یک 81-بازی بیس بال فصل است که احتمالا بسیاری از طرفداران می تواند امید در این نقطه

بالتیمور—هیچ کس می خواهد به حامل خبر بد تر مشکل در زمان هایی از این پس عذر خواهی پیش برای یکی دیگر از COVID-19 buzzkill.

قدرت که توان و قدرت است که می خواهید به صحبت می توانید همه آنها می خواهند در مورد فشردن هر اونس بیس بال در خارج از هر چارچوب زمانی باقی خواهد ماند که آن را ایمن می آمد و بازی اما ما به اون واقعی.

احتمال این که از لیگ اصلی بیس بال قادر خواهد بود به تناسب بیش از نیمی از عادی به طور منظم-برنامه فصل به آنچه که ممکن است یا نه ممکن است باقی می ماند از تابستان و پاییز پس از coronavirus همه گیر relents در حال کاهش است با هر روز جدید آيات مورد واقعیت تلخ از انتقال و میزان مرگ و میر.

آن را خوب به این امید که آب و هوا قطره و به “منحنی” به طور چشمگیری مسطح در ماه مه و اوایل ماه ژوئن اما حتی اگر آن را ندارد, شدید برنامه ریزی که می توانست رخ می دهد برای نجات چیزی شبیه یک فصل کامل و بعد از فصل خواهد بود بیش از حد مخل به عملی شود.

به superagent اسکات بوروس اعتباری برای گرفتن ابتکار عمل را به تازگی و خرد تقویم به آمده تا با یک برنامه است که اجازه می دهد هر تیم به بازی بازی های عادی 162 بازی و حفظ معمول چهار حذفی دور, اما بیایید جدی است. هیچ کس در حال رفتن به بازی در بازی 6 از سری جهانی در روز کریسمس.

که ممکن است لجستیکی ممکن است اگر MLB نقل مکان کرد و در تمام بازی های زمستانی و پس از فصل سری به خنثی خورشید کمربند استادیوم اما به عنوان برخی از بازیکنان و صاحب نظران اشاره کرده اند طی هفته گذشته چنین شدید تلاش برای صرفه جویی در این فصل می تواند آسیب واقعی به یک بعدی.

بوروس’ راه حل به وضوح مبتنی بر تمایل به مطمئن شوید که بازیکنان به عنوان بسیاری از آنها 2020 حقوق ممکن است که یک هدف قابل ستایش برای کسی که کار آن است که به نگاه کردن برای بهترین منافع مشتریان خود را. او 162-بازی سناریو نیز بر اساس خوش بینانه اواسط ماه آوریل چشم انداز برای مهار این ویروس.

مشکل با بازی در اواخر ماه دسامبر است که آن را ترک خارج از فصل به سختی دو ماه برای برخی از بازیکنان برای بازیابی از اواخر فصل صدمات و آماده شدن برای هشت ماه سخت کار کردن که — امیدوارم — خواهد بود که 2021 فصل است.

بازیکنان بیس بال موجودات از معمول. هر یک از آنها دارای یک فصل برنامه که شامل یک مقدار مشخص از استراحت و غیر بیس بال فعالیت و یک سطح شیب دار تا دوره به آماده شدن برای زمستان آموزش. چند بازیکن در حال حاضر از بین رفته و در رکورد گفت که به طور قابل توجهی کوتاه خارج از فصل را افزایش می دهد, خطر بهار آموزش صدمات.

پس از سال 2020 برنامه ریزی شده است به طور جدی مختل آن بهتر خواهد بود به اکراه قبول این واقعیت که در این فصل به احتمال زیاد خواهد شد به نصف کاهش دهد و فقط امیدوارم که همه آن را از دست داد به معضل COVID-19.

نه این که واقعا بیس بال مسائل زیادی را در مقایسه با همه گیر اما به طور کامل لغو نجومی خواهد منعکس کننده واقعیت غم انگیز این است که گسترده انتقال این ویروس هنوز به اندازه کافی تحت کنترل در تابستان به ما اجازه می دهد همه به بیرون آمدن از خانه ما.

مشاهده از طریق منشور که عدم قطعیت یک 81-بازی های نجومی برای تلفن های موبایل خیلی خوب است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

از یک چشم انداز محلی بازگشت در اواسط ماه جولای را آرام حدود سه ماه برای نجات بخش قابل توجهی از سال دوم از مایک الیاس بازسازی برنامه و اجازه می دهد که سامسونگ شروع به اردوگاه های آموزشی و فصل به طور منظم در زمان.

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>