در حال رمان دام وجود دارد ؟

A book cut out in the middle floating in the clouds.
تصویر توسط Na Kim

عنوان جنی Offill را جشن رمان “Dept. از حدس و گمان” از سال 2014 اشاره به یک شوخی بین این کتاب unnamed شخصیت و شوهرش. “آنها با استفاده از به ارسال هر یک از دیگر حروف” Offill می نویسد. “آدرس برگشت بود که همیشه همان: Dept. از حدس و گمان.”

سال بعد هر دو آنها هنوز نامه, اما, شوهر, آغاز کرده است, در حال خواب با یک زن جوان از دفتر و شوخی است که یک بار ضمنی جوان عشق خوشبینی محتاطانه به دست آورد تا تیره بازیگران. آیا زن و شوهر را با هم ماندن است distressingly زندگی می کنند سوال که شخصیت تصمیم می گیرد برای ارسال همسرش نامه ای دیگر از گروه. از حدس و گمان—”او پس از گمانه زنی”—پیشنهاد که آنها را ترک نیویورک حرکت به این کشور و به طور ضمنی صرفه جویی در ازدواج خود را. “فراموش نکنید این شهرستان” او می نویسد. “وجود دارد هیچ چیز برای ما ندارد. پرندگان در حال ترک حتی.”

زن و شوهر ماندن با هم شاد-به اندازه کافی به پایان است که به نظر می رسد نسبتا باور نکردنی در نور Offill جدید رمان “آب و هوا” که حاوی هیچ پیشنهاد که آینده را عدم اطمینان می تواند خوب و یا هیجان انگیز ترین چیزی که—پرندگان در حال اجرا هستند از مکان برای رفتن. هر دو کتاب تولید انرژی خود را از ترس, اما, که در آن “Dept. از حدس و گمان” نگران قریب الوقوع انحلال راوی ازدواج “آب و هوا” می گیرد در اطراف انتخابات ریاست جمهوری 2016 و بنابراین نگرانی از انحلال قریب الوقوع از هر چیز دیگری. اخیر در یک رشته از رمان که تعجب می کنم که آیا ما در زندگی “بی سابقه تایمز” “آب و هوا” است Offill را تلاش برای “نوشتن atmospherically,” او گفت: ناشران هفتگی. به جای زوم بر روی یک disorienting تحول در زندگی شخصیت رمان تلاش برای نشان می دهد که چگونه این روزها هر جنبه ای از زندگی هر کس احساس می کند در معرض تهدید و چگونه هر تصمیم گیری به نظر می رسد به presage یک دوئل بین فردی بقا و اقدام جمعی است.

سازش: هنگامی که زمان می آید را انتخاب کنید بقای فرد است اما احساس بسیار بد در مورد آن است. این است که حداقل از دیدگاه این رمان راوی لیز یک گرادیان مدرسه ترک تحصیل زندگی در مرز از gentrifying بروکلین. لیز اواخر شب مخفیانه در جلسات گشت و teetering منابع مالی را به او آموخت به پیش بینی بسیاری از راه های که در آن او—و جهان—می تواند سقوط از هم جدا. این کتاب آغاز می شود در این کتابخانه که در آن لیز است یک کار برای او که مسلما underqualified, کمک به مراجعان که به نظر می رسد مانند او را در آغوش اضطراب به عنوان یک حالت استراحت—یک “محکوم کمکی” یک ورزش که ناخن ها “گزیده سریع.” هنگامی که او تا به برخی از زمان آزاد او را دوست دارد به انتخاب الگوهای چیز “در حال سقوط و جمع آوری بدون اطلاع قبلی.”

Offill طول می کشد یک رویکرد مشابه. مانند “Dept. از حدس و گمان” “آب و هوا” نوشته شده است در قطعات و با deadpan زبان; بیت روایت هستند “به معنای چرخش” در کنار نقل حکایات, جوک و مجموعهای از مطالب گوناگون. منتقدان دوست داشتم به تماس “Dept. از حدس و گمان” “باریک” و یا “slender”; “آب و هوا” است که در مورد همان ظهر اما خیلی بیشتر منتشر. قطعات اجازه می دهد Offill به ترکیب تیتر مسائل بدون خیلی مانور: این کتابخانه به تنهایی به ارمغان می آورد با هم افزایش بی خانمانی تبخیر دانشگاهی بازار کار اهمیت حفظ Narcan در دست بارگذاری را ravaging از خدمات تاکسی محلی, گیاهخواری و مراقبت از خود را از طریق مشکوک معنویت. (با وجود او برنده بدبینی لیز است و در نهایت متقاعد به پیوستن به یک گروه مراقبه است که در زیرزمین اما او نمی دهد تا او ژامبون ساندویچ زمانی که بدحجابی.)

لیز همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار برای او خنده دار سابق graduate adviser, سیلویا که میزبان محبوب پادکست در مورد تغییر آب و هوا به نام “جهنم یا آب بالا” و کسی که سال ها است هشدار در مورد مشکلاتی که در حال حاضر اشغال لیز. در میان لیز مسئولیت است برای پاسخ به شنوندگان’ پرسش که “شده است حملات انجیلی به تازگی. مقدار زیادی از سوالات در مورد جذبه مخلوط با آنهایی که در مورد توربین های بادی و کربن مالیات است.” (این نیز به نظر می رسد در سراسر متن است.) در خانه هم پایان بار به طور فزاینده ای فوری موضوع گفتگو. لیز شوهر, بن, یک منقضی classicist که طرح های آموزشی ویدئویی و یک “رابطه پیچیده مدرن همه چیز است.” برادر هنری سابق معتاد که بستگی به لیز برای حمایت عاطفی به خصوص هنگامی که خود را-آن را-همه شریک تبلیغاتی اجرایی می شود ، یکی از Offill را متحرک سازی پرسش این است که آیا تاریخ را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای درک آینده و لیز پسر, الی, کمتر از یک شخصیت از یک میله رعد و برق از ترس خود را در مورد “آب و هوا خروج”—نقطه ای که در یک منطقه متوسط آب و هوا متوقف شبیه به آنچه قبل از تبدیل شدن به واقعا به میزان قابل بی سابقه است.

در طول این دوره از کتاب لیز می شود چه شوهر او خواستار یک “دیوانه doomer.” او توسعه پارانویا که آغاز می شود با اینترنت ناشی از مالیخولیا (“زانو سرطان” است ورم مفاصل) و رشد می کند به یک وسواس با مانده هک, اگر چه او متوجه می شود که این تنها می تواند شما تا کنون دریافت کنید اگر شما احساس می کنید نفس های در حال اجرا برای گرفتن اتوبوس. پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتخاب بن می شود در “doomstead” برنامه ریزی ساخت آن را خود او با گفتن لیز “وجود دارد راه های باستانی از شاخص های بیش از حد.” هنری در ضمن آغاز می شود هدایت جو ترور درون. با توجه به این که او نمی تواند اعتماد به نگه داشتن خود را با هم و این که زندگی کودکان به نظر می رسد بیشتر imperilled از او آغاز می شود و با داشتن سند چشم انداز در مورد کشتن نوزاد دختر یک فروپاشی عصبی از فشار به نگه داشتن آنها را یک راز و نیاز به نظارت مستمر از, لیز, که نادیده بن و الی.

هنری عود و به پایان می رسد تا طلاق گرفته و لیز است وسوسه به امر توسط یک خبرنگار جنگ. اما چیز بد است که در نهایت اتفاق می افتد در متن هرگز به عنوان مهم به عنوان احساسات بد که در هوا آویزان از تلاش برای آنها را پیش بینی کنند. (طلاق است برای بهترین; لیز ظهور از او لاس زنی وقف مجدد به ازدواج او.) برای شخصیت های مانند این آخرالزمان است جذاب فانتزی; هنگامی که عذاب مسلم است هیچ کاری قابل قبول است. در دنیای واقعی اگر یک فرد است که هنوز هم مسئول اقدامات او و playacting فاجعه برای جلوگیری از که مسئولیت سوخت لیز گناه. “من در حفظ و تعجب که چگونه ما ممکن است کانال همه از این ترس به عمل” او اشاره می کند. “یک شب بن و من رفتن به یک جلسه در مورد عدالت در کلیسای کلیسای پایین خیابان. خوب مردم در سراسر ساخت برنامه های کمک—پس چرا من احساس خجالت?” او ناسازگار احساسات دراماتیزه زمانی که خانواده بازديد بین المللی جاسوسی موزه در واشنگتن دی سی که در آن به آنها داده می شود یک اسکریپت به عمل یک ماموریت. بن grumbles چون ورودی رایگان نیست اما لیز خیالش راحت است که آنها نمی رفتن به موزه هولوکاست—شبیه سازی ریسک و خطر بهتر است به یک یادآوری از واقعی ریسک و خطر است. او همچنین دوست دارد به تصویر بشریت بر روی صفحه نمایش از جاسوسان به عنوان اخلاقی بازیگران فدا کردن خود برای خود ایجاد کند. “بهترین چیز این است که به دنبال عادی جفت عینک” او یادداشت از نمایشگاه. “سیانید نوک. مورد استفاده قرار گیرد اگر شما گرفتار دشمن بنابراین شما لازم نیست خیانت هر کسی.”

این پرسش که چگونه به درک آینده از طریق گذشته تکرار میشود و بنابراین اغلب در “آب و هوا” در بسیاری از اشکال مختلف که به نظر می رسد کمتر مانند یک موتیف از تثبیت. جزیره ای از روایت بهره خواهد هنری تفکیک شبیه گذشته خود را زمانی که او “غرق شدن” و لیز “کبوتر در سمت راست پس از او”?—بلعیده در افزایش جزر و مد از نگرانی های هر دو جهانی و بی اهمیت. خواهد آخرالزمان دبستان بود بیهوده به آن شده است قبل از ؟ را کنترل آفات بود بیهوده به آن شده است قبل از ؟ “ما نمی دانیم که اگر آن را یک موس جدید و یا قدیمی ماوس” Offill می نویسد جوندگان در آپارتمان او. “این نقص کشنده از have-a-قلب-دام.”

برای رمان نویسان امید برای مقابله با فوق العاده خطرناک پوچی از زندگی معاصر اهمیت چنین سوالاتی است که نه فقط فلسفی اما عملی است. چگونه شما نوشتن یک رمان که نمی بیات بعد از انتخابات ؟ در نظری, داستان, در, شکست, طول می کشد که بین این جهان و داستانی یکی ایجاد یک راحت فاصله بین رمان نویس و اخبار. The realist رمان نویس که می خواهد به اذعان تهمت تغییر آب و هوا و بقیه به حدس و گمان در راه های مختلف. او نیاز نیست و در حال حاضر یک بحث است اما او نیاز به ارائه یک تفسیر از تم ها و اتفاقاتی که خواهد شده اند به طور کامل برداشت بیش از زمان او به آنها.

در حالت ایده آل, این تفسیر را تقویت خواننده. در عین حال اکثر رئالیستی داستان خطاب سیاست مدرن از همان آسمان است-سقوط مرکز-چپ برتری به عنوان op-ed روزنامه و برچسب مروج آن در گذشته استخراج شده است به صورت درس به مقابله با ظاهری عدم امکان در آینده. “گاهی اوقات من فکر می کنم که مردم امروز باید غمگین ترین مردم همیشه چون ما می دانیم که ما خراب همه چیز” راوی از لوسی Ellmann هزار صفحه ای “اردک نیوبوریپورت,” فکر می کند در یک نقطه. Ellmann را doorstop است حداکثری جریان از آگاهی فویل به Offill را تکه تکه داخلی. هر دو رمان از ویژگی های کار همسر و مادر خود deprecatingly فرسایش در مورد اخبار و استقرار گریم چیزهای بی اهمیت—اشاره به جنگ داخلی و یا یونانی مثلها—به موجب شدت در حال حاضر. در جای دیگر اولیویا Laing “Crudo” تصور آن autofictional راوی به عنوان ادبی رادیکال کتی اکر اما به جای skewering pieties و سوار یک موتور سیکلت او درگیر در قرن بیست و یکم بورژوایی rites of passage—احساس عجیب و غریب در مورد ازدواج اما انجام آن به هر حال به tweeting در مورد اخبار. مفهوم این است که حتی در گذشته افسانه ای شورشیان خواهد بود مانند بقیه از ما امروز به دام افتاده در مقابل از کامپیوتر غرغر “دنیا مطمئن شوید که بد است. . . .” و با وجود آن همدردی toxically مردانه بن لرنر را “توپکا مدرسه” نمودار باریک شدن مسیر از پایان تاریخ به مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص از تغییر قبلی خود رمان “10:04” که نگران خود را با هزاران امکانات در حال حاضر حتی به عنوان است که در حال حاضر در اختیار یک “بی موقع گرما.”

این رمان نویسان دلبستگی به ایده زندگی معاصر به عنوان تعریف شده توسط زمان توقف فاجعه است هیچ تفاوتی ندارد از لیز دلبستگی به katey توهمات. اگر این بار بی سابقه ای چقدر می تواند به شما واقعا انتظار از یک رمان نویس? پذیرش این فرض اغلب منتقدان ستایش این کتاب برای توانایی خود را برای به تصویر کشیدن واقعیت و نه توانایی خود را برای پاسخ به آن نقد آن و یا درگیر شدن با آن است. نمایندگی و جذاب آن همتای relatability—جشن هستند به عنوان دستاوردهای به جای اذعان به عنوان پایه که از آن یک رمان نویس باید شروع به کار کرد. زمانی که Offill می نویسد: چیزی شبیه به “وجود دارد کمتر و کمتر پرندگان این روزها. این سوراخ من سقوط کردن یک ساعت پیش” او تقریبا به نظر می رسد, حوصله, به عنوان اگر او تا به این آشنا فکر کردم اگر او برای به انجام رساندن هدف خود را از نوشتن atmospherically به نمایندگی از خلق و خوی. اگر چه او نمی تواند تصور کنید که آینده او به نظر می رسد نوشتن نسبت به آن historicizing حاضر به جای شرکت در آن.

در عین حال تمام رمان های خود را منعکس کند زمان خوبی است تا یک رونویسی از یک لحظه تاریخی است اما نتیجه یک فرد خاص تفکر و زندگی را از طریق آن. Offill گفته است که کتاب او شامل تحقیقات گسترده مصرف سال را به پایان برساند اما خود را تکه تکه شدن و دشت پیشرو سبک اساسا منفعل. هر جمله به طور بالقوه معنی دار; این خواننده و فعال با ترس که به پایان می رسد تا در جستجوی سرنخ تعقیب روایت مانند یک جاسوسی یا یک نظریه پرداز توطئه. لیز مشاهدات اغلب سرگرم کننده اما هیچ دلیلی وجود دارد که آنها باید در سازمان به عنوان یک رمان و نه به عنوان یک ویژه سواد خوراک توییتر. در واقع هر چند آزمایش در توییتر داستانی که هرگز از اعدام به خصوص به خوبی بر روی پلت فرم خود را, یک رمان است که واقعا منعکس توییتر خواهد بود بسیاری مانند “آب و هوا.” یک مختصر و مفید و در عین حال افسرده اول شخص راوی unspools مختلف روایت موضوعات از طریق ولگرد گزارشات روزانه, حکایات و مسائل او را بخوانید; این فانی معمولا برخی با اشاره به ارتباط به زندگی خود را که هر متعهد پیرو خواهد بود قادر به تشخیص (و به شکل فرضیه مورد). این کتاب نوشته شده است در اوج زمان حال است که اجازه می دهد تا برای حافظه اما کمی احساس هدف و یا ادامه. با وجود هر گونه سرمایه گذاری شخصی شما ممکن است احساس کنید در داستان یا لذت شما ممکن است احساس کنید در حقایق جالب در ارائه بهترین بخش این است جوک.

به سازمان دیده بان در حال حاضر آشکار بر روی کامپیوتر شما است که به تعامل با آن را به عنوان اگر آن را در حال حاضر گذشته است. البته این یک عنصر از زندگی مدرن است. اما اگر رمان در حال رفتن به حفظ آن باید حفظ برخی از تمایز از اشکال دیگر. در تکرار تجربه بودن آنلاین Offill منتقل paranoiac خلق و خوی در حال حاضر, اما او نادیده قدرت از رمان به عنوان یک حالت است که در آن توانایی بازتاب یک ذهن موجود است که در یک بدن است که در جهان وجود دارد, داشته باشید که ممکن است hyperaware از زمان خود است اما در واقع در آن به دام افتاده. پس از اتمام “آب و هوا” فکر کردم از سیلویا رمان را مدرک podcaster که فراهم می کند و چک واقعیت مانند “این افراد برای جاودانگی اما نمی توانید صبر کنید ده دقیقه برای یک فنجان قهوه است.” آنچه من می خواهم به خواندن یک رمان ،

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>