در بحث دموکراتیک می تواند به دیگر نامزدها توقف افزایش مایکل بلومبرگ?

Michael Bloomberg speaks onstage.
مداوم دیوانگی بیش توقف-و-frisk نشان دهنده یک چالش جدی برای بلومبرگ که مخالفان به دنبال لینک حمایت خود را از سیاست های تبعیض آمیز به بزرگتر سوالات در مورد شخصیت او.عکس توسط تام Gralish / The Philadelphia Inquirer / AP

سیاسی مفسران اغلب توانیم بیش از حد اهمیت مناظره های تلویزیونی اما چهارشنبه شب دموکراتیک gabfest در لاس وگاس ممکن است تبدیل به یک مناسبت زمانی که اعتیاد به مواد مخدره توجیه است. داشتن افزایش یافته است در این نظر سنجی پس از گزارش صرف بیش از سه صد و پنجاه میلیون دلار در تبلیغات سیاسی مایکل بلومبرگ ساخت خود را در زمان نخست début. شیوه ای که در سابق شهردار نیویورک دارای barged به مسابقه ضربه زدن نامزدها با مراتب کمتری از منابع خارج از انظار harkens به به چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در جمهوری 2016 اولیه. برای پنج دیگر دموکرات شرکت کننده در این بحث به خصوص در میانه های خود را بهترین فرصت برای توقف بلومبرگ steamroller است که به آن فشار البته بلافاصله. این چیزی است که آنها سعی خواهد کرد برای انجام در تئاتر شهر پاریس.

مسلما بلومبرگ حق ندارد حتی به وجود دارد. او نه رقابت در نوادا قفقاز در روز شنبه و عدم کمک های مالی فرد به خود را خود بودجه مبارزات انتخاباتی بدان معنی است که او تا به حال واجد شرایط برای این بحث تا زمانی که کمیته ملی حزب دموکرات تغییر قوانین خود را از چند هفته پیش به جای او. کافی توجیه برنی ساندرز شکایت کرده در مورد این تصمیم توسط D. N. C. در روزهای اخیر برخی از نامزدهای دیگر ساخته شده اند متفاوت استدلال.

“من هرگز به ضرب و شتم او را در امواج رادیو و تلویزیون, اما من می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله” ctq که تبدیل در یک عملکرد قوی در آخرین مناظره گفت: بیش از آخر هفته. در روز سه شنبه, مهر به طور رسمی واجد شرایط برای بحث جدید PBS/Marist نظرسنجی نشان داد او در مقام دوم ملی پشت Sanders. Elizabeth Warren, زمانی مقدم-دونده در توئیتر نوشت: “این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به این بحث است. اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

مثل این نظرات منعکس کاملا قابل فهم نا امیدی. در هر انتخابات سال Klobuchar که سوم به پایان رسید در نیوهمپشایر اولیه و پیت Buttigieg که به پایان رسید دوم شده اند مورد توجه همراه با ساندرز رفتن به نوادا و کارولینای جنوبی است. اما در روزهای اخیر بلومبرگ که بی سابقه هزینه های در حال حاضر با توجه به او یک قفل در پرداخت-media بازار عملا بلعیده رایگان-بازار رسانه های بیش از حد. در ظهر روز سه شنبه ، سیاست, صفحه اول نیویورک تایمز’ وب سایت ویژه هشت داستان در مورد بلومبرگ و نه تنها یک مورد Buttigieg به عنوان مقابله و نقره ای از megyn kelly, اشاره کرد. داستان تعداد در دیگر سایت های خبری شد همین عدم تعادل. با توجه به من سریع tally, صفحات اصلی واشنگتن پست و سیاسی هر حال نیم-ده داستان در مورد مهر از جمله اخبار و گزارش ها و ستون ها.

در چهارشنبه شب بحث مرحله بلومبرگ خواهد شد بازگشت به شرایط برابر با دیگر نامزدها. به گزارش آسوشیتد پرس او “است که در انتظار آتش از همه زاویه, به خصوص در وضعیت خود را به عنوان یک میلیاردر خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود و در “توقف-و-frisk’ پلیس عمل او شاغل در نیویورک است.” در یک شهر-سالن رویداد میزبانی سی ان ان روز سه شنبه شب ساندرز ناودان بلومبرگ از تلاش برای خرید این انتخابات گفت که آن را “زشت” را برای او به جست و خیز اولیه مقدماتی. او همچنین با انتقاد بلومبرگ حمایت توقف-و-frisk سیاست که او گفت: “شکنجه و جرم صدها و صدها نفر از هزاران نفر از مردم است.”

مداوم دیوانگی بیش توقف-و-frisk نشان دهنده یک چالش جدی برای بلومبرگ. مشکل این نیست صرفا حمایت خود را از سیاست های تبعیض آمیز که او در حال حاضر به عذرخواهی برای چندین بار رفتن به ماه نوامبر گذشته. این تهدید که مخالفان خود را خواهد شد و لینک آن را به مسائل دیگر از گذشته خود را—از جمله ادعا می کند که او را کمک به ایجاد یک فرهنگ مملو از تبعیض و آزار و اذیت جنسی در شرکت بلومبرگ L. P.—و بالا بردن بزرگتر سوالات در مورد شخصیت او. “او تا به پاسخ خود را برای درمان دیگران” Buttigieg گفت: ان بی سی نیوز روز سه شنبه اضافه کرد که بلومبرگ به نظر می رسد “را رد کرد و بشریت را از بسیاری از مردم است.”

به عنوان دور برگشت به عنوان دسامبر وارن گفت که بلومبرگ باید در پاسخ به این اتهام که او ساخته شده نظرات توهین آمیز در مورد زنان که مشغول به کار برای شرکت خود و او نیز به نام او به انتشار برخی از زنان درگیر در موارد علیه او و یا شرکت خود را از عدم اطلاع توافق نامه. ماساچوست سناتور به خوبی می تواند از سرگیری این انتقادات در شب چهارشنبه. به عنوان یک دیرین منتقد وال استریت او ممکن است همچنین به ایسنا تاریخ دفاع از خود را بگیرید و یاد دهید در بخش مالی خود به دنبال تغییر سرزنش برای بحران مالی 2008 بر روی این واقعیت است که کنگره بانک را مجبور به توقف “redlining” مناطق فقیر و انتقاد بخش هایی از Dodd-Frank Act 2010 که اعمال مقررات سخت تر در بخش مالی. (شاید در تلاش برای بلانت چنین حمله بلومبرگ معکوس خود را در روز سه شنبه و به نام سختگیرانه مقررات مالی.)

جو بایدن در حال حاضر انتقاد بلومبرگ اظهارات در مورد redlining. به عنوان او تلاش می کند به راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود و بازگرداندن ادعای خود را به حزب دموکرات با بهترین شانس شکست دادن تهمت سابق معاون رئیس جمهور به شدت نیاز به یک قوی بحث عملکرد. او است که قطعا در یک موقعیت منحصر به فرد برای جلوگیری از تورم و مسخره بلومبرگ است تلاش های مکرر به کراوات خود را به باراک اوباما که irked برخی سابق اوباما و مشاوران. اما بایدن باید توانایی به ماندن منظم و ارائه یک قاتل ،

بلومبرگ بخشی از نیاز به نمایش ترکیبی از فروتنی وقتی که می آید به برخی از اظهارات توهین آمیز او در گذشته ساخته شده است و همچنین به عنوان توانایی برای مقابله با پانچ که دموکراتیک رای دهندگان می خواهید برای دیدن در یک کاندیدای صدور صورت حساب خود را به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن-slayer. او هفتاد و هشت و نه شرکت در یک مناظره تلویزیونی برای تقریبا یک دهه است. و حتی در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای mayoralty خود بحث ضبط شد مهارت و نه ستارگان.

زمانی که او اولین بار بود به عنوان یک جمهوری خواه در سال 2001 او با تکیه به شدت در حمایت از رودی جولیانی که فقط در خدمت دو نظر. نهایی خود را, بحث با علامت سبز و دموکراتیک عمومی, مدافع بود متمرد امر است. بلومبرگ سعی در بی پرده سبز ادعا می کند که او را از لمس میلیاردر به دنبال خرید این انتخابات مبارزات انتخاباتی خود بودجه حدود هفتاد میلیون دلار—با رفتن در این حمله متهم سبز بودن careerist سیاستمدار بود که آغشته فرناندو فرر, the Bronx قصبه جمهور در مقدماتی حزب دموکرات. در سال 2009 او درگیر در دیگر ستیز مناظره با بیل تامپسون دموکراتیک حسابرسی که به مبارزه طلبیده بود یکی دیگر از بزرگ عدم تعادل در هزینه های کمپین برای حفظ نژاد نزدیک است. دوباره بلومبرگ رفت و در حمله lambasting تامپسون برای پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از افرادی که به انجام کسب و کار با شهرستان.

وقتی که من به عقب نگاه کرد در این دو بحث من دیدم بلومبرگ من به یاد: مستقیم charmless و به خوبی آماده شده است. اما در سال های 2001 و 2009 شد بلومبرگ پول و خود را بیش از همه موقعیت به جای خود بحث مهارت است که او را از طریق مبارزات انتخاباتی. در هر دو موارد او به عنوان یک حزبی توهم است که می تواند مقابله با پیامدهای بحران—9/11 حملات و نزدیکی فروپاشی مالی و بازگرداندن ثبات. در این سال بلومبرگ است پس از یک استراتژی مشابه این ادعا که او تنها کسی است که می تواند رهایی کشور از بحران وجودی است که مغلوب ساختن پیشی جستن. “مایک خواهد آن را انجام داده” است مبارزات انتخاباتی خود شعار. اول اگر چه او را به مقابله با امی و ادوارد و الیزابت و جو و پیت. آنها تمام خواهد شد انتظار برای او در وگاس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>