اندی گیل و باند چهار شکوه و خطرناک سر و صدا

باند چهار وارونه ایده از آنچه گیتار باند با یک خواننده ممکن است انجام دهد.عکس توسط آدریان بوت / Redux

برای اولین بار دو دقیقه از فرانک اقیانوس “Futura رایگان” آهسته نیمه غرق ضرب و شتم اجرا می شود در زیر اقیانوس صدا و پیانو. آن را گرفته شده از باند چهار “عشق مانند سیاه زخم,” ثبت شده در سال 1979 برای این گروه اولین آلبوم “سرگرمی!” نمونه می آید از نقطه در آهنگ راست پس از اندی Gill پستی دو-نکته زنگ در گیتار خود را. او را تن نرم و آسانسور به اتاق را برای ورود دیو آلن باس Hugo برنهام را درام. گیل گیتار شده است خوراکی و screeching مانند یک سپر کشیده در سراسر bollard برای نود ثانیه اما با شور و مشورت به عنوان اگر او سر و صدا بودند تحقق یک هدف واحد. بخش ریتم شروع به نواختن یک شکل است که برای تلفن های موبایل مانند موسیقی رقص با برخی از بیت های حذف شده در حال چرخش خاموش مرکز آن مانند یک خشک کن پر از حمام تشک. آهنگ روشن و بیدار و نه مانند هر موسیقی که قبل از آن آمد ،

هر سه ابزار وجود دارد در Frank Ocean نمونه, ظاهرا, اما شما فقط می توانید شنیدن طبل. “من نمی تواند بشنود بیت ما اما وانمود کند که من انجام وقتی که کسی می پرسد:” برنهام به من گفت چند روز پس از Gill درگذشت از یک بیماری تنفسی در لندن, در فوریه 1st. “من دوست دارم Frank Ocean.”

آن را مناسب است که یکی از جدید ترین ظاهر از باند چهار موسیقی است که در یک ترانه Frank Ocean کسی که ذوب شده و به شکل آنچه که یک ستاره پاپ می تواند انجام دهد و می گویند. اقیانوس معکوس نقش خواننده مرد فقط به عنوان باند چهار وارونه ایده از آنچه گیتار باند با یک خواننده ممکن است انجام دهد. باید یک خواننده صحبت در مورد احساسات و یا نظریه? چه برقی ابزار ، به همین دلیل است که موسیقی تقویت? چرا آهنگ ها بسیاری از یادداشت ها? چرا چهار نفر به یک اتاق بروید و بازی با هم ؟ گیل کلمه صحبت بخشی از “عشق مانند سیاه زخم”—یکی از دو همزمان خواننده با الهام از تقسیم صفحه نمایش دو روایت از ژان-لوک گدار با فیلم “Numéro Deux”—به ما می دهد یک پاسخ یک راه برای درک لحظه ای فرهنگی و چه باند چهار reimagined آن در سال 1979. “من فکر نمی کنم ما می گویید وجود دارد هر چیزی اشتباه است با عشق” گیل می گوید: در این آهنگ. “ما فقط فکر نمی کنم که چه می رود در بین دو نفر باید کفن با رمز و راز.”

اصل شعر به “سیاه زخم,” دست نوشته توسط جان شاه.عکس حسن نیت ارائه میدهد جان پادشاه

روز بعد از Gill درگذشت صحبت کردم که این باند از چهار خواننده و ترانه سرا جان شاه. “‘Anthrax شد, دستیابی به موفقیت,” او گفت:. “ما احساس قادر به حرکت از آیه-پل-کر آهنگ. ما تا به حال کشف یک صدا.”

اگر یک Frank Ocean فن و یا هر کسی که نمی داند باند از چهار نمایشنامه “سیاه زخم” آنها را پیدا خواهد کرد ماهیت گیل در عملکرد به عنوان مهم به عنوان هر نوع دیگر از آن زمان است. Eulogizing موسیقی نوع دیگری از مرگ پس از قرار دادن آهنگ در حجم بالا و صبر کنید برای نزدیکترین فرد به شکایت. انتقادات و پیشنهادات نیست به خصوص رمان در حال حاضر و آن را به سختی جدید در سال 1979 اما “سیاه زخم” استفاده از آن را در راه است که هنوز هم شگفت آور است. این آهنگ شروع می شود با فقط یک گیتار تغذیه با شوق و ذوق برای یک دقیقه با هیچ گره نسبت به یک آهنگ و یا هر بارز موسیقی قاب. آن را شاد و با شکوه و خطرناک سر و صدا و پس بقیه گروه فراز در آن از بین می رود. هنگامی که گیل گیتار بازده آن را بیشتر هنجاری. او فقط نگه می دارد فش فش. این یک افسانه گیتار آهنگ با هیچ بخش گیتار. چگونه است که برای مینیمالیسم ؟

گیل ارائه شده عشق خود را از مینیمالیسم به عنوان یک اصل راهنما برای باند چهار در مصاحبه با Mary Harron برای انگلیسی ها هفتگی ملودی ساز در ماه مه سال 1979. “نگرش ما همواره به نوار پایین به ملزومات لخت و یا سعی کنید به,” او گفت:. “جدید ترین موج گروه تا به حال تعداد زیادی از صدا بافت در رفتن به طور همزمان. آنچه که ما بیشتر علاقه مند است که قادر به گوش دادن به یک باند چهار آهنگ و شنیدن هر عنصر—باس, درامز, خواننده, گیتار جداگانه و به همان اندازه غالب است.”

ساخت یک گروه خوانا از هر فاصله شامل بیش از یک کمی ویژگی های اصلاح. پادشاه گفت: من در مورد گروه های دسته جمعی تمایل به دور از “چاقی” از دریچه آمپر مانند آنهایی که ساخته شده توسط مارشال که محبوب با زبان انگلیسی گروههای موسیقی در دهه هفتاد. آبشش با استفاده از تقویت کننده های ترانزیستوری ساخته شده توسط دیگر شرکت Carlsbro که لنت سرد وضوح و عریانی به بازی خود را. “است که بسیار بود یکی از اندی چیز” پادشاه گفت:. “این بسیار دشوار است برای دختران—آن را در مورد چیزی است.”

چیزی که بسیار برای grabs در سال 1978 هنگامی که آنچه به طور گسترده ای به نام پست-پانک دوره بود جمع آوری بخار در انگلستان است. با الهام از خود شروع از پانک موج دوم از گروه دو بود به حواله: عاشق گذشته و صدا چیزی شبیه به آن. منتقد Greil مارکوس در یادداشت بوش “تاریخ مختصر قرن بیستم” باند چهار اولین آلبوم تلفیقی توصیف این لحظه: “باند چهار عمل کردن و قرار داده و به ثبت یک تصویر از یک فرد که تا به حال کشف شده است که زندگی عادی—حرکات از محبت و تنفر یک ساخته شده در هر روز این نامزدان به بازی گرفته و یکی صحبت می کرد هر روز اگر به عنوان یک اختراع کرده بود آنها را — در واقع خرید و فروش به عنوان گریس برای خرید و سکوت برای انباشت سرمایه و انفعال.”

این گروه موسیقی را تحت تاثیر قرار نمی شد مبهم: آلن عاشق متر; برنهام ستایش کار سیمون کیرک که درامر به صورت رایگان; و همه اعضای باقی مانده از باند چهار ذکر مجلس و Funkadelic. از Funkadelic را “یک ملت تحت یک شیار” شاه گفت: “شما فقط ذخیره کردن یک شیار و سپس شما می آیند و یا چیزی دیگر.” این توصیف دقیقا یکی از ایده های پشت “Anthrax,” نقشه برداری بر روی کاغذ توسط گیل و شاه در سال 1977 زمانی که آنها اشغال شده “اتاق مجاور در یک انت خانه” در حالی که حضور در دانشگاه لیدز.

دو الهام بخش برای Gill به طور خاص بودند جیمی هندریکس—به خصوص کار خود را در “افسون کودک (بازگشت خفیف)” که پادشاه می گوید که او و آبشش به گوش “بی وقفه”و دکتر Feelgood را گیتاریست Wilko جانسون. او معمولا ذکر شده در آمریکا استدلال در مورد هفتاد سنگ اما جانسون بزرگترین پیشین برای گیل ، اگر نام حلقه, هیچ, زنگ گوش دادن به گیل بازی در “خارج قطار را اجرا کنید در زمان” و یا واقعا هر باند چهار آهنگ است. سپس تماشای کلیپ دکتر Feelgood بازی “او آن را” زندگی در بریتانیا نشان می دهد تلویزیون “پیر خاکستری سوت آزمون” در سال 1975. جانسون بازی نیست و با یک انتخاب و یا استفاده از نوک انگشتان خود را مانند یک folkie. او whacks گیتار با پشت دست خود را با استفاده از ناخن و همچنین دست خود را. که حمله همراه با Fender Telecaster ایجاد یک صدا است که به عنوان نیروبخش و سخت به عنوان باند چهار خود را. (اگر شما می خواهید به یادگیری در مورد این گروه نگران نباشید. حقوق به باند چهار ضبط شد متعلق به برادران وارنر در ایالات متحده و برچسب زمان فایل های آهنگ پایین زمانی که این گروه نمی تواند در رسیدن به توافق با این شرکت در مورد یک قرارداد جدید در سال گذشته است. حقوق به ضبط در حال حاضر واگردانی به باند و ضبط اصلی را باید در جریان سیستم عامل به زودی.)

زمانی که باند چهار به نیویورک آمد و در سال 1979 و در انجام هورا آنها یک نسخه از “کالاهای آسیب دیده” که در حال حاضر به اندازه کافی زیرزمینی رسید که مخاطبان سنگ همراه برای بسیاری از آن است. از جمله در “چنگال 500,” “کالاهای آسیب دیده” بود که گروه اول تنها وجود دارد در سمت تلنگر از اولین نسخه از “سياه زخم” و احتمالا باقی مانده این گروه بهترین و شناخته شده آهنگ. پادشاه تشبیه صدای آن به نسل اول تصویری بازی برک آوت (یک توپ تندرست تراشه های دور در یک دیوار از آجر) که او و گیل در طول ضبط “سرگرمی!” در “کالاهای آسیب دیده,” باس و گیتار بازی شیر یا خط کوچک آکورد عقب و جلو و سپس در جهت مخالف با آلن بازی چه برای تلفن های موبایل مانند آهنگ ملودی و Gill نرم دور مانند یک نوع قهر فرسوده مترونوم. این demystification از رابطه جنسی و عشق, با اشاره به در B-side در “عشق مانند سیاه زخم,” در حال حاضر آغاز شده است در یک طرف: “گاهی اوقات فکر می کنم که من شما را دوست دارم / اما من می دانم که آن را تنها lust.”

در حالی که صحبت کردن در مورد گدار شاه توضیح داد که چگونه او نزدیک از آلبوم برای اولین بار آلبوم. “چرا ما نمی توانیم یک رادیکال موسیقی است که مذاکرات در مورد بیگانگی و ظلم و ستم و چیزهایی شبیه به آن بلکه واقعا خطر ناک است؟” آلن به خاطر band نوشتن “بازگشت هدیه” برای “سرگرمی!” در سال 1979. پادشاه از آلبوم رشته با هم وعده از تبلیغات—”رفتن به اسکاتلند بدون تعهد / ما برای شما ارسال دعوت نامه / ما برای شما ارسال داخل حمام”—و در پایان آنچه که ممکن است درخواست یک روز کارگر خورده به پست الکترونیکی سفارش کلاهبرداری: “لطفا به من شب و تعطیلات آخر هفته.” “ما تمرین در یک چمباتمه زدن” آلن به من گفت. “آن را هنوز هم یک خانه و آن را به یک صندوق پستی. در صندوق پستی یکی از کسانی که ‘با این شماره تماس بگیرید در حال حاضر برای داخل حمام’ آگهی. که آغاز شده است ما فکر—بازگشت هدیه. به عبارت دیگر ما نمی خواهید آن را حتی اگر آنها ارسال آن به ما.”

که “ما” این باند در باند چهار بود که به عنوان مرکزی به عنوان عدم پردازش و اثرات در گروه ضبط شده است. اما در پایان 2018 گیل گفت: در یکی از آخرین مصاحبه های که مفهوم جمعی بود “bollocks.” “من و جان اجرا شد نمایش” گیل گفت. “ما آن را اختراع اما ما وانمود تمام شد چهار نفر از ما.” پس گیل مرگ این بیانیه تکثیر شده است در رسانه های چند, بنابراین آن را به ارزش روشن. شاه به صراحت در پاسخ. “گیل و من اجرا نمی شود و همه چیز را,” او گفت:. “این یک تلاش که در آن هر کس کمک کرده است.” “این یک co-op آن را به چهار نفر از ما” آلن گفت. “همه ما بسیار قاطعانه در مورد چیزهایی که پس از آن به پایان رسید تا در استدلال. من فکر می کنم که چرا ” سرگرمی!’ برای تلفن های موبایل راه آن را برای تلفن های موبایل.”

“خیلی از کار ما ساخته شده بود در یک شیار از دیو و هوگو که بیش از گیل و من می تواند بداهه نوازی” پادشاه گفت:. “ما همیشه به سختی وارد اتاق تمرین و ارائه کار کرده تا آهنگ. ما نمی خواستیم این گروه در مورد افراد است. ما در مجموع بسیار تحمل هر یک از دیگر نقایص و همواره در تلاش برای فشار ایده ها را به نقطه شکستن.” این نوع از وجوش با گیل در حال اجرا را نشان می دهد دیدگاه. بسیاری از گروههای کارکنان با افرادی که همه به نفع این گروه فکر می کنم که کمی خود را مهم ترین و ویژه ترین. این انرژی مبادله پخش توسط هر گروه در همه جا در همه زمان ها.

حرکت که بحث در حال حاضر در یک ضبط زنده از “چیزبرگر” موجود در قسمت “یک روز دیگر/Another دلار” از سال 1982 اما ثبت شده در ماه مارس 1981. ترکیبی از دقت و خشم و صوتی تشخص را به چشم خود را پاپ. در مسیر کینگ در پر بار زندگی رویای detournément توسط yelping کردن خطوط بیشتر از تبلیغات تلویزیونی: “پنجاه و چهار مایل در هر گالن برآورد بزرگراه مسافت پیموده شده!” آلن و برنهام به نظر می رسد بازی در جهات مختلف درامز zinging صعودی در کند مؤثری موزیک در حالی که آلن نقش یک خط باس است که به احتمال زیاد تنها چیزی که در این آهنگ شما می توانید همهمه. گیل? موفق باشید نت این یکی. او باز صدا یک نوع از نور بنفش ابر آمونیاک. پس از آن او caroms از آلن و Burnham, ضربه هارمونیک از طریق یک کر پدال ساخت بالا و افتضاح تن است که محافل گروه مانند یک antagonized دوستان از این آهنگ که شاید حتی می داند که چگونه از آن می رود. این یک رویکرد است که حفظ یک صدا بیش از آن حفظ هر ملودیک و هارمونیک و یا وفاداری. به عنوان Gill توصیف خروجی خود را در یک سال 2017 مصاحبه آن را “صدای انگشت در حال حرکت در امتداد رشته صدای بلند در برابر این رشته است.” این یک رویکرد است که نقش حق را به برشت Bertolt نوع از خود بیگانگی ساخت شما متوجه پروژکتور بیشتر از فیلم است. گیل خاردار تشخص بود متعادل عمیق, مسخره, عشق از چه گیتار الکتریک می توانید انجام دهید در سمت چپ به دستگاه های خود را.

چند روز پس از گیل مرگ من فرستاده استیو Albini این گیتاریست چه کسی بیشتر با گیل صدا پس از Gill. “اندی گیل نواختن گیتار بود خاص الهام به من, و آن را عادلانه می گویند کپی کردم او بی شرمانه,” Albini نوشت. “او می گویند همان مورد Wilko Johnson, بنابراین ما حتی.”

پس از آلن سمت چپ گروه وجود دارد یک تلاش آگاهانه برای نوشتن یک ضربه و آهنگ “I Love a Man in Uniform” از سال 1982 به عنوان نزدیک به موسیقی رقص از زمان به عنوان گروه کردم. بی بی سی مخالفت کرد. در میان جنگ فالکلند حتی نسبتا مبهم, شعر در مورد نظامی بودند یک پل خیلی دور و گوینده ممنوع تنها از رادیو بازی. “اندی و من فکر کردم ما نوشته شده واقعی پاپ تک بود اما سانسور” پادشاه گفت:. حتی در حالی که عمدا به دنبال موفقیت گیل به سختی می تواند خود را شامل صدا و بازی است که هنوز هم سرکش و متلاطم مخلوط کمی زیر ابتدایی خط باس. وجود ندارد تنها جایی که گیل گیتار احساس می کند مانند کار یک فرد می تواند راه رفتن و صحبت کردن.

پس از فراق راه با شاه در سال 2012 Gill تور تحت نام باند چهار با سه استودیو نوازندگان که بهترین سمت چپ و بدون پیچیدگی. این یک ناعادلانه خشن گیگ برای سه sidemen—تقلید زندگی مردم اما نه در برادوی بازی که در آن ما انتظار می رود و ببخش هر گونه تفاوت. باند جذاب هستند چرا که از هشت هزار و تصمیم گیری آنها و در برابر یکدیگر چگونه هر بازیکن تحت تاثیر دیگران است. گیل فردی انجام شد برای کمک به راه اندازی یک جمعی که بلعیده فردی است. ما از دست باند چهار و Gill تا حدودی به دلیل از موسیقی آنها نوشت اما عمدتا به دلیل آنها چگونه استدلال کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>