اقتصادی-تاریخچه درس برای برخورد با کروناویروس

Unemployed men arrive at the capitol in Washington DC by the truck load.
در سال 1932 بیکار مردان نشان داده شده در کنگره. اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده از سی سالگی چیزی به ما یاد می دهد در مورد مقابله با کروناویروس.عکس از Bettmann / گتی

با اقتصاددانان اعلام کرد که رکود اقتصادی در حال حاضر آغاز شده شهر نیویورک احتمالا در آستانه صدور یک “پناهگاه در محل” نظم کاخ سفید گفت که آن را می خواهد به صدور چک به طور مستقیم به همه آمریکایی ها coronavirus بحران شکستن زمین جدید ، گسترده اقتصاد ایالات متحده قرار گرفته است به برخی از عظیم شوک قبل از سقوط بزرگ سال 1929 9/11 و بحران مالی سال 2008 بلافاصله به ذهن می آیند—اما تا به حال یک توقف ناگهانی قابل مقایسه با این ؟

زمانی که من این سوال را به بری Eichengreen, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در روز سه شنبه گفت که او نمی تواند فکر می کنم از یکی. چیزی که از سرچشمه به عنوان “عرضه شوک” در چین فقط یک زن و شوهر از سال پیش تا بدل به یک بی سابقه اقتصادی shutdown قابل توجه نه فقط به اندازه آن اما برای آن سرعت. Eichengreen که متخصص در تاریخ اقتصادی و نویسنده بیش از ده کتاب از جمله بسیار مورد توجه تاریخ از رکود بزرگ گفت که او در حال کار بر روی این فرض که مصرف کننده صرف خواهد سقوط حدود سی درصد در سه ماهه دوم سال 2020 است. خواهد بود که بی سابقه است.

رکود بزرگ آغاز شد که پس از بازار سهام سقوط کرد در ماه اکتبر سال 1929 بود و غم انگیز و فاجعه آمیز ، اما Eichengreen اشاره کرد که در آن توسعه یافته به تدریج بیشتر از coronavirus شوک. “تولید کالا و خدمات کاهش یافت و حدود یک سوم اما در طی یک دوره سه سال به علاوه” او گفت:. “تولید صنعتی به نصف کاهش یافت اما دوباره طی یک دوره سه سال است. نرخ بیکاری افزایش یافت و به حدود یک در چهار اما بیش از چهار سال است. در حال حاضر آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد این احتمال که نرخ بیکاری می تواند شلیک کنید تا به طور چشمگیری در یک دوره بسیار کوتاه از زمان.” به گزارش نیویورک تایمز, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفته است که جمهوری خواهان کنگره که, وجود ندارد و یک سیاست تهاجمی پاسخ نرخ بیکاری می تواند به بیست درصد است.

حداقل در دوران مدرن تاثیر اقتصادی از دیگر بیماری های همه گیر به سادگی نمی کند نسبت به آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر. در طول آنفلوآنزای 1918 بیش از یک و نیم میلیون آمریکایی درگذشت, با توجه به برخی از مطالعات و برخی شهرستانها بسته رستوران ها و دیگر مکان تجمع در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. Eichengreen گفت که این بیماری همه گیر “تا به حال تاثیر منفی بر خرده فروشی” اما با توجه به آمار موجود که بیش از همه اقتصاد نمی سقوط به رکود است. وجود دارد در نهایت رکود در 1920-21 اما Eichengreen و اقتصادی دیگر مورخان به طور معمول نسبت داده و آن را به فدرال رزرو افزایش نرخ بهره به تورم است.

هنوز Eichengreen اصرار داشت که هر دو سال 1918 همه گیر و اقتصادی از تحولات ناگهانی و عمده نوزده-سی سالگی تا به حال چیزهایی که به ما یاد می دهد در مقابله با کروناویروس. در مورد آنفلوآنزای بزرگ, او گفت:, “من رسم این درس آن است که واقعا مهم است به انجام این مستند در یک راه جامع.” او با اشاره به این که میزان مرگ و میر متنوع از شهرستان به شهرستان. برخی از مکان هایی مانند St. Louis واکنش نشان داد و به شدت به بحران و موفق به کاهش میزان عفونت است. شهرهای دیگر—برای مثال فیلادلفیا—واکنش خیلی دیر و خیلی به آرامی با نتایج فاجعه آمیز است. با توجه به یک مطالعه فیلادلفیا نرخ مرگ و میر در اوج این بیماری همه گیر شد و هشت بار به عنوان بالا به عنوان کسانی که در سنت لوئیس.

رکود وحشتناک آن را به عنوان به عنوان یک آزمایشگاه بزرگ آزمایش به دو روش سیاست. به عنوان اقتصاد سقوط بین سال های 1929 و 1932 دولت هربرت هوور اجتناب مقیاس بزرگ تلاش ها برای افزایش هزینه های دولت فدرال و نجات زده صنایع. یک بار F. D. R. گرفت و در سال 1933 او به دنبال یک دور بیشتر فعال رویکرد است. دولت او ارائه شده پرداخت نقدی به کشاورزان بدهی برای دارندگان وام مسکن عمومی-با این نسخهها کار برای پروژه های بیکار و وام های کم بهره به اوراق بانک ها و خطوط راه آهن. دولت روزولت نیز رها استاندارد طلا, به طوری که سیاست های پولی می تواند آرامش و در نهایت معرفی یک سیستم بیمه بیکاری و تامین اجتماعی. “بورس در رکود بزرگ نشان می دهد که زمانی که هر دو مالی و سیاستهای پولی و همچنین مداخلات استراتژیک در صنایع خاص بودند انجام شده ما رو تثبیت و بهبود” Eichengreen گفت. “اما نه در قبل زمانی که وجود دارد بیشتر رویکرد تدریجی.”

این بار هفته گذشته Eichengreen می ترسید که یک بار دیگر دولت فدرال بود شکست به افزایش به چالش در یک مقطع بحرانی. اما پس از آن که فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش بدهد و نورد از یک سری از اورژانس-برنامه های وام دهی. سه شنبه زمانی که کاخ سفید پیشنهاد یک تریلیون دلار بسته نجات—که می تواند پرداخت های نقدی به تمام خانواده های آمریکایی و کمک های مالی به کسب و کارهای ویران خاموش شدن ناگهانی—Eichengreen بود کمی بیشتر تشویق کرد. “نشانه هایی وجود دارد که افراد از جمله بی باک ما رهبران در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به جاذبه وضعیت,” او گفت:. “به نظر می رسد گام های لازم گرفته شده در پولی و سمت و احتمالا خواهد شد در مالی طرف.”

که باقی مانده است دیده می شود ، عناصر منحصر به فرد از بسته محرک اقتصادی هنوز برای نهایی شود. یکی این است که مطمئن شوید که به جرقه جنجال پیشنهاد به قید وثیقه از خطوط هوایی است. روز دوشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به صنعت پنجاه میلیارد دلار کمک مالی. این پول احتمالا در قالب وام خواهد شد اما چنین وام های نا امن بود به عنوان صنعت هواپیمایی می خواهد ؟ و یا می شود آنها را امن بر روی حامل دارایی مانند هواپیما و ارزشمند فرود اسلات به طوری که دولت می تواند در دست گرفتن این دارایی ها اگر وام نمی بازپرداخت? در طول نوزده-سی سالگی Eichengreen به من یادآوری بازسازی شرکت مالی یک سازمان است که پس از راه اندازی و F. D. R. تا حد زیادی گسترش, وام پول به بانک ها و خطوط راه آهن که هر دو در شکل ضعیف است. “وام به خطوط راه آهن بودند و حيرت خود را از سهام نورد” Eichengreen گفت. “و که به نظر می رسد به من به عنوان مناسب ترین مدل به دنبال در حال حاضر.”

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به این مشاوره برای نجات شرکت های هواپیمایی و یا دیگر شرکت های بزرگ می تواند تولید یک سیاسی میکند. Eichengreen پیشنهاد کرد که محبوب ترین واکنش ممکن است کاملا به عنوان تلخ به عنوان آن بود زمانی که دولت اوباما نجات وال استریت در سال 2008 و 2009 به دلیل این بار دولت فدرال نیز پیشنهاد کمک قابل توجهی برای خانواده ها و کسب و کارهای کوچک. Eichengreen فکر می کند که برگ برنده دولت باید در نظر اضافی سیاست حرکت می کند که دولت ایتالیا به تازگی به تصویب رسید: تعلیق پرداخت وام مسکن و وام های دیگر پرداخت. “اگر شما از دست دادن اتومبیل خود را و یا از دست دادن خانه خود را از طریق هیچ گسل از خود را که شخصی است مشکلات” Eichengreen گفت. “اما این چیزی است که خواهد ramify از طریق بقیه از اقتصاد است.”

کاخ سفید را به زور بانک ها و وام دهندگان دیگر به همراه یک تعلیق پرداخت وام. که نشان دهنده یک سطح اضافی از دولت فعالیت یکی که Eichengreen معتقد است شرایط تقاضا است. “ایالات متحده رویکرد به این چیزها تقریبا همیشه بوده است—آن را هربرت هوور را در دوران رکود بزرگ—بیایید بپرسید روشنفکر بانکداران برای انجام درست و به طور داوطلبانه ببخش دیر پرداخت ها و تعلیق مجازات و غیره,” او گفت:. “امیدوارم ما در حال حرکت سریع در به رسمیت شناختن است که اراده گرایی و روشنفکر سرمایه داری در حالی که مطلوب ممکن است به اندازه کافی.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>