Anthony Fauci طرح به ماندن صادق

مانوئل Balce Ceneta / AP

زمانی که Anthony Fauci بازگشت من تماس بگیرید و روز دیگر او ایستاده بود در خارج از غرب بال در راه خود را به یک جلسه از coronavirus نیروی کار. او نمی باید زمان زیادی را به صحبت کردن با او تا به حال 20 بیشتر تماس های تلفنی را او به من گفت. گرفتن یک صندلی در کار-نیروی جلسات تضمین شده نیست. حتی در اتاق وضعیت کاخ سفید و مقامات تمرین های اجتماعی فاصله.

زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس می رسد در جلسات او چک کنید تا ببینید که آیا مردم تحت فشار بیش از حد نزدیک به هم قرار دادن یک دیگر در خطر ابتلا به عفونت. اگر آنها او “اساسا لگد مردم برای خروج از اتاق گفت:” هی رفتن به یک اتاق دیگر و لحن در توسط تلفنی'” Fauci به من گفت.

بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد می خواهید Fauci در هر کدام از اتاق های بزرگ تصمیم گیری ساخته شده در. خلوص او ساخته شده است او در یک لحظه آیکون. در جلسات مطبوعاتی اجتماعی-کاربران رسانه تشریح دوم خود-توسط-دوم چهرۀ برای سرنخ به عنوان به آنچه که او را به فکر کردن در زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوالات. زنگ خطر گسترش در میان بینندگان تلویزیون زمانی که او از دست رفته یک جلسه مطبوعاتی روز دیگر افزایش دادن به هش تگ #WheresFauci.

آیا او مجاز به ماندن در اتاق و برای چه مدت حدس و گمان است. تهمت نمی خواهم به upstaged. و صحبت کردن حقایق است که در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن پیام خطرات تبعید و تمسخر از رئیس جمهور. 79-در سال Fauci که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نشان داده است که او مایل به انجام آن به هر حال. به عنوان برگ برنده سیاهی موجود مالاریا دارو به عنوان یک درمان بالقوه (“من احتمالا بیشتر از یک فن که—شاید کمتر کسی او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه) Fauci ساخته شده ساده است که اثربخشی دارو در برابر coronavirus اثبات نشده است.

“نه. پاسخ این است که هیچ” Fauci که ایستاده بود کنار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا هر گونه شواهد نشان می دهد که این دارو ممکن است کار می کنند. چه شواهدی وجود دارد گفت: باقی مانده است “حکایتی است.”

Fauci توصیه کرده است شش رئیس جمهور از او سر NIAID در سال 1984. اما او هرگز دیده می شود یک بیماری کاملا مانند COVID-19 و نه او همیشه مشغول به کار برای یک رئیس جمهور کاملا مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.


پیتر نیکلاس: در طولانی خود را حرفه ای آیا شما تا کنون دیده بهداشت عمومی بحران در آمریکا به عنوان جدی این یکی ؟

Anthony Fauci: هیچ. آنچه که ما در حال حاضر چیزی است که بسیار متفاوت و بسیار حاد و بسیار تهدید می کند. و به همین دلیل مردم در حال گرفتن اضطراب در مورد آن—در برخی موارد مناسب چندان است زیرا به نظر می رسد که هیچ کس امن است از این. این یک منتشر بیماری تنفسی است که به درجه بالایی از مرگ و میر به ویژه در میان برخی از جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با بیماری های زمینه ای. این بی سابقه است. من انجام شده است این مدت زمان طولانی و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

اگر شما رفتن به عقب و من انجام شده است این برای حدود 36 سال با شروع سال های اولیه HIV/AIDS—هر یک از شیوع بیماری دارای عطر و طعم های مختلف به آنها. برخی از ترسناک هستند اما واقعیت این است که بد نیست. مانند ابولا—همه رو وحشت زده ابولا اما واقعا هیچ شانسی در ایالات متحده است که ما را منتشر شیوع ابولا به دلیل راه ابولا گسترش می یابد.

نیکلاس: بود که ایالات متحده به اندازه کافی آماده برای همه گیر?

Fauci: اگر شما یک قریب به اتفاق همه گیر وجود دارد تقریبا هیچ درجه ای از آمادگی که می تواند به جلوگیری از تمام درد و رنج و مرگ است. وجود دارد نسبی درجه ای از آمادگی. و در این راستا [ایالات متحده آگهی] در سطح آمادگی. اما بدیهی است که شما می توانید ببینید [با] آنچه در حال پخش است در حال حاضر زمانی که شما چیزی را با زور از یک بیماری همه گیر به نظر می رسد که شما به خوبی آماده شده است.

نگاهی به ساعت پشت یک دهه یا بیشتر. [شما می تواند داشته باشد گفت:] ما 12,700 هواکش استراتژیک ملی ذخایر. چرا قرار نیست 100,000 در آن وجود دارد ؟ وجود دارد را نداشته اند هر گونه شور و شوق در هر بخشی که به صرف پول زیادی برای انجام این کار است. در حال حاضر به صورت گذشته نگر زمانی که شما به عقب نگاه شما می گویند, آه خدای من چرا ما قرار داده 100,000 هواکش در آن وجود دارد ؟

آن را پویا وضعیت مردم طبعا می خواهند بدانند: آیا ما به اندازه کافی ؟ ما نمی دانیم. همانطور که بیشتر مردم نیاز به مراقبت و تجهیزات این سیستم تاکید کرد. بنابراین ما باید برای انجام بهترین ما می تواند احتمالا. امیدوارم که به اندازه کافی خواهد بود.

نیکلاس: آیا شما احساس فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه یک پیام خاص در مورد کوروناویروس?

Fauci: نه آنها و نه [به من فشار آوردند]. [می خندد.] من مطمئن هستم که چرا.

من ساخته شده ذهن من خیلی وقت پیش پیتر—و این می رود برای اولین بار من تا به حال به حقیقت صحبت می کنند به رونالد ریگان در مورد جدی بودن HIV/AIDS زمانی که مردم توجه به آن است. من مثل این lone wolf وجود دارد: این که بزرگ شود. ما رو به انجام کاری درباره آن.

من همان چیزی که به انجام در حال حاضر است. و نگرش من این است: من قصد دارم به انجام این کار نگه دارید. من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به سعی کنید به سکوت من. من فکر می کنم که خواهد بود احمقانه در بخشی خود را. و من حتی نمی فکر می کنم آنها می خواهند به. من فکر می کنم در برخی موارد, آنها خوش صدای من در خارج وجود دارد گفتن حقیقت است. من قصد دارم به انجام آن است. و بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به من من می خواهم به نگه داشتن آن را انجام می دهند.

نیکلاس: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با دیگر روسای جمهور که شما با آنها کار کرده ام?

Fauci: او دارای یک سبک بسیار منحصر به فرد. اما چیزی که من را تشویق می کند که هر بار از من خواست او را به انجام کاری—برش چین سفر یا رفتن به کاهش دستورالعمل—او همیشه در نهایت گوش دادن به آنچه که من گفته ام. زمانی که من گفت:” من واقعا فکر می کنم ما باید انجام دهیم این, او گفت: هرگز هیچ و رد توصیه من. مهم نیست که چه سبک خود را هنگامی که آن را می آید به هسته از آنچه انجام می شود و خوشبختانه او به من گوش.

نیکلاس: آیا شما گام برای حفاظت از خود و جلوگیری از عفونت است ؟

Fauci: به عنوان بهترین من می توانم بله. هستند خطرات وجود دارد که برخی از مردم نیاز به گرفتن به خاطر وقتی که می آید به سلامت و ایمنی مردم آمریکا گاهی اوقات شما واقعا باید به برخی از خطرات برای خودتان. نه هر کس می تواند پناهگاه در محل. اما من سعی کنید برای انجام بهترین من. من شستن دست من 100 بار در روز. من اصلا تا به حال دست دادن با کسی. و هنگامی که من صحبت کردن به کسی که من سعی می کنید به ماندن شش پا و دور از آنها. بنابراین من انجام که. زمانی که من در اینجا [در کار]—من قصد دارم حدود 20 ساعت در روز—من سعی کنید برای انجام بهترین من.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>