اندی Byford آخرین روز جدید و سیستم حمل و نقل

Andy Byford takes the No. 4 subway train.
در طول اندی Byford دو سال تصدی خود به عنوان رئیس جمهور از نیویورک شهر سیستم حمل و نقل در زمان عملکرد افزایش یافته است بالاتر از هشتاد درصد است.عکس هیلاری Swift / نیویورک تایمز / Redux

نیویورک دچار عجیب و غریب فروشي به تازگی. اندی Byford رئیس جمهور از نیویورک حمل و نقل سازمان اجرا می شود که مترو و اتوبوس و بی سر و صدا اعلام کرد استعفای خود را. “ویران” شورای شهر بلندگو, Corey Johnson, توییتی. حمل و نقل از فعالان حمل و نقل مدیران ناتوانی-طرفداران حقوق رهبران کارگری اتوبوس و مترو کارگران خوب دولت gadflies و straphangers از هر قصبه ابراز شوک و ترس. بسیاری از نیویورکی ها از جمله شهردار, بیل د Blasio, تعجب, رنگ پریده اگر Byford می تواند متقاعد به ماندن بگیرید. (او نمی تواند.) لیزا Daglian مدیر اجرایی دائمی شهروندان در کمیته مشورتی به حمل و نقل متروپولیتن گفت: “هنگامی که آخرین بار بود به طور متوسط نیویورکر در خیابان می دانستند نام سر حمل و نقل آژانس؟” این واقعا غیر معمول ،

من برفلد Byford در سال 2018 زمانی که او بود و او را تماشا می کردند کار قطار و ایستگاه ها همیشه پوشیدن nametag مشتاقانه در معرفی خود به مبهوت سواران و کارکنان. او whippety انگلیسی در اوایل دهه پنجاه و او وارد نادر از مترو بدبختی که تنها پنجاه و هشت درصد از قطار فرار در زمان بود که تا کنون بدترین عملکرد هر شهر آمریکا. نیویورک بودند رها مترو در droves.

Byford تبدیل شده است که در اطراف. در زمان عملکرد در حال حاضر بالاتر از هشتاد درصد و مترو ridership افزایش یافته است و در هر یک از شش ماه گذشته. او نشان می دهد تا در جلسات جامعه در هر گوشه ای از این شهر جذب مردم خشم و امیدوار کننده بهبود. او آنقدر در دسترس مردم شروع به دعوت او قطار پدر. برچسب شروع به نظر می رسد در اطراف شهر با Byford را grinning صورت گچ بری در مقابل یک قطار توماس موتور تانک سبک تحت یک بنر “قطار پدر شما را دوست دارد بسیار است.” فراتر از محبوبیت Byford تا به حال در دراز مدت طرح جامع برای طراحی مجدد اتوبوس شبکه ها و به طور چشمگیری نوسازی مترو—اضافه کردن هزاران نفر از اتومبیل های جدید و بازنگری شده سیگنال سیستم—که به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد توسط کسب و کار و برنامه ریزی گروه نگران آینده از نیویورک است.

پس چرا رفت ؟ پاسخ به نظر می رسد فرماندار اندرو کومو. این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب و این به آن دلیل است که شهر نیویورک جرم-سیستم حمل و نقل است و اجرا از دفتر والی در دور آلبانی. اصلی مترو شرکت های خصوصی و فرار قطار خود را از طریق زمین های استیجاری از شهرستان. این شرکت رفت زیر در رکود بزرگ و شهر در زمان بیش از عملیات. سپس در سال 1968 با سیتی به فکر یک سیستم توسعه, فرماندار نلسون راکفلر طبیعی متولد empire builder دیدم شانس خود را و اعلام کرد دولت همه در ایجاد حمل و نقل متروپولیتن خواهد بود که تامین مالی توسط دولت شهرستان farepayers و دولت فدرال خواهد بود اما تحت آلبانی را کنترل کنید. قدرت گرفتن کار کرده است. اتوبوس و مترو بودند پروری به نیویورک حمل و نقل که در عمل تحت M. T. A. شهرداران بودند تا حد زیادی کنار و فرمانداران معلوم شد که در اکثر موارد پریشان و غیر قابل اعتماد مدیران. جورج Pataki برای مثال بود که در دفتر از سال 1995 تا سال 2006 غارت M. T. A. بودجه دو برابر آژانس بدهی و آغاز یک اسلاید در تعمیر و نگهداری آن را ادامه داد تا همین اواخر.

اندرو کومو به نظر می رسید که کمی علاقه به جرم حمل و نقل در طول دوره اول خود را. او اغلب مسخره M. T. A. به عنوان یک پف کرده و بی کفایت بوروکراسی است که برخی پایه و اساسی در واقعیت است. اما پس از آن در دوره دوم خود فرماندار کردم عمیقا درگیر در یک فشار به پایان برساند برای اولین بار سه ایستگاه بخش از مدتها خیابان دوم مترو در شرق فوقانی جانبی که باز در آغاز سال 2017. در کتاب جدید “تاریخ و زمان آخرین مترو: طولانی منتظر قطار بعدی در شهر نیویورک” دانشمند علوم سیاسی و برنامه ریز شهری فیلیپ علامت Plotch استدلال می کند که کومو مجبور خطر ناک انتقال منابع به این پروژه و به دور از روال مترو عملیات و تعمیر و نگهداری که کمک به رسوب بحران در سراسر سیستم بعد از آن سال. در هر مورد که بحران شناخته شده به عنوان تابستان جهنم برای آن سوزان خرابی تاخیر و تکرار derailments کردم کومو توجه و رهبری او را به استخدام یکی از ترین در جهان بسیار مورد توجه کارشناسان حمل و نقل یک خستگی ناپذیر خود توصیف nerd با تجربه در سیستم در سه قاره—Byford.

“کار من این است که سیاستمداران نگاه خوب” Byford به من گفت. او برای برخی از شاهکار از جمله در اواخر راب فورد, brawling, کرک کشیدن شهردار تورنتو است. در مقابل شهردار De Blasio آسان بود. شش ماه به این کار Byford هنوز نداده صحبت به او. البته او واقعا کار برای شهردار. Cuomo, حداقل, بود واقعا علاقه مند به دیدن این سیستم مدرن به خصوص اگر او اعتبار آن است. Byford به یک مثال آیا یک شیرجه عمیق به پیگیری سرعت محدودیت. او در بر داشت عظیم ناکارآمدی ناشی از, در میان چیزهای دیگر, قدیمی انضباطی سیستم خود را با انگیزه های پیچ در عقب که باعث شد قطار رانده می شود و بیشتر و بیشتر به آرامی. در همکاری با اتحادیه های او در مورد توجیه این سرعت که به زودی به حال یک اثر مقوی بر روی سیستم را در زمان عملکرد. کومو بود بعد از ضبط گفتن هیئت تحریریه نیویورک پست در مورد چگونه او همراه با “خارج از مشاور” حال کردم به پایین مسیر-مشکل سرعت و ثابت آن است.

در ماه مه سال 2018 زمانی که Byford بود در مورد به طور رسمی در حال حاضر به M. T. A. خود را در دراز مدت برنامه ریزی حمل و نقل برای نیویورک, جامع, محدود, جزوه کامل با پیش بینی هزینه ها—چهل میلیارد دلار در طول ده سال—او گزارش گفت که کومو حال تغییر ذهن خود را و نمی خواهید برای دیدن هر شماره که بدان معنی است که این جزوات تا به حال گیریم. Cuomo, به طور مشابه نمی مانند شنیدن در مورد تعداد سال است که این طرح پیش بینی شده آن را به طور کامل نوسازی مترو باستان سیگنال و سیستم. (او به نفع ارزان تر و بیشتر مربوط به اینده تکنولوژی استفاده شده است که در تلفن های همراه است اما ارتباط کمی به آموزش سیگنالینگ.) فرماندار همچنین به دخالت در عمده مترو-پروژه های مهندسی مانند تعمیر L قطار از تونل زیر رودخانه شرق. او را در “خارج از مشاوران” که تا به حال ایده های مختلف در مورد چگونه این کار باید انجام شود. کومو می خواهد برای رفع مترو اما به ظاهر در یک برنامه سیاسی است که تنها منطقی—او یک سیاستمدار.

در واقع او به دست عمده پیروزی سیاسی در سال گذشته با عبور از یک بسیار مترقی تراکم-قیمت بیل. با شروع سال آینده با بسیاری از وسایل نقلیه ورود به منهتن در منطقه مرکزی کسب و کار خواهد شد به اتهام هزینه ها و بسیاری از پول های جمع آوری شده را به سمت جرم حمل و نقل. این خواهد بود که برای اولین بار چنین طرح در یک شهر آمریکایی. سیستم اجرا خواهد شد و هزینه های جمع آوری شده توسط M. T. A. که به برخی از تحلیلگران به این معنی است که شهر در حال حاضر با توجه به آلبانی قدرت و حتی بیشتر از آن حیاتی سیستم—در این صورت کنترل از خیابان های آن. شهردار De Blasio بود که در حال اجرا برای رئیس جمهور در زمان امضا کردن این طرح بدون بحث های زیادی.

Byford که مشتاق بود در مورد قیمت گذاری تراکم و او آشکارا در مورد شکایت کومو مختلف مداخلات. اما نه او ستایش همه از کومو ایده—در برخی موارد او مشکوک شد از شک و تردید. همچنین گزارشهایی وجود داشت که خود را بالا مشخصات عمومی نمی نشستن به خوبی با فرمانداری و تضاد بین Byford را شفاف و باز کردن درب سبک مدیریت و کومو را بیشتر کنترل رویکرد احتمالا قدردانی نمی کند. دفتر والی حتی پیشنهاد به بار که Byford بود در عادت در تلاش برای گرفتن اعتبار برای دستاوردهای بودند که به درستی فرماندار. بروکلین نویسنده ای که آمد تا با قطار پدر گفت مصاحبه که او چرا که او “واقعا چه Byford انجام شد . . . و احساس می کردم که او نیاز به برخی از به رسمیت شناختن و عشق در نور که ارشد کومو درمان او را مانند گه.”

پس از آن در سال گذشته کومو در آورده و در عین حال یکی دیگر از مجموعه ای از مشاوران که در مدت زمانی کوتاه تولید یک گزارش توصیه فروشی بازسازی M. T. A. کومو دوست game, این طرح و دستور داد که آن اجرا شود. کار جدید حمل و نقل شهر نیویورک اقتدار رئیس جمهور خواهد بود کوچک به شدت. Byford خواهد از دست دادن کنترل خود را از پروژه های بزرگ از جمله سیگنال های جایگزینی که نیاز به دقیق ترین و انعطاف پذیر مدیریت موفق و ساخت و ساز از هفتاد جدید آسانسور در ایستگاه در حال حاضر غیر قابل دسترس برای افراد معلول. Byford تنها دو سال به کار شده دردناکی شناور نامه از استعفای. او تا به حال ساخته شده است یک تیم خوب و آرزو نیویورک بهترین است. روز سه شنبه او به من گفت: “از آن شده است یک افتخار و یک امتیاز برای اجرا در شهر نیویورک حمل و نقل” اضافه کردن “من آرزو می کنم آن را تا به حال به پایان رسید و این راه و بنابراین به زودی.” آخرین روز جمعه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>