ورزشکاران استفاده می شود که بین خطوط — در حال حاضر مهارت های خود را ممکن است کمک کند در خط مقدم

سوزان اوکانر جغجغه کردن مبانی تنفسی درمانگر وظایف در طول رمان coronavirus همه گیر که اگر تیک تاک جعبه در یک چک لیست ذهنی او رفته است را دوباره و دوباره و دوباره.

بیماران مبتلا به کروناویروس به احتمال زیاد خواهد شد در حال حاضر در بیمارستان نفس و احتمالا هيپوکسيک معنی با سطوح پایین اکسیژن در خون خود. ارائه اکسیژن گام اول است. بیماران می تواند “خیلی سریع” نیاز به لولهگذاری. یک درمانگر تنفسی تمرکز سپس نوبت به مدیریت فرد هوایی لوله و هر ترشحات. آنها ارائه هر گونه استنشاقی داروها و آنها را اجرا هواکش.

آنها همچنین بخشی از یک بیمارستان کد تیم و در نهایت مسئول در نظر گرفتن جنسیت ،

اوکانر 42 ساله تنفسی درمانگر در کوهپایه مرکز پزشکی در کلگری که مشغول به کار در این زمینه برای نزدیک به 21 سال هنوز به مراقبت برای هر COVID-19 بيمار. اما او پیش بینی افزایش انتظار می رود در آلبرتا و انجام این کار در یک بیمارستان است که به طرز مرموزی آرام چون کمتر اعمال جراحی الکتیو در حال انجام و هیچ بازدید کننده سیاست تصویب رسید در این استان در روز جمعه.

وجود دارد 1,075 تایید موارد coronavirus در آلبرتا و 18 مرگ و میر از طریق جمعه از جمله 671 موارد و 11 مرگ و میر در کلگری. مدل سازی محاسبات تهیه شده توسط Alberta خدمات بهداشتی و عمومی ساخته شده چهارشنبه گذشته موارد پیش بینی شده در استان می تواند اوج در اوایل ممکن است.

“وجود دارد فقط در این سطح پایین از اضطراب” اوکانر گفت. “شما تماشای اخبار و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در کشورهای دیگر. ما هفته پشت, آن, اما آن را به آن نقطه ؟ هیچ کس نمی داند. ما قطعا باید برنامه ای که برای شما به عنوان خوانده شده و برنامه های آن را کمی وحشتناک, اگر من صادق هستم.”

به اوکانر صبر کنید احساس می کند مانند او آماده شدن برای یک پیچش یا حلقه زنی بازی — و او می داند همه چیز در مورد آن. اوکانر برنده المپیک مدال نقره به عنوان معاون جست و خیز کانادا زنان پیچش یا حلقه زنی تیم در طول سال 2010 بازی های زمستانی در ونکوور و دو زمان انجام مسابقات قلب مدال.

“من می خواهم به عنوان ذهنی و جسمی سالم, رفتن,” او گفت: آماده سازی به صورت افزایش است. “این است که بسیاری مانند آموزش برای یک رویداد بزرگ است. من در تلاش برای دریافت بقیه. شوهر من واقعا عالی در مورد اجازه دادن به من که استراحت و بازیابی و خوب خوردن و پوست و تمام کسانی که همه چیز.”

اوکانر که با حضور مواج حوادث به عنوان یک جایگزین بیش از چهار سال گذشته اما به نظر خودش “بیشتر بازنشسته” از این ورزش یکی از بسیاری از ورزشکاران که در حال کار بر روی خطوط جبهه در طول coronavirus همه گیر در میان آنها کمکی پرستار کیم Clavel یک مونترال بوکسور که دارای آمریکای شمالی فدراسیون بوکس زنان او عنوان و سابق Tennessee Titans ایمنی مایرون Rolle, یک جراح مغز و اعصاب مقیم در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است.

ورزشکاران به دنبال استخدام در پزشکی باعث می شود حس به کانادا هاکی افسانه هیلی Wickenheiser که در حال حاضر یک دانشجوی پزشکی در دانشگاه کلگری با چشم متخصص در اورژانس پزشکی است. او در میان بسیاری از شناخته شده کانادا ورزشکاران در آستانه بودن پزشکان مانند سابق شکل اسکیت باز Joannie Rochette و Kansas City Chiefs گارد لوران Duvernay-Tardif.

“هیچ چیز را هر مقایسه به چه مقدار فشار و انتظار و کار من را به من هاکی حرفه ای” Wickenheiser گفت. “در راه, آن را می سازد پزشکی احساس می کنم مثل یک پیاده روی در پارک در برخی از مناطق اگر چه آن را بسیار دشوار است در دیگران است.”

Wickenheiser صرف دو ماه و نیم کار در اتاق های اورژانس در سراسر منطقه تورنتو بزرگ قبل از کارآموزان کشیده شد حدود دو هفته پیش. او می گوید: کار کردن در فضایی که شبیه به بازی حرفه ای هاکی با غرور به مدیریت همه چیز اتفاق می افتد به سرعت و عملکرد مورد نیاز بر روی تقاضا.

“تنها چیزی که در اتاق اورژانس شما نمی توانید انجام دهید-بیش از,” او گفت:. “زندگی مردم در خط اگر شما به اشتباه در حالی که یک هاکی بازی هاکی بازی اگر شما آن را از دست بدهند.”

در مواقع اضطراری هر چند Wickenheiser می توانید تکیه بر مهارت های او کامل در هاکی مانند تفکر تحت فشار است. و او یک جستوجوی آدرنالین است که مایل به قرار دادن در زمان به یاد بگیرند که آنچه او نمی داند که به او خدمت کرده است به خوبی در هر دو زمینه.

در حالی که موفقیت در ورزش و صرفه جویی در زندگی دو چیز متفاوت هستند و هر دو نیاز به ساختار و کار تیمی و تعداد زیادی از آموزش و تمایل به حمل وزن از انتظار گفت: عملکرد ذهنی مشاور دکتر جودی Goss.

“ورزشکاران استفاده می شود برای انجام کارهایی که سخت” Goss گفت. “این چیزی است که زندگی خود را است. چالش من روزانه این که آیا آن را فقط از لحاظ فیزیکی (یا) آن را از نظر جسمی و عاطفی (یا) آن را فقط ذهنی است.”

حفظ سلامت بدن مهم است که در هر دو زمینه گفت: بروس Kidd, استاد, ورزش و سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو است. این کمک می کند تا ورزشکاران و متخصصان پزشکی انجام تحت شرایط مختلف در حالی که ماندن متمرکز و آرام

“تمرکز است که یک ورزشکار نیاز است که یکی از الزامات است که همه کارگران خط مقدم در این بحران نیاز به همان اندازه به عنوان هر چیزی” Kidd گفت.

اقامت آرام می تواند آسان تر از انجام گفت. اوکانر ترس کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. بیمارستان تامین ضد عفونی کننده دست در حال حاضر در حال اجرا; چه چیزی را در دسترس بر روی زمین در حال حاضر است چه چپ.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اوکانر آموخته دیدگاه او از کار او در بیمارستان است. برنده و یا از دست دادن یک پیچش یا حلقه زنی بازی است که یک سوال از زندگی یا مرگ; COVID-19 است. اوکانر خواستار کانادایی ها به مسئولیت اجتماعی و به یاد افراد جوان که در آنها سیستم ایمنی بدن به این ویروس به مرگ های اخیر از 20 سال ادمونتون زن مشخص شده است که جوانترین مرگ و میر در کانادا.

اوکانر فکر می کند آن را “احتمالا اجتناب ناپذیر” است که او پایین می آید با کروناویروس و او نگرانی در مورد چگونه خط مقدم کار می تواند او را تحت تاثیر قرار بهداشت روان. اما او هرگز در نظر گرفته راه رفتن به دور از تیم خود را.

“یک زن و شوهر از مردم از من پرسید” آیا شما فقط می خواهید به ترک؟’ “او گفت:. “این فقط آنچه که من انجام. این که من هستم. من عاشق همکاران من … من عاشق این مردم که با من کار می کنند و اگر آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا من برای رفتن به آنجا برای آنها بیش از حد.”

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>