لعن باری Sr. نشسته بود در فورد عملکرد مرکز, مشاهده نوه اش تایسون تمرین با تورنتو افرا برگها. او یادداشت برداری است.

“من یک معلم بود, پس از آن یک مجله گفت:” از بزرگان باری تولید چسب پر شده با صفحات و صفحات از اطلاعات است. “این رو تمام روز و سفرنامه و من یادداشت در مورد آنچه اتفاق می افتد.

“من یک مربی بیش از حد. و بنابراین من استفاده می شود برای آماده سازی یکی از این برای تیم است.”

لعن Sr. یک برگ فن با وجود زندگی در ویکتوریا. بنابراین زمانی که این سازمان گفت: بازیکنان خود را که به جای مادران سفر یا پدران’ سفر در این سال آنها را انجام مربیان’ سفر تایسون باری انتخاب پدر بزرگ خود را.

“پس از من زنده او مربی من … چگونه به اسکیت بازی کردن و مطمئن شوید که من تا به حال عادات خوب و مطمئن شوید من همیشه مودب و منظم” تایسون گفت. “این که چگونه من با پدر بزرگ من. او شده است تاثیر بسیار زیادی بر روی من است.”

لعن Sr. تماشای پسرش لن جونیور در بازی NHL — او رقابت در 184 بازی با چهار تیم — با ساخت چند سفر به کلرادو. اما وجود دارد هیچ پدران’ سفر بازگشت پس از آن, او گفت:. سفر به شهر نیویورک به تماشای برگ بازی رنجرز در بازی چهارشنبه شب برای اولین بار بود برای 70 سال.

“این یک تجربه فوق العاده با رعایت تایسون” گفت: Len Sr, که گفت که او به دنبال به جلو به فقط دیدن باغ میدان مدیسون برای اولین بار اما شام با هر کس و شاید یک کمی چیزهای بی اهمیت.

“او تا به حال بچه ها رفتن با هاکی چیزهای بی اهمیت برای دو روز گذشته” تایسون گفت. “او یک عفونی شخصیت که در آن او حرف نزنم و همه او می خواهد به انجام است بحث هاکی. پس از آن کامل محیط مناسب برای او.”

لعن Sr. مشغول گرفتن بیشتر یادداشت ها از جمله درخواست خود را چه نام خود را به نوشتن آن را پایین و پر کردن آن به دور است.

“ما مطمئن هستیم که آنچه او می کند با یادداشت” تایسون گفت. “عموهای من همیشه به او یک زمان سخت. او یک اتاق پر از یادداشت ها. ما مطمئن هستیم که آنچه او می کند اما او به آنها کردم.”

Leafs defenceman Tyson Barrie invited his grandfather, Len Barrie Sr., to join him on the mentors' trip to New York City for Wednesday's game against the Rangers.

لعن Sr. زد هاکی مدرسه با سه نفر از هاکی-بازی پسران. تایسون با حضور در کمپ و در حال حاضر داوطلبان وجود دارد در تابستان.

“بزرگترین بخش زندگی ما شد, هاکی” تایسون گفت. “با پدر بزرگ من بودن تا درگیر در بازی … من می خواستم به مانند آنها به طوری که چیزی است که من صرف در تمام زمان من انجام می دهند. من خوشحالم که من دلیل آن را پرداخت و آن را بسیار شگفت انگیز به آن دایره کامل که قادر به آوردن پدر بزرگ در یک سفر با تورنتو افرا برگها.”

بازیکنان و مربیان, مربیان و کارکنان دفتر می تواند تقریبا هر کسی که آنها می خواستند در این سفر است. Auston ماتیوز آورده ، میچ Marner آورده دایی. بنابراین ژاک هایمن.

“(عمو جان) است نوع مانند یک دوم پدر به من و برادران من” هایمن گفت. “او همیشه در اطراف. او به تماشای تمام بازی های من در میشیگان می آید به همه بازی ها در اینجا. او تنها شده بسیار جذاب است. بنابراین آن را واقعا به خوبی قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن یک تجربه مانند این با او.

“منظورم این است که خود را مادر و پدر خود را بسیار برای شما. اما دیگر نیز وجود دارد که مردم در زندگی خود را که باید دریافت پاداش برای بخشی از زندگی خود و حمایت از شما. وجود دارد تمام انواع از (مربیان). این واقعا سرد برای دیدن همه ی افراد مختلف که در حال آمدن است. هاکی مربیان جوانی پدربزرگ و مادربزرگ برخی از خواهر و برادر. وجود دارد انواع مختلفی از مردم که تحت تاثیر زندگی ما است.”

جان توارث آورده جیمز Naylor که مربی او در جزئی هاکی با تورنتو Marlboros.

“من او را شناخته ام برای تقریبا 20 سال است و ما هنوز صحبت کنید اغلب به طوری که من فکر می کنم که فقط صحبت می کند در مورد تاثیر او بر من و همه هم تیمی های من در آن زمان” توارث گفت. “تنها راه او ساخته شده و شما احساس می کنید فقط واقعا در تلاش برای کمک به شما بهتر است. و او فقط ساخته شده این بازی بسیاری از سرگرم کننده است.

“هنگامی که شما به کسی که شما می توانید اعتماد است که مراقبت در مورد شما عمیقا و می توانید ببینید همه چیز از برخی دیدگاه ها که شاید شما همیشه نمی بینم و به شما می دهد که با راهنمایی شما نمی توانید بپرسید برای خیلی بیشتر از آن” توارث گفت.

Naylor نقش مهمی در کمک به توارث به تصمیم به آمدن به افرا برگها به عنوان یک عامل رایگان دو تابستان پیش.

“بودن تورنتو پسر من سعی کردم به عنوان nonbiased به عنوان امکان پذیر است و گوش دادن به او صحبت می شود و بیشتر از یک هیئت مدیره صدایی از هر چیز دیگری” Naylor گفت. “بدیهی است که من هیجان زده است که او را در اینجا و من فکر می کنم آن را به بهترین نقطه برای او. و این تیم کردم تا برخی از کارهای خاص را انجام دهد.”

Naylor بود و سراغ او را زیر 14 تیم در زمانی که او برای اولین بار دیدم توارث بازی با زیر 12 Mississauga سناتورهای.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“وجود داشته است برخی از ابراز علاقه است که او از آمدن به تیم ما, من رفتم و او را تماشا می کردند” گفت: Naylor. “من به تماشای او بازی او در Mississauga سناتور بازی Red Wings. هر زمان بال قرمز به ثمر رساند به رهبری جان خواهد پاسخ را به عقب. آن را 2-1 سپس او می خواهم انجام چیزی و سپس 3-2 و او می خواهم کاری انجام دهد. آن را بسیار چشمگیر بود به تماشا.”

این بود خیلی خوب تیم Marlboros تیم که توارث پیوست. آن را شامل آینده NHL بازیکنان سام Gagner, Cody Goloubef برندان اسمیت و Akim Aliu و یک تعداد انگشت شماری از دیگران که در نهایت پیش نویس.

آیا Naylor همیشه فکر می کنم او مربیگری در آینده کاپیتان Maple Leafs?

“هرگز فکر نمی کردم که تقریبا یک جایزه برای همه چیز,” او گفت:. “اما شما می توانید بگویید که در سن بسیار جوان بود که چیزی خاص وجود دارد. تمرکز خود را تعیین و اخلاق کار شد فراتر از این سال است.”

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی