به عنوان Coronavirus گسترش سهام سقوط دوباره و کاخ سفید Frets در مورد Black Swan

Tourists walk past Milan's famed cathedral one of the many tourist attractions closed.
گردشگران یی راه رفتن گذشته میلان کلیسای جامع مشهور در روز دوشنبه به ایتالیا قفل شده پنجاه هزار نفر در ده شهر شامل عمده شیوع کروناویروس در اروپا است.عکس های آندریا Mantovani / نیویورک تایمز / Redux

همانطور که بیشتر کشورهای اروپایی از جمله اتریش و اسپانیا و کرواسی موارد گزارش شده از COVID-19 پاتوژن در ارتباط با کروناویروس شیوع بازار سهام ایالات متحده کاهش یافت و دوباره در صبح روز سه شنبه. ظهر داو جونز به طور متوسط بود تقریبا سه صد امتیاز یا حدود یک درصد خود را زیر هزار نقطه رکود در روز دوشنبه.

این سقوط در قیمت سهام بود که یک حادثه در حال انتظار برای رخ می دهد. پس از ده سال bull run, S. & P. 500 رشد شاخص عظیم 28.9 درصد در سال 2019 و ادامه داد: برای رسیدن به اوج جدید تا اوایل فوریه. سرمایه گذاران به نظر می رسد مایکروسافت کردن این اخبار نگران کننده در مورد گسترش coronavirus در داخل و خارج از چین اما sang-froid هرگز احتمال زیاد به گذشته است. آن هم پاشیده بیش از آخر هفته در میان گزارش از مردم بیمار شدن در مکان ها و جاهای دوردست که مصر و ایتالیا و امارات متحده عربی.

افزایش مرگ و میر coronavirus است در درجه اول یک فاجعه انسانی ، و به عنوان Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد روز دوشنبه این خبر همه بد نیست. برای چند هفته در حال حاضر تعداد موارد تازه تشخیص داده شده COVID-19 شده است در حال سقوط در داخل چین به عنوان دولت اقدامات سخت گیرانه به نظر می رسد اثر گرفته اند. اما سرمایه گذاران تمرکز بر امکان این ویروس گسترش در سراسر جهان است. “ما در حال حاضر در نظر گرفتن این که یک بیماری همه گیر در همه, اما نام و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از سازمان بهداشت جهانی شروع به استفاده از اصطلاح” بهارات Pankhania متخصص در بیماری های مسری در دانشگاه اکستر در انگلستان روز دوشنبه گفت:.

روز دوشنبه افت شاخص Dow نمی رتبه در شاخص بالا-بیست و روزانه حرکت می کند از نظر درصد. اما آن را داو سوم-بزرگترین تک-بعد امتیاز کاهش و آن را به اندازه کافی بزرگ برای دریافت توجه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در ساخت یک سفر رسمی به هند است. چهل و پنج دقیقه پس از بسته شدن بازار در 3:15 A. M.. هند زمان او پرسیدم Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اماکن تاکید بسیاری بر بازار ، آن را قابل پیش بینی و قابل فهم است که او سعی خواهد کرد به پروژه هاله ای از آرامش. پشت صحنه, هر چند او “ابراز خود و اضطراب rebuking بهداشت عمومی رهبران بیش از هفته گذشته تصمیم به پرواز به خانه 14 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که روی یک کشتی کروز در ژاپن” به عنوان سیاسی روز جمعه گزارش داد. با توجه به واشنگتن پستتهمت “دوباره خشمگین شد پس از یادگیری بیش از آخر هفته که مقامات فدرال و برنامه ریزی شده به خانه برخی از coronavirus بیماران در آلاباما تسهیلات با وجود تظاهرات از مقامات محلی است.”

از منظر سیاسی, ویروس ارائه دو تهدید به رئیس جمهور. اگر COVID-19 گسترش در داخل ایالات متحده آمریکا کاخ سفید برگزار می شود مسئول botching پاسخ به این ویروس شیوع. دموکرات ها در حال حاضر sharpening چاقو خود. “تهمت و دولت شده است به خواب رفتن در چرخ” چاک شومر از رهبر اقلیت سنا گفت: “در آمریکا هستند. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن صبح به خیر! وجود یک بیماری همه گیر از coronavirus. که در آن شما هستند؟”

دیگر تهدید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اقتصادی است. اگر تلو تلو خوردن در بازار سهام است که یک رویداد و آن را نمی خواهد تاثیر زیادی سیاسی است. اما اگر دیوار خیابان می رود به تمدید اسلاید و یا اگر اقتصاد گسترده تر می شود ضربه بد به عنوان ویروس گسترش آن می تواند در تغییر فضای سیاسی به انتخابات.

روز دوشنبه مسترکارت و هواپیمایی متحده پیوست و اپل و دیگر شرکت های چند ملیتی در, اعلام کرد که اقدامات اضطراری که چین و کشورهای دیگر معرفی کرده اند—و همچنین اختلال در حمل و نقل بین المللی کالا و مردم—در حال حاضر منفی بر کسب و کار خود را. در میان اقتصاددانان وال استریت اما اجماع است که هنوز هم که بیش از همه تاثیر بر روی اقتصاد آمریکا خواهد بود نسبتا محدود است. اقتصاد تیم در گلدمن ساکس تخمین می زند که عواقب virus را کاهش می دهد سالانه رشد اقتصادی در سه ماهه اول سال 2020 در حدود 0.8 درصد است اما آن را نیز پیش بینی کرد که بسیاری از این کاهش خواهد بود ساخته شده است تا بعد از آن در سال به عنوان وضعیت تثبیت و فعالیت پرتاب ریباند.

این نوع از تجزیه و تحلیل نشان دهنده این واقعیت است که گسترده اقتصاد ایالات متحده است که بیشتر مانند یک کش از یک قایق بادبانی که در آن طول می کشد چیزی هم چشمگیر و مداوم به دست کشیدن از آن به طور دائم ، حتی پس از 9/11, زمانی که کشور دچار آسیب های روانی و هواپیمایی بودند که پایه اقتصاد دوباره در مدت زمانی کوتاه. دیگر اقتصادهای پیشرفته نیز نشان داد توانایی بازیابی بسیار به سرعت در حال از انسان ساخته شده و فجایع انسانی.

اما coronavirus نیست یک بار شوک مانند 9/11: واقعیت این است که هیچ کس واقعا نمی داند چگونه شدید بحران بهداشت و درمان تبدیل خواهد شد و یا آنچه که تاثیر آن در نهایت باید در اقتصاد است. در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات گفت که “طیف وسیعی از حالات ممکن است بیش از حد گسترده به ارائه درآمد ارشاد در این زمان است.” اقتصاددانان در گلدمن ساکس هشدار داد که “خطرات به وضوح اریب به حرکت نزولی تا شیوع موجود است.”

در جمهوری محافل عبارت از لحظه ای است “black swan”—یک اصطلاح برای کم احتمال اتفاقاتی که سخت به پیش بینی اثرات. “نمایش در کاخ سفید این است که این یکی از آن classic black swan حوادث و همه ما می توانید انجام دهید این است که کنترل مسائل بهداشتی در آمریکا و” استفان مور یک محافظه کار تحلیلگر اقتصادی که به دولت گفت: Politico. اسپنسر زیک جانباز جمهوریخواه صندوق بیدار کننده گفت: واشنگتن پست: “ما همیشه گفته است که رئیس جمهور یک ضربه بهتر از بودن رای در یک بازار خوب است اما بحث اینکه آیا می تواند وجود دارد black swan صورتی که تغییرات همه چیز است.”

برخی از سرمایه گذاران و تحلیلگران در حال حاضر گمانه زنی در مورد فدرال رزرو کاهش نرخ بهره دوباره به منظور تقویت اقتصاد است. سیاستگذاران نیست با توجه به دیدار دوباره تا ماه مارس 17th, هر چند. اگر بازار سهام سقوط خیلی بیشتر در حال حاضر و پس از آن تهمت مطمئنا تمدید هر دو حملات خود را در بانک مرکزی و تماس های خود را برای نرخ پایین تر است. او ممکن است حتی بیشتر. اما هر آنچه که اتفاق می افتد ما باید فقط به یادآوری است که سیاست مانند زندگی پر از عدم قطعیت است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>