اندرسن یا کمپبل? یک برگ دروازه بان جنجال دم ؟

رسانه ها سفر با برگ این سفر فکر با صدای بلند به یکدیگر که آیا Maple Leafs خواهد بود برای پیدا کردن خود را فرو رفته در goaltending بحث در آن زمان این سه بازی سفر جاده ای به پایان می رسد.

ما فقط شوخی است. یک پای چوبه دار نوع از طنز است.

من فکر نمی کنم هیچ یک از ما آن را نوشت یا توییتی آن و یا صحبت در مورد آن را در تلویزیون و یا رادیو. اما ما تا به حال ما خوفناک خندیدن دانستن است که ما می تواند به نوعی برای شروع بحث اگر آن اتفاق می افتد چرا که یکی از ما در هر scrum – و نه همیشه همان فرد – می پرسد این مربی در مورد دروازه بان.

در حال حاضر من نمی فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک دروازه بان جنجال حتی اگر پسر جدید, جک کمپبل است outperforming مناظره Frederik اندرسن بیش از کوتاه مدت است.

اما ممکن است اجتناب ناپذیر اگر یک نفر برنده و یک شب دیگر را از دست می دهد. طرفداران مطمئن هستید که “باید شروع به مرد دیگر” استدلال. پس از آن وجود خواهد داشت غواصی عمیق به بالا خطر صرفه جویی در صد. نرم افزار-جک و نرم افزار-فردی اردوگاه را تشکیل می دهند. توییتر جنگ. روسی رباتها ممکن است حتی عضویت در, بهره برداری از اختلافات در درون ما.

افرا برگها همه در اندرسن حتی اگر پنج گل رو توسط او یکشنبه شب در بوفالو. او را بهترین بازیکن. در واقع او ممکن است تنها برگ خود را به نشان می دهد تا.

اما در برخی از نقطه در برخی از گزارشگر را بپرسید “که دروازه بان شروع?” به دنبال “چرا ؟” و همه جهنم را سست. آن را تفسیر می شود راه را اشتباه توسط کسی که مدتی به زودی.

در روز از جیمز ریمر و جاناتان Bernier کل goaltending مسئله نیازی استقلالی. شیدا Carlyle به سادگی نمی خواهم به صحبت کردن در مورد آن ساخته شده است که خبرنگاران گرسنه برای اطلاعات بیشتر. طرفداران بودند یا در ریمر اردوگاه و یا Bernier اردوگاه. بنابراین سوال “چه کسی در راه است” و “چرا” همیشه به نظر می رسید به لحاظ سیاسی لود یک مین زمینی برای این مربی را منفجر ،

مایک Babcock اجتناب شود که ماهرانه با یک سخت چرخش قابل پیش بینی و بسیار کوتاه اما با لينک مستقيم, پاسخ.

فقط بتونه کاری شما به این دلیل این سوال که خواسته می شود هر روز و شلدون Keefe است که هنوز هم احساس راه خود را. این کار از برخی از خبرنگاران برای قرار دادن با هم شروع ترکیب تیم, به طوری که آنها باید بپرسید. که سوال خواسته بود حتی تحت Babcock که همه — تا به صندلی های ارزان قیمت – می دانستند اندرسن/پشتیبان گیری چرخش است.

چیزی که با Keefe که رسانه ها – و شاید طرفداران و شاید حتی بازیکنان خود را – در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه او می خواهد به استفاده از بازیکنان از جمله goaltenders. هیچ سخت چرخش مانند زیر Babcock که می تواند پاسخ دهد: “این به نوبه خود” هنگامی که سوال “چرا او ؟” خواسته شده بود.

Keefe مربیان بیشتر با احساس و با توجه اندرسن اخیر آسیب سوال “چرا” می تواند استنباط گسترده ای از انواع پاسخ. برخی از آنها newsy مانند یکی از آنها مجروح شده است. یا چیزی صحبت می کند که چگونه Keefe مربیان مانند دادن یک مرد به یک استراحت و یا از دست.

برای Keefe, خوشبختانه, روایت اطراف برگ goaltending اتحادش را تغییر حتی با اندازه کوچک نمونه کمپبل را فراهم کرده است. مگر اینکه و تا زمانی که ثابت می کند در غیر این صورت مانند رفتن سرد وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد به نفس و اطراف کمپبل. و این برای تیم است.

او یک داغتر دست از اندرسن در حال حاضر هیچ تردیدی نیست. و شاید کمپبل هل اندرسن به بهتر در طول زمان است. اندرسن انجام برخی از چیزهای بزرگ در برابر بوفالو. پیتسبورگ در روز سه شنبه ارائه می دهد منحصر به فرد خود را به چالش.

اما اندرسن است. شما ممکن است ببینید کمپبل کمی بیشتر از حال این کار هنوز هم مایکل هاچینسون است. اما خواهد شد که مدیریت اندرسن بار است که موضوع بزرگتر اندرسن در طول زمان در تورنتو است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در حال حاضر من قصد دارم به صدای جیر جیر این. آن را باید نوعی از goaltending سوال تیتر. افرادی که واکنش نشان می دهند نفرت که من شروع بحث است. خوب کسانی که از شما کردم که این دور خواهد می دانم که آنها نمی به عنوان خوانده شده داستان.

یه سوال ؟ ایمیل من در [email protected] و من پاسخ آن را در روز جمعه کیسه مراسلات پستی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>