ورزشکار دوپینگ تست سیم پیچ را در سطح بین المللی با توجه به کروناویروس

دوسلدورف, آلمان—اگر چه مبارزه با دوپینگ سازمان ها در سراسر جهان در حال شماره گیری پشت در تست به دلیل شیوع کروناویروس المپیک ورزشکاران هنوز هم می توانید انتظار یک دست کشیدن بر روی درب.

کمیته بین المللی المپیک گفته است که باقی می ماند “کاملا متعهد” برای باز کردن توکیو بازی در تاریخ 24 تا تست هنوز در حال بازدید از برخی از ورزشکاران در زمانی که بسیاری از مردم در حال تلاش برای جلوگیری از تماس های اجتماعی.

“بلافاصله شروع تست های انجام شده توسط USADA متمرکز خواهد شد تنها پس از ماموریت حیاتی تست از کسانی که در ورزش هنوز رقابت و به عنوان مورد نیاز برای کسانی که آماده شدن برای توکیو المپیک و پارالمپیک” تراویس Tygart مدیر عامل شرکت ایالات متحده آژانس ضد دوپینگ گفت: در بیانیه ای اعلام کاهش آن برنامه تست.

ملی مبارزه با دوپینگ آژانس از آلمان نیز برش آن تست و حاکی است که تماس المپیک اجازه می دهد آن را به کاهش بیشتر است.

“به عنوان المپیک و پارالمپیک که تا کنون نشده است لغو و یا به تعویق افتاد, این مهم است که ورزشکاران شانس عادلانه از توکیو است. این همچنین شامل لازم دوپینگ و کنترل های قبل از المپیک تست برنامه” آلمان آژانس گفت.

بریتانیا و اتریش سازمان همچنین اعلام کرده اند کاهش قابل توجهی.

روسیه و آژانس ضد دوپینگ شناخته شده به عنوان RUSADA گفت: آن است که هنوز هم در حال اجرا یک برنامه کامل از خارج از مسابقه آزمون با وجود داشتن آن کارکنان دفتر کار از خانه.

“در واقع ما نمی کاهش می یابد اما گمان می کنم ما باید به” RUSADA معاون مدیر عامل شرکت مارگاریتا Pakhnotskaya آسوشیتدپرس گفت در متن پیام در روز چهارشنبه.

سازمان های مختلف گفته اند که آنها احترام یک ورزشکار مایل به خود منزوی اما کشورهای مختلف نیاز به انواع مختلف اثبات شده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

دوپینگ آزمایش تقسیم به دو دسته اصلی. ورزشکاران در حال آزمایش در مسابقات بنابراین در هنگام حوادث لغو شد — از جمله بسیاری باقی مانده المپیک مقدماتی — آن را به طور طبیعی به معنی یک قطره در تست. ورزشکاران نیز باید به طور منظم به روز رسانی محل خود را به اجازه می دهد تعجب تست خارج از مسابقه و اغلب در خانه و یا یک اردوگاه آموزشی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

کاهش سرعت در جهان ضد دوپینگ سازمان نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد تلاش ها برای تحریم ورزشکارانی که تست مثبت برای مواد ممنوع.

سبک وزن WBA قهرمان بوکس الکساندر Besputin آزمایش مثبت در ماه دسامبر پس از یک عنوان مبارزه در موناکو. نمونه دوم بود که با توجه به تست شده در فرانسه در روز سه شنبه اما که لغو شد در میان این ویروس شیوع گفت: دولت روسیه آژانس خبری Tass. Besputin روسیه که دعوا از کالیفرنیا, تکذیب هر گونه خطا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>