مقدمه ای برای زوم برای معلمان

A person looking exciting on a video call
عکس توسط Aleksandr Davydov / Alamy

با تشکر از شما برای انعطاف پذیری خود را در حال حرکت خود را در کلاس های آنلاین در طول این قبر و نامشخص زمان. ما خواهد بود با استفاده از زوم و نه Infinite به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به دانشکده مدیره ناتوانی به توافق بر روی یک سی و دوم همزمان رقص. با این وجود ما باقی می ماند متعهد به دادن دانش آموزان ما با کیفیت تجارب آموزشی پس لطفا دنبال این دستورالعمل ها برای بهترین cyber-محیط کلاس درس.

در طول همه گیر دانش آموزان ما به شدت نیاز به سازگاری. حفظ اختصاص مشق شب درجه بندی مقالات و رنگرزی خاکستری خود را به ریشه. اگر خود را در جعبه گذاردن از اورآل پاریس سحر و جادو دستکاری کردن ریشه پوشش و یا فقط برای مردان شده است به تعویق افتاد توسط آمازون به عنوان یک غیرضروری مورد خود را به رنگ مو با استفاده از قطعات برابر سولفات و نمک و فلفل قرمز و زردچوبه و تخم مرغ است. اضافه کردن رنگ های تکان دهنده در کفش یا ناخن لهستانی.

آه و پوشیدن لباس. به خصوص شلوار.

با استفاده از زوم لمسی “من ظاهر” فیلتر به طوری که پوست خود را به نظر می رسد کمتر دیوار. اگر شما نمی توانید شکل و خارج چگونه برای دسترسی به این تنظیمات برش eyeholes در یک صفحه کاغذ یا تکه فویل آلومینیوم و نگه دارید و آن را در مقابل صورت خود را.

حرکت صندلی خود را به عنوان دور از کامپیوتر به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از موجب ترس کلاس خود را با unflattering زاویه دوربین. اگر هیچ زاویه مناسب چهره خود را به جای یک کپی از خود را high-school-سالنامه عکس در مقابل صفحه نمایش و صحبت با صدای بلند از یک و نیم فوت دور.

جای آینه و عکس از غروب خورشید در پشت سر شما تا دانش آموزان خود را می توانید ببینید که تخت خود را دو برابر به عنوان میز کار خود را, مرکز سرگرمی و میز آشپزخانه خود را در دو صد و نود و هفت فوت مربع آپارتمان.

مطمئن شوید که صفحه نمایش خود را ندارد روبرو حمام که در آن همسر خود را به طور ناگهانی ظهور از کون برهنه. پس از تمام خانه خود را قابل مشاهده است از وب کم خود را هنگامی که برهنه فرد به نظر می رسد در پس زمینه جیغ “که جهنم هستید ؟” و اسلم لپ تاپ خود را بسته است.

قرار دادن حیوانات خانگی و کودکان در پشت درهای بسته و به طوری که آنها نمی screen-بمب شما در وسط یک درس است. اما به یاد داشته باشید—یک گنجه است که یک اتاق.

اجازه نمی دهد هر کسی که برای خیط و پیت کردن توالت در پس زمینه در طول کلاس خود. برای جلوگیری از این کار باز کردن و حذف توالت دسته. قفل آنها را در کابینه خود را با چهل و هفت رول Charmin فوق العاده نرم است.

استفاده از چاپلوس روشنایی. اگر با استفاده از سوئیچ دیمر هنوز هم نمی شما را نگاه خوب تدریس چای نور است. در خرج کردن خود را در تلفن همراه چراغ قوه می توانید اضافه کردن محیط.

نگه داشتن تمرکز خود را در کلاس. سکوت doorbells و صدای دستیار یادآوری به “سفارش, دکتر” روشن و خاموش کردن سی ان ان ساعتی Chris Cuomo مقابل اندرو کومو بخش.

شروع جلسه خود را با یک لبخند و می گویند: “خوش آمدید به جدید خود را در کلاس آنلاین. آن را بسیار فوق العاده برای دیدن همه شما امروز در اینجا.” مهم ترین آرامش و خودتان باشید. دانش آموزان خود را به شما قدردانی صحت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>