آنگلا مرکل در آلمان است که دانشمند در رئیس

مایکل Kappeler / DPA / Alamy

برلین—نام مورد برای 14 قرن bubonic-طاعون همه گیر است که طی چهار سال, کشته تا 60 درصد از جمعیت اروپا شد, مرگ سیاه. به عنوان نام نشان می دهد این بیماری با کشت وحشتناک علائم فیزیکی و یک فرصت خوب برای مرگ. اما آن را تا به حال قابل توجه اجتماعی و روانی عوارض جانبی نیز هست. سوخت قابل توجیه اما نابجا و ترس و شایعات نادرست و خرافات گسترش یافته است. برخی سعی درمان معجزه مانند حجامت; پاپ احاطه خود را با حلقه ای از آتش و در خصوص باطل دیوانگی بی اساس هیستری هزاران نفر از یهودیان در سراسر این قاره به قتل رسیدند ظاهرا برای مسمومیت با آب چاه است. زمانی که مردم نمی توانند مقابله مورخ از قرون وسطی در اروپا اوا Schlotheuber به من گفت که آنها “چنگ زدن به هر گونه توضیح آنها می توانید پیدا کنید.”

امروز ما به صورت شیوع جهانی یک بیماری است که هر چند بیولوژیکی به مراتب کمتر مخرب از مرگ سیاه, پتانسیل برای تسریع چه Schlotheuber نظر مسری حقیقت-چرخاندن “همه گیر از ذهن است.” به عنوان اطلاعات غلط proliferates و خطوط بین واقعیت و داستان به طور معمول و nonchalantly عبور رهبران جهان باید در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری روشن متفکر مسیر رو به جلو یکی متکی بر علم و شواهد مبتنی بر استدلال است. در واقع, بسیاری از را. یک رهبر می رود هنوز هم بیشتر. مورد اعتماد مردم خود را برای حرکت در این شیوع را در آبهای تیره و بدون تحریک و یا تسلیم شدن به یک بیماری همه گیر از ذهن یک سیاستمدار است که کمتر از یک فرمانده و بیشتر یک دانشمند مسئول: آنگلا مرکل.

برای هفته ها در حال حاضر در آلمان رهبر اتحاد مستقر مشخصه خود را عقلانیت همراه با یک کارهایی احساسات برای هدایت کشور را از طریق آنچه که تا کنون بوده است نسبتا نبرد موفق در برابر COVID-19. این بیماری همه گیر است که اثبات می کند در بسیاری از جهات به اوج چالش برای شیمی کوانتومی تبدیل سیاستمدار که سبک رهبری همواره به عنوان تحلیلی, unemotional و محتاط. در تلاش خود را برای اجتماعی و ثبات اقتصادی در طول این شیوع مرکل برخوردار چندین مزیت: شناخته هماهنگ سیستم های علمی و پزشکی تخصص های توزیع شده در سراسر آلمان سخت به دست آورده اعتماد عمومی و غیر قابل انکار این واقعیت است که با توجه به عدم اطمینان شدید لحظه ای و مداوم و معقول رهبری است که به طور ناگهانی در سبک. با 30 سال تجربه سیاسی و مواجهه با یک چالش بزرگ است که مستلزم آرامش استدلال تفکر مرکل در اوج عملکرد مدلسازی فروتن اعتبار یک دانشمند در محل کار. و به نظر می رسد پرداخت می شود, هر دو به لحاظ سیاسی و علمی.

متولد در غرب آلمان در سال 1954 مرکل مطرح شد در شرق شهر به شمال برلین. پدر او یک کشیش لوتری و هدف از نظارت توسط آلمان شرقی سرویس امنیتی بود ، درخشان, دانش آموز, مرکل آموخته در اوایل “نه خودش را در مرکز همه چیز است” مبادا او در معرض خودش یا خانواده اش به بی موشکافی به گفته استفان Kornelius های رسمی شرح حال و خارجی سردبیر Süddeutsche Zeitung روزنامه. زمانی که دیوار برلین در سال 1989 مرکل که پس از آن به دست آورده دکترا در کوانتوم شیمی مشغول به کار بود به عنوان یک دانشمند محقق. به زودی پس از او با ترک شغل خود به پیوستن به یک جدید گروه های سیاسی که شکل گرفته بود در محله خود نتیجه بی سر و صدا به راه اندازی سیاسی خود را حرفه ای. او در سیاست آلمان و از طریق محض فراست و یک سری از بهنگام مانورهای تاکتیکی صعود در سال 2005 به صدارت سر از آلمان و دولت فدرال است. او مسیر چشمگیر بود و غیر معمول—برای یک زن و برای یک آلمان شرقی و برای روت دانشمند با هیچ پس زمینه در قانون مدنی یا خدمات.

چرا مرکل ترک آنچه به نظر می رسد امیدوار کننده حرفه ای برای اطمینان از سیاست ؟ در نیویورکر مشخصات جورج پاکر به نام تصمیم “مرکزی در رمز و راز از مات و زندگی است.” Kornelius ویژگی تغییر بنیادی به تحقق است که به عنوان یک دانشمند از فقیر و تحت ذوات شرق آلمان او خواهد بود “رشد” توسط غربی همسالان.

مرکل هرگز صحبت علنی در مورد اینکه چرا او را ترک علم اما شاید که به دلیل آن واقعا هرگز به سمت چپ. تفکر علمی—او عمدی کاوش از هر بیت از اطلاعات او محتاط مشاوره با کارشناسان همچنان جدایی ناپذیر به مرکل روزانه فرایند تصمیم گیری و سیاسی شخصیت. او بدون شک آگاه باشید که او را اندازه گیری متوسط حمل از آلمان در امور است حداقل بخشی از دلیل او برای تقریبا 15 سال در حال حاضر لذت می برد حمایت از کشوری که تاریخی احترام به دستاورد علمی و ذهن (فکر می کنم کانت انیشتین, بی حد و حصر دیگران) برای همیشه متعادل توسط حاد نگرانی از رهبران کاریزماتیک با ایده های بزرگ (فکر می کنم هیتلر).

قبل از همه گیر مرکل سیاسی ستاره شده بود و پایانی. او تا به حال شناخته شده تبدیل شده با توجه به Kornelius به عنوان صدر اعظم “که اجتناب از چیزهایی که بسیار کمتر به عنوان کسی که ساخته شده همه چیز.” بله, او تا به حال مانع از اروپا از سقوط از هم جدا در طول بحران مالی و چراغ این قاره به عنوان آن دست و پنجه نرم متعاقب آن مهاجرت بحران است. اما از اواخر سال او تا به حال شده است در سمت چپ سیاسی کنار داخلی ظهور پوپولیسم سمت راست به سمت چپ و توسط رهبران خودکامه در سراسر جهان است.

پس از آن آمد coronavirus. آلمان اولین مورد تایید شده در ژانویه 28, اما تهدید نمی کند واقعا تبدیل زندگی روزمره در اینجا تا اواسط ماه مارس. دولت موظف محدودیت در برلین بودند افزایشی اما بیشتر و بیشتر مخل. چند بودند ناراحت لغو اجتماعات بزرگ مانند صنعت کنفرانس, اما زمانی که این شهر خلاق مراکز—آن تئاتر اپرا و کنسرت سالن—بسته شده در مارس 10, چیزی ضروری رفت و گم شده است. چند روز بعد در برلین بدنام و جشن شب زنده داری صحنه رفت و تاریکی بیش از حد. پیاده پراکنده spooked صاحبان رستوران بسته تا مغازه و یا ساخته شده از جنس پلکسی گلاس موانع. پارچه بسیار از سرمایه اجتماعی و فرهنگی زندگی چیز ساییده شده بود. ساکنان این بار تقسیم شهر شد دوباره یاد آوری چقدر به سرعت آزادی را می توان از دست داد.

مرکل—برای آنها به عنوان یک سابق آلمان شرقی, آزادی و آزادی شناخته می شود پارامونت—درک همه بیش از حد شخصا چه مستند به معنای برای خود شهروندان. در 18 مارس و پس از این کشور بسته شده بود آن مدارس آن اقتصاد راه خود را از زندگی او به نادر سخنرانی تلویزیونی که مستحکم او رهبری است.

رو به دوربین از پشت یک میز با دو آلمان و اتحادیه اروپا پرچم به سمت او شروع عاطفی, توجه, توسط, اذعان کرد که “ما ایده از حالت عادی از زندگی عمومی و اجتماعی با هم—همه از این است که به آزمایش گذاشته به عنوان قبل از هرگز.” او با تاکید بر اهمیت دموکراسی و ساخت شفاف تصمیم گیری های سیاسی و او اصرار داشت که هر گونه اطلاعات او در مورد همه گیر شد و بر اساس تحقیقات کامل. سپس در بیانیه شگفت انگیز برای یک رهبر او “باید در نظر گرفته اند بی” Kornelius به من گفت که او ساخته شده مرجع به کشور خود darkest hour. “پس از جنگ جهانی دوم” مرکل گفت: “وجود نداشته است یک چالش برای کشور ما که در آن عمل در روح همبستگی ما بسیار مهم بود.”

چه ایستاده از آدرس خیلی مرکل توصیه های پزشکی, اما او بطور غیر مستقیم درخواست تجدید نظر به مفهوم اجتماعی با هم و برای خود محدودیت به عنوان یک فرد و به عنوان یک رهبر (“من قویا معتقدم که ما و شما از این تست اگر همه شهروندان واقعا این را به عنوان وظیفه خود را”). او گویا اطمینان و درخواست تجدید نظر عاطفی بودند بسیار مهم در یک زمان افزایش وحشت. در حالی که خلق و خوی نیست تا کاملا تاریک اینجا دیگر—با تشکر از عوامل مختلف آلمان به نظر می رسد به برخورد با شیوع بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر—آلمانی تا حد زیادی ادامه به توجه صدراعظم را دقیق دستورات. تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus افزایش یافته است و آن را به عنوان در سراسر جهان است. اما بر خلاف در ایتالیا که در آن بیش از 22,000 از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 یا در ایالات متحده, که در آن مرگ و میر پیشی گرفته است که شکل و همچنان به سرعت در حال افزایش کل مرگ و میر در آلمان شده است ومیگوید تا از 4,000. برای قرار دادن در این دیدگاه بیش از دو بار به عنوان بسیاری از نیویورکی ها از دست داده اند و زندگی خود را به coronavirus اند به عنوان افراد در تمام آلمان به تاریخ.

در حالی که در سطح کشور مقایسه داده ها ممکن است تا حدودی غیر قابل اعتماد و اعداد مطمئنا می تواند به نوبه خود برای بدتر در آلمان و هر جای دیگر کارشناسان استناد به تعدادی از عوامل ممکن است برای این کشور نسبتا کم تعداد مرگ و میر: متوسط سن coronavirus بیماران شده است پایین تر از اینجا به جاهای دیگر که محدودیت خطر; تعداد زیادی از مردم تست شده برای این ویروس است که بالاتر از کشورهای دیگر و موارد در بیشتر قسمت ها با دقت ردیابی; و سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است کارآمد به اندازه کافی به سطح شیب دار تا تعدادی از دسترس فشرده-مراقبت های ويژه برای پاسخگویی به تقاضای بالقوه.

توجه به طول عمر هر نتیجه موفقیت هستند حداقل در برخی از درجه نسبت به مرکل رهبری است. صدراعظم راه آوردن “منافع متفاوت با هم در سازش” Kornelius گفت. توانایی او را برای اعتراف به آنچه او نمی داند و نماینده تصمیم گیری شده است به خصوص به خوبی مناسب برای پس از جنگ آلمان را federalized ساختار سیاسی.

مرکل را با تکیه بر کارشناسان خوبی از بودجه علمی-پژوهشی سازمان ها از جمله بهداشت عمومی سازمان مانند رابرت کخ موسسه و شبکه ای کشور از دانشگاه های دولتی. برلین موسسه سلامت پزشکی-تحقیقات موسسه, دارای, مانند سازمان های دیگر به تازگی چرخد و تلاش خود را به منظور مطالعه coronavirus. رئیس آن Axel Radlach Pries به من گفت که آلمان موسسات تحقیقاتی در حال حاضر در حال همکاری نزدیک با هم به “ایجاد سیستم های سراسر کشور” از پژوهش. دولت فدرال با مرکل در راس نقش برگزاری, نقش, به تازگی به جمع آوری تمام از کشور, دانشگاه های پزشکی بخش به یک coronavirus نیروی کار.

زمانی که من صحبت می کرد با او Pries تاکید بر اهمیت دریافت ارتباط صادقانه از بالاترین سطوح رهبری در طول شیوع بیماری است. مرکل را با اتکا به شدت و بسیار علنی در تخصص یک تعداد انگشت شماری از کارشناسان از جمله شرکت معروف مسیحی Drosten رئیس ویروس شناسی در Charité بیمارستان در برلین. از منظر عمومی Pries گفت: صدراعظم و virologist “بسیار قابل اعتماد هستند.” مردم می دانند “که آنچه که آنها از هر دو Drosten و آنجلا مرکل واقعی هستند و به خوبی در نظر گرفته حقایق” و آن دو نیز “به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آنچه آنها نمی دانند.” چرا که آنها “صادق” با توجه به اطلاعات گفت که اطلاعات دیده می شود به عنوان معتبر. این صداقت در زمان گسترده دروغ, Pries گفت: من در حال بازی نقش مهمی در متقاعد کردن آلمان ها را تا حد زیادی همچنان به دنبال قوانین و حفظ, حتی در حال حاضر “بسیار آرام کردن وضعیت در آلمان است.”

این ویروس هنوز هم به دور از شکست و هیچ کس نمی داند چه چالش های پیش رو برای آلمان یا بقیه جهان است. اما قضاوت توسط مرکل رویکرد—او دقت در تلفیقی, اطلاعات, صداقت او در بیان آنچه شناخته نشده است و او با خونسردی—او ممکن است روزی یاد می شود نه به عنوان آلمان بزرگترین دانشمند بلکه به عنوان دانشمند مسئول: رهبر سیاسی که اعدام جشن و شخصیت مبتنی بر شواهد تفکر که همیشه بیشتر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>