اندرو یانگ انداختن است ، در اینجا به همین دلیل است.

M. Scott Brauer / Redux

KEENE, N. H.— حتی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست تمام قوانین سیاست باید وجود داشته در این انتخابات ریاست جمهوری برای اندرو یانگ. در عین حال در اینجا او دیروز درست قبل از نیمه شب در آخرین رویداد از شش رویداد روز امضای ریاضی کلاه با یک نقره نشانگر طولانی پس از بسیاری از نامزدهای دیگر در خواب بودند. این رویداد در کالج سارا لارنس, شروع نشد تا پس از 10:30 p. m. یانگ باند منتظر بود تا برای پسر خود.

آنها نمی دانستند که این آخرین بار بود آنها می شود و از او دادرسی در ظرفیت خود را به عنوان یک 2020 نامزد شده است.

قبل از آیووا جلسه هفته گذشته یانگ و دستیاران او برگزار شده بود امید که خود نظرسنجی شماره خواهد ترجمه به رای بیشتر از آنها در واقع انجام داد. هنگامی که آنها این کار را نکرد و زمانی که این رای به نظر نمی رسد وجود داشته باشد در نیوهمپشایر یا آنها تصمیم گرفت از آن زمان به ترک نژاد که او برنامه ریزی شده به انجام در یک سخنرانی امشب.

یانگ تولید بیشتر پشتیبانی مطرح شده بیشتر پول ($30 میلیون!), و واجد شرایط برای بیشتر بحث از بسیاری از سناتورها و فرمانداران که کاهش یافته است را قبل از او—بیشتر حتی از برخی نامزدها که هنوز در مسابقه. اما این به تنهایی نمی گرفتن آنچه که او به دست آورد. خواهد خود را از $1,000-یک-ماه جهانی درآمد اساسی تبدیل به قانون ؟ اما در این نقطه, آن را در مورد به عنوان واقعی به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار و یا برنی ساندرز مدیکر برای همه است. حداقل او تغییر سیاست به عنوان ساندرز و تهمت بود. و او تیز آمریکایی ها حس که چیزی رفته به شدت اشتباه است و با این اقتصاد است که زندگی در آمریکا حال بدتر شدن است اما هیچ کس در حال انجام هر چیزی در مورد آن به جز وعده های خالی که شغل خواهد آمد. این $180 کتاب های درسی که دانشجویان را مجبور به خرید هستند “نمایشگاه ردیف 178 در چگونه ما در حال ترک شما یک ظرف غذا” او گفت: این جمعیت در Keene دولت است.

یانگ را محور مبارزات انتخاباتی خود را در آنچه که او به نام “انسانیت”—این ایده که سیاست باید تشخیص “ارزش ذاتی” از مردم و نه فقط اقتصادی خود را ارزش. در مصاحبه شب گذشته او قاب خود تصمیم به ترک مسابقه در این شرایط یکسان.

“من نمی خواهم به گرفتن پول مردم و زمان و پشتیبانی اگر من واقعا فکر نمی کنم که ما می توانیم ادعا و پیروزی” یانگ به من گفت که او حفر شده به مبارزات انتخاباتی خود-دنباله میان وعده انتخاب—BelVita صبحانه بیسکویت. “که همچنین باعث می شود این تصمیم به نظر می رسد طبیعی تر و صحیح است. من قطعا احساس می کنم نا امید کننده بسیاری از مردم است. آن را بسیار بسیار سخت است چرا که بسیاری از مردم به سرمایه گذاری امید و آرزو خود را [در] آینده از این کمپین و آن را احساس می کند بسیار دشوار است برای قرار دادن شمشیر و سپر است. اما در یک سطح شخصی و بدون آن احساس می کند مانند چیزی که برای انجام مناسب برای هر دو پیام و جنبش است.”

[بخوانید: آنچه یانگ رای دهندگان واقعا می خواهید]

یانگ باقی مانده رقبا خریداری شده در خود را به زمین ماه پیش. الیزابت وارن صحبت در مورد اتوماسیون در اکتبر بحث; جو بایدن در مورد چهارم انقلاب صنعتی در اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت. همانطور که برای یانگ 1000 $در-یک-ماه ایده ؟ مبارزات انتخاباتی خود را در نظرسنجی قرار دادن با هم یک یادداشت نشان می دهد که پشتیبانی از این طرح در آیووا رشد از 17 درصد از رود حزبی را برانگیخت و در ماه سپتامبر به 60 درصد در ماه ژانویه است.

و او موفق به انجام آن بدون برنده یک نماینده.

پایان یانگ 2020 به این معنا نیست پایان یانگ. در همه. او در حال حاضر نقشه برداری از آینده ای که در آن او در ادامه به فعال خود اختصاص داده یانگ باند تجسم حوادث بزرگ در شهرستانها که در آن هواداران خود متمرکز هستند. او به دنبال در یک اجرا برای دفتر. او نه حکم در حال اجرا برای شهردار شهر نیویورک در سال آینده هر چند که به نظر نمی رسد که در آن قلب او است. او می خواهم به اجرا برای رئيس جمهور دوباره, اما او قطعا به چیزی علاقه مند اجرایی است. او همچنین آماده به پرتاب خود به 2020 کمپین از طریق سقوط اگر دموکرات نامزد می پرسد چرا که او یک دموکرات متعهد.

“اگر تلاش من و خیلی دیر می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند برنده نیست, پس از آن من می شود وجود دارد هر ناجور لحظه از هر ناجور روز” یانگ گفت. “من به مبارزه برای آن است. چه هستند که ما در اینجا انجام در غیر این صورت ؟ آنچه من می خواهم به انجام فقط تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای? که وحشتناک خواهد بود.” و او مشتاق به گرفتن حق نوع کار در دولت آینده “یک وزیر فن آوری و یا حتی … یکی از های موجود در بخش,” او گفت:. “شما می دانید, من نیستم ، مانند بدیهی است که کسی مثل من چیزی جدی و تاثیرگذار است اما ما می تواند کمک به انجام برخی از کار خوب من قصد ندارم به مانند, ‘سکس.'”

مبارزات سنجش ضعف در حال حاضر آغاز شده رسیدن به آرامی بدونم مورد تایید. بیشتر در تماس خواهد بود در حال حاضر.

[دفعات بازدید: 2020 دموکرات ها همه همین مشکل]

“او بسیار موثر بیان این که مشکل مردم رو در جریان اقتصاد و چالش هایی که آنها در حال رفتن به, رو,” برنی ساندرز نزدیک ترین دستیار جف ویور به من گفت این بعد از ظهر وقتی از او پرسیدم در مورد یانگ قبل از او می دانست که یانگ خروج از مسابقه. “ما دقیقا در همان صفحه بر روی راه حل اما حداقل او تا به حال شجاعت به نه فقط تکیه بر همان نئولیبرالی نقاط صحبت کردن.”

Sanders کمپین بیش از هر زمان دیگر شده است griping در مورد یانگ در حالی که احساس به عنوان اینکه او برخی از آرای خود را. که قطعا درست است برای برخی از, اما بسیاری از مردم با من ملاقات در یانگ حوادث در سراسر کشور به من گفت که آنها وجود دارد برای او. که شامل کیم مید 52 ساله مسکن از دره هادسون که می آیند تا به دست کشیدن بر روی درب برای یانگ در آخرین روز و در Keene سه شنبه شب ، او یک جمهوریخواه سابق که رای برای هیلاری کلینتون اما نبود متعهد به هیچ یک از دموکرات ها در این سال قبل از او به تماشای یانگ در مصاحبه با نیویورک تایمز هیئت تحریریه چند هفته پیش.

“او بسیار واقعی و در واقعیت است. او دارای ایده های خوب اما او همچنین یک رئالیست” مید به من گفت. او رای به هر نامزد در برابر تهمت است, او گفت:, اما او به وضوح ناراضی در مورد آن فکر نمی یانگ. “من می خواهم او را به حداقل طریق نیوهمپشایر به طوری که بیشتر مردم می تواند بشنود از او,” او گفت:.

من شروع به شک و تردید از یانگ بیش از حد. من برای اولین بار شنیده می شود او در سال 2018 زمانی که یکی از دستیاران خود را به من ایمیل فرستاده شده یک مقاله نیویورک تایمز در مورد او. او به تازگی. چند ماه بعد من یک سری از هماهنگ ایمیل از یانگ “حامیان” همه از آنها استفاده می شود تقریبا دقیقا همان زبان اصرار من به او را در یک پادکست. که آزار دهنده بود. سپس, زمانی که من اشاره نمی یانگ در بعضی از اوایل کمپین پوشش رویدادهای او می خواهم با حضور او به من ایمیل خود را. که بتواند. حتی زمانی که او برای اولین بار بحث را در ماه ژوئن او هنوز هم تازگی—ماریان ویلیامسون تا به حال نه کاملا زمینی لهجه و کمک به پیاده در برف سفرکردن; Yang او عجیب و غریب UBI پیشنهاد و یک دسته از بچه ها که نگاه به عنوان اگر آنها به طور مداوم پریدند تا در Mountain Dew, و که می خواهم فریاد نام خود را به عنوان با صدای بلند به آنها می تواند.

اما هیچ راهی برای رفتن به رویدادهای خود را ببینید ترکیب منحصر به فرد از اعتقاد به سرنوشت و خوش بینی و درک نمی کنند که او تا به حال چیزی برای ارائه دارد.

یانگ در حال رفتن به نگه دارید تا حمایت در حالی که برای. او می خواهد برای دیدن بچه ها به عقب بر گردیم در شکل و منعکس کننده. او احساس می کند در روده است که او می تواند برنده مسابقه اگر همه چیز رفته بود کمی متفاوت اما او پذیرفته که آنها نمی. او امیدوار است که نامزدهای دیگر به موفقیت پیدا کنید با صحبت کردن در مورد اقتصاد در راه او و با بازی سیاست را به عنوان معمول است. “اگر من سعی کردم به مانند یک عمل … ‘معمولی’ نامزد انتخابات ریاست جمهوری, من فکر می کنم ما می بوده ام در گل و لای گیر مدت زمان طولانی پیش” او به من گفت. “من همچنین می خواهم که احتمالا شروع به پریدن کرد یک پنجره در برخی از نقطه بیش از حد.”

او می داند که برخی از هواداران خود را به احتمال زیاد نشستن انتخابات در حال حاضر. معرفی او در این رویداد شب گذشته سابق پورتسموث شهردار استیو Marchand خواست جمعیت برای حمایت از یانگ گفت که با این نامزد آنها نمی نیاز به حل و فصل به عنوان آنها را با دیگران است. اما او نمی خواهند که به نگه داشتن آنها را از رای دادن.

“یکی از چیزهایی که ما باید … یک دانش آموز چگونه به اجازه نیست کامل باشد دشمن خوب” یانگ گفت. “و بنابراین اگر شما فکر می کنم شما می توانید یک انتخاب است که حرکت ما در مسیر درست حتی اگر آن چیزی است که شما را انتخاب کرده اند در یک دنیای ایده آل … شما باید به کار با آن است. وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از مردم نا امید, اما ما باید سعی کنید و انتخاب کسی که رفتن به در واقع کمک به حرکت ما در مسیر درست و شروع به حل برخی از این مشکلات است. من فکر نمی کنم که فرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و بنابراین اگر ما یک جایگزین بهتر ما واقعا باید سعی کنید و مطمئن شوید که فرد برنده است.”

او DMs باز هستند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>