مارس احساس آنفولانزا مانند علائم دویل تنظیم به عنوان مثال با قرار دادن خودش به خود شده است. علائم او بدتر شده و آن را کامل سه هفته تا زمانی که او قادر به آزمایش می شود و برای بازگشت به کار.

هر روز تاپیک جدید مشکل را حل کند و از او می پرسد: کارکنان و ساکنان به طور یکسان به شکل از چگونه به افزایش به چالش. “هنگامی که شما یک جامعه است که مراقبت در مورد هر یک از دیگر و سپس مردم علاقه مند به پیوستن [دستورالعمل] برای دیگر مردم” دویل به من گفت. تمام تلاش به نظر می رسد ساخت یک تفاوت. فراوانی موارد در میان ساکنان کاهش قابل ملاحظه ای پس از اولیه شیوع. Lasell ایجاد کرد رفت از پنج مورد در هر هفته به دو و سپس یک.

ترکیبی درمان آسان نیست. آن نیاز به توجه به جزئیات است که به سادگی اقامت در مستند نیست. اما در طول بحران مردم در همه جا نشان داده اند شگفت آور ظرفیت برای یادگیری از دیگران, موفقیت و شکست و به سرعت در حال تغییر در پاسخ. هنوز هم وجود دارد بسیار بیشتری برای یادگیری از قبیل اینکه آیا ما می توانید با خیال راحت در کمتر از شش فوت از هم جدا اگر هر کس ماسک در (راه پرستاران و بیماران با یک دیگر) و برای چه مدت. اما پاسخ خواهد آمد تنها از طریق تعهد به مطیع جدید هنجارها و اندازه گیری نتایج نه از طریق افکار واهی و پوچ.

به عنوان رهبران سیاسی فشار برای بازگشایی کسب و کار و مدارس آنها شروع به بحث در مورد این ابزار است که باید نگه داشته و مراقبت های بهداشتی کارگران امن است. علم می گوید که این ابزار می تواند کار کند. اما این نگرانی در مورد مقامات در حال بحث در مورد آنچه در آن طول می کشد به ارائه آنها را به عنوان یک بسته کامل و نظارت بر اثربخشی آنها است. در آوریل 24th, به عنوان اولین متحده شروع آرامش محدودیت زمان فرار یک تصویر از یک آرایشگر در حومه شهر Tulsa, اوکلاهما, ماسک, askew, nose poking را قطع مو از یک unmasked مشتری. هفته قبل در این شهرستان تجربه کرده بودند نود و یک جدید کروناویروس موارد و پنج مرگ و میر افزایش از قبل هفته. دولت تا به حال هیچ برنامه رسمی برای نظارت تست به دنبال نشانه های اولیه از شکست است. بسیاری از رهبران حتی نمی به نظر می رسد علاقه مند است. رئیس جمهور تهمت به دنبال وادار بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند حتی اگر هزاران نفر از کارگران آلوده شده است COVID-19. او را تشویق معترضان به دست انداختن بهداشت عمومی دستورالعمل و به نظر می رسد به در نظر گرفتن آن شرم آور به مجموعه ای به عنوان مثال پوشیدن یک ماسک—حتی به عنوان ویروس این کشور بالا علت هفتگی مرگ و میر در اواسط ماه مارس و پس از آن نفوذ کاخ سفید است. این مورد تا آنجا که شما می توانید از القای فرهنگ از اتاق عمل.

هنوز هم بدون در نظر گرفتن چه مدل سیاستمداران بیشتر و بیشتر مردم بدانند که چگونه به انجام چه کار کرده است در مراقبت های بهداشتی در آغوش جدید هنجارهای ما فقط به عنوان پذیرفته شده اجتماعی فاصله. ما اثبات تغییر فرهنگ در هر زمان ما گام به گام و پیدا کردن یک همسایه در یک ماسک. و یا زمانی که ما صرف زمان برای خود ما جا بهتر است. و یا زمانی که ما پرسید که آیا ما باید در هر مورد علائم امروز. و یا هنگامی که ما بررسی کنید که آیا تعداد COVID-19 موارد در جامعه ما کاهش یافته است پایین به اندازه کافی به حکم reëntry. اگر ما چوب به ما ترکیبی از اقدامات احتیاطی در حالی که باقی مانده هشدار به محدودیت های خود را—از آن خواهد شد.


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>